Starcraft 2

poruka: 4.259
|
čitano: 639.563
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Starcraft 2

Da li je netko zainteresitan za SC: Broodwar multiplayer?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2

Ima li ko da bi igra 2vs2 sc2?

youtube.com/summercroatia http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Starcraft 2
Neznalica121212 kaže...

Ima li ko da bi igra 2vs2 sc2?

 

 

ne igram bas 2v2 ali mozemo koji put baciti. kad dodes online napisi /join HRV-1 tamo se mi znamo skupljati 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Starcraft 2

Koliko vas bude tamo otprilike? Zadnji put kad sam igrao bilo je par ljudi sto je smijesno u usporedbi WoL-a pa čak i ranog HotS-a kad je bilo 50ak ljudi.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Starcraft 2
Keops kaže...

Koliko vas bude tamo otprilike? Zadnji put kad sam igrao bilo je par ljudi sto je smijesno u usporedbi WoL-a pa čak i ranog HotS-a kad je bilo 50ak ljudi.

 

mrtva ti je igra. nema ti vise nikog u scu

10 godina
offline
Starcraft 2

Ded gaem xD.

 

Ako je netko još za 2v2 slobodno me dodajte.

Battletag: Kresaux#2301

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2

Evo netko je bio pitao dal tko igra, kad se igra, zasto nitko ne igra itd.

 

Pa ovdje cu napisati pa ako nekog zanima...

 

Postoji Starcraft Freaks Clan koji vec godinama igra i ima +10 ljudi u klančini. Igra se dosta cesto i cak svaku srijedu igraju clan war i to je dosta zabavno.

 

Ako želite stupiti u kontakt sa tim klanom imate stranicu ovdje sfc.hcl.hr ili mene dodati na Noni0ne#2837

 

ne trebate se učlaniti u klan igrati clan warove i sta ti ja znam, samo eto ako zelite jos igraca tu smo.

 

Onda jos nesto, ako zelite pricati sa domacom ekipom ima par chat kanala. Jedan je "HRV-1" onda imamo "Srbija" i još par njih ali nisu aktivni.

 

Samo napisite /join HRV-1 ili /join Srbija i to je to, morate bas napisati ovako velikim slovima i sve to jer je Case sensitive. 

 

Fora je u tom sto nas ima ali smo rastrkani, nije da nema igraca ali nas je manje. Uglavnom sad dolazi novi patch- skinovi, voice annaunceri i jos svasta nesto. 

 

http://eu.battle.net/sc2/en/blog/20308080/patch-37-preview-separate-mmr-per-race-29-09-2016 to je sperate MMR 

 

onda imamo annauncera https://twitter.com/StarCraft/status/783374336073752578

 

i super skinovi https://twitter.com/StarCraft/status/783062800797081600

 

 

eto to je to, cujemo se o/

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Starcraft 2

Broodwar ti se igra samo jos na iccup-u, jako malo hrvata igra. Ja sam igrao od 99te online na bnetu pa skroz dok sc2  nije izaso. Trenutno u sc2, ima nas u sfc timu, imas od nonija upute javi se. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 11:47 (sfc_PsychQ).
10 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2

Za sve Vas koji će danas sutra posjetiti ovaj forum.

 

Nikad življi SC od kad je Lotv izbačen!

 

Ako koristite discord možete se spojiti ovdje https://discord.gg/VPQMXuD

 

Uglavnom ima nas ko pljeve i igra se! :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Starcraft 2

ajme da sam i ovo doživio jednom, ja mu dam gg a on u trenu izađe iz partije i ja ima win 

 

Edit: znači ja sam krivo pritisnio na tastaturi i nisam odma izašao, a on je već izašao 

 

Prije bi nešto provalio na e-sports.hr ali sad nemam gdje nego ovdje. Meni je igra odlična, igram je svaki dan, upalim mjuzu na deezer i laganini 1v1 unranked. Sad sam plat into diamond. Prešao sam nova cover ops misije sad...glhf

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2016 20:15 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Starcraft 2
KIKI3ooo kaže...

 Prešao sam nova cover ops misije sad...glhf

 Kakva je kampanja? Ja čekam da ih stave na malo veći popust.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
14 godina
offline
Re: Starcraft 2
Prince-Artas kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Prešao sam nova cover ops misije sad...glhf

 Kakva je kampanja? Ja čekam da ih stave na malo veći popust.

 A igraš i ti! Kampanja je meni odlična, napredne su misije, kao recimo šta su bile WC3 Frozen Throne, nisam zadnju moga na hard, baš je bila zahebana na hard, vidićeš. A cijena nije puno, ja mislim 100kn za tj. 15 dolara za 9 misija, kvalitetno napravljenih. I izgleda da je to kraj, na kraju točno piše da je to to i da zahvaljuju svima. Baš volim tu igru i može se igrat cijeli život bez da dosadi. Ni jedna igrica ne zahjeva toliki APM i mozak, bezbroj mogućnosti. 

16 godina
protjeran
offline
Re: Starcraft 2
KIKI3ooo kaže...
Prince-Artas kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Prešao sam nova cover ops misije sad...glhf

 Kakva je kampanja? Ja čekam da ih stave na malo veći popust.

 A igraš i ti! Kampanja je meni odlična, napredne su misije, kao recimo šta su bile WC3 Frozen Throne, nisam zadnju moga na hard, baš je bila zahebana na hard, vidićeš. A cijena nije puno, ja mislim 100kn za tj. 15 dolara za 9 misija, kvalitetno napravljenih. I izgleda da je to kraj, na kraju točno piše da je to to i da zahvaljuju svima. Baš volim tu igru i može se igrat cijeli život bez da dosadi. Ni jedna igrica ne zahjeva toliki APM i mozak, bezbroj mogućnosti. 

 MP sam igrao vrlo malo (za razliku od W3 gdje sam veteran), nažalost nisam imao vremena posvetiti mu se kako treba. SC 1 i 2 kampanje su, naravno, prijeđene više puta, ostala mi je samo Nova DLC, a kako sad imam WOL+HOTS a nemam LOTV pa neznam hoće mi raditi Nova DLC bez Legacy of the Void. Zato čekam neki fini popust.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
13 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2

ulogirao se nakon, ne znam, godinu dana, 

tužno šta je postala igra, mikrotransakcije i ponude za 'posebne' bundlove iskaču sa svih strana;

nisam se mogao prisiliti ni jednu partiju baciti;

 

prije ću malo sp brood warsa bacit.

Go for the eyes Boo, yaaar!
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2

Tuzno je samo sto ne postoji nekakva verzija in-game novca koji bi se mogao sakupljati igranjem. Ostalo je sve u redu. Treba igru odrzavati zivom nakon toliko vremena.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2016 15:41 (Mirogamemasta).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Starcraft 2

Nemam pojma o kojim je to velikim mikrotransakcijama riječ. Ako se misli na par heroja za co-op i par announcera... skinova uopće nema za kupit nego dolaze 1-2 sa collectors edition i uz to se može još osvojit 2 jadna skina, i Nova Covert Ops kampanja. Announcera sam uzeo Abathura i super je stvar za onoga tko igra svaki dan. Nova kampanja je odlična i trebalo je truda za to skriptirat tako da se isplati - za onoga tko igra.

 

Ali nemam mi smisla spominjati te neke "puste mikrotransakcije" kad se vidi da ih ubace koji put čisto da izgleda da je igra živa a na zadnjem im je mjestu - a mislim da joj nikad nisu ni posvetili veliku pozornost, barem ne ovi s vrha, ali sam tim koji je to radio je to ipak dobro zamislio i kvalitetno napravio, od kampanje preko co-opsa i multiplayera do arkada. Samo je danas more igara i besplatnih MOBA naslova a SC2 nikad ne može dosadit i može se igrati cijeli život.


Igram svaki dan 1v1 unranked, caual igra, ali mi i tu pumpa MMR, spaja me sa dajmondima i prelazim kampanje na brutal.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Starcraft 2

Ako netko zna neku dobro micro arkadu za odmorit se, gdje ima ljudi (ili ako se može igrat protiv AI), prijavite ovde u temu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Starcraft 2

Prešao sam cijelu kampanju na brutal.

Ostale su mi samo zadnje 3 Into the Void ali sam bez obzira dobio emblem brutal ace:

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/294395/1/Chef/

Ovo gold liga ne znam zašto piše jer kad uđem u igricu stoji da sam platina.

Ali igram unranked a tu me stalno spaja sa dajmondima tako da mi je tu negdje skill.

 

Kad se sjetim prije, bilo mi je na hard preteško a brutal nezamislivo. Danas, nakon pustih 1v1 partija, brutal je šetnjica :)

HotS je najlakša za preć a LotV najteža. WoL mi je bila najzanimljivija. Pripazite samo na hidden misssion u WoL ako idete prelazit.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Starcraft 2
Kod sc2 sw gleda mmr, to je jedino mjerilo skilla jer je toliko razlicitih liga tako da negdje mozes biti diamond a drugdje jedva platinum ili gold 1, ovisi gdje igras. Najbolje je igrati leader jer tu jedino naucis igrati kako se spada, normalno treba dosta vremena da se dodje do odredenog ranka
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Re: Starcraft 2
Patrick_cro kaže...
Kod sc2 sw gleda mmr, to je jedino mjerilo skilla jer je toliko razlicitih liga tako da negdje mozes biti diamond a drugdje jedva platinum ili gold 1, ovisi gdje igras. Najbolje je igrati leader jer tu jedino naucis igrati kako se spada, normalno treba dosta vremena da se dodje do odredenog ranka

 Mene spaja samo sa diamond/plat u unranked a kad sam odigrao jedan ranked smjestio me u srebrnu ligu, u kojoj me idućih desetak partija spajao samo sa diamond/plat. Win/Loss ratio mi je 50-50, znači redovito dobivam diamonde... tako da znam da mi mmr high plat/low-mid diamond.

16 godina
offline
Re: Starcraft 2
50/50? Pa to je meni ratio u novoj sezoni a to je vise silver nego diamond, koliko imas odigranih leader partija? Ja isto na unranked dobijem i diamonf, nekad cak i master. Tram games nije nikako balansiran i to se zna vec pun klinac vremena. Koliki ti je mmr?
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Re: Starcraft 2
Patrick_cro kaže...
50/50? Pa to je meni ratio u novoj sezoni a to je vise silver nego diamond, koliko imas odigranih leader partija? Ja isto na unranked dobijem i diamonf, nekad cak i master. Tram games nije nikako balansiran i to se zna vec pun klinac vremena. Koliki ti je mmr?

 Winrate je ugrubo 50/50 svima bez obzira koja su liga (osim onima na samom vrhu (high master i grandmaster) i na dnu mmr-a (low bronze).

14 godina
offline
Re: Starcraft 2
AFARON kaže...
Patrick_cro kaže...
50/50? Pa to je meni ratio u novoj sezoni a to je vise silver nego diamond, koliko imas odigranih leader partija? Ja isto na unranked dobijem i diamonf, nekad cak i master. Tram games nije nikako balansiran i to se zna vec pun klinac vremena. Koliki ti je mmr?

 Winrate je ugrubo 50/50 svima bez obzira koja su liga (osim onima na samom vrhu (high master i grandmaster) i na dnu mmr-a (low bronze).

 Da. To još i piše u ja mislim matchmaking loading screenu nekad, da spaja sa otprilike tvojim skill levelom i da će s vremenom W/L biti 50-50. I stvarno - od srebrne lige pa dalje, dok sam igrao ladder sam imao dobivenih koliko izgubljenih, partija-dvi gore dole. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.5.2017 9:29 (KIKI3ooo).
16 godina
offline
Starcraft 2

Jer igra tko starcraft 2 jos? da odigramo 2vs2 ili 3vs3 leader?? Da je barem silver gold i da zna osnovni build? 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Starcraft 2

Bok Patrik, igramo i igraju ljudi. Ne znam ako znas za discord ali evo ti invite za discord server https://discord.gg/VPQMXuD tu mozes doc i vidjeti tko sve igra sc2 i dodati ljude ako ti se igra 

11 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2

 

 

I tako ja odlucih opet odigrat malo starcraft 2 .. stavim skidat preko battle neta..jos nije skinulo do kraja ali je do optimal.. hocu pokrenut i kad ono greska pise no 3d videocard support ( yeah right ) i to je to izbaci van... mislim nemoguce da nema support graficka je amd radeon 1gb rama .. intelov i5 .. windows 10 je sustav. Evo ako netko zna u čemu je caka?

 

hvala

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Starcraft 2
kloby0903 kaže...

 

 

I tako ja odlucih opet odigrat malo starcraft 2 .. stavim skidat preko battle neta..jos nije skinulo do kraja ali je do optimal.. hocu pokrenut i kad ono greska pise no 3d videocard support ( yeah right ) i to je to izbaci van... mislim nemoguce da nema support graficka je amd radeon 1gb rama .. intelov i5 .. windows 10 je sustav. Evo ako netko zna u čemu je caka?

 

hvala

 

 

 Najbolje pricekati da se skine do kraja, pa, ako bude opet problema, postoji dobar oficijalni forum (bilo us, bilo eu). Mozda je vec netko imao slican problem.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Starcraft 2

Da..sacekat cu do kraja..vjerojatno ce poslije i update skidat.. pa mozda to popravi. Cemo vidjet.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2017 12:29 (kloby0903).
16 godina
offline
Starcraft 2

https://eu.battle.net/shop/en/product/starcraft-remastered

 

Cijena ok, release date idealan za mene, ne toliko za studente i skolarce

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Starcraft 2

Evo ja da se javim, ovdje, kad već nemamo neki sc2 cro community (Edit: Pardon, vidim gore u profilu NonijaCRO link na sfc site sa shoutboxom :)

 

Konačno sam u Diamond ligi:

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/294395/1/Chef/

Bacio jednu ranked, stavilo me u platinu, odigrao 3 partije protiv 3 diamonda, i probio u diamond. I valjda će mi to sad ostat dole u 1v1 a ne da i dalje stoji zlatna a bio sam bar 3 puta već u platini...

 

Prešao sam i nova covert ops na brutal, tako da sam apsolutno cijelu kampanju prešao na brutal... 

 

A prešao sam i SC2 Odyssey, custom kampanju u arkadnog dijelu. Ima 13 epizoda i čeka se 14. Nije loše skroz:

https://www.sc2mapster.com/projects/starcraft-2-odyssey-campaign

 

Prijavite ako nađete neku dobru arkadu.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 16:14 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice