Red Alert 3

poruka: 197
|
čitano: 39.093
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Red Alert 3

ma opusteno Smijeh preso sam vec sve ali to nije to

q6600(3.420ghz )+cooler ThermalRight Ultra 120....2x2gb corsair xms2...hdd320gb....sapphire 3870x2...asus maximus formula
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Red Alert 3
Adisuki kaže...
I like chineese kaže...
 ma nisu samo za brzinu i ovo ostalo, nego i da imaš sreće, barem je tak kod Warcrafta 3 i RA3, zato što ako ti neki igrač napadne sa škarama, ti njemu vraćaš s kamenom, a tu sreća igra bitnu ulogu, jer nitko nemože znati koje jedinice radi protivnik...  
 Upravo zbog toga postoji nešto što se zove skautanje, ili ti izviđanje. Niko ne može tako brzo naspamati jednu vrstu jedinice prije nego što ga ti možeš otkriti.
Samo što najveći dio igrača ne skauta uopće, nego si gradi 2-3 build ordera neovisno od protivnika.
Da je sreća presudan faktor ne bi postojali bolji igrači, a kamoli pr0 igrači. Sve je u vještini.

Doduše, u RA3 imamo čistokrvni rock-paper-scissors, dok ti je WC3 radi na tom polju digresiju tako što uvodi više tipova jedinica. Zbog toga će mi SC2 biti predivan, bit ce nekih, ne znam sigurno, 8 tipova jedinica.

XD
 ma starcraft je bog i batina u ovim strategyama jer se tu vidi pravi skill, i nema onog starog "ovaj je dobar protiv ovog ovaj protiv ovog i onaj protiv onog", nego je 100% SVE balansirano i nema zaj*bancije oko unitsa.
Kondomi su zakon, koristite ih i vi!
15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Skino sam red alert 3 RELOADED s torenta 6,2GB i stalno me pita cd key, i nakon crackiranja opet isto,

moze se igrat normalno, player, skirmish, ali neznan kako igrat na internetu?

Citao sam da je moguce igrat preko Garene, neznam jeli to varka, jer su mi neki rekli da nemozes igrat nego s

originalom..

Ako netko zna rješenje...?

tnx.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Red Alert 3

nemoze se na forumu pricat o piratskim ludoriama jbg zao mi je i ja imam dosta toga pricat ali se jednostvano nemere...skini bolji crack neki i nadaj se

q6600(3.420ghz )+cooler ThermalRight Ultra 120....2x2gb corsair xms2...hdd320gb....sapphire 3870x2...asus maximus formula
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Red Alert 3
gujarroba kaže...

nemoze se na forumu pricat o piratskim ludoriama jbg zao mi je i ja imam dosta toga pricat ali se jednostvano nemere...skini bolji crack neki i nadaj se

 pa možete sa privatnim porukama....
Kondomi su zakon, koristite ih i vi!
15 godina
protjeran
offline
Red Alert 3

ma reko sam mu sta treba nek mi posalje ako ga sta jos zanima....

q6600(3.420ghz )+cooler ThermalRight Ultra 120....2x2gb corsair xms2...hdd320gb....sapphire 3870x2...asus maximus formula
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2009 9:35 (gujarroba).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Bok ja sam novi na ovom forumu.

Bili i meni mogo molim te poslat kako igrat red alert 3 preko garene unaprijed hvala.

15 godina
offline
RE: Red Alert 3

mene zanima kako igrat modove koje mozemo skinut sa neta a ima ih poprilicno dosta, kazu da trebas ici u control center game browser odabrat mod pa igrat, ja u control centru nemogu odabrat nikakv mod, a uredno mi u my documentima ima svi modovi.

14 godina
offline
Red Alert 3

Pozz, evo želio bih malo oživit temu. Jeli igrate kaj online? Ja imam oriđi igru ali ju igram i preko GameRangera(imam tamo svoju online ekipicu) što je nešto poput garene samo 10x bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

novi sam ovdje pa ako mi neko moze pomoci i neznam to jest imam osnovno znanje o kompijuterima i takvoj vrsti tehnologije .   nego kupio sam igru za pc red alert 3 i nemogu je instalirati kada ubacim cd dvd pokaze mi se igra to jest onaj popis instal web i tako i ja kliknem instal i ubacim onu sifru onn pocne vrtiti i onda stane i to je to igru sam kupio prije par dana u gmc.hr dali mi nije nesto u redu sa laptopom nemam pojma   imam od hp pavilion g7 1150 us core i3 

windows 7 i na njemu imam jos 2 igre pes 2008 i stronhold crusader strategija.   ako moze pomoc

anunaki
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Alert 3

Igra li itko od forumaša ovu igru online?

Keep Calm and SWAG
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Alert 3
bruno03 kaže...

Igra li itko od forumaša ovu igru online?

Kako igrati online?

14 godina
offline
Red Alert 3

ja ju igram online jer je imam oriđi. Piratsku možeš igrati preko programa Gameranger.

Keep Calm and SWAG
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Red Alert 3
bruno03 kaže...

ja ju igram online jer je imam oriđi. Piratsku možeš igrati preko programa Gameranger.

Jel možda znaš jel se može red alert 2 igrati online (piratska) 

RA3 mi je užas, ne sviđa mi se ni malo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Red Alert 3
Liverpool1892 kaže...

Jel možda znaš jel se može red alert 2 igrati online (piratska) 

RA3 mi je užas, ne sviđa mi se ni malo.

http://europebattle.net/ra2/connect

0xBADC0DE
14 godina
offline
Re: Red Alert 3
Liverpool1892 kaže...
bruno03 kaže...

ja ju igram online jer je imam oriđi. Piratsku možeš igrati preko programa Gameranger.

Jel možda znaš jel se može red alert 2 igrati online (piratska) 

RA3 mi je užas, ne sviđa mi se ni malo.

Što ti se ne sviđa? Multiplayer, single player? Single player bi ti savjetovao da preskočiš. Misije su, osim zadnjih 2-3 svake kampanje, veoma dosadne, linearne, bez izazova i maštovitosti.

Savjetovao bih ti da igraš multiplayer protiv pravih igrača. To je gdje ova igra sjaji. No za to će ti trebati vremena jer trebaš naučiti igrat ovu igru. Savjetovao bih ti da počneš sa skirmishem, isprobavaj sve jedinice. Isprobaj sve narode da vidiš koji ti najbolje leži. Igraj prvo easy pa medium pa hard pa čak i brutal. Ako ne možeš dobit hard nemoj ni ić igrat multiplayer jer će te ekipa rasturit osim ako ne nađeš sebi slične, a takvih isto ima.

 

RA2 isto možeš igrat preko gamerangera. Ima daleko veći community negoli ra3. Gameranger je meni odličan program.

Keep Calm and SWAG
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2013 14:43 (bruno03).
14 godina
offline
Red Alert 3

Gašenjem Gamespy-a gasi se i RA3 Online.

Revora.net radi na novom online servisu za sve C&C igre koje su ostale bez onlinea nakon gađenja Gamespy-a. Ne virtual LAN poput Gamerangera ili Garene nego baš online. Servis je već dostupan. Odite na http://forums.revora.net/topic/89282-announcing-c-conline-a-community-run-c-c-server/ za upute kako ponovno igrati online na novim serverima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 10:58 (bruno03).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice