Stare igre

poruka: 11
|
čitano: 5.149
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Stare igre

Ok, ne radi se o PC igrama, al ipak ekipa koja je igrala Amigu i Komodorca je valjda na ovom podforumu. Ja sam malo mlađa generacija pa se više ni ne sjećam kako su se igre zvale niti koje igre su bile na kojoj mašineriji, ali bih htio opet zaigrati onu nekolicinu kojih se sjećam.. Vidim da ima stranica di nude stare igre i ima ih gro, al ne znam nać one koje želim.

 

Uspio sam naći jedan video gdje se nalazi par tih igara koje bih rado opet igrao pa bih molio vašu pomoć ako znate kako se zovu.

 

Video je ovaj:

 

A radi se o igrama na vremenima:

1:27, 2:55, 6:14, 9:14.

 

Hvala!

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2009 15:04 (pedo bear).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stare igre

Ne znam sad, ali probaj pitat preko komentara ispod tog videa na Youtubeu, valjda će netko znat

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Stare igre

1:27 ti je Flashback, ostale na žalost neznam :-)

Never before have I encountered such corrupt and foul minded perversity. Have you ever considered a career in the Church? --The Bishop of Bath and Wells, Blackadder II
15 godina
protjeran
offline
RE: Stare igre
pedo bear kaže...

Ok, ne radi se o PC igrama, al ipak ekipa koja je igrala Amigu i Komodorca je valjda na ovom podforumu. Ja sam malo mlađa generacija pa se više ni ne sjećam kako su se igre zvale niti koje igre su bile na kojoj mašineriji, ali bih htio opet zaigrati onu nekolicinu kojih se sjećam.. Vidim da ima stranica di nude stare igre i ima ih gro, al ne znam nać one koje želim.

 

Uspio sam naći jedan video gdje se nalazi par tih igara koje bih rado opet igrao pa bih molio vašu pomoć ako znate kako se zovu.

 

Video je ovaj:

 

A radi se o igrama na vremenima:

1:27, 2:55, 6:14, 9:14.

 

Hvala!

  pogledaj malo ovdje možda si mislio na ovo

 

ŽIVOT JE ONO ŠTO ODABEREŠ
16 godina
neaktivan
offline
Stare igre

2:55 Rick Dangerous

 

 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Stare igre

9:14 znam, sad ću ti naći.

EDIT

Igra se zove Ugh!

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2009 17:53 (netko_namo).
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Stare igre

Ista stvar kod mene - sjećam se samo nekoliko naziva igre, ali zahvaljujući Internetu uspio sam dosta njih otkriti. Najviše muka mi je zadao Gobliins 2 - otvarao sam redom igre ne bih li ugledao screenshot koji tražim. Napokon na LemonAmigi sam otkrio naziv. Flashback sam također igrao (isto nisam znao naziv dosad, hvala Tanelorn!) i upravo ga skidam.

 

Nažalost ovi drugi koje si nabrojao mi nisu poznati, ali ako imaš još koju da se ne možeš sjetiti naziva, napiši opis pa ću pokušati pomoći. Većinu igara možeš skinuti sa Abandonije.

There is no place like 127.0.0.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stare igre

Ma carevi ste!! Hvala na ove tri igre, ona četvrta ak bude bude nije bitno, sad ću se naigrat ove triiiiiiiiiiiii   Cool Hvala hvala hvala hvala .....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stare igre

Evo jednog dobrog linka i sve lepo upakovano...

 

http://uploading.com/files/3dmb853d/Sega%2BGames.rar/

15 godina
neaktivan
offline
Stare igre

Stara je tema i možda neće biti koristi od ovoga što ću sad reći, ali jednostavno moram.

 

Ovdje se nalazi isti video, u boljoj kvaliteti, sa captionsima koji govore o kojim igrama se radi:

 

BTW znam da sad nije problem naći, ali pravit ću se pametan pa ću reći: 6:14 je Hunter! Belji se

 

EDIT: a vidiš i nije baš tako stara tema, ja sam mislio da je više od mjesec dana...

There is no place like 127.0.0.1
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2009 21:24 (andy0101).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stare igre

Zna li  netko gdje skinuti besplatno igru (da nije fake ili slični kvarovi!)

 

 

Admiral sea battles

 

iz 1996.godine!

 

Po mogućnosti da za pokretanje igre ne treba ili Alcohol 120 ili Deamon tools!!!

 

 

Hvala na pomoći!!!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice