Star Wars: The Old Republic MMO

poruka: 2.131
|
čitano: 466.709
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Star Wars: The Old Republic MMO
Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Pozdrav!

 

Moze pomoc oko jednog pitanja?Evo igram WoW i Legion treci mjesec i vec mi polako prolazi volja za igranjem istog.Zanima me po vasem misljenju kakvo je stanje u PvPu,populaciji i zajednici?Da li je dobro vrijeme za odustat od WoWa i bacit se na SW nakon 2 godine?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

igrao sam ovo davnih dana, prestao sam taman kada je izlazila ona space ekspanzija sa fighterima. skidam opet, nadam se da će igra biti zanimljiva jer vidim da su dodali hrpu novih stvari. a sada imam i posao pa mogu plaćati i pretplatu :)

znači ako plaćam pretplatu imam sve ekspanzije, uključujući i ovu novu dok god mi traje pretplata? a ako prestanem plaćati, imam sve ekspanzije do ove nove?

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
Skullscar1989 kaže...

igrao sam ovo davnih dana, prestao sam taman kada je izlazila ona space ekspanzija sa fighterima. skidam opet, nadam se da će igra biti zanimljiva jer vidim da su dodali hrpu novih stvari. a sada imam i posao pa mogu plaćati i pretplatu :)

znači ako plaćam pretplatu imam sve ekspanzije, uključujući i ovu novu dok god mi traje pretplata? a ako prestanem plaćati, imam sve ekspanzije do ove nove?

 

 

Nakon pretplate imaš sve do Knights of The Fallen Empire.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

uzeo sam 60 dana pretplate. znači to mi se sad računa kao da sam napravio preorder ove nove ekspanzije i mogu igrati 3 dana ranije?

 

edit: ah sad sam pronašao informaciju, ne mogu igrati 3 dana ranije jer nisam bio pretplatnik od prošlog mjeseca. samo oni koji su i tada bili pretplatnici mogu igrati 3 dana ranije. šteta

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2016 15:19 (Skullscar1989).
12 godina
protjeran
offline
Star Wars: The Old Republic MMO
Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

ja sam već digo svog commanda na lvl70, sad treba farmat commando pointe za gear, nešto kao u wowu artifact power .... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

ja sam već na command levelu 2 dobio item lv 230. not bad. ali sve je lutrija, malo mi je to glupo jer neki u mom guildu na 30-40 levela nisu dobili niti 1 dio geara. šteta što su maknuli vendore za iteme

8 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Ja sam na lvl12 u Tier 1, meni gotovo svaki lvl padne neki 230 komad gear-a, tak da sam ja već pola 230, doduše bio sam full 220-224 pa mi i nije neki veliki skok. Da, šteta je kaj su makli tokene al jbg izgleda da sve igre sad furaju istu stvar, moraju nekja pokušati kako bi igrači imali neki interes, ali svi znamo da se sve svodi na farmanje skoro u svakom mmo.

 

lp

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 14:00 (Taraba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

250% XP Boost od 07. 02. do 10. 04. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Ajde ako netko još uvijek igra ili želi ponovo probat ili probat po prvi put, na The Red Eclipse serveru ima balkanski guild aktivan sad nešto više od godinu dana kome bi dobro došlo aktivnih ljudi. Guild se zove Kreativni Nered i sastavljen od domaće ekipe s ovih područja. Neki počistili sav najteži sadržaj neki tek sad čiste. Uglavnom pošto je sad već starija igra ljudi su mix svega i svačega al glavno da se igra. :) Ako nekog zanima nešto više slobodno nek se javi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Dvostruki XP Boost traje do kraja mjeseca.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Isplati li se ovo igrati zbog priče? Jel uopće moguće igrati sam? Što je s ekpanzijama, jesu besplatne ili se moraju kupiti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
Paolo Maldini kaže...

Isplati li se ovo igrati zbog priče? Jel uopće moguće igrati sam? Što je s ekpanzijama, jesu besplatne ili se moraju kupiti?

 

Zbog priče svakako. Ali MMO dio je među najlošijima. Možeš igrati sam. Malo je teže, ali svakako moguće. Pogotovo kada su razdoblja XP Boosta. Ekspanzije nisu besplatne, iako su se Rise of The Hutt Cartel i Shadow of Revan nedavno dijelili besplatno, ali ako recimo postaneš pretplatnik na jedan mjesec zadržavaš sve ekspanzije čak i ako ne nastaviš plaćati pretplatu.

6 godina
protjeran
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Hvala. Koliko je pretplata i koliko ugrubo sati mi treba za odigrati priču (sa svim ekspanzijama)?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
Paolo Maldini kaže...

Hvala. Koliko je pretplata i koliko ugrubo sati mi treba za odigrati priču (sa svim ekspanzijama)?

 svaka klasa ima svoju priču, ovdje su ti kase: http://www.swtor.com/holonet/classes

 

ovdje je trenutno stanje galaksije kad počinješ igru http://www.swtor.com/info/setting

 

ovdje imaš za 20$ kao neki unlimited 30-day pack http://www.swtor.com/buy

 

moram priznat da se i meni sad baš igra, poslije one blamaže od filma malo da iskusim ozbiljniju sw priču

6 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Da li ima neko da igra trenutno? 

Vratio bi se posle 2 god pauze i spreman za rokanje :D

Pa trazim aktivan guild, za rokati zajedno. Na Darth Malgusu sam serveru, ali kapiram da je to jedini server Europe/English sada.

Nick Lazydjura

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 11:23 (LazyDjura).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
Da li igras SWTOR?
Trazim aktivan guild :D
Nick Lazydjura
14 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Nakon 2011. opet sam instalirao SWTOR i krenuo iz početka. Igra mi je sada odlična! Optimizirana je puno bolje nego prije 7 godina, nema bugova, i bas uzivam! Prava steta sto ova igra po zoni ima od 40-70 ljudi. Ne znam kolika je ukupna populacija u igri? Igram free to play, dakle imam samo original iz 2011. Tek sam level 29, lagano questam i bas uzivam u prici i gameplayu. 

 

Može li mi netko objasniti do kojeg levela je besplatno, odnosno od kojeg dijela bi trebalo nabaviti explanzije? I koliko ima expanzija? Nažalost, za razliku od wowa, strani forumi i nekakav site database je jako oskudan i ne moze se usporediti npr. s wowom i wowheadom, tako da ne mogu naci tocne informacije.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
Yvan kaže...

Nakon 2011. opet sam instalirao SWTOR i krenuo iz početka. Igra mi je sada odlična! Optimizirana je puno bolje nego prije 7 godina, nema bugova, i bas uzivam! Prava steta sto ova igra po zoni ima od 40-70 ljudi. Ne znam kolika je ukupna populacija u igri? Igram free to play, dakle imam samo original iz 2011. Tek sam level 29, lagano questam i bas uzivam u prici i gameplayu. 

 

Može li mi netko objasniti do kojeg levela je besplatno, odnosno od kojeg dijela bi trebalo nabaviti explanzije? I koliko ima expanzija? Nažalost, za razliku od wowa, strani forumi i nekakav site database je jako oskudan i ne moze se usporediti npr. s wowom i wowheadom, tako da ne mogu naci tocne informacije.

 

Besplatno je do 50. levela. Dakle, čitava osnovna priča bez ekspanzija. Prava šteta je što si sada počeo jer su prije mjesec-dva besplatno nudili Rise of The Hutt Cartel i Shadow of Revan ekspanzije, no i bez njih priča je masivna. Prva ekspanzija i nije nešto posebno, no druga je nešto bolja, ali niti blizu osnovnih 8 jedinstvenih priča. Nakon njih slijede Knights of The Fallen Empire i Knights of The Eternal Throne ekspanzije koje su više poput kakve singleplayer igre. Neki ljudi se kunu da su odlične.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 11:31 (NiramX).
6 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
Yvan kaže...

Nakon 2011. opet sam instalirao SWTOR i krenuo iz početka. Igra mi je sada odlična! Optimizirana je puno bolje nego prije 7 godina, nema bugova, i bas uzivam! Prava steta sto ova igra po zoni ima od 40-70 ljudi. Ne znam kolika je ukupna populacija u igri? Igram free to play, dakle imam samo original iz 2011. Tek sam level 29, lagano questam i bas uzivam u prici i gameplayu. 

 

Može li mi netko objasniti do kojeg levela je besplatno, odnosno od kojeg dijela bi trebalo nabaviti explanzije? I koliko ima expanzija? Nažalost, za razliku od wowa, strani forumi i nekakav site database je jako oskudan i ne moze se usporediti npr. s wowom i wowheadom, tako da ne mogu naci tocne informacije.

 SWTOR Reddit, Dulfy.org i Vulk.nesto. Sve tri su ti vise nego adekvatni izvori informacija.

12 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
14 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Priča je odlična, ali je igru upropastio katastrofalan engine i zbog njega je brzo umrla.

 

Potrošili su ogroman budget i sredstva na snimanje dijaloga, voice over i glumce, a HERO engine ne može podržati više od 10 igrača u borbi na istom mjestu bez laga ni na najjačim računalima jer koristi samo jednu jezgru i modificiran je u alpha fazi bez sudjelovanja originalnih proizvođača tog enginea.

 
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
Prava steta, jer stvarno je ulozeno truda, a ona engine tako zeza.. ako se sjecam, ja sam i prestao igrati 2011 nakon mjesec/dva zbog slabog fpsa i lagova iako sam imao dobar komp.. no sada na laptopu vrtim sve na high s visokim fpsom, doduse tek sam u jednom 4man flashpointu bio pa vjerujem da s desetak igraca ce trzati.. jedna stvar mi nije jasna. Uaporedjujuci s wowom koni sam igrao 14 godina, imam veci dojam mmo elementa, ne toliko singleplayer igre kao wow, s tim da same zone mi odaju dojam da su zatvorenije i klaustroboficnije, odnosno nemam dojam otvorenog prostranstva kao u wowu, no ipak ima sve elemente mmo-a!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

meni je jednom jedan drugi igrač davao upute kako craftati neki bolji item. to je bilo toliko komplicirano da je to bila jedna od stvari koja me odbila od ove igre. druga stvar mi je bila one heroes + misije, kada treba ići sa više igrača, rijetko sam uspio doći do još nekoliko igrača za misiju, a bile su dosta zabavne, tako da ih nisam baš igrao zbog nedostatka frendova. možda da sam se učlanio u neki klan

 

u svakom slučaju, igra se može odigrati kao singleplayer kampanja, dakle baš sam samcat i to besplatno, jel tako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
Cansee kaže...

u svakom slučaju, igra se može odigrati kao singleplayer kampanja, dakle baš sam samcat i to besplatno, jel tako?

 

Točno. Ako igraš u društvu neznatno je lakše, ali niti sam nećeš imati nikakvih problema.

8 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Ex Yu gild Balkan Cartel regrutuje nove clanove. Gild postoji vec osam godina ali je zadnje dvije bio neaktivan pa ga sad ponovo pokušavamo oživjeti. Ako želite da nam se pridružite, bili f2p, preffered ili subscriber igrac uvijek ste dobrodošli. Kontakt osoba unutar igre ( Klikeras, Rasturam ).

 

Gild se nalazi na republickoj strani na serveru Darth Malgus.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
Rasturam kaže...

Ex Yu gild Balkan Cartel regrutuje nove clanove. Gild postoji vec osam godina ali je zadnje dvije bio neaktivan pa ga sad ponovo pokušavamo oživjeti. Ako želite da nam se pridružite, bili f2p, preffered ili subscriber igrac uvijek ste dobrodošli. Kontakt osoba unutar igre ( Klikeras, Rasturam ).

 

Gild se nalazi na republickoj strani na serveru Darth Malgus.

 Uf, jos igrate jel? Jel Cica jos hara GTNom? Jel se raida?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

Prestali su veterani igrati vecinom sad regrutujemo nove clanove a raidati jos nismo poceli jer jos nemamo roster igraca za to tako da je sad za sad gild casual za druzenje i igranje kad ko moze dok ne bude vise igraca za nesto ozbiljnije.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

igra još netko?

Edit: od 2016 nisam igrao ali sam imao spojen onaj security key. I svaki mjesec sam dobivao 100 cartel coins. Imam malo preko 6 tisuća 😁😁

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2021 17:22 (Skullscar1989).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice