Resident Evil 2 Remake

poruka: 168
|
čitano: 30.947
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Evo vec streamaju na twitchu. Izgleda najs.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Ne samo da streamaju, nego sam vidio neke kanale da su već objavili kompletne prohode oba scenarija, doduše u katastrofalnoj kvaliteti videa, čak sam vidio lika da je prošao igru za famozni "S" Rank u Reziju što je najviša ocjena prolaza, prije si morao zadovoljiti neke rigorozne uvjete kad prelazis igru da dobiješ taj rank, ali zanimljivo popušili su ban kanala, tj ugašen im je i stoji poruka kako Capcom polaže prava na materijal.

 

Fakin nolajferi :D

 

 

 

To je zato jer su kako kaže jedan review kanal izbacili sadržaj prije onog agreement isteka da se neke stvari ne pokazuju i ne pišu, inače su valjda određena ekipa i preorderi dobili da mogu odigrati igru jedan dan prije oficijalne prodaje, ostali moraju čekati do 25tog.

 

Šanse da uploadaš nešto prije ostalih velikih gaming kanala i time možda zaradiš početne lajkove, poglede i buduće subscribere su sa ovakvim sistemom i politikom dijeljenja igara i polaganja autorskih prava ravna nuli.

 

Radi ovog će ih vjerovatno Twitch za par godina pojesti što se gaming kolača tiče, ako već nisu samo se to još nevidi.

 

Zanimljiv detalj, stavio sam upload demoa otprilike kao i svi ostali na youtube, jedan od stotinu brijem, kanal mi nije monetiziran, iako imam tu opciju, da bi 2 minute nakon uploada videa već izletio alert kako Capcom polaže autorska prava na video, i kako postoji šansa da će ubaciti reklamu u njega, te da ga nemogu monetizirati. Totalno bolesno.

 

Da li zna netko uopće, za ovu ekipu koja nije gigant tipa Angry Joe ili Pewdiepie itd, kako ovi ostali uopće uploadaju video prohode bez da im autori igre i korporativna odvjetnička gamad ne uzurpiraju 90% tih videa da bi oni zaradili umjesto vlasnika kanala? Jer na nijednom videu nisam skoro vidio da su stavili neki copyright text da igra i autorska prava na igru kao materijal pripada Capcomu itd? Nekako sumnjam da rade dispute sa youtubeom za svaki video koji uploadaju.

 

Znači pričamo čisto o snimanju igranja neke igre, a ne da u pozadini videa svira neka pjesma od popularnog pjevača, pa radi toga pobereš copyright hammer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Colossus7 kaže...

Ne samo da streamaju, nego sam vidio neke kanale da su već objavili kompletne prohode oba scenarija, doduše u katastrofalnoj kvaliteti videa, čak sam vidio lika da je prošao igru za famozni "S" Rank u Reziju što je najviša ocjena prolaza, prije si morao zadovoljiti neke rigorozne uvjete kad prelazis igru da dobiješ taj rank, ali zanimljivo popušili su ban kanala, tj ugašen im je i stoji poruka kako Capcom polaže prava na materijal.

 

Fakin nolajferi :D

 

 

 

To je zato jer su kako kaže jedan review kanal izbacili sadržaj prije onog agreement isteka da se neke stvari ne pokazuju i ne pišu, inače su valjda određena ekipa i preorderi dobili da mogu odigrati igru jedan dan prije oficijalne prodaje, ostali moraju čekati do 25tog.

 

Šanse da uploadaš nešto prije ostalih velikih gaming kanala i time možda zaradiš početne lajkove, poglede i buduće subscribere su sa ovakvim sistemom i politikom dijeljenja igara i polaganja autorskih prava ravna nuli.

 

Radi ovog će ih vjerovatno Twitch za par godina pojesti što se gaming kolača tiče, ako već nisu samo se to još nevidi.

 

Zanimljiv detalj, stavio sam upload demoa otprilike kao i svi ostali na youtube, jedan od stotinu brijem, kanal mi nije monetiziran, iako imam tu opciju, da bi 2 minute nakon uploada videa već izletio alert kako Capcom polaže autorska prava na video, i kako postoji šansa da će ubaciti reklamu u njega, te da ga nemogu monetizirati. Totalno bolesno.

 

Da li zna netko uopće, za ovu ekipu koja nije gigant tipa Angry Joe ili Pewdiepie itd, kako ovi ostali uopće uploadaju video prohode bez da im autori igre i korporativna odvjetnička gamad ne uzurpiraju 90% tih videa da bi oni zaradili umjesto vlasnika kanala? Jer na nijednom videu nisam skoro vidio da su stavili neki copyright text da igra i autorska prava na igru kao materijal pripada Capcomu itd? Nekako sumnjam da rade dispute sa youtubeom za svaki video koji uploadaju.

 

Znači pričamo čisto o snimanju igranja neke igre, a ne da u pozadini videa svira neka pjesma od popularnog pjevača, pa radi toga pobereš copyright hammer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Koliko ja znam (a uzmi to s rezervom) treba proći neko vrijeme prije nego što se može objaviti video s prohodom.Ovi što streamaju (poznati) dobiju igru par dana ranije radi promocije,inače kad bi npr. objavio scenu filma ajmo reći Spider Man Homecoming dobio bi copyright,ali neki poznatiji kanali poput MovieTrailers,bi mogli bez da dobiju upozorenje.Doduše,nakon određenog vremena se smije objaviti gotovo sve.Ja sam ti jedan od primjera.Kad sam objavio za frenda klip iz Jurassic World-a,onda mi je bio isključen zvuk jer sadrži prava Universal Picturesa,ali kada sam ga objavio par mjeseci kako je film izašao iz kina,nikom ništa.I to je samo primjer mog filma,dok drugima izbrišu cijeli video,ali kažem,treba proći određeno vrijeme prije nego što ''smrtnik'' može staviti video bez da dobije copyright upozorenje.Ne znam koliko vremena,ali meni je sve prošlo nakon cca.1,5-2 mjeseca,ma da se za desiti da kadkad i prođe,ali u nekim slučajevima-ne.

9 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Bas to. Evo i radbrad je izbacio prvi dio gameplaya a igra izlazi sutra. Jos dok mi stigne ufff. Veliki joutuberi dobiju igru unaprijed i onda snime sve i kad dode dan relasea onda samo Uploadaju. I kako se neki mali kanal uopce moze natjecati s njima kad oni pokupe publiku. :(
11 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Zna li netko kada će igra na Steamu doći po našem vremenu?

Kada je demo došao,bilo je 19:00h po našem vremenu,zanima me da li možemo očekivati cijelu igru sutra u to doba?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Ne uzimajte preko steama ubodite jeftinije na G2Play tamo je 39 evrića umjesto 60, dobiješ cd-key nakon narudzbe doslovno kroz 5 minuta, ukucaš u steam pod activate product key sekciji gore na vrh meniju i gg, kupovao sam jedno 3-4 puta nikada problema sve prolazi preko paypala bez problema.

 

Mislim da ako je onaj counter clock točan može se već od ponoći igra instalirati.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Jurassic Park kaže...

 

 Koliko ja znam (a uzmi to s rezervom) treba proći neko vrijeme prije nego što se može objaviti video s prohodom.Ovi što streamaju (poznati) dobiju igru par dana ranije radi promocije,inače kad bi npr. objavio scenu filma ajmo reći Spider Man Homecoming dobio bi copyright,ali neki poznatiji kanali poput MovieTrailers,bi mogli bez da dobiju upozorenje.Doduše,nakon određenog vremena se smije objaviti gotovo sve.Ja sam ti jedan od primjera.Kad sam objavio za frenda klip iz Jurassic World-a,onda mi je bio isključen zvuk jer sadrži prava Universal Picturesa,ali kada sam ga objavio par mjeseci kako je film izašao iz kina,nikom ništa.I to je samo primjer mog filma,dok drugima izbrišu cijeli video,ali kažem,treba proći određeno vrijeme prije nego što ''smrtnik'' može staviti video bez da dobije copyright upozorenje.Ne znam koliko vremena,ali meni je sve prošlo nakon cca.1,5-2 mjeseca,ma da se za desiti da kadkad i prođe,ali u nekim slučajevima-ne.

 Ali zanimljivo, ovaj kanal koji sam ja gledao jutros uz kavu, liku kanal nije baš bio mali, imao je dosta subova, par stotina tisuća i uploadi su mu imali hrpu pogleda ne samo rezi videos, tako da brijem da se zajebo gadno što je uploadao tako rano, očito baš ti veliki imaju dobre dealove sa vlasnicima copyrighta ili distributerima, sad neznam jel oni traže neke dealove di mogu dobit ili jednostavno kada si dovoljno velik oni dolaze tebi.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
11 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Colossus7 kaže...

Ne uzimajte preko steama ubodite jeftinije na G2Play tamo je 39 evrića umjesto 60, dobiješ cd-key nakon narudzbe doslovno kroz 5 minuta, ukucaš u steam pod activate product key sekciji gore na vrh meniju i gg, kupovao sam jedno 3-4 puta nikada problema sve prolazi preko paypala bez problema.

 

Mislim da ako je onaj counter clock točan može se već od ponoći igra instalirati.

 Samo da ti kažem,puno hvala kolega!

Tražio sam povrat novca od Steama (pošto sam igru prednaručio)te je došao u roku od 2 sata.

Nakon toga sam kupio RE2:Remake sa ove stranice koju si mi dao i stvarno em je cd key došao u roku od 20ak sekundi,em sam si uštedio gotovo 20 eura.

Pošto ja rijetko kupujem igre,obično ih uzmem kad im padne cijena,pa nikad nisam ni gledao druge ponude a da nisu s Njuškala rabljene ili ovako putem web storea.

Puno hvala još jednom i častim te e-pivom

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 1:27 (Jurassic Park).
10 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Jurassic Park kaže...
Colossus7 kaže...

Ne uzimajte preko steama ubodite jeftinije na G2Play tamo je 39 evrića umjesto 60, dobiješ cd-key nakon narudzbe doslovno kroz 5 minuta, ukucaš u steam pod activate product key sekciji gore na vrh meniju i gg, kupovao sam jedno 3-4 puta nikada problema sve prolazi preko paypala bez problema.

 

Mislim da ako je onaj counter clock točan može se već od ponoći igra instalirati.

 Samo da ti kažem,puno hvala kolega!

Tražio sam povrat novca od Steama (pošto sam igru prednaručio)te je došao u roku od 2 sata.

Nakon toga sam kupio RE2:Remake sa ove stranice koju si mi dao i stvarno em je cd key došao u roku od 20ak sekundi,em sam si uštedio gotovo 20 eura.

Pošto ja rijetko kupujem igre,obično ih uzmem kad im padne cijena,pa nikad nisam ni gledao druge ponude a da nisu s Njuškala rabljene ili ovako putem web storea.

Puno hvala još jednom i častim te e-pivom

 Imate na cd-keys za jos manje oko 34 eura

11 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Iwan7SeVeN kaže...
Jurassic Park kaže...
Colossus7 kaže...

Ne uzimajte preko steama ubodite jeftinije na G2Play tamo je 39 evrića umjesto 60, dobiješ cd-key nakon narudzbe doslovno kroz 5 minuta, ukucaš u steam pod activate product key sekciji gore na vrh meniju i gg, kupovao sam jedno 3-4 puta nikada problema sve prolazi preko paypala bez problema.

 

Mislim da ako je onaj counter clock točan može se već od ponoći igra instalirati.

 Samo da ti kažem,puno hvala kolega!

Tražio sam povrat novca od Steama (pošto sam igru prednaručio)te je došao u roku od 2 sata.

Nakon toga sam kupio RE2:Remake sa ove stranice koju si mi dao i stvarno em je cd key došao u roku od 20ak sekundi,em sam si uštedio gotovo 20 eura.

Pošto ja rijetko kupujem igre,obično ih uzmem kad im padne cijena,pa nikad nisam ni gledao druge ponude a da nisu s Njuškala rabljene ili ovako putem web storea.

Puno hvala još jednom i častim te e-pivom

 Imate na cd-keys za jos manje oko 34 eura

 Da,ali koliko znam tamo je provizija veća,pa mi dođe skoro na isto.

14 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Jurassic Park kaže...
Colossus7 kaže...

Ne uzimajte preko steama ubodite jeftinije na G2Play tamo je 39 evrića umjesto 60, dobiješ cd-key nakon narudzbe doslovno kroz 5 minuta, ukucaš u steam pod activate product key sekciji gore na vrh meniju i gg, kupovao sam jedno 3-4 puta nikada problema sve prolazi preko paypala bez problema.

 

Mislim da ako je onaj counter clock točan može se već od ponoći igra instalirati.

 Samo da ti kažem,puno hvala kolega!

Tražio sam povrat novca od Steama (pošto sam igru prednaručio)te je došao u roku od 2 sata.

Nakon toga sam kupio RE2:Remake sa ove stranice koju si mi dao i stvarno em je cd key došao u roku od 20ak sekundi,em sam si uštedio gotovo 20 eura.

Pošto ja rijetko kupujem igre,obično ih uzmem kad im padne cijena,pa nikad nisam ni gledao druge ponude a da nisu s Njuškala rabljene ili ovako putem web storea.

Puno hvala još jednom i častim te e-pivom

 Nego koliko dođe gigabajta instalacije igre na Steamu kad skidaš? Kupujem večeras.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
14 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Sretno svima u bježanju od udbe :D ja ću baciti neki high quality walkthrough na youtube kad to sve posnimam i montiram.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Colossus7 kaže...
Jurassic Park kaže...
Colossus7 kaže...

Ne uzimajte preko steama ubodite jeftinije na G2Play tamo je 39 evrića umjesto 60, dobiješ cd-key nakon narudzbe doslovno kroz 5 minuta, ukucaš u steam pod activate product key sekciji gore na vrh meniju i gg, kupovao sam jedno 3-4 puta nikada problema sve prolazi preko paypala bez problema.

 

Mislim da ako je onaj counter clock točan može se već od ponoći igra instalirati.

 Samo da ti kažem,puno hvala kolega!

Tražio sam povrat novca od Steama (pošto sam igru prednaručio)te je došao u roku od 2 sata.

Nakon toga sam kupio RE2:Remake sa ove stranice koju si mi dao i stvarno em je cd key došao u roku od 20ak sekundi,em sam si uštedio gotovo 20 eura.

Pošto ja rijetko kupujem igre,obično ih uzmem kad im padne cijena,pa nikad nisam ni gledao druge ponude a da nisu s Njuškala rabljene ili ovako putem web storea.

Puno hvala još jednom i častim te e-pivom

 Nego koliko dođe gigabajta instalacije igre na Steamu kad skidaš? Kupujem večeras.

 Kad sam je skinuo izašlo me 26 i kusur gigabajta.Ja sam je ovaj čas igrao 1:02h i ni jedan me zombi nije (za sad) ugrizao.

Igra je fantastična i da me nostalgija ne pere,rekao bi i možda najbolji,bar za sad.Ako voliš horore,i to ove vrste,ni najmanje ne sumnjam da će ti se igra svidjeti.

PS

kad pređem igru,bacit ću pogled da vidim kako si je ti igrao-nego na kojoj težini igraš (ja svaku igru igram na normal,da se zna)?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 16:52 (Jurassic Park).
14 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Jos neznam, uz težinu ovih današnjih igri, bez razmišljanja bi stavio na Hard (jer meni je to novi normal) ali pošto je to Rezi i Capcom, znam da je Hard rezerviran kad već pohvataš cijelu igru i mehaniku i kad si prešao na normal pa već znaš masu toga i opet je ultra teško), tako da vjerovatno  hard čisto radi zezancije i napetosti, ako bude baš prevelika tlaka za prvi prijelaz vratit cu na normal.

 

Znam kakvi su stari reziji bili na Hard haha, a bome onaj prijašni Rezi 7 na Madhouse težini je u nekim dijelovima igre bio teži mazohizam, one shotaju te i takve stvari.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

cim sam dosao s posla sam ju stavio skidati i poceo igrati, utukao sam vec 4 sata u igru. 

 

igra jako lijepo izgleda, jako sam zadovoljan kupnjom. evo par SS iz igre.

 

a sad se napokon odo otusirati xD

 

link 

IG: _m0riarty
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Resident Evil 2 Remake

Zanima me onaj ljubavni dio, kakva je kemija izmedju Leon-a i Claire?? Fanovi su godinama priželjkivali poljubac izmedju njih, no Ada je bila prepreka.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
_itsmoriarty kaže...

cim sam dosao s posla sam ju stavio skidati i poceo igrati, utukao sam vec 4 sata u igru. 

 

igra jako lijepo izgleda, jako sam zadovoljan kupnjom. evo par SS iz igre.

 

a sad se napokon odo otusirati xD

 

link 

 Ja sam svoju skinuo noćas u 3 ujutro,a počeo sam je igrati oko 18:00.Igrao sam također oko 4 sata.

Već dugo nisam baš tako guštao u igri,a i jedna mi je od najboljih.

Također je odlično optimizirana.Da drugima ne ''spojlam'' priču,samo ću reći da sam malo dalje nego gdje se napravio SS-ove.

I da,ovaj čas sam se vratio s tuširanja i otvorio BUG da vidim što vi mislite.

14 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Odlučio sam odmah na prvi prohod zviznut težinu na Hard mode. :D lol

 

Obični zombi jedan kad te ugrize, odmah ti health pada na crveno danger, o tome koliko treba headshot handgun metaka da ih se ubije do kraja probajte kasnije pa vidite sami :D o ostalima necu ni pričati. Možeš ga i samo srušit na pod pa poslje zaboraviti kad trčiš nazad kroz taj dio samo odjednom dočekuša od nikud.

 

Troduplo su brži također, kad se zaleti da te lovi nikad nisi siguran da li ćeš pobjeći ili će te pojest, jer i na ovu third person kameru samo vidiš ruke od iza kako peglaju za tobom, sve zavisi kakav start si uhvatio.

 

Koliko se municije i ostalog dobije na normal neznam, uglv na hard mora se kalkulirati kad ubiti kad bježati i kako. Kad upadaju kroz prozore onda brate upadaju, uletiš u sobu sve se diže sa poda, prozori pucaju, neke sobe su vatrena dobrodošlica.

 

Igra je vrh, dostojna orginal Rezident evil triologije.

 

Odigrao oko 2 sata sinoć, još samo ovu sobu ću opla 2:30 ujutro, gasi da nebi zoru dočekao budan.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

evo upravo zavrsio story s Leonom. 

 

trebalo mi je 8 sati. al moram biti iskren nekako mi se neda igrati s Clarie, probam jesam, al ne mogu. 

 

 

IG: _m0riarty
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Za prvi prelazak sam koristio Normal i moram reć da je bilo izazovno, pogotovo kad bi me Mr. X ulovio u zasjedi.

 

Evo i jedan zanimljivi događaj s kraja igre:

 

Idem na onaj lift koji me vodi prema vlaku da pobjegnem sa Claire i znam da sigurno me čeka zadnji Boss fight sa X-om, a u pištolju ravno 11 metaka i nema šanse pronaći metke i na kraju sam čitavu borbu izbjegavao udarce (oko 15 pokušaja mi je trebalo) da napokon dočekam Adinu pomoć. Mislim da su devovi malo falili što za zadnji fight nisu dali metke kad ionako X-a možeš ubiti samo rocket launcherom.

 

A opet sam možda ja slijep pa nisam našao više od one jedne kutije metaka prije "lifta"...

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
_itsmoriarty kaže...

evo upravo zavrsio story s Leonom. 

 

trebalo mi je 8 sati. al moram biti iskren nekako mi se neda igrati s Clarie, probam jesam, al ne mogu. 

 

 

Isplati se, kampanje su dovoljno različite i dosta drukčije budeš igrao, pogotovo tamo negdje od polovice na dalje kad su oružja upgrejdana. Ja sam popustio, kupio jučer oko 7pm, danas otprilike u isto vrijeme 2. put okrenuo xD

P.S. Ionako moraš imati 2nd run ako želiš pravi kraj 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
11 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Ja sam upravo prešao s Leonom na normal.Trebalo mi je 7:16h,i dobio sam rank B.

Moram reći da sam pred krajem ostao bez biljaka,a pošto igram da dobijem viši rank,nisam koritio sprejeve,a imao sam ih oko 5-6.Zadnju borbu sam restartao oko 4 puta,i moram reći da mi je igra pred kraj postala izazovna,bar zbog nedostataka biljaka.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Resident Evil 2 Remake

ako nekog zanima, imam 3 keya za steam, dajem povoljno, pm

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Jurassic Park kaže...

Ja sam upravo prešao s Leonom na normal.Trebalo mi je 7:16h,i dobio sam rank B.

Moram reći da sam pred krajem ostao bez biljaka,a pošto igram da dobijem viši rank,nisam koritio sprejeve,a imao sam ih oko 5-6.Zadnju borbu sam restartao oko 4 puta,i moram reći da mi je igra pred kraj postala izazovna,bar zbog nedostataka biljaka.

 

Ja skroz zaboravio na rank, na hardcore meni je cilj preživjet do sljedećeg dijela igre di mogu sejvat a da je ostalo nešto municije i koji nož ili bomba za bježanje od bliskih susreta ala stiskavac :D

 

 

Evo čitam requirements za rank S, nije kao prije, koje si weapone koristio, koliko si često umirao, koliko puta si sejvao, da li si koristio heal iteme itd, sad je čisto na vrijeme.

 

Leonov scenarij na Normal moraš proć za ravno 3 i pol sata, Claire za 3 sata, na Hardcore 2 i pol sata ,te 2 sata. Bezveze po meni, poanta je samo da trčiš ko manijak.

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 0:25 (Colossus7).
11 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Colossus7 kaže...
Jurassic Park kaže...

Ja sam upravo prešao s Leonom na normal.Trebalo mi je 7:16h,i dobio sam rank B.

Moram reći da sam pred krajem ostao bez biljaka,a pošto igram da dobijem viši rank,nisam koritio sprejeve,a imao sam ih oko 5-6.Zadnju borbu sam restartao oko 4 puta,i moram reći da mi je igra pred kraj postala izazovna,bar zbog nedostataka biljaka.

 

Ja skroz zaboravio na rank, na hardcore meni je cilj preživjet do sljedećeg dijela igre di mogu sejvat a da je ostalo nešto municije i koji nož ili bomba za bježanje od bliskih susreta ala stiskavac :D

 

 

Evo čitam requirements za rank S, nije kao prije, koje si weapone koristio, koliko si često umirao, koliko puta si sejvao, da li si koristio heal iteme itd, sad je čisto na vrijeme.

 

Leonov scenarij na Normal moraš proć za ravno 3 i pol sata, Claire za 3 sata, na Hardcore 2 i pol sata ,te 2 sata. Bezveze po meni, poanta je samo da trčiš ko manijak.

 

 Koliko često snimaš s obzirom da igraš na hard,odnosno koliko ink ribbona ima u igri?

I ja sam nakon što sam završio igru išao gledati što treba za koji rank,i isto sam pročitao da je vrijeme jedino važno,a ja ko idiot čuvam sprejeve,jbg to su me naučili originalni Residenti

 

14 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake

Tako sam ja i remake jedinice sve živo štekao, znam trebat će, kad ono ništa :P

 

Uglavnom mini dojmovi za sad na hardcore uz ono što sam već napisao:

 

Koliko ti znači kad se nađeš u uskoj prostoriji ,metka ni healtha ni sekunde nemaš, i prsne headshot nakon 2 ili 3 metka, spasio si se :O

 

Nekad je totalno na random koliko su žilavi, negdje recimo od sačme padne od 2 metka negdje neće ni nakon toga, nego te smeće ugrize za nogu kad se vraćaš na dočekušu.

 

Prvi Tyrant Boss onaj doktor Birkin ako se dobro sjecam, do njega znači do Underground parkinga je napeto ali je li-la nije bed, e nakon što prođeš tog bossa, sljedi žešći sex. Od tu se sve dobiva na kapaljku uključujući ribboni. Svako miksanje powdera da dobiješ malo sačme znači sve jer nemožeš proći neke dijelove bez municije ikakve. Treba li uopće spominjati da ćeš gdje god možeš pokušavati navući monstere da ih nekako zaobiđeš jer ih nemaš sa čim sve ubiti. Sve sefove i lockere moraš obavezno loviti, jer je daj šta daš sve primamo.

 

Do sad sam sejvo negdje 7-8 puta, trenutno sam na dijelu gdje tražim u clock-tower onaj dio za onaj puzzle u prison da dobiješ onu karticu za proć parking. Auto save na hard ne postoji, ako pogineš load last save koji može biti jedno 30-45 minuta igre prije.

 

Zadnja scena prije spavanja, ganja me Tyrant, klop klop klop health na red, metaka 2 u sačmi i 3 u pištolju, proletiš kroz vrata ovaj gazi sve pred sobom prati, skočiš kroz prozor misliš pobjego si jer mora ić okolo kroz vrata, paf skočim pred lickera, ne mrdam, nesmijem ako se pomaknem mrtav sam, klop-klop evo stiže mileni da se pozdravi samnom, pokušam prokliznut. hvata me, ostala neka bomba negdje, licker također podivlja, bacim bombu, dobijem achievement jer mu je bomba skinula šešir sa glave (brijem da je to sav damage koji je uradila lol), nekako se izmigoljim između njih dva dok su ošamućeni od bombe, vrata i kut još 2 koraka od mene, licker skače obrije mi leđa, jer na hard proleti 10 metara hodnika u jednom skoku,game over..ajmo spavat load game sutra :D

 

 

Mislim da bi bilo puno lakše da sam krenuo prvo na normal naučio igru pa onda, ali ovako mi je 100 puta napetije i veći je gušt i osjećaj da si jedva prezivio non stop je stalno tu. Od horror igre nemozes više očekivati.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 2:52 (Colossus7).
14 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Kupio igru jučer.

Da li je imao tko problema sa pokretanjem igre?

 

Odaberem Play na Steam-u, ništa se ne dogodi - odmah mi prekine pokretanje i pokrene syncro save fileova...

 

Provjerio integritet game fileova, sve OK.

Najnoviji GPU driveri.

 

Ak ne poprave ovo, mislim da ću tražiti refund...

 

Šteta, jer vidim da je igra vrhunska...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Igru koja je izvorno konzolaška (a u načelu je čisti multiplatform) držite u podforumu PC igre??

I ne samo nju, to nema veze sa zdravim razumom. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 14:39 (briatore).
 
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
briatore kaže...

Igru koja je izvorno konzolaška (a u načelu je čisti multiplatform) držite u podforumu PC igre??

I ne samo nju, to nema veze sa zdravim razumom. 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
16 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Tko, kaj i koga drži? Nadam se da kužiš kak forumi funkcioniraju općenito?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice