The Crew

poruka: 693
|
čitano: 89.123
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
The Crew

Prešao sam "playable" fazu ali nemogu pokrenuti igru... Uvijek unable to start the game.

Baš moram skinuti svih 15 gb  ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Crew

Slucajno provjerih mail i dobio key posto nisam dobio prvi put :D Odma na download {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
The Crew

Hvala kolegi ranije, ja maloprije ugrabio key :)

Da se odužim, ovdje kome treba The Crew Beta Key, evo na ovaj link. Trebate koristiti USA ili Canada VPN (Hola Unblocker Add-on za browser). Enjoy
http://www.curse.com/betas/crew-beta-key-giveaway

http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: The Crew
Evo key nekome
MMEW-9FP7-RG4M-9DA3
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
The Crew

http://www.curse.com/betas/crew-beta-key-giveaway/3

 

Ljudovi, ja sam ovdje upiknuo beta key pa probajte i vi ako još ima. Samo se morate prije toga logirat na neki USA, Kanada VPN.

 

EDIT: Ops. Tek sam sad vidio da je kolega malo iznad mene postavio isti link {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 20:22 (Nisam Ja,Nisi Ti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Crew

/

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 12:31 (pirat01).
Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
The Crew

Nemojte samo o kijevima daj mi recite jel igra tko? Moj nick od uplaya isti kao i na forumu pa me dodajte

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 23:50 (Frenkyca).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Crew

Igra je toliko zbugana da je to ne normalno...u 90% slučaja dobijem failed to connect to proxy,a kad ne dobijem to nakon što u meniju selektiram continue i prođe loading save data evo ga crnio screen sa Build Verzijom i ne ide dalje...čekao i pod 10-15 min. ma ništa...

 

>!SMEĆE!<

 

Vidim da su isti problem imali i u prijašnjoj beti i ubisoft idalje ne zna u čemu je problem...amateri!!!

 

edit: ae ovo sa proxyem je pao server sad su to popravili...nije baš pozitivno ali ae barem je popravljeno...no black screen i dalje je tu!

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 2:42 (Diazz72).
Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Crew
Diazz72 kaže...

Igra je toliko zbugana da je to ne normalno...u 90% slučaja dobijem failed to connect to proxy,a kad ne dobijem to nakon što u meniju selektiram continue i prođe loading save data evo ga crnio screen sa Build Verzijom i ne ide dalje...čekao i pod 10-15 min. ma ništa...

 

>!SMEĆE!<

 

Vidim da su isti problem imali i u prijašnjoj beti i ubisoft idalje ne zna u čemu je problem...amateri!!!

 

edit: ae ovo sa proxyem je pao server sad su to popravili...nije baš pozitivno ali ae barem je popravljeno...no black screen i dalje je tu!

Pa rekao si da je smeće. Zašto nastavljaš igrat? {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
14 godina
offline
The Crew

Mene baci da nekim djipom pobjegnem,i nikako da uspim. Uvijek istekne prije. Stekavo je na mojoj konfi sto je nemoguce,al ajd beta je...testiranje,popravljanje...

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 9:43 (izvone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Crew

I ja imam isti problem kao kolega gore, jel baš moram sve skinut? Jer mi neće radit kad pređe playable..

I jel ima freeroam u beti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Crew
Hrvek1909 kaže...

I ja imam isti problem kao kolega gore, jel baš moram sve skinut? Jer mi neće radit kad pređe playable..

I jel ima freeroam u beti?

Koji antivirus imas? Ja skinuo svih 15 i nije htjelo pokrenut. Naknadno sam skuzio da je avast nasao prijetnju u launcheru i izbrisao. Pa sam na 10 min ugasio avast,kliknuo na check files u uplayu i skinuo je opet megabajt neki file. I nakon toga se pokrenulo.

 

Neznam da li si mislio na mene il nekog prije. Probaj stavit na low. Pa javi kako ide,ja jesam al nema pomaka i dalje steka.

12 godina
neaktivan
offline
The Crew

Isto imam avast.. Odoh probat sad :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
The Crew

Ja sam ispod minimalne konfiguracije (C2D i HD4850), igra ide na low u 30fps lock. Kad stavim na medium (bez AA), onda ide na 28fps-a. Jedini problem je što daju samo 16:9 reze a moj monitor 5:4 pa je sve vertikalno razvučeno. Ima ona 1280x854 (3:2) pa je koliko-toliko podnošljivo ali mi smeta što razvlači sliku preko monitora. Radije bi da imam crne crte i vrtim 1280x720.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 10:00 (DrNasty).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Crew
Hrvek1909 kaže...

Isto imam avast.. Odoh probat sad :)

To ti je to onda,desni klik na ikonicu avasta u trayu,upravljanje zastitom,i iskljuci 10 min. Checkaj i cekaj do kraja dok se kvacica ne pojavi i igraj :)

12 godina
neaktivan
offline
The Crew

Radi, morao sam dodat cijeli folder Ubisoft u iznimku i pokrenut TheCrew.exe kao admin

Uglavnom neki dojam, G27 support je katastrofa, nepamtim u kojoj igri je kvačilo radilo tako loše i mjenjač, stisnem kvačilo i prebacim brzinu, on meni ostane u prijašnjoj..

Odvajanje kvačila je isto tak katastrofa, a auto se zasad nemože ugasit (vidio sam u kontrolama da će bit moguće palit auto)

 

Nadam se da će bit i neka offline verzija za casual vožnju, freeride bez da te likovi slupaju, odnosno da na svakom raskršću si "mrtav"..

Kod drugih igrača uopće ne vidim da se točkovi okreću, beta - bug - lag, nešto od tog je..

 

Općenito mišljenje za betu, to je super, nadao sam se da ću moći malo više sa svojim volanom pokazat, ali to je zasad premrtvo, tuning auta je trenutno nula, sve ovisi o levelima (nije loše, ali meni se osobono ne sviđa)
Ugl, igra nije loša za početak, igriva je i nemogu dočekat završenu verziju :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
The Crew

Prošli put sam dobio Beta key sredinom Bete pa dok sam to downloadao ostalo mi još 2 dana za isprobavanje tako da ovaj put ovu Betu neču ponovno skidat,vidio sam šta me zanimalo i fajrunt.Čekam full verziju igre.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
The Crew

Je li i kod vas lockano na 30 FPS-a?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Crew
FanBoy kaže...

Je li i kod vas lockano na 30 FPS-a?

Da, ali može se unlockat na 60 FPS-a.

 

 

Radi provjereno.

14 godina
offline
Re: The Crew
Reedy kaže...
FanBoy kaže...

Je li i kod vas lockano na 30 FPS-a?

Da, ali može se unlockat na 60 FPS-a.

 

 

Radi provjereno.

I nema nikakvih nuspojava kao recimo kod Watch Dogs-a?

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
14 godina
offline
Re: The Crew
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Reedy kaže...
FanBoy kaže...

Je li i kod vas lockano na 30 FPS-a?

Da, ali može se unlockat na 60 FPS-a.

 

 

Radi provjereno.

I nema nikakvih nuspojava kao recimo kod Watch Dogs-a?

Nema nikakvih nuspojava. (Watch Dogs nije lockan na 30 fps-a)

16 godina
online
The Crew

eto odigrao i ja the crew betu tj detroit grad ! odlicna igra po prici gta/nfsrun style ali postavljeno na mnogo visoj razini 

e sad stehnicke strane sasvim solidno iako se radi o beti testirao sam na vise postavki sa 4k rezi

 

4k high preset 4xmssa cf on v-sync of 20-30 fps

4k high preset 8xmssa cf on v-sync of crash memory leak !

 

4k 4xmmsa  cf on sa v sync on 30fps- daklem igrivo !

4k 8xmssa  cf on sa v sync of   10-15 ! (iako na ovoj rezi totalno nema potrebe rokat 8xmmsa ;) )

 

4k cf of ispod 10 nije vrijedno spomena :)

 

eto nadam se da ce nekom ovo pomoci kod nabavke igre no sve to treba uzet sa rezervom jer ovo je tek beta a i zher ce neki CC driveri sve ovo popravit pa i izac modovi 

 

p.s na ultra se crasha kod nekih konbnacija sa promjenom TL-a ;) ali nema prevelike razlike 

 

za moju masinu ideane postavke sam nasao di se ne trga tolko ekran

 

 uglavnom igra je graficka ubojica te je dosta gladna ram i vram memorije na high presetima  u 4k-u {#}

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 16:34 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Crew

Unlockao sam si FPS i imam 60 lock na high postavkama ali nakon 10-15 minuta igranja FPS padne na 50-55 i ne mrda od tuda. Koje god postavke stavil, FPS ostaje isti.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
The Crew

WTF je sad ovo;

 ( neda promijeniti kontrolu )

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
The Crew

Evo jedan beta key od mene   C7VU-P3U9-AEN4-4QY6

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Crew

Igrao sam malo prije. Nego baš mi je čudno nešto uvezi drugih auta. Jesu to možda stvarni igrači? Vozim se po šumi bezveze i vidio sam jednoga kak se vozi isto nutra. Vidio sam i psa u šumi.

 

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
The Crew

da u free ride modeu nisu botovi dok ne dojdes do sljedeceg teska di te pita oces li sa trenutnom ekipom u co -op u rjesavat misije ili solo {#}

ja se tak snjima znam creshat nedat im da stignu di su naumili jer i tokom samog teksa isto naletavas na njih uz botove ,bas zeka  {#}

odlican koncept sto je sve integrirano i on fly po meni to znaci nex gen a ne tolko grafika {#} jedva cekam da dodje {#}

 

p.s

ovim se sad ubisoft dobro iskupio s obzirom na WD fijasko a jos ktome radi se o beti ! ...

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 15:58 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Crew

Ja tebe niš ne kužim.. Probaj koristit zareze, točke, uskličnike, upitnike..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Crew
Gremlin144 kaže...

Igrao sam malo prije. Nego baš mi je čudno nešto uvezi drugih auta. Jesu to možda stvarni igrači? Vozim se po šumi bezveze i vidio sam jednoga kak se vozi isto nutra. Vidio sam i psa u šumi.

 

Da to su stvarni vozači.

 

Inače igra mi se stvarno sviđa, pogotovo zato jer ima pogled iz kabine što obožavam. Ima dosta bugova za popravit, najveci su zrcala i retrovizori da imaju refleksiju i zvukove automobila treba pod hitno mjenjati i staviti realnije. Inače igra na full hd rezi sa max detaljima i FXAA radi na 55-60, jedino u las vegasu noću fps padne na 40 fpsa.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice