Steel division: Normandy 44

poruka: 6
|
čitano: 2.403
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Steel division: Normandy 44

Eto najavljena je nova ww2 RTS igra, radi se o tvorcima RUSEa te novijeg Wargame serijala, igra ce se odvijati u krajolicima francuske blizu normandije. Ovdje nema factiona, nego se bira izmedju divizija te su poznate neke za sada, 101st airborn, 12th SS panzer division...
Evo i PCGamer sta je napisao o igri: www.pcgamer.com/steel-division-normandy-44-is-a-realistic-ww2-rts-coming-this-year/



Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 17:51 (Rodić).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steel division: Normandy 44

U srijedu se dijele kljucevi za VIP betu pa eto..:Cim se makne NDA postam ssove,gameplay i sve ostalo. Inace Eugen se iskazao sa Wargame franšizom (osobno najjaci RTS koji sam igrao,a naigrao sam se svega...),a i tu je opet 10v10 multi (najjača stvar ikad)

 

Živi bili pa vidli,dugo dobrih RTS-ova nije bilo,možda WW2 tematika navuce veći playerbase

12 godina
neaktivan
offline
Steel division: Normandy 44

Ja sam danas ugrabio VIP betu, tj uspio sam se prijaviti za nju, cim maknu NDA postam ovdje video koji

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Steel division: Normandy 44

Nakon stotina sati wargamea, drzim fige da ova igra dobro ispadne. Skoro svi iz moje Wargame ekipe nabavili keyeve, ja prespavao :(

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Steel division: Normandy 44

nadam se da ce napravit autenticnu strategiju, a ne neki wargame clon. osim combat missiona nema nista slicno na trzistu, a CM-u treba novi graficki endzin. to je otprilike jedino sto valja kod wargamea.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Steel division: Normandy 44

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice