Sniper Ghost Warrior 2

poruka: 141
|
čitano: 39.938
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
SNIPER Ghost Warrior 2

City Interactive je potvrdio da radi na nastavku svoje igre Sniper Ghost Warrior! Sniper Ghost Warrior 2 ce biti dostupna sa nizom poboljsanja, a Michael Straczynski (reditelj igre) je potvrdio da ce igra koristiti Crytek-ov Cry Engine 3, sto mislim da ce biti odlicno. Tvrtka je jos najavila pustanje datuma i sluzbenog naziva igre u ovoj godini.

 

Izvor: http://topnews.us/content/232307-sequel-called-sniper-ghost-warrior-2-will-be-launched

 

Music4ever
Moj PC  
19 0 hvala 7
14 godina
offline
Sniper Ghost Warrior 2

jedva cekam prvi dio je odlican bio

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2011 11:04 (oo7).
Moj PC  
2 16 hvala 0
14 godina
online
Sniper Ghost Warrior 2

Mogla bi bit neloša igra, ima po meni zanimljivu tematiku i malo je drukčija od ostalih fps-ova.

 

Samo da je ispoliranija od jedinice, neznan jel to do mene al ja nikako sjene nisan moga stavit na high, šta god da san napravija, čak san i proba sa dvi grafičke (nvidia 9600gt i ati 4350) al opet ništa.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Ghost Warrior 2
sirka666 kaže...

Mogla bi bit neloša igra, ima po meni zanimljivu tematiku i malo je drukčija od ostalih fps-ova.

 

Samo da je ispoliranija od jedinice, neznan jel to do mene al ja nikako sjene nisan moga stavit na high, šta god da san napravija, čak san i proba sa dvi grafičke (nvidia 9600gt i ati 4350) al opet ništa.

Nisam ni ja u pocetku mogao staviti sjene na high, dok nisam podesio "compatibility" na "Windows XP" u igri i onda sam mogao staviti sjene na High. Ako ne znas, Compatibility postavi ovako: desni klik na ikonu igre/Properties/Compatibility i vidjet ces tu "Run this program in compatbility mode for" i odaberes Windows XP (Service Pack 3). Poslije sam vratio compatibility na default, a sjene su ostale na high. Ako jos nesto ne bude jasno, pitaj... :)

Music4ever
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2011 21:23 (Almin94).
14 godina
online
Re: Sniper Ghost Warrior 2
Almin94 kaže...

Nisam ni ja u pocetku mogao staviti sjene na high, dok nisam podesio "compatibility" na "Windows XP" u igri i onda sam mogao staviti sjene na High. Ako ne znas, Compatibility postavi ovako: desni klik na ikonu igre/Properties/Compatibility i vidjet ces tu "Run this program in compatbility mode for" i odaberes Windows XP (Service Pack 3). Poslije sam vratio compatibility na default, a sjene su ostale na high. Ako jos nesto ne bude jasno, pitaj... :)

Hvala :), popodne ću isprobat.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Ghost Warrior 2
E,hvala ti na ovome,lol,to nisam znao da ima veze
14 godina
neaktivan
offline
Sniper Ghost Warrior 2

;)

Music4ever
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 11:41 (Almin94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sniper Ghost Warrior 2

drag mi e  Sniper Ghost Warrior al bi volija da se vise baziraju na snajper nego na jurisne puske... svidja mi se cila ideja sa djunglom i koncept igre samo ga triba malo doradit...

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Ghost Warrior 2
Abomb kaže...

drag mi e  Sniper Ghost Warrior al bi volija da se vise baziraju na snajper nego na jurisne puske... svidja mi se cila ideja sa djunglom i koncept igre samo ga triba malo doradit...

 

 

valjda ce to doradit u ovom nastavku. Vjerovatno ce opet biti djungla, ali sada sa cry engineom 3, uhh kako ce lijepo izgledat {#}

Music4ever
15 godina
neaktivan
offline
Sniper Ghost Warrior 2

bilo bi dobro da da maknu onu crvenu tocku da bude teze te da se vise gleda vjetar... ona crvena tocka na nisanu ne sluzi nicemu jel isto nisanija s njom ili normalno...

 

P.S prikaz headshota definitivno ostavit, nikad ih se nagledat :-D

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2011 10:53 (Abomb).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Ghost Warrior 2
Slazem se,da stave kakav npr dificulty lvl u kojem to maknu,i to je to,ili jednostavno dodat opciju da moze bit iskopcano,drugo nema da fali
14 godina
offline
Sniper Ghost Warrior 2

jedva cekam igru ;))

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2011 12:32 (oo7).
Moj PC  
1 8 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Sniper Ghost Warrior 2
oo7 kaže...

jedva ćekam igru ;))

 

THUMB DOWN ZBOG GRAMATIKE

Yes you are indeed a few, but I am the ONE!
14 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sniper Ghost Warrior 2

Mislim da ce ovo biti ono sto je prvi dio trebao biti. Stvarno obozavam kempanje i snipeanje ali brate u prvom dijelu su uprskali ono sto se nije moglo uprskat.

Kurwe, alkohol i torcida!
 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sniper Ghost Warrior 2
Abomb kaže...

bilo bi dobro da da maknu onu crvenu tocku da bude teze te da se vise gleda vjetar... ona crvena tocka na nisanu ne sluzi nicemu jel isto nisanija s njom ili normalno...

 

P.S prikaz headshota definitivno ostavit, nikad ih se nagledat :-D

Sramoto,pa ti "čitaš" na najlakšem nivou,dakako da se igra na najtežem a tada nema te točkice koja ti pokazuje gdje će metak udariti...buuuuuu...!!!{#}

14 godina
neaktivan
offline
Sniper Ghost Warrior 2

Evo ga! Prvi screenshot!

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2011 22:53 (Almin94).
Moj PC  
1 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: Sniper Ghost Warrior 2

...

Kriva tema,sry

HTC Desire Android
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2011 21:17 (emerik).
14 godina
protjeran
offline
Re: Sniper Ghost Warrior 2
Almin94 kaže...

Prvi ss :)

Opaaa,e ovo je već nešto.

14 godina
neaktivan
offline
Sniper Ghost Warrior 2

Sniper Ghost Warrior 2 - E3 2011

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2011 16:57 (Almin94).
Moj PC  
9 1 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Sniper Ghost Warrior 2

Nadam se da se popravit AI...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Ghost Warrior 2
GDDR5 kaže...

Nadam se da se popravit AI...

Također xD

16 godina
neaktivan
offline
Sniper Ghost Warrior 2

Svaku novu igru sjeb* s tim označavanje metraže do ovoga ili onoga,umjesto da biramo način kak doći do cilja izvršenja misije. Nek si pogledaju Far Cry jedinicu.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Ghost Warrior 2
Bugy kaže...

Svaku novu igru sjeb* s tim označavanje metraže do ovoga ili onoga,umjesto da biramo način kak doći do cilja izvršenja misije. Nek si pogledaju Far Cry jedinicu.

Budis mi uspomene, odoh u "šoping".

 

SGW sam obrisao nakon dva levela jer je igra usrana zbrda zdola... nemožeš u igri kojoj bi šuljanje trebala biti glavna karakteristika biti otkriven od neprijatelja na kilometar udaljenosti. Sve ok da je na otvorenom al to je u "cloaku".

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Ghost Warrior 2
ATiGamer kaže...
nemožeš u igri kojoj bi šuljanje trebala biti glavna karakteristika biti otkriven od neprijatelja na kilometar udaljenosti. 

  Čitam ovu rečenicu po 10x puta i nikako nemogu razumijeti što si htio reći? Koji je glavni cilj stealth-a? Probijanje kroz hordu neprijatelja hodajući im pred nosom?

14 godina
protjeran
offline
Sniper Ghost Warrior 2

Iskreno ovo mi ne izgleda bas lijepo u Cry Engine 3 jer mi vuce na Crysis 2 -.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Ghost Warrior 2
Metallicaa kaže...

  Čitam ovu rečenicu po 10x puta i nikako nemogu razumijeti što si htio reći? Koji je glavni cilj stealth-a? Probijanje kroz hordu neprijatelja hodajući im pred nosom?

Rekoh da je stealth u SGW debilana jer te vide, otkriju na kilometar udaljenosti. Ne znam dal si igrao, ali to moraš vidjeti, mene je baš iziritiralo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 23:40 (ATiGamer).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Ghost Warrior 2
ATiGamer kaže...
Metallicaa kaže...

  Čitam ovu rečenicu po 10x puta i nikako nemogu razumijeti što si htio reći? Koji je glavni cilj stealth-a? Probijanje kroz hordu neprijatelja hodajući im pred nosom?

Rekoh da je stealth u SGW debilana jer te vide, otkriju na kilometar udaljenosti. Ne znam dal si igrao, ali to moraš vidjeti, mene je baš iziritiralo.

Isitina da..Em stojis sakriven u grmlju sa ghillie-em..neprijatelj gleda u totalno drugom smjeru i pocne pucat po tebe..Al dobro to je bilo ispravljeno s fixevima.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice