SCUM (Gamepires & Croteam)

poruka: 755
|
čitano: 86.528
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina

ceka se dobar patch koji ce uvesti neke kvalitetne dodatke i funkcionalnosti.

Osobno ne igram jer je tip igre gdje treba uložiti vremena, a u ovoj fazi je podložna wipe-u servera, tak da se ne isplati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Wh1T3L10n kaže...

Ako vam se igra s zabavnom ekipom dodjite na SCUM Server Hrvatska...

Konstantno ima aktivno oko 4-5-6 ekipa od po 4-5 playera u svakom od timova... S tim da se stalno stvaraju nove ekipe i klanovi...

Svi s nestrpljenjem čekamo update u kojem ce ubaciti ogradjivanje sa onim velikim drvenim ogradama... A da ne pricam o AI misijama i dr...

Na serveru se sada ustalio broj od cca 30+ playera svako vece...

Malo pojacan loot, auta ima i vise nego dovoljno. Ustimano vrijeme da je dan pocinje u 20h i traje do cca 23:30 (u tom vremenu se dogadjaju najveci fajtovi).

moze ip ili nesto? Ili se server doslovno moze nac pod "SCUM Server Hrvatska" unutar igre?

6 godina

SCUM Server Hrvatska

IP Adresa : 176.57.140.82:28002

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
8 godina

Ima li sta novog u igri osim sta sad mores bit debela sisata baba? 

ima koji trac, kad dolazi ostatak mape?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Najbolje ti je ovdje pratit nove vijesti, developer diary koji se updatea skoro svaki dan.

Što se tiče mape, piše da su u izradi još četiri POI-a od kojih će dva biti najveća područja na mapi (vjerojatno prvi veliki grad + još nešto...). Za proširenje mape ne znam, pretpostavljam da nije još u planu jer je mapa i sad ogromna.

Ne znam koji si zadnji patch provjeravao, ali ovdje možeš vidjet sve vijesti i patch notes. Ili pogledati na Youtubeu kod Raykita ili Eroktica.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice