Red Orchestra:Rising Storm / Red Orchestra 2

poruka: 404
|
čitano: 80.480
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Endymon kaže...

U redu.Nisam inace tip koji voli stil COD-a ili BF-a.

Gdje se sve svodi na rambo stil igre.Timski mi je draze i bolje.

Ugl,vidio sam da je dosta ljudi imalo problema sa nekakvim

thompson ruterom?I da li bi mi mogla stekati igra sa ovom mojom konfom?

Ja imam Thomson tg782, i nikakvih problema nisam imao...

Ubi bene, ibi patria.
11 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Evo,poceo sam da igram.Igram sa alliance.

Jel ima koji balkanski server?Jer ovako mi bzvz.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Evo ja poceo igrat.Tko hoce da me doda.

Nick-duskobusko007

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Pozz,imam pitanje za Rising Storm.Posto sam kupio Red Orchestar 2 Heroes of Staljingrad,vidim da i ako mogu da igram Rising Storm,ne ide mi expirience,dok staljingrad ,radi sve.E sada mene zanima,gdje mogu kupiti Rising Storm,osim preko Steam-a?

Posto nedaje mi se 11 eura za igru?I ako kupim negdje drugdje,da li cu morat novi acc raditi ili mogu sa ovime sa STEAM-a igrati dalje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Endymon kaže...

Pozz,imam pitanje za Rising Storm.Posto sam kupio Red Orchestar 2 Heroes of Staljingrad,vidim da i ako mogu da igram Rising Storm,ne ide mi expirience,dok staljingrad ,radi sve.E sada mene zanima,gdje mogu kupiti Rising Storm,osim preko Steam-a?

Posto nedaje mi se 11 eura za igru?I ako kupim negdje drugdje,da li cu morat novi acc raditi ili mogu sa ovime sa STEAM-a igrati dalje?

Trebao si odmah kupiti Rising Storm jer s njim osim što dobivaš full Rising Storm dobivaš i cijeli RO2 multiplayer, a single ne, ali kome još danas treba SP. Sad si ovako kupio RO2 (koji netrbaš imati kupljen da bi igrao Rising storm) i dobio si samo RO2 SP i MP, a u rising storm možeš igrati samo kao Rifleman.

Malo si se zaznuo.{#}

 

Naravno da možeš kupiti samo key negdje i ne nećeš trebati raditi novi acc. Ali ako RS na steamu dođe 11eura kako kažeš onda ti se ne isplati kupovati key jer kolko vidim na key storovima dođe oko 15 eura.

11 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Aha,a eto,to mi je bila prva kupnja igre na STEAM-u i bila je na akciji ona GOTY verzija.Eh,nista onda,cekat cu malo da vidim ako uleti koja akcija gdje.Mozda cak i na steam-u uleti,posto ce sada blagdani.Ipak hvala na odg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Isplati li se kupiti igricu trenutno na steamu? I ako da, koji nastavak. Dok napisem red orchestra u search tool pojavljuje mi se za kupit Ostfront i RO2... to je sve.

like a boss xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
GreaT kaže...

Isplati li se kupiti igricu trenutno na steamu? I ako da, koji nastavak. Dok napisem red orchestra u search tool pojavljuje mi se za kupit Ostfront i RO2... to je sve.

Ako misliš kupiti onda kupi Rising Storm. To je DLC sa Japancima i Amerikom, znači borba na pacifiku. Ako odmah kupiš taj DLC Rising Storm s njim dobiješ i cijeli RO2 MP, dok ako kupiš samo RO2 onda nečeš dobiti taj DLC, baš kao što sam gore objasnio.

 

Sad dal se isplati kupiti ovisi o tebi i kolko ćeš igrati i dal ti se sviđa takva vrsta igre, a ako misliš na to dal ima još igrača na serverima. Da ima ih probao prije par dana i ima još ljudi koji igraju.

11 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Pozz,mi mozete linkati,gdje mogu najjeftinije naci key za Rising Storm?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Steam, na ostalim stranicama je puno skuplje...

Sniping is my job.
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Evo,sada vidio na STEAM-u. 1.74 eura,ali heroes of Stalingrad.Zasto ne stave toliko rising storm{#}

 

E judi,mi mozete objasniti ovo...http://store.steampowered.com/browse/under5

 

I dole pise za Rising Storm 0.01 Euro.A kada udjem unutra,toga nema.

Kakva je to sada pi*darija?

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2013 20:02 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Neznam za tebe, ali meni piše da je trenutno na popustu od 75% i obična verzija dođe 3,49€, a Digital Deluxe 5,24€.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Skinuo opet prije par dana, nevjerovatno kako je još uvijek ova igra dobro i još uvijek ima dosta igrača.

 

Igra još tko ovo čudo? Sreo sam par naših kako igraju, ali nitko nije s foruma.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Mogao bih ja opet instalirati, fali mi dobar FPS {#}

Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere.
12 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Reichz kaže...

Mogao bih ja opet instalirati, fali mi dobar FPS {#}

Ja isto nedavno ponovo instalirao, treba ubost rising storm, odlicno izgleda.

Ubi bene, ibi patria.
16 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Ja sam stavio ponovno skidati. Zlo mi je od Origina i ispljuvaka od EA.

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Dodinho kaže...

Ja sam stavio ponovno skidati. Zlo mi je od Origina i ispljuvaka od EA.

Ja sam je radi tebe i bio kupio prije koju godinu i jos nisi odigrao niti jednu partiju samnom. Pi*ko {#}

Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere.
16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Reichz kaže...
Dodinho kaže...

Ja sam stavio ponovno skidati. Zlo mi je od Origina i ispljuvaka od EA.

Ja sam je radi tebe i bio kupio prije koju godinu i jos nisi odigrao niti jednu partiju samnom. Pi*ko {#}

Ma zasitio se svega pa zato... Sad ću nabaviti headset (valjda) pa se vraćam :)

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Javi kad skineš. Budi čovjek, ne Riječanin.

Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere.
16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Reichz kaže...

Javi kad skineš. Budi čovjek, ne Riječanin.

Slijedeći tjedan su mi zadnja dva ispita pa čim to rješim ;)

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Dodinho kaže...

Slijedeći tjedan

Znam ja kakav si ti s obećanjima {#}

Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere.
15 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Došao novi VELIKi update od 8,5GB.

Nove mape, nova vozila, novi gamemod(S&D). Opširnija lista changeloga i trailer:

 

 

Ovi i nakon 3 godine još uvije ubacuju nove stvari u igru i sve to besplatno, svaka im čast{#}.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
koliko kosta igra? koja je najniza cijena? mozda ubodem ako nije preskupa
15 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
dado16 kaže...
koliko kosta igra? koja je najniza cijena? mozda ubodem ako nije preskupa

Imaš 2 verzije za kupiti Red Orchestra 2 ti je RO2 multi i singleplayer, te pristup Rising Storm ekspanziji ali možeš igrati samo jednu klasu. Dok Rising Storm sadrži cijeli RO2 multiplayer i naravno možeš igrati sve klase u RS ekspanziji. Tako da ti preporučam da kupiš direktno Rising Storm jer tko šiša taj RO2 singleplayer koji je glupost.

Rising Storm ti je negdje oko 15 eura, a Rising Storm Digital Deluxe mislim da je oko 20€. DD ti otključava neka oružija za koja ti inaće treba malo duže.

EDIT:evo provjerio normalna verzija RS je 13,99€, a Digital Deluxe je 20,99€.  Samo RO2 bez ekspanzije ti je 6,99 normal, a 13,99 Digital Deluxe.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 13:54 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
jel ima igraca u igri, nezelim kupovat igru ako je u igri sve manje i manje igraca
15 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Bilo ih je neki dan oko 1000, možda se sad sa ovim updateom vrate neki stari igrači.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Evo na steamu pogledao statistiku sad je broj skočio na 1727 igrača, a mislim da će se i povečati još. Sam odluči{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 20:57 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Jedina stvar koji mi iđe na K u RO su serveri. Teško je naći pristojan server gdje nema prokletih botova. Svugdje botovi da "popune" server. Možda će se sada malo promijeniti to.

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Et_Tu_Brute? kaže...

Jedina stvar koji mi iđe na K u RO su serveri. Teško je naći pristojan server gdje nema prokletih botova. Svugdje botovi da "popune" server. Možda će se sada malo promijeniti to.

Pa  zato ideš na servere gdje je server skoro pun pa ima svega 5-6AI igrača, uvijek ih ima, a sad pogotovo. Ima dosta punih servera.

12 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Jack Sparrow kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Jedina stvar koji mi iđe na K u RO su serveri. Teško je naći pristojan server gdje nema prokletih botova. Svugdje botovi da "popune" server. Možda će se sada malo promijeniti to.

Pa  zato ideš na servere gdje je server skoro pun pa ima svega 5-6AI igrača, uvijek ih ima, a sad pogotovo. Ima dosta punih servera.

Idem tamo gdje nema uopce botova, bilo 12 ili 50 igraca na serveru, samo da je ping ok i classic mod on

Ubi bene, ibi patria.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice