Syndicate

poruka: 39
|
čitano: 5.777
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Syndicate

Od ea nam dolazi novi Sci-Fi Fps   koji je ustvari reboot   igre iz  90 -tih . 

 

Info  s officijalne stranice 

 

"2069 - NO LONGER GOVERNED BY POLITICIANS, THE DEVELOPED WORLD IS DIVIDED UP INTO REGIONS CONTROLLED BY MEGA-CORPORATIONS KNOWN AS SYNDICATES. THESE SYNDICATES HAVE REVOLUTIONIZED HOW THE CONSUMER INTERACTS WITH THE DIGITAL WORLD.  NO LONGER DOES THE CONSUMER REQUIRE A DEVICE TO ACCESS THE WORLD’S DATA AND CONTROL THEIR TECHNOLOGY, THEY CAN DO THIS AT THE BLINK OF AN EYE VIA NEURAL CHIP IMPLANT."

"CIVILIANS FLOCKED TO BE “CHIP’D” AND ENJOY ALL THAT THEIR SELECTED SYNDICATE HAS TO OFFER; HOUSING, MEDICAL, BANKING, INSURANCE, EDUCATION, ENTERTAINMENT AND JOBS.  ONE COMPLETE PACKAGE. ONE COMPLETE LIFESTYLE.  IN RETURN, THE SYNDICATES GAINED UNPRECEDENTED INSIGHTS, AND CONTROL, OVER THE INDIVIDUAL AND THEIR BEHAVIOUR.  WITH LITTLE GOVERNMENTAL OVERSIGHT, BUSINESS HAS BECOME WAR.  THE SYNDICATES WILL STOP AT NOTHING FOR ULTIMATE MARKET DOMINANCE."

AT THE FRONT LINE OF THIS WAR ARE THE AGENTS, THE SYNDICATE’S BIO-ENGINEERED AND CHIP-AUGMENTED ENFORCERS. THEY CAN BREACH ANYTHING IN THE WIRED DATAVERSE INCLUDING THEIR ENEMIES, THEIR WEAPONS AND THE ENVIRONMENT THAT SURROUNDS THEM, MAKING THEM THE MOST EFFICIENT AND DEADLY TECHNOLOGICAL WEAPONS IN THE WORLD.  TAKE ON THE ROLE OF MILES KILO, EUROCORP’S LATEST

PROTOTYPE AGENT, AND EMBARK ON A BRUTAL ACTION ADVENTURE OF CORRUPTION AND REVENGE."

haris771 (eu) LOL account free cookies >>> http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4df75d3e1113d133303996<<<< im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Moj PC  
1 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Re: Syndicate
Bio sam sretan dok nisma pročitao ovo:
"a unique action shooter set in a not too distant future, where Business is War."

Zašto danas sve mora biti shooter? I od XCOM-a su napravili shooter! Bezveze. Vidjet ćemo šta će ispast na kraju.

Al što je bilo fora u orginalu isprati mozak cijelom gradu persuadertronom, pa da vidiš kad rulja krene lol! Woodstock.
KILL! Have no fear!
14 godina
neaktivan
offline
Syndicate

Vidia san. Kmek. Zašto FPS? Šta ne može nikako drugačije? Why God? Whyyyyy?

Izgleda mi više ko DeusEx HR klon nego syndicate.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Syndicate

Čini mi se da ćemo dobiti još jedan corridor shooter (prilagođen publici na konzolama), koji od originalnog Syndicatea uzima ime i setting u generalnim crtama.

 

 

Dobar je komentar dao korisnik imena Unaco na Rock, Paper, Shotgunu (naglasak je moj):

 

This seems to be making the same mistake, to me, as the X-Com remake is making. It’s taking as Syndicate (or X-Com) the setting and the style, the look and the feel. Yes, these are fantastically important things to those games/franchises, but they weren’t all that those games were… To me, the most important thing about them, was the gameplay – Global strategy and local turn based tactical encounters. Without that gameplay, these are just games with the names tagged on. I’m not saying they won’t be good games… they could very well be. Just they won’t be Syndicate and XCom games to me.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2011 16:04 (hrx).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Syndicate

 

oO ovo ni ne izgleda tako lose  .

 

gameplay 

 

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/134?ch=3

haris771EuW LOL account free cookies >>> http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4df75d3e1113d133303996&amp
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2011 20:51 (hari85).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Syndicate

Da, vidio sam trailer. I iako izgleda kao Deus Ex u kojem se nekome nije dalo igrat na stealth ne izgledat toliko lose. Nije to Syndicate ali mozda bude dobra igra.

 

A i muzika je zakon {#}

Vi veri veniversum vivus vici
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.10.2011 9:54 (Sunburn).
15 godina
neaktivan
offline
Syndicate

10 minuta gameplay-a :D 

 

 

Lici na Deus Ex XD

http://vgm.tv/
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Syndicate

Ne razumijem ovo kretanje, kao da se kreće pola koraka po pola koraka, još sam primjetio da su neke teksture stvarno razmrljane, a ovaj odsjaj na rukavicama je živi očaj...

Ali nesumnjam da če se pokrpati sve to skupa, očekujem dosta od ove igre.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Syndicate

Nakon gledanja trailera igra bi mogla bit, ajmo rec nelosa. U najmanju ruku zabavna. Ali mi smeta sta muzika nije onako intenzivna kad krene akcija kao u traileru, ili su je samo smanjili radi komentara.

Vi veri veniversum vivus vici
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Syndicate

Novi trailer:

Deep Dive

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking... - Graham Coxon
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Syndicate

Igra je začudo zabranjena u Australiji, izgleda da su anđelčići ipak sigurni.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking... - Graham Coxon
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Syndicate

Co-op trailer, ovaj segment mi baš i ne niči na nešto.

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Syndicate

launch trailer 

Shazbot !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Syndicate

bumo vidjeli meni nekako po screenshotima koje sam vidio vuče na konzolaški port..sve blješti, nema oštrih tekstura, sve zamučeno nešto...to je sto se tiče grafike..a mjuza i gameplay mi se čini zabavnim

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Syndicate

7.5 od IGNa.

Video review.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Syndicate

zna neko kak da se makne da sve tak blješti u igri? igral sma kojih 20 min, oči me bole ko da sam cjeli dan za kompom.. :/

ako smanjim brightnes, niš se ne vidi, ali i ne pomaže previše...

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2012 12:19 (karlek10).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Syndicate

Syndicate se zove igra?

Šta im je uzor hrvatska koja ima sindikata ko u priči xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Syndicate
karlek10 kaže...

zna neko kak da se makne da sve tak blješti u igri? igral sma kojih 20 min, oči me bole ko da sam cjeli dan za kompom.. :/

ako smanjim brightnes, niš se ne vidi, ali i ne pomaže previše...

ja igram sa sunčanim naočalama i taman mi je

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
15 godina
neaktivan
offline
Syndicate

Vi koji ste igrali dajte što dojmova, kakva je, sliči l istvarno Deus Exu, isplati li se zaigrati?

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Syndicate

Igra je onako,ništa posebno ali zabavno za ubit vrijeme. Imaš neke sposobnosti da na kratko usporiš vrijeme i vidiš neprijatelje kroz zid,možeš natjerati neprijatelje da se sami ubiju i eksplodiraju i tako neke fore. {#}

Evo i par SS-ova.

www.fotoprizma.com
Moj PC  
0 0 hvala 6
14 godina
protjeran
offline
Syndicate

Ok je igra, jedino mi na k***c idu oni Madafakeri koje nemreš po 15/20 min kill-at, najgori mi je onaj prvi (zasad) kaj se teleportira okolo, moraš ga breach-at da mu disable-aš shield i onda ga tek rokaš, i dok reload-aš gan opet moraš seronju breach-at i tak do unedogled + moraš breach-at one leteće objekte da ti gan bace dolje i još k tome non stop bežat okolo jer ovaj peder ima gan kaj te lock-a i iza ćoška te dere {#}

bolje haker nego šljaker
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Syndicate

dns sam je poceo igrat za sada sam zadovoljan fina grafika koja malo po mom ukusu bljesti al dobro , rokam sa gempadom preko telke all max out neide ispod 60fpsa , ja zadovoljan :) 

p.s igrivija mi je od deus ex-a !

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 23:44 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Syndicate
4mal kaže...

dns sam je poceo igrat za sada sam zadovoljan fina grafika koja malo po mom ukusu bljesti al dobro , rokam sa gempadom preko telke all max out neide ispod 60fpsa , ja zadovoljan :) 

p.s igrivija mi je od deus ex-a !

Definitivno se slažem s tobom oko toga da malo previše blješti,bilo bi ok kad bi se to dalo malo ublažit. A šta se tiče fps-a,meni je stalno na 60 fps-a,ni više ni manje na bilo kakvim postavkama.

www.fotoprizma.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2012 7:54 (TriP).
16 godina
offline
Syndicate

eo dosao sa do djela " insider tradings"  i za sada mi se jako dopala ,naviknuo sam se na ono bljestavilo malo tj. kad si u zaru borbe zaboravis na to :) 

prvi boss me izmucio jako , al sam isfurao taktiku roko sam ga bombama uz bullet time dok nije doso na pola zatim pobio par neprijatelja i kad ono frajer mi se u trostruci pa na samom kraju svog zivota ucetverostruci , na tom djelu sam ginuo non stop

 {#} igram na normalnoj  tezini 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 3:08 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Syndicate

Isplati li se ovo nabavljati ? Izgleda mi kao klon Deus Ex-a, a on mi nije nesto bas leg'o.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Syndicate

milslis kupit , ne jer je prekratka igra ...

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Syndicate

na pol sam igre tj milestone 10 dosao , sve je teze AI neprijatelja sve bolji ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Syndicate

Ja sam ju jučer završil, igra totalno ubija u pojam i na "normal" skill. Dobra za trening moždanih vijuga {#}

bolje haker nego šljaker
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Syndicate

dobra igra al se prede fakat brzo, top 6 sati ako i tolko... ali ince je ok.. svida mi se dio kad dode asparijev onaj "japanac" agent kad ides vrata na vlaku otvorit rokne te nogom, i pocne udarat skrillex, taj dio mi se najvise dopao. Al po meni jakooo prekratka igra. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Syndicate

Pozdrav sima....imam problem sa igricom odnosno sa chapter 2,naime kad onaj avion padne i kad se trebam popet stiskajuci stalno f....ja stiskam stalno,no on stalno padne i nikako da se uspne...zna li tko zasto je to tako.....pomoc.molim vas........:/

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice