SimCity

poruka: 46
|
čitano: 11.367
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
SimCity

Bliži se izlazak novog SimCity-a i mislim da je red da otvorimo temu kako bi raspravljali o njemu.

 

Sigurno ste već vidjeli kako izgleda i gledali beta gameplay i iskreno mogu reći da mi se igra strašno sviđa. Sada se konačno može detaljno upravljati gradom, nadograđivati već postojeće objekte i tako dalje. EA Games je očito ispravio pogrešku kakvu je napravio sa SimCity Societies u kojem je realno upravljanje gradom svedeno na minimum tako da vam je u gradu jedina briga da vam grad ima što više turista i da je građanima u njemu zabavno.

 

Neću puno raspravljati o igri, već sami pogledajte gameplay videa u kojima ćete saznati gotovo sve što vas zanima. Više o tome pogledajte ovdje.

 

A sada da čujem vaša mišljenja, samo molim vas, nemojte se žaliti na veličinu mape. {#}

Downtown Downtown
Tornado Tornado
Big Apple Big Apple
Seville Seville
Traffic Jam Traffic Jam
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2013 14:57 (BrunoHP).
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
SimCity

Samo sam za ETS 2 bio zagrijan ko za ovu igricu, nadam se da me neće razočarat :)

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
SimCity
I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity

A dobro, to je zastarjela tema. Sad sam pokrenuo novu, nadam se da vam neće to smetati.

 

 

EDIT: EA Games streama gameplayeve puni tjedan do izlaska igre. Više na: http://letsallbemayor.com/

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2013 21:29 (BrunoHP).
15 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity

kad ce ovo? 

16 godina
neaktivan
offline
SimCity

http://www.metacritic.com/game/pc/simcity

Sta je ovo jel to rusi opet napadaju.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
SimCity

ceka se key {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: SimCity
CroChef kaže...

ceka se key {#}

 

 

di si uzeo, kolko para??

 

nisam do sad igrao, al mi se čini zabavna igra, nešto tipa tropico?

15 godina
neaktivan
offline
SimCity

sta vise trailera gledam sve sam vise raocaran. Ne vidim da daje nista posebno. Uvlei su nekakav multiplayer mode i to je to. Sve je vise manje bilo tu u cetvorci ili po meni jos drazem CityXL-u.

 

Ima li itko first hand impresions?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity
Abomb kaže...

sta vise trailera gledam sve sam vise raocaran. Ne vidim da daje nista posebno. Uvlei su nekakav multiplayer mode i to je to. Sve je vise manje bilo tu u cetvorci ili po meni jos drazem CityXL-u.

 

Ima li itko first hand impresions?

Ni meni se ne svidja par stvari, mape su male... izgleda mi lagano. U beti sam u tom jednom satu imo vec mjesecni 10k profit, a  sve ustanove su bile upgreadane.

 

16 godina
neaktivan
offline
SimCity

Evo igra se sim city na veliko...ako netko želi se priključiti regiji "Balkan" koji sam ja napravio slobodno uđe...hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SimCity

Jako me svrbi novčanik. Gledao sam malo po streamovima i izgleda mi prilično zabavno. Kakve su impresije vas koji igrate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity
Badaboom kaže...

Jako me svrbi novčanik. Gledao sam malo po streamovima i izgleda mi prilično zabavno. Kakve su impresije vas koji igrate?

Ja sam ga uzeo na d2p za 230kn, al sad su poskupili.

Skinuo i ... attempt to join 20min

16 godina
neaktivan
offline
SimCity

Ja sam uzeo na origin i sve je prošlo bez problema...nemam nikakvih problema sa serverom...ajde kupujte pa da vidimo taj MP kako radi...znači regija "Balkan" :D

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity
CroChef kaže...

Ja sam ga uzeo na d2p za 230kn, al sad su poskupili.

Skinuo i ... attempt to join 20min

To mi je jasno da su serveri u banani, ali to će se normalizirati. Više me zanima da li igra izgleda kao da će joj se moći vraćati s vremena na vrijeme kao prijašnjim Simcity-jima, da li je zarazno igriva i takve stvari.

16 godina
neaktivan
offline
SimCity

Igra je fora...ali jbg...zeznuli su sa ovim cloud forama...jer mi je save game pobrisan...znači očito se save-a samo na jedan server ili neka šema...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity
B-Link kaže...

Igra je fora...ali jbg...zeznuli su sa ovim cloud forama...jer mi je save game pobrisan...znači očito se save-a samo na jedan server ili neka šema...

 

Cek, kak se sprema grad, samo resume stisnem i vracam se u svoj ili treba jos nesto. Nebi zelio da mi grad odma propadne, a slozio lijep gradic za 5h.

16 godina
neaktivan
offline
SimCity

Ma da...ako ti ponudi opciju resume...ja se drugi put nisam spojio na isti server i nema grada više...ili ti na kraju igre kada stisneš quit napiše da igra nije spojena sa serverom i da mi ništa nije save-ano...tako da od kada sam ju kupio igram svaki put iz početka...

 

Koji su vam nickovi u igri...moj je Darac11 pa me dodajte...

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
SimCity

18. cemo svi mi koji imamo sim city dobit mail s codom od  EA za jednu besplatnu igru po izboru.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity

Pouzdani su. Ali nekad bude problema kod verifikacije (ako ne stigne SMS pa moraš slat slike osobne npr).

 

No, čitaj malo postove, teško ćeš moći igrati još jer je EA u problemima sa serverima. Obavezno pričekaj barem tjedan dana pa vidi kakva će tada biti situacija, sada je takva da ako se i uspiješ spojiti, u većini slučajeva izgubiš save sa njihovih servera jer nešto krene po zlu...

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
14 godina
neaktivan
offline
SimCity

Kupio i ja preko greeenmangaminga, dobio 20% off na limited edition, odlična cijena:)

Nick je Noflyzone na originu pa me dodajte slobodno i  na kojim serverima igrate i jeli to uopce bitno ako hocemo skupa igrat?

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SimCity

Sada gledam Simcity Origin India kosta 28$ :D

 

Samo neznam da li radi :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
SimCity

ja uzeo preko origina ipak..nije mi se dalo čekat na keyeve i tako... jučer normalno igrao i sve šljaka danas ima malo čekanja....

 

sve u svemu zabavno :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
SimCity

Nema smisla za ovakvu igru odvojit 400kn. Sta je previse je previse. ukenjali su sve. Imam original SimCity 4 i Rush Hour ekspanziju, ali ova pljacka. No way.

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: SimCity
B-Link kaže...

Evo igra se sim city na veliko...ako netko želi se priključiti regiji "Balkan" koji sam ja napravio slobodno uđe...hvala!

koji ti je nick na originu da te dodam pa da igramo SC5

14 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity
SimeKZ kaže...

Nema smisla za ovakvu igru odvojit 400kn. Sta je previse je previse. ukenjali su sve. Imam original SimCity 4 i Rush Hour ekspanziju, ali ova pljacka. No way.

Upravo, i ja čekam crack

www.twitch.tv/tourdeleague http://www.tourdeleagueinfo.tk/
16 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity
lars82 kaže...
B-Link kaže...

Evo igra se sim city na veliko...ako netko želi se priključiti regiji "Balkan" koji sam ja napravio slobodno uđe...hvala!

koji ti je nick na originu da te dodam pa da igramo SC5

 

Darac11

14 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity
Tesko da ce biti cracka.. kaoi za BF3, Diablo itd...
12 godina
neaktivan
offline
SimCity

Sada vise nit nema problema... igra ide super i nema problema.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice