Rocket League

poruka: 122
|
čitano: 32.798
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Rocket League
HBomb kaže...

Pozdrav.

Igram već neko vrijeme i mogu reć da me poprilično zarazilo. U kombinaciji sa svojim dugogodišnjim stažem u FL Studiu, napravio sam video kompilaciju.

Video sadrži amaterske snimke i ne mogu se baš pohvaliti svojim vještinama naspram drugih videa i igrača. Ali zamišljeno je kao blend moje audio produkcije sa videom i nudi prikaz lucky shotova, sloppy udaraca i saveova.
Bilo kako bilo, bacite koji komentar i budite nježni 

 

 

 Ne igram ovu igru, ali pogledao sam tvoj video i vidi se da imaš skilla. Bravo 

Battlenet ID: Mogy#21781
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League
Baldurion kaže...
HBomb kaže...

Pozdrav.

Igram već neko vrijeme i mogu reć da me poprilično zarazilo. U kombinaciji sa svojim dugogodišnjim stažem u FL Studiu, napravio sam video kompilaciju.

Video sadrži amaterske snimke i ne mogu se baš pohvaliti svojim vještinama naspram drugih videa i igrača. Ali zamišljeno je kao blend moje audio produkcije sa videom i nudi prikaz lucky shotova, sloppy udaraca i saveova.
Bilo kako bilo, bacite koji komentar i budite nježni 

 

 

 Ne igram ovu igru, ali pogledao sam tvoj video i vidi se da imaš skilla. Bravo 

Na skillu se svakodnevno radi - što više igraš, bolji ćeš bit (kao i sve drugo jel). Ali interesantno je da uvijek imaš nešto za naučit, odnosno usavršit.
Igram sa frendom koji je daleko ispred mene, level iznad 60 i All Star u competitiveu. Počeli smo skupa, ja sam čak bio kratko vrijeme u prednosti jer je nabavio igru poslije mene. I eto, čovjek danas ima više od 700 sati gameplay-a (doduše, raspolaže bolje sa slobodnim vremenom), ja opet ne mogu radi posla i obaveza.
Ja sam ponosan na svojih 220 sati, inače impresivna brojka jer sam znao dosegnut cca 100 sati u drugim igrama i obično tad nekad prestanem igrat. U svojih 220 sati još nisam usavršio letenje, dribljanje nisam ni krenuo učiti još jer hoću najprije svoje greške ispravit - dogodi se nemali broj puta da fulam loptu, pa se nađeš na putu i slučajno te lopta opizdi i završi u našem golu, hoćeš spasit, pa usosiš stvar i slično. Dogodi se, velim - makar ekipa pretežito ne zamjeri, često se izvučemo. Ima isto tako ljudi koji se iz napada ne razumiju povuć kad treba (o standardu pričam).
Ima jako puno stvari za naučit, od wallride-a, letenje unatrag, kotrljanje, naučit težinu autića, pravovremena reakcija.. kažem, puno stvari ima i daleko sam ja od toga. Ali guštam, prezabavno je i najbolji su mečevi kad naletiš na ekipu sličnog skilla i onda se dogodi da tek u zadnjoj minuti padne prvi gol, ili čak da u produžecima padne prvi gol - ali onda nije bitno jel pobjedio il izgubio - meč je bio napet i svi će se složit tako. A ima i krumpira  kao što možete vidjet u statistikama u videu.

Dodajte me na steamu pa da zapeglamo koji put.

Živili momci.

 

EDIT:
jeste upućeni u ovog lika? talking about skills

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 12:57 (HBomb).
15 godina
offline
Rocket League

Čudi me da nitko na ovom forumu ne želi trejdati iteme/crateove.

Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League
Jack Sparrow kaže...

Čudi me da nitko na ovom forumu ne želi trejdati iteme/crateove.

 https://www.reddit.com/r/RocketLeagueExchange

 

Ovdje ti je dosta prometno.

13 godina
offline
Rocket League

Koliko vrijede crate-ovi? U čemu se njihova vrijednost gleda? U ključevima ili u nekoj novčanoj valuti jer vidim da se PayPal spominje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League
Arsen_Lupiga kaže...

Koliko vrijede crate-ovi? U čemu se njihova vrijednost gleda? U ključevima ili u nekoj novčanoj valuti jer vidim da se PayPal spominje?

 Formalno je zabranjeno trgovanje novcem za crateove, ali ti mogu reći da se razmjenjuju 2c1 cratea za 3 ključa. To je neki trenutni kurs.

12 godina
offline
Rocket League

kako se uopce tradea? ja imam 2 cratea a ne mislim kupovati keyeve pa nebi mi bilo zgorega da ih tradeam, makar za neki ingame item

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rocket League
Dalthor kaže...

kako se uopce tradea? ja imam 2 cratea a ne mislim kupovati keyeve pa nebi mi bilo zgorega da ih tradeam, makar za neki ingame item

 dodate jedan drugoga na friend listu na steamu, oba upalite igru i spojite se u party. Kad to napravite dole piše invite to trade, pobacate iteme koje želite treadati i oba dva stisnete accept dole, nakon toga odbrojavati će 3-5 sekundi (za slučaj da se netko preomisli pa prekine) i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2016 18:29 (Jack Sparrow).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League
Dalthor kaže...

kako se uopce tradea? ja imam 2 cratea a ne mislim kupovati keyeve pa nebi mi bilo zgorega da ih tradeam, makar za neki ingame item

 Dodao sam te na steam.

8 godina
neaktivan
offline
Rocket League

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Rocket League

Uzeo pred neki dan igru, ali slabo igrao zbog WoW-a je*enog  U potpisu je moj steam, dodajte pa da nabacimo koju i imajte na umu da sam tek krenuo igrati tako da nemam baš nekog skilla :D Molio bih da me doda ekipa koja ima makar 22 god, pošto sam ipak malo stariji i ne želim igrati sa djecom (bez ljutne). 

Battlenet ID: Mogy#21781 Steam: Mogy (gremlin za avataru)
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2016 9:17 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rocket League

Ako netko igra neka me doda da odigramo zajedno koju partiju. 

 

Steam: zare1995

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rocket League

user: matecro007
rank: challenger
Trebam neku ekipu za 3v3

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Rocket League

Tko me dobije 1 na 1 u Rocket League kao nagradu dobija steam key za igru Freebie  - http://store.steampowered.com/app/487220/

Zainteresirani se mogu javiti putem privatne poruke 

 

 

EDIT: Key je otišao, ali ako netko želi zaigrati Rocket League bez obzira na nagradu može se slobodno javiti :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2016 19:56 (RaskoIjnikov).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rocket League

Da li je netko trgovao crate-ovima za stvarni novac?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rocket League

Ne smiješ to. Protivi se uvjetima korištenja itd. Probaj tradeati RL crate-ove za CS:GO crate ključeve. Njih kasnije na steamu staviš na sale i dobiješ pare na steam wallet (to je legalno). No, nisam siguran jel se to danas isplati. Ono što je zanimljivo je da u trenutku predstavljanja crate-ova, tj. kad su ih tek pustili u droppove, ljudi su davali 1 CS:GO ključ za jedan crate (koji kasnije prodaš na steamu za ~2.2 dolara).  Danas je to neisplativo po meni jer sam vidio da ljudi traže 14 crateova za jedan taj ključ, tj. vrijednost im je značajno opala.

 

Btw, ak imaš kakvih duplih itema, imam ih i ja dosta, voljan sam trejdati u korist obojice, dodaj me na steamu: djeda02 ili superhik994 (nisam siguran), na avataru je Geralt iz Witchera.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 16:21 (Arsen_Lupiga).
7 godina
offline
Rocket League

Igra li se još? Jedna od boljih igara uopće, a totalno zanemarena na ovom forumu. Čudno.
Ugl, imam 150-ak h ingame. Ako je netko zainteresiran, posaljite u inbox steam ID za igru ili trejdanje. ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Rocket League

Dodaj me na Steamu, Fallro mi je ime acca, imam 300h u RL ali nisam dugo igrao pa sada opet poceo

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League

Blizu sam 500h, najbolja igra u zadnjih par godina, jedina koja me drži da igram stalno makar sat vremena dnevno. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Pridruzujem se igri, ako igra tko jos ovo da nabacimo...

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rocket League

Ima netko dominus gt, octane zs-r, nudim kljuceve, takodjer ako ima netko neke felge tipa zomba ili ara-51...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League
PsychoBully kaže...
Ajde ako nađeš kakav team javi se meni u pp da na acimo 3v3 koji put

 Tesko ne znam sto to vise nitko ne igra, svi igraju mrtvi lol jebo ih lol

 

dodaj me na steam, imas u opisu, sise, zastava Njemacka. Pa mozemo zaigrat nekad 2v2

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rocket League

Kako nitko ne igra a nedavno objavili da igra 25mil igraca...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Lažu.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Tko zeli, moze me dodat. Igram svaku-svaku drugu vecer po sat-dva. Steam id isti kao i nick

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rocket League
Rodić kaže...

Ima netko dominus gt, octane zs-r, nudim kljuceve, takodjer ako ima netko neke felge tipa zomba ili ara-51...

 Ja sam baš neki dan tradeao Dominusa GT za octane ZSR. :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.3.2017 10:00 (Jack Sparrow).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League
prostbroj kaže...

Tko zeli, moze me dodat. Igram svaku-svaku drugu vecer po sat-dva. Steam id isti kao i nick

 dodao sam te, nick saxo.. pa se javi kad kad da pucamo

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
13 godina
offline
Rocket League

i kod mene presudilo da je kupim i počeo igrat, za sada nisam bog zna što pa se neću hvalit ali učim se

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Nick da te dodam, nemam sa kim ganjat loptu, sve noobovi..

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Netko trejd nekakav??? Nisam jos nesto extra trejdao ovo ono, ma da me dosta napadaju in game za kutije je*ebe.. sta skuplja je*ebene turbo kutije 10 komada wtf sve iste xD

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice