SCUM (Gamepires & Croteam)

poruka: 799
|
čitano: 251.949
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
LevaOpaki kaže...

Iskreno svi smo mi igraci i sve nas je to zivciralo inace i moramo pokusati napraviti nesto po tom pitanju. Gledam filmove na YT od Battlegrounds i dize mi se kosa na glavi kad vidim kako vire kroz prozor i preko zida. Totalno ubija dozivljaj. Ali eto neki ljudi ne mogu igrati prvo lice jer im je muka ili ne zele FPS, a ne mozes zanemariti taj dio trzista. Pokusat cemo pomiriti te dvije strane.

 Prvo pohvale na vaš dosadašnji rad, kako ideji tako i do sada prikazanom.

Mislim da je velikoj većini muka i ne žele igrati iz  TPS-a, ali dobro vjerojatno ste na osnovu negog istraživanja/ankete došli do tog zaključka. Kad već spominješ PUBG jedva čekam FPS only servere. I ovako ga igram ali jednostavno nije mi to to.

Kad možemo očekivati novi video gameplaya?

I evo kad ste baš toliko navalili, pristajem da budem jedan od closed alpha testera 

15 godina
online
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ja se nudim kao alpha tester također

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ima li kakvih novosti? Hoćete uspjet pull-offat Q2, ili barem ovo ljeto? 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

SCUM trazi alpha testere.

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Kada dođete u fazu testiranja koliko neko može popiti pive ili pojeti mesa sa roštilja prijavit ću se

Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

 

Izgleda vrlo zanimljivo, neki novi koncepti i tako, ono, kupio bih ovu igru. 

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

I evo prvi službeni vajn, bar na ovom forumu.

Stvarno mi nije jasno kako neka igra, za koju sam mislio da se fura na realnost (putanja i drop metka, recoil pušaka, stamina, kretanje, inercija i slično) ubaci neke skilove kao awarnes level, focus mode i još čega sve ne da bi lakše uočio protivnika ili da vidiš obrise likova kroz zid    Ne treba nam još jedan BF klon sa trokutićima iznad glave! Jedan od razloga što je PUBG polučio ovakav uspjeh je ne samo ideja nego i izvedba bez nekih perkova, skilova... Nađeš pušku i dalje ovisi o tvom skillu  a ne nekim ingame supermoćima gledanja kroz zid. 

Ako ovako nastavi bojim se da će ispasti jedan veliki bućkuriš koji će se utopiti u more sličnih igara koje pokušavaju svima udovoljiti i na kraju bude samo prolazna i kratka razbibriga. 

Iskreno bi mi bilo žao da jedan ovakav projekat sa ovih prostora tako završi. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ali scum nije battle royal igra? Mislim da su već nekoliko puta spomenuli da rade rpg survival kakav dosad nismo vidili. 

A šta se tiče tih skillova pojasnjenje možeš pročitati ovdje  https://steamcommunity.com/app/513710/discussions/0/2183537632736507701/

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ma mogu to nazvati kako hoće ali definitivno neću igrati igru u kojoj možeš pratiti siluetu igrača kroz zid. Vjerujem da neko to voli inače ne bi nešto takvo napravili. Iznosim samo svoje mišljenje ali sudeći prema komentarima ispod videa vidim da većini to "smeta"

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
MRSKI kaže...

Ma mogu to nazvati kako hoće ali definitivno neću igrati igru u kojoj možeš pratiti siluetu igrača kroz zid. Vjerujem da neko to voli inače ne bi nešto takvo napravili. Iznosim samo svoje mišljenje ali sudeći prema komentarima ispod videa vidim da većini to "smeta"

 bar nece biti citera, nece imati potrebu paliti WH :D 

7 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
MRSKI kaže...

Ma mogu to nazvati kako hoće ali definitivno neću igrati igru u kojoj možeš pratiti siluetu igrača kroz zid. Vjerujem da neko to voli inače ne bi nešto takvo napravili. Iznosim samo svoje mišljenje ali sudeći prema komentarima ispod videa vidim da većini to "smeta"

 Nabijem ja vecinu na kurac, ta "vecina" je upropastila silu dobrih igara. Ako netko ovo cita od devsa ili ima ikakve veze sa timom neka im prenese da se drze svoje vizije i da nabiju vecinu na kurac.

...
12 godina
online
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Evil Access kaže...
MRSKI kaže...

Ma mogu to nazvati kako hoće ali definitivno neću igrati igru u kojoj možeš pratiti siluetu igrača kroz zid. Vjerujem da neko to voli inače ne bi nešto takvo napravili. Iznosim samo svoje mišljenje ali sudeći prema komentarima ispod videa vidim da većini to "smeta"

 Nabijem ja vecinu na kurac, ta "vecina" je upropastila silu dobrih igara. Ako netko ovo cita od devsa ili ima ikakve veze sa timom neka im prenese da se drze svoje vizije i da nabiju vecinu na kurac.

 Eto, fino kolega objasnio 

10 godina
online
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Igra je još u razvoju, razgovaraju s communityem i vjerovatno će izbaciti taj wh s obzirom na puno negativnih reakcija ljudi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 17:43 (The_K).
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Forumaš malo smanji doživljaj i to nabijanje na kurac

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
MRSKI kaže...

Forumaš malo smanji doživljaj i to nabijanje na kurac

 Ma nije bilo upuceno prema tebi, vec opcenito prema konceptu jednoumlja i "vecini". Ova ideja gdje u tps igri igras u trecem licu, ali vidis lika samo ako ga fizicki vidis ocima je vrlo zanimljiva i nesto sto bih volio probati. Ideja nekog mixa rpg i tps/fps igre je isto vrlo zanimljiva gdje imas te razne skilove, koji daju prednost igracu koji duze igra i ulozi vrijeme u igru i razvije skilove, sto je rpg/mmo koncept koji bi bilo zanimljivo vidjeti u igri ovakog okruzenja, ima to i svojih prednosti i mana, kao i sve drugo ovisi od toga kako se uradi, ali bih volio to probati. Imas recimo Fallout 4 koji ima vrlo sterilan i jednolican gameplay i igra vristi za nekim stvarima koje smo vidjeli ovdije u zadnjem videu SCUMa i mozda bi ti koncepti bili cak i logicniji za sp igru nego za mp, ali golica mi mastu i zasto ne napraviti nesto novo, probati barem. Nasa percepcija svijeta nije ista kada smo u stvarnosti i kada smo u igri, logicno, nekakav cisti pokusaj da se uradi "realan" pristup cesto zna zavrsiti vrlo sterilno u igrama, cesto sam razmisljao da bi bilo nekako bolje napraviti neki mix "skillova" ili nazovi to kako hoces koji bi nam u igrama pomogli da imamo jos dublju percepciju stvari, jer ipak su igre ogranicene time sto ne postoji osjetilo dodira, topline, ravnoteze itd itd itd...

...
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
The_K kaže...

Igra je još u razvoju, razgovaraju s communityem i vjerovatno će izbaciti taj wh s obzirom na puno negativnih reakcija ljudi.

 Ne vjerujem da će izbaciti jer je to u temeljima igre kao perk (awareness, camouflage, metabolizam, etc......), možda će "doraditi".

 

 

Nego, nevezano za to.... sviđa mi se feeling pucanja i zvuka oružja u igri te particles efekti... 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 8:48 (Soldier977).
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Evo izašao još jedan video gdje malo pojašnjavaju
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

novi video, kako jebeno igra izgleda  



samo me brine onaj in-game wallhack- awarness... nikak mi se to ne sviđa

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Drago mi je vidjeti hrvatsku igru.Kupiti ću igru samo da podržim hrvatske developere.

 

 Developeri poslušajte većinu.Nemojte srljati već na samom početku u propast.

Pitanje za developere?

- ingame awareness skill u video je prikazan kao ingame wallhack.Koliko kod vi sebe uvjeravali da je  to cool i da nije wallahack.To jest wallhack.

Promjenite awareness skill u ping awareness skill.Trenutni awareness skill kao ping od pola sekunde.U prevodu skratite crvenu siluetu na pola sekunde i to može proći pod awareness skill.

Iz PUBG iskustva poradite na hitregu.Neka on ne bude kao u PUBG spužvastog osjećaja.

Opet ponavljvam nemojte srljati sa ovim ingame wallhackom.

Sami se zapitajte zar nebi htjeli jednog dana kada igra izađe sjesti za stol i kazati jedni drugima.Dečki imamo problem igru igra 2 miliona igrača, trebati ćemo veću halu za servere.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2018 11:17 (beaststeeth).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
beaststeeth kaže...

Drago mi je vidjeti hrvatsku igru.Kupiti ću igru samo da podržim hrvatske developere.

 

 Developeri poslušajte većinu.Nemojte srljati već na samom početku u propast.

Pitanje za developere?

- ingame awareness skill u video je prikazan kao ingame wallhack.Koliko kod vi sebe uvjeravali da je  to cool i da nije wallahack.To jest wallhack.

Promjenite awareness skill u ping awareness skill.Trenutni awareness skill kao ping od pola sekunde.U prevodu skratite crvenu siluetu na pola sekunde i to može proći pod awareness skill.

Iz PUBG iskustva poradite na hitregu.Neka on ne bude kao u PUBG spužvastog osjećaja.

Opet ponavljvam nemojte srljati sa ovim ingame wallhackom.

Sami se zapitajte zar nebi htjeli jednog dana kada igra izađe sjesti za stol i kazati jedni drugima.Dečki imamo problem igru igra 2 miliona igrača, trebati ćemo veću halu za servere.

 "Wallhack" koji svi imaju, u cemu je onda problem?

Eye In The Sky
16 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Problem je da nitko ne treba imati. Ako se vec ide na realizam onda wallhacku nije mjesto u igri. Ako cemo tako zasto onda nebi slozili da kada se najedes graha, nakon 20 min dobijes mogucnost "jumpa" od 8 metara prilikom prdenja. Ovi deblji likovi ce moci samo 3 metara jer imaju vecu masu, ali zato prilikom tog skoka kada slete naprave mini potres gdje su svi neprijatelji stunani na 3 sec.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Evil Access kaže...

 "Wallhack" koji svi imaju, u cemu je onda problem?

 

Sa moje strane problema nema.

Osim... što si nas sve  nabijo na kurac, što ne znaš komunicirati na civiliziran način i kulturno KONFRONTIRATI na drugačije mišljenje.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2018 20:17 (beaststeeth).
7 godina
protjeran
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

RS6 ima "wallhack", igra je genijalna i taj "wallhack" nikome ne smeta. Pa devsi su objasnili ideju iza ovog "wallhacka", potrazite to, procitajte i probajte shvatiti i vidjeti ce te da to nije nikakav "wallhack".

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ukratko, ako sam dobro shvatio, to bi funkcioniralo ovako: 

Fora je da ovdje vi niste taj lik u igri, nego samo upravljate njime, a ovisno o tome koje ste mu atribute dodjeljivali, vaš lik će imat bolju ili lošiju percepciju. Odnosno, crvena mrlja predstavljat će ono što čovjek kojim upravljate vidi ili ono o čemu razmišlja(predviđa kretanje protivnika), a vi na temelju onog što vam lik kojim upravljate govori i na temelju onoga što vidite na ekranu odlućujete kako ćete odigrat.

Znači nešto tipa film Gamer iz 2009., mislim da su ga i oni spomenuli u jednom od videa.

U prilog tome ide i ona fora koju su napravili za 3rd person view, da ako vaš lik ne vidi protivnika (jer npr. čuči iza zidića), onda ga nećete vidjet ni vi na ekranu.

 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Pa lik si ne vidi ni guzicu ali ces je ti svejedno gledati :)
8 godina
protjeran
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Nakon citanja nekih 20min napisanog na netu o ovoj igri jos neznam kako ce se to sve odvijati. Tipa biti ce gradnje, ali ogranicene na male stvari tipa satori, glavna stvar sto se tice gdje ce se zivit je zauzeti vec postojece zgrade. Cilj igre je izaci sam ziv koliko sam skuzio, ali kako izaci sam ziv ako mozes sklopiti neki pakt sa grupom igraca da imate vise sanse prezivljavanja nad ostalim igracima? Druga stvar je sto je zapravo SCUM? Koliko god citao ne nailazim jednostavan odgovor. To je kao h1z1 just survive samo sto umjesto gradnje svoje baze mozes zauzimati zgrade? Treca stvar je cijena, vidim:

 

Initial lower price is our way of saying 'thank you' to the community that supports us from EA phase.

 

Znaci vec je bila early access cijena? Jer vidim da sada igra nema cijenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Kresimir4 kaže...

Nakon citanja nekih 20min napisanog na netu o ovoj igri jos neznam kako ce se to sve odvijati. Tipa biti ce gradnje, ali ogranicene na male stvari tipa satori, glavna stvar sto se tice gdje ce se zivit je zauzeti vec postojece zgrade. Cilj igre je izaci sam ziv koliko sam skuzio, ali kako izaci sam ziv ako mozes sklopiti neki pakt sa grupom igraca da imate vise sanse prezivljavanja nad ostalim igracima? Druga stvar je sto je zapravo SCUM? Koliko god citao ne nailazim jednostavan odgovor. To je kao h1z1 just survive samo sto umjesto gradnje svoje baze mozes zauzimati zgrade? Treca stvar je cijena, vidim:

 

Initial lower price is our way of saying 'thank you' to the community that supports us from EA phase.

 

Znaci vec je bila early access cijena? Jer vidim da sada igra nema cijenu.

1. Mislim da cilj igre nije izaci iskljucivo sam, dapace mislim da su rekli da je moguce i sam "preci igru", ali da je u skupini puno lakse (jer imate vecu paletu razlicitih skillova, a koliko sam skuzio trebat ce poprilicno puno vremena za masteranje istih)

I taj End-game nece bit u igri odmah na pocetku nego ce doc kasnije.

2. Mislim da si pogodio, ali bit ce i nekih evenata na otoku u kojem ce se zarađivati ti fame poeni i slicno. Hocemo li mi sudjelovati u tim eventima ili cemo se drzati po strani u sumi ostaje na nama, rekli su da se ce se ova igra moci igrati na puno nacina.

3. Nikakvu cijenu nisu dosad objavili, niti okvirnu. Samo su rekli da ce cijena odgovarat kolicini sadrzaja koju pripreme za pocetak EA i da ce s vremenom rast. 

 

 

 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.1.2018 23:36 (KiCo77).
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Skoro 8 sati gameplaya 

 

Grafički izgleda odlično i mali TTK mi se sviđa ali third person view i one perkove za gledanje neprijatelja kroz zid ne mogu nikako prožvakati. Ako ne bude FPV only servera i ostave one noob friendly perkove  nažalost preskačem ovu igru. Furati se na neku realnost (stamina, helath, balistika putanje metka i slično....) a  staviti takav perk mi je 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
MRSKI kaže...

 Ako ne bude FPV only servera i ostave one noob friendly perkove  nažalost preskačem ovu igru. Furati se na neku realnost (stamina, helath, balistika putanje metka i slično....) a  staviti takav perk mi je 

 Evo ovdje je FPV izgleda

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice