Skyforge

poruka: 6
|
čitano: 2.568
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Skyforge

Ekipa jel netko prati dolazak ovog MMORPG-a? Bit će free-to-play a po onome što se može pronaći - čini se da bi moglo biti dosta zabavno!

 

http://sf.my.com/us

 

In Skyforge, player takes on a larger than life role as an immortal with incredible powers battling to protect his world from the armies of hostile gods, eventually becoming a god themselves. Character progression within the game is not level based. Instead of a traditional leveling format, Skyforge features a “prestige” system, which allows a player to advance based on the sum total of their stats and progression. This system allows Skyforge players to develop and switch to multiple classes, rather than being locked into an early game class choice like common MMOs. As a player gains more prestige, additional content, gear, and followers are unlocked. Once god mode is achieved Skyforge includes an additional progression system which allows users to manage their followers to increase their character's overall power

 

 

 

 

 

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Skyforge

Krenula je otvorena beta pa sada svi mogu isprobati igru. Vidim da je slabi interes ali zasad se ne čini loša :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Skyforge

grind grind grind

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Skyforge
Cryogenic kaže...

grind grind grind

 Upravo to,dobio sam founder key od gamespota onaj sa 7 dana premiuma iako se u pocetku cinilo i zabavno igra je ogroman grind pogotovo za unlockat klase,a tek da ne spominjem weekly cap -.-

trenutna kanta: Asus Rog g750jx intel i7,16gb ram,256ssd,750gb hdd,gtx 770m 3gb ddr5
11 godina
offline
Skyforge

Dali je game jos uvijek u beti ? Pogledao sam gameplay na yt. I cini se ok...

 

Dali igra itko od vas ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Skyforge
razermario kaže...

Dali je game jos uvijek u beti ? Pogledao sam gameplay na yt. I cini se ok...

 

Dali igra itko od vas ? 

 

U open beti je. Igram dosta akivno, zabavna je igra.

 

Ima mušica i meni dosta stvari fali što se tiče HUD-a i objašnjenja mehanika, malo je preciznih podataka u samoj igri. Ali ideja i gameplay su dobri, patchevi će popravit ove sitnice.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice