Sekiro: Shadows Die Twice

poruka: 358
|
čitano: 84.609
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Koji je po vama najteži boss? Ja sam upravo naletio na Father Owla u Hirati i bas mi je težak. Zao mi je sto ponavljaju mini boss fighte. Porazio sam 3 headlesa, 3 drunkarda, 4 lone shadowa, i 2 guardian Apea, 2 snake eyesa, 2 Corupted Monka i sad drugi put na Owla. S tim da moram ici drugi put jos na: drugog flaming bulla, drugog shichimena i drugog ishina. :(
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Druga Ape faza se cini teska,dok malo feel ne dobijes kako mu je lagano blockati njegove sword attackove kad se to uhodas nece biti problem.
Ali fun i dobar mi je to fajt bio obje faze.

Sto se tice najtezega bossa i koji mi je daleko najtezi bio bez ikakve konkurencije zadnji boss,nigdje nisam ginuo toliko i ocajan bio kroz igru dok do njega nisam dosao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 10:31 (Wack).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Jucer su pali Devine Dragon i Owl Father. Sada samo prije borbe s ishinom spremim na usb i imam ostala tri kraja. Shura Ending sam vec dobio. Kako igra prilazi kraju bas se primjeti repetativnost. Onaj Fountinhead je tako predivno mjesto a tako bezveze neprijatelji. Oni noble neprijatelji su napredna verzija onih suckera iz Bloodbornea. I naravno 2 headlessa i shichiman. Koje ću preskočiti, ne trebam njihove iteme. Prekratko traju da bi ih koristio u borbi. Tko bi rekao da From Softwareu fali mašte pa tako razbacuje nepotrebne mini bosseve bezveze. Neki su nepravedno teski. Mucio sam se s father owlom u hirati i onda se vratio s max vitalitijem i jacim napadom isprasio ga. Puno tog ne koristim u igri a volio bih. Ne koristim protezu, niti r1+l1, niti iteme. Zelja da igram ng + je jako mala. :(
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Danas ista priča. Vazda ga nalemam u prvoj fazi i u drugoj ko da se nikad nisam mačevao

Kako ste igrali sa njim protiv terrora?

Muči me terrorom, ubija polako vazda malo izćuka healtha, to je zato radi te jebene reakcije  gledam na netu likovi igraju i cim ape popije iz glave onda bježe a meni retard neće da odma trči. Još nešto kada pođem trčati na na r2 prvo mi lik napravi dva dodga i krene.

Preci cu ga kad tad jer sada i u drugoj fazi skoro pola posla obavim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Pogledaj kako sam ga ja pobijedio.
Cim se pocne previjati (upamti animaciju prije terror AOE napada) trči. Meni je 2 faza puno lakša samo cekas da se baci naprijed ko prase u napoj i onda ga mlatis i odmad poslije je terror pa bjezi. Zatim kad digne visoko ruku trci do njega i deflectaj mu taj napad, to ga stuna na 2 sec.
8 godina
odjavljen
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Igra je preteška definitivno za nekog tko nema sve vrijeme svijeta da uloži u igru.

Ja sam odustao nakon nekoliko sati igranja ...

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Glavas_ZG kaže...

Igra je preteška definitivno za nekog tko nema sve vrijeme svijeta da uloži u igru.

Ja sam odustao nakon nekoliko sati igranja ...

 
Igra nije preteska nego vecina je nas navilka button mashati i osjecati se kao Terminator.


BloodBorne kad sam prvi put igrao 4 sata nisam ni dio prvoga bossa dosao,kad covjek dobije feel za tajming napade,dodges i tako te stvari sve osim bossova postane trivijalno i lagano.
Sigurno ne treba vremena ni skilla kao da Starcraft naucis ali i treba da ima learning curve a ne da prvi dan predjes igru i 2 puta poginuo.

8 godina
odjavljen
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Shvaćam što želiš reći al ne bih se složio, problem je u tome što gotovo svaki protivnik zahtjeva 

> klik > klak > čekaj > deflect > tajmiraj i tako stalno u krug, on 'n on, on 'n on, on 'n on, mazohistima i grinderima je to ok, al meni koji se želim zabavit malo naravno uz neki izazov to je mrcvarenje.

Ja volim kad je igra zahtjevna, daleko od toga, al ispada da sav "napredak" i tehnikalije koje se dobivaju sa igranjem nemaju smisla kad te svaki seljo deflekta i moraš se sa njime natezati, naj efektivnije je zapravo šuljat se okolo i klat likove sa leđa.

Koliko god se nabrijao i htio sasjeć barem naj slabijeg selju belju ili vise njih da bosovi ili jaci protivnici budu zanimljivi ti zapravo moras, ici i gnjavit se sa deflektanjem svakog kurtza koji se pojavi, nedaj boze da probas zadat kombinaciju od 3 udarca ili vise dobijes deflect i batine, mozes i trcat okolo ko nasteroidima al i to izgubi čar brzo ...

I moj stav je da je igra top vrhunska, samo bi mi bilo draže da je borba vise slicna onoj u arkham cityu ili shadow of mordoru.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Neznam kako je Sekiru ali u DS me najviše živciralo to što kad te neki boss ubije moraš se ponovno probijati do njega. Da barem ima checkpoint prije njega...

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 11:46 (Paolo Maldini).
 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Da, to je recimo normalno u tim Metroidvania igrama. Ali zato pronađeš neki prečac pa bude znatno brže.

 

Čak mi to u Sekiru nije bilo takav problem probijanje do bossa, jer su checkpointi bili relativno blizu tj. mapa nije tako velika.

Probaj igrati Ashen, da vidiš koji je to užas. 

 

Veći nedostatak mi je što tih prečaca uglavnom i nema, a što daje posebnu draž igri.

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 10:55 (DeniZg).
9 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Ma to je mazohizam, kada je boss u pitanju onda stavi kad krepam da odma na njeg idem 1na1 da se uštelim u borbi, to je mana i to stoji, pusti ti čar i draž igre to je za mene mana i to ne mogu nikako opravdati. Dobra je ovo igra nemam rječi ali u dobroj godini nema šanse da uzme goty.

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Men je osobno gameplayon ovo najbolji Fromov naslov, odnosno daleko najbolji

 

Totalno si ufuran u taj shinobi feel, svaka borbe je epska za raszliku od Soulsa di večinon neprijatelj ni ne flincha kad ga udreš i imaš puno veči osječaj postignuća jer je i zamjetno teža. 

Emma mi je zadala najviše problema ali se sve da pritrpit. Firecrackers su OP u kasnijem stadiju igre i triba ih koristit

 

sad me čeka ljuti farm da upgreadan sve prostethicse

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Pao je i zadnji Boss. Iskreno i najbolji boss u sekiru. ima cak 3 zivota plus borba s genichirom. Borba je predivna, stilski je to super napravljeno. Dali je najtezi , nije, umro sam samo 3 puta, i dalje mislim da je father owl u hirati najtezi. Ova borba je uzitak nakon mrcvaljenja Demon of Hatreda. Zadnja borba mi je toliko digla dojam cijele igre jer sam mislio da sam sve vec vidio.

Tip za PS4 EKIPU. Nakon sto porazite Ishina izadite iz igre prije razgovora s malim i spremite na usb, ja sam nakon owla na krovu odradio sve potrebno za sva 3 kraja i kad pricate s malim ponudi vam da birate jedno od 3 kraja. Tako sam dobio sva 4 kraja u jednom playthroughu. Najbolji kraj je Dragon Homecoming za kojeg vam trebaju frozen tears i svakako se valja potruditi da ih dobijete.

 

Za mene je Sekiro zavrsen, porazio sam sve ijednog bossa (mislim i na 5 headlessa), pomoci cu svakom tko bude imao problema u temi.

Moj jedini tip za igru je Deflect i odmah napad i onda deflect. Sretno svima :)

 

Moj fight

Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

to kao što si opisao podjeća me na izeta svi u napad svi u obranu 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

https://streamable.com/6hnm3

E šta bi sad čoek razbio kad se ovo desi

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Za prave ljubitelje:

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Glavas_ZG kaže...

Za prave ljubitelje:

 

 

ovo ako je zapravo, ako nije samo slika-koncept-ideja, ako su ovo stvarno pustili u prodaju svaka im čast, prebrutalno izgleda

9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Ako nekog zanima u igri ima 14 Bosova i 40 mini bosseva.

BOSSEVI koji se ponavljaju
Genichiro x2, Owl x2, Corupted Monk x2, Owl x2, Isshin x2.

Mini bossevi koji se ponavljaju:

Headless x5, Shichiman x3, Drunkard x4, General x3, Lone Shadow x4, Long Arm x2, Bull x2, Snake Eyes x2, Seven Spears x2, Guardian Ape x2, Ashina Elite x2, Ogre x2,

Šteta sto su ih toliko nabacali, pogotovo 8 teror bosseva :(
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Omg, ova igra je tako puna potencijala da ču joj dati još jednu šansu.

Kupio sam x box kontroler zbog nje.

Vi koji igrate na pc, sa čime igrate, kontroler ili tipkovnica i miš ?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Glavas_ZG kaže...

Omg, ova igra je tako puna potencijala da ču joj dati još jednu šansu.

Kupio sam x box kontroler zbog nje.

Vi koji igrate na pc, sa čime igrate, kontroler ili tipkovnica i miš ?

 Ma kontoler, najbolje ti je staviti tipke attack, deflect i dodge/sprint na tipke koje u isto vrijeme možeš koristiti. S obzirom da si na xbox controlleru moj ti j savjet- RT-dodge LT-deflect RB--grapple LB-useprostethic tool

Attack stavi na x. Osttalo kako hoćš ali ove glavne tipke da ti budu namjestene da ih prakticki mozes u isto vrijeme stisnuti.

 

Edit: https://www.hcl.hr/vijest/sekiro-dobio-modifikaciju-koja-umanjuje-sekiranje-te-omogucuje-detaljno-poigravanje-grafickim-postavkama-138205/ nisam danas imao vremena i samo sam probao na 120fpsa i iz prve sam ubio guardian apea........

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2019 16:30 (hanteed).
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
NG+ je bezveze, nije uopce kao Ds. Nema novih neprijatelja, i pre lagano je. U sat vremena sam proletio kroz pocetni dio igre razvalio tutoral Genichira, prosao chained ogrea, oniwu i razvalio ponovno Genichira od prve za svega 5 min. Sat vremena a prosao sam praktički pol igre i to na NG+. Prije mi je trebalo 3-5h. Tek kad probate NG+ vidjeti cete da je igra zapravo daleko od DS tezine.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Igraš sa ili bez Kuro's Charm?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Igram s. Nudio sam mu ju natrag ali odbija. Neznam ni sto to zapravo je.

Edit: Sad kužim, ako mu ju vratis primaš dmg i kad blokas. To je opet slabo jer ne utječe ako deflektas. Ako znas deflect onda je i dalje prelagano. Jedino NG+ s demon bell + No charm. Problem je jer sam naucio savrseno deflektat i counterat. :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 15:12 (Gogy7).
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Gogy7 kaže...
Igram s. Nudio sam mu ju natrag ali odbija. Neznam ni sto to zapravo je.

 Razlika je što primaš damage kad blokiraš, samo kod perfect parry i deflecta ne, ja sam na ng4+ (za svaki završetak sam išao na ng) i s tim i demon bellom moraš to odraditi ko da igraš Guitar Hero, svaka greška je praktički game over.

Stvarno mi je super igra, ovako nešto me nije zaljepilo za konzolu od Bloodbornea. Sekiro mi je zeru bolji čisto zbog gameplaya, tj. combata, a i prekrasno izgleda (HDR je odlično izveden). Atmosfera u igri ide Bloodbornu, Yharnam je čudo što se tiče  game dizajna.

Nisam još igrao nijedan DS ali prema viđenom mislim da će mi combat biti najslabija točka igre, ali igram definitivno.

Totalno pušim te FromSoftware fore s zagonetnim razgovorima s NPC-jevima, hrpom key itema bitnim za priču, više različitih endinga, NG+, a i sviđa mi se kako je odrađeno napredovanje kroz igru. 

Velim combat mi je zakon, ne znam jel mi je bolji filing kad prođeš bossa na žgance ili kad dođeš do deathblowa bez da ga praktički udariš (tipa Seven Spear ili O'Rin). 

Svaka čast developeru, pogodili su savršeno moj ukus. Ali to je samo moje mišljenje.

 

7 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Dok ja napišem ti već skužiš stvar :) ili prođeš igru na Ng+

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

kako misliš orin? eo sada cu na njeg, de savjet

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
hanteed kaže...

kako misliš orin? eo sada cu na njeg, de savjet

 Boss koji se kreće uvijek u istom loopu s istim napadima. Najlakše ćeš ga proći ako ga ne napadaš (jer ti može stisnut kontru, a i ne prima damage kad se šifra u maglu). Samo blokiraj njezin napad gdje se vrti i udara nekih 5 puta i kad se pojavi znak skočiš joj na glavu (mid air jump damage + još jedan udarac mačem možeš dati). Odmakneš se na polu distancu i čekaš opet taj napad. Posture će joj se tako brzo napuniti da nećeš moći vjerovati kako je lagana. Pošto je taj njen napad brz većinu ćeš perfect blockati htio ne htio (nešto tipa onih Centepeda). Znači samo moraš tajming za skok pogoditi, što u ovoj borbi nije problem, jer se uvijek radio o jumpu, pa si unaprijed spreman. Prvi život joj možeš skinuti ako joj skočiš na glavu dok svira "đitru" ali bolje ćeš se osjećati ako ju pobijediš pošteno.

9 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Vec sam je rješio danas i prije nego što si ti napisao post ali svejedno hvala, vidio sam na ytu preko mosta prodješ i ona zapne u kutu i nikako ne udara e tako sam je ja našamarao.

Anyway simpatičan boss, porazio sam tokujira isto, i ostao mi je fake monk u mibu village i mislim da je to to sto se tice mibua, vazne collecte sam pokupio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
U mibu vilage imas basket guya i priesta koje posjeti. Kod priesta imas bead ili seed nez tocno. Poslije monka imas resurect key item, pod vodom (dobijes ronjenje nakon monka) imas bead i puno scalesa. Monk ce ti biti prvi tezi boss (barem je meni bio) jer ima hrpu posturea. Imas i onog tipa na samom pocetku mibua iza idola u spilji. Mozes mu se prikrasti iza leda. Donosi hrpu expa pa je super za farmanje. :)
9 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

monk prvi tezi boss? a prije sam igrao genichira i apea? ili si mislio na onog pravog monka ili si mislio kao težeg u mibu village

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 22:47 (hanteed).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice