Steam igre đabe

poruka: 36
|
čitano: 9.446
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Steam igre đabe

evo

jedna dobra duša me prosvijetlila ovom informacijom...pa rek oda vas obavijestim ostale ( tnx horagio)

 

svi vlasnici ATI grafičkih kartica mogu BESPLATNO preko steama skinuti Half Life2: Deathmatch i Half Life 2: Lost Coast

 

skinite i uživajte

 

na deathmatchu ima puno servera punih ljudi i jako dobrih mapa...

 

dodajte me na xfire il steam usput...

 

nick je ddoxy na oba

www.ddoxy.blogspot.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Steam igre đabe

a kako doći do toga?

15 godina
protjeran
offline
Steam igre đabe

instalirati steam (il ak imaš neku original source igru pa ti se gore pukne steam)

napraviš account

 

steam ti malo proviri kaj imaš u kućištu za verifikaciju jel je ati

 

evo link

 

http://www.steampowered.com/ati_offer1a/

www.ddoxy.blogspot.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 11:49 (doxy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Steam igre đabe

HL2 - Lost Coast je tech demo koji može skinuti i igrati svatko, čak i oni sa nVIDIA karticama.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Steam igre đabe

deathmatch košta

za lost coast nisam ni gledo

samo skinuo oboje u paketu... :D

www.ddoxy.blogspot.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Steam igre đabe

Hvala doxy na informaciji.

Počel sam skidati, ne bi trebalo dugo trajatiCool

Jedino me muči kaj mi se bude instaliralo na C: s kojim sam ionak na "knap" s prostorom.

I muči me kaj sam potpuni noob u pucačinama online

 

P.S. sad je na 25%

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Steam igre đabe

buš se navčil

 

;)

 

 

www.ddoxy.blogspot.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Steam igre đabe
Armor kaže...

Hvala doxy na informaciji.

Počel sam skidati, ne bi trebalo dugo trajatiCool

Jedino me muči kaj mi se bude instaliralo na C: s kojim sam ionak na "knap" s prostorom.

I muči me kaj sam potpuni noob u pucačinama online

 

P.S. sad je na 25%

 kad ti se skine napravi backup igre pa obriši steam i instaliraj ga nanovo na drugi disk i vrati igru.
16 godina
offline
Steam igre đabe

Na koji način da to igram online (lost coast)?

Kad stisnem na friends-ništa...

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Steam igre đabe

lost coast je singleplayer

deathmatch je multiplayer

www.ddoxy.blogspot.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steam igre đabe

Jeli za igre HL2 Lost Coast potreban HL2 ili se može i bez njega.

E7200,8800GT OC,EP35-DS3,4GB Ram,Soprano,VX450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steam igre đabe

WTF? Samo ATIjeve grafe. Sreća da imam takvu.

Al stvarno nije fer prema NVIDIAšima.

Izgleda ATI platio Valveu da daje igre besplatno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 14:21 (netko_namo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steam igre đabe

evo instaliravam steam i napravit cu sada acc pa cu stavit skidat....Osmijeh ponosno ce mi ime biti Jebasu!

AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard Goodbye cruel world
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Steam igre đabe
netko_namo kaže...

WTF? Samo ATIjeve grafe. Sreća da imam takvu.

Al stvarno nije fer prema NVIDIAšima.

Izgleda ATI platio Valveu da daje igre besplatno.

 pa ako nvidia plaća određenim "proizvođačima" igara da optimiziraju za njihove grafe igre...
ovo steamovo je najmanje kaj mogu učiniti za ati


EDIT: ne treba ti hl2
www.ddoxy.blogspot.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 14:26 (doxy).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Steam igre đabe
doxy kaže...
netko_namo kaže...

WTF? Samo ATIjeve grafe. Sreća da imam takvu.

Al stvarno nije fer prema NVIDIAšima.

Izgleda ATI platio Valveu da daje igre besplatno.

 pa ako nvidia plaća određenim "proizvođačima" igara da optimiziraju za njihove grafe igre...
ovo steamovo je najmanje kaj mogu učiniti za ati
 istina da su bar stavili CS:Source a joj a bi igrooo
AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard Goodbye cruel world
16 godina
protjeran
offline
Steam igre đabe

Za nVIDIA korisnike ponuda od Valvea  je bila puno bolja, a svi znamo da je ATi bio reklamiran kao grafička za Half-Life 2 a id je za svoj Doom3 i Quake 4 favorizirao nVIDIA-u.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 14:38 (the_tux).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Steam igre đabe
the_tux kaže...

Za nVIDIA korisnike ponuda od Valvea  je bila puno bolja, a svi znamo da je ATi bio reklamiran kao grafička za Half-Life 2 a id je za svoj Doom3 i Quake 4 favorizirao nVIDIA-u.

 tema je dobronamjerno otvorena za ATI korisnike da si iskoriste priliku i skinu nekog vraga...a ne za FLEJM tipa ATI vs. NVIDIA...
javi se kad nvidia spusti cijene

i molim ne više kurit vatru...!!!

hvala
www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Steam igre đabe
doxy kaže...
the_tux kaže...

Za nVIDIA korisnike ponuda od Valvea  je bila puno bolja, a svi znamo da je ATi bio reklamiran kao grafička za Half-Life 2 a id je za svoj Doom3 i Quake 4 favorizirao nVIDIA-u.

 tema je dobronamjerno otvorena za ATI korisnike da si iskoriste priliku i skinu nekog vraga...a ne za FLEJM tipa ATI vs. NVIDIA...
javi se kad nvidia spusti cijene

i molim ne više kurit vatru...!!!

hvala
 e molim te jel mi mozes reci kuda da idem da skinem half-life 2 u steamu?? pls trazio sam al nisam nis naso pls pls ako moze pomoc
AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard Goodbye cruel world
15 godina
neaktivan
offline
Steam igre đabe

Prilikom instalacije steam-a kreira mi se folder "Cracked Steam".

 

Ima li opravdani razlog za to?

Core™2 Duo E7400,Gigabyte EP35-DS3,Sapphire HD 4670 512 MB DDR4, 2x 1GB Kingmax 800 MHz,Corsair 400W CX.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Steam igre đabe

javi se kad nvidia spusti cijene
 lol evo ja se javljam hhhhhh gtx 260 1300 kn :D:D:D
Lenovo L220x, C2D E6600,zalman 9500LED, asus striker extreme, 4GB mushkin redline DDR2 1000, coolermaster stacker 831, BFG gtx 260 maxcore oc , samsung F1 spinpoint 1TB.
15 godina
protjeran
offline
RE: Steam igre đabe
Jebasu123 kaže...
doxy kaže...
the_tux kaže...

Za nVIDIA korisnike ponuda od Valvea  je bila puno bolja, a svi znamo da je ATi bio reklamiran kao grafička za Half-Life 2 a id je za svoj Doom3 i Quake 4 favorizirao nVIDIA-u.

 tema je dobronamjerno otvorena za ATI korisnike da si iskoriste priliku i skinu nekog vraga...a ne za FLEJM tipa ATI vs. NVIDIA...
javi se kad nvidia spusti cijene

i molim ne više kurit vatru...!!!

hvala
 e molim te jel mi mozes reci kuda da idem da skinem half-life 2 u steamu?? pls trazio sam al nisam nis naso pls pls ako moze pomoc

http://store.steampowered.com/app/220/

 

lijepo zamolim da nvidijaši il se maknu il zašute i onda se nađe biser sa 1300 kn

pa kupi si je onda jbt (192p)

www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
Steam igre đabe
doxy kaže...
Jebasu123 kaže...
doxy kaže...
the_tux kaže...

Za nVIDIA korisnike ponuda od Valvea  je bila puno bolja, a svi znamo da je ATi bio reklamiran kao grafička za Half-Life 2 a id je za svoj Doom3 i Quake 4 favorizirao nVIDIA-u.

 tema je dobronamjerno otvorena za ATI korisnike da si iskoriste priliku i skinu nekog vraga...a ne za FLEJM tipa ATI vs. NVIDIA...
javi se kad nvidia spusti cijene

i molim ne više kurit vatru...!!!

hvala
 e molim te jel mi mozes reci kuda da idem da skinem half-life 2 u steamu?? pls trazio sam al nisam nis naso pls pls ako moze pomoc

http://store.steampowered.com/app/220/

 

lijepo zamolim da nvidijaši il se maknu il zašute i onda se nađe biser sa 1300 kn

pa kupi si je onda jbt (192p)

Ja sam nVidijaš, a opet imam ATI grafu. Znači da ja više ne postam u ovom topiku?Izlanuo se

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 14:44 (netko_namo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Steam igre đabe
doxy kaže...
Jebasu123 kaže...
doxy kaže...
the_tux kaže...

Za nVIDIA korisnike ponuda od Valvea  je bila puno bolja, a svi znamo da je ATi bio reklamiran kao grafička za Half-Life 2 a id je za svoj Doom3 i Quake 4 favorizirao nVIDIA-u.

 tema je dobronamjerno otvorena za ATI korisnike da si iskoriste priliku i skinu nekog vraga...a ne za FLEJM tipa ATI vs. NVIDIA...
javi se kad nvidia spusti cijene

i molim ne više kurit vatru...!!!

hvala
 e molim te jel mi mozes reci kuda da idem da skinem half-life 2 u steamu?? pls trazio sam al nisam nis naso pls pls ako moze pomoc

http://store.steampowered.com/app/220/

 

lijepo zamolim da nvidijaši il se maknu il zašute i onda se nađe biser sa 1300 kn

pa kupi si je onda jbt (192p)

 e ja tu nemogu skinit scrollam dolje i sve se placa neznam zasto??
AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard Goodbye cruel world
15 godina
protjeran
offline
Steam igre đabe

pa koji ti je vrag

u trećem postu je LINK s kojim te preusmjeri na skidanje igre

 

half life 2 NIJE besplatan i NE TREBA za ove dvije igre

 

besplatni su HL2: Deathmatch i Lost Coast

www.ddoxy.blogspot.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Steam igre đabe
Jebasu123 kaže...
doxy kaže...
Jebasu123 kaže...
doxy kaže...
the_tux kaže...

Za nVIDIA korisnike ponuda od Valvea  je bila puno bolja, a svi znamo da je ATi bio reklamiran kao grafička za Half-Life 2 a id je za svoj Doom3 i Quake 4 favorizirao nVIDIA-u.

 tema je dobronamjerno otvorena za ATI korisnike da si iskoriste priliku i skinu nekog vraga...a ne za FLEJM tipa ATI vs. NVIDIA...
javi se kad nvidia spusti cijene

i molim ne više kurit vatru...!!!

hvala
 e molim te jel mi mozes reci kuda da idem da skinem half-life 2 u steamu?? pls trazio sam al nisam nis naso pls pls ako moze pomoc

http://store.steampowered.com/app/220/

 

lijepo zamolim da nvidijaši il se maknu il zašute i onda se nađe biser sa 1300 kn

pa kupi si je onda jbt (192p)

 e ja tu nemogu skinit scrollam dolje i sve se placa neznam zasto??
 Pa ne tamo skidat, nego ima link skroz gore. To ti je to.
15 godina
protjeran
offline
RE: Steam igre đabe
doxy kaže...

instalirati steam (il ak imaš neku original source igru pa ti se gore pukne steam)

napraviš account

 

steam ti malo proviri kaj imaš u kućištu za verifikaciju jel je ati

 

evo link

 

http://www.steampowered.com/ati_offer1a/

 
www.ddoxy.blogspot.com
16 godina
protjeran
offline
RE: Steam igre đabe
doxy kaže...
the_tux kaže...

Za nVIDIA korisnike ponuda od Valvea  je bila puno bolja, a svi znamo da je ATi bio reklamiran kao grafička za Half-Life 2 a id je za svoj Doom3 i Quake 4 favorizirao nVIDIA-u.

 tema je dobronamjerno otvorena za ATI korisnike da si iskoriste priliku i skinu nekog vraga...a ne za FLEJM tipa ATI vs. NVIDIA...
javi se kad nvidia spusti cijene

i molim ne više kurit vatru...!!!

hvala
Nije mi bila namjera prepucavanje oko nevidije i atija jer mi je svejedno tko što koristi. Inače osobno imam HD4850 i nisam ljubitelj nvidia grafičkih (politika cijena, prodaja istih čipova sa drugim nazivom za zbunjivanje kupaca itd.)
Dok sam uređivao prijašnju poruku to sam pokušao objasniti privitkom koji se iz nekog tazloga nije pojavio uz poruku. A slika jednim dijelo objašnjava da su nvidijaši imali bolju ponudu od Valvea tako da nije fer prema ATijašima.Smijeh Znači HL2-Lost Coast nije ništa posebno jer ga može bilo tko skinuti i igrati. A HL2- Deathmatch je u redu ako se nekome igra HL2 mutliplayer. Puno mi bolje izgleda ponuda za nvidia korisnike gdje dobijem extra levele Portal demoa, Peggle Extreme i još ovo što se nudi nama sa ATi karticama Lost Coast i HL2 - deathmatch.

edit:
s obzirom da iz neobjašnjivih razloga ne mogu dodati sliku, stavljam direktni link koji objašnjava što sam želio reči.


Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 15:05 (the_tux).
15 godina
offline
RE: Steam igre đabe

Toliko o tome koji je proizvođač grafičkih kartica bolji.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
protjeran
offline
RE: Steam igre đabe
emerik kaže...

Toliko o tome koji je proizvođač grafičkih kartica bolji.

 nemoguće
hahahahahah
nemogu vjerovat kakvi su ljudi

www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
Steam igre đabe

aha e fala evo poceo sam skidat thx

AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard Goodbye cruel world
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice