Stranded Deep

poruka: 15
|
čitano: 10.117
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Stranded Deep

Igram igru par dana i jako je zarazna, radi se po filmu Cast Away (Brodolom života). Cilj je naravno sto duze prezivjet i nadat se da ce vas netko spasit, iako je igra tek u Early Acces verziji sve lijepo radi osim nekih manjih bugova. Mozete craftat oruzja, gradit sklonista, kuhat

hranu, vodu itd...

 

 

Linkovi: http://beamteamgames.com/stranded-deep/

            http://store.steampowered.com/app/313120/

 

Malo mojih ss-ova:

Wilson!! :D Wilson!! :D
Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stranded Deep

Oduševio sam se prije par dana kad sam naišao na ovu igru, ali sam skoro zaplakao kad sam vidio da je EA 

Eh, puna verzija bi trebala biti gotova krajem 2015., brzo ce to...

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stranded Deep

Nestaju li dropani objekti koje nades nakon nekog vremena ako se npr. udaljis od njih?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 18:54 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Stranded Deep

Meni nije jos nista nestalo

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stranded Deep

Ponekad mi znaju nestati posječene palme ili njihovi dijelovi. Odem s otoka i kad se ponovo vratim više ih nema. Tako da sam odučio sjeći jednu po jednu palmu, koliko mogu i ponijeti sa sobom.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
10 godina
offline
Stranded Deep

zna netko zasto imam low health,uglavnom na drugom otoku sam i trebam natrag na svoj i uvijek umrem na pola puta....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stranded Deep

Nisi žedan ni gladan? Možda si se uspio nabosti na otrovnog ježinca dok si ronio, provjeri kako ti ruka izgleda, ako je puna plikova, to je. Liječi se antibioticima. Ruka je krvava? Zavoji. Ruka je u čudnom položaju? Prijelom, morfij. Inače efekt liječenja hranom i pićem počinje tek dok ti je oboje na barem 80%, no hrana i piće samo po sebi neće izliječiti navedeno.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
10 godina
offline
Re: Stranded Deep
Leprechaun kaže...

Nisi žedan ni gladan? Možda si se uspio nabosti na otrovnog ježinca dok si ronio, provjeri kako ti ruka izgleda, ako je puna plikova, to je. Liječi se antibioticima. Ruka je krvava? Zavoji. Ruka je u čudnom položaju? Prijelom, morfij. Inače efekt liječenja hranom i pićem počinje tek dok ti je oboje na barem 80%, no hrana i piće samo po sebi neće izliječiti navedeno.

 e to je ruka mi je krvava ali kako zavoje napravim?

16 godina
offline
Re: Stranded Deep

Ne napraviš, moraš ih pronaći u olupinama brodova ili toolboxovima. U mojoj su igri dosta rijetki, iako sam na YT vidio kako ih ljudi često pronalaze. Dok ih ne pronađeš samo često jedi i pij i nema problema.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
14 godina
neaktivan
offline
Stranded Deep

a sta ako imam zavoje i ako ima po rukama pjega i kod sata malo iskrivita hah al kako da koristim zavoj taj kako da ga iskoristim sta da precnem il uradim i stalno il umrem nisam ni gladan ni zedan al nekad umrem imam zavoj al ga ne znam iskoristiti i ovo mi se brzo trosi cim jedem prode par sekundi odma pane po jedna crta mozel neko pomoci unapred hvala :D

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stranded Deep

Uh. Čitajući tvoj post, kao da tebi nije dobro, a ne liku u igri - NHF - polako... 

No. Ne znam, igrao sam dosta do sad i nisam još uspio umrijeti ni od čeg. Postoje četiri vrste bolesti:

 

1. Krvarenje, uzročnik morski pas, potrebno je naći zavoje i primijeniti ih iz inventorija,

2. Ubod otrovnog ježinca, uzročnik spomenuti ježinac, potrebno je paziti pri istraživanju morskih dubina, a ako do uboda dođe, pomažu antibiotici, naći ih i primijeniti iz inventorija,

3. Prijelom (ruke), uzročnik pad s kokosove palme (ili kakvog drugog dovoljno visokog uzvišenja), potrebno je naći morfij i uotrijebiti iz inventorija,

4. Prehlada (?), manifestira se kašljucanjem, a zarađuje se pretjeranjim ronjenjem u dubinu gdje je voda hladnija, lijek su vitamini, opet naći i primijeniti.

 

Efekt svih ovih boleština je da se smanjuje zdravlje i, mnogo bitnije, brže se ogladni i ožedni. Potrebno je često jesti i piti i držati oboje na barem 80% ako želimo da nam se diže zdravlje. Bitno je znati da ni jednu bolest ne možemo izliječiti samo jelom i pićem, već moramo primijeniti lijek.

 

Mida, probaj si podići zdravlje jelom i pićem (znači 80% i jedno i drugo) i nastavi često jesti i piti dok ne pronađeš lijek. Malo ide na živce ta stalna glad i dehidracija, no može se i s tim izgurati dok se ne neiđe na medikamente.

 

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 8:32 (Leprechaun).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stranded Deep

hm hvala drug ja ti imam samo zavoj a jesam se ubo-o na jezica jer sam ga bio cak ja mislim i nabio na koplje i uzeo ga u ruke i od tad vise nije ok hvala a pokuso sam sa hranom i picem dici zdravlje al ne dize se nema ni jedne crte hvala na pomoci idem traziti antibiotike haha :D

10 godina
offline
Stranded Deep

dobro jel se kome dogodi da se izgubi izmedu otoka? znaci idem od jednog do drugog i nijedan nije moj 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stranded Deep
toma20 kaže...

dobro jel se kome dogodi da se izgubi izmedu otoka? znaci idem od jednog do drugog i nijedan nije moj 

 Dogodi se, kako ne. Dobro je ostaviti strelice od pruća (stick) u smijeru našeg otoka/ otoka s kojeg smo došli, tako iza sebe ostavljamo putokaze. Iako, uglavnom ili mi se ne da, ili mi je žao pruća. Na kratko se može staviti i veslo u smijeru polazišnog otoka, a nekad znam staviti i po tri kokosa u liniji, njih mi uglavnom nije žao, iako sam primijetio da ih je manje od zadnjeg patcha.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
9 godina
neaktivan
offline
Stranded Deep

Evo ga moj gameplay komentar video o igri. :)

 

Keep that hair short, Clem.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice