The Elder Scrolls: Online

poruka: 1.842
|
čitano: 278.966
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Vuk15 kaže...
Free2play, buy2play ili mjesečna pretplata ?

Još nije odlučeno između ova tri modela, ali se već po nekim intervjuima s dev može zakljućiti da su ova dva modela u igri  B2P i pretplata.

ja bi rađe pretplatu nego B2P jel se baš nije pokazala kao dobra solucija za GW 2.

 

 

BF3:crna_bandera
11 godina
protjeran
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
acca kaže...

ma jbt... buy2play i pretplata ofc... naivno je pomisliti da će biti nešto drugo

Zašto? Free2play je budućnost MMOa generalno gledajući, samo je pitanje vremena kad svi MMOi budu free to play, a i oni budući, pod tim mislim i na WOW i na  EVE

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
KonorKenvej kaže...

Zašto? Free2play je budućnost MMOa generalno gledajući, samo je pitanje vremena kad svi MMOi budu free to play, a i oni budući, pod tim mislim i na WOW i na  EVE

Slažem se, no više mi se sviđa da bude pretplata ili B2P a da sve što se može kupiti bude kozmetičke prirode, ovako većina takozvanih F2P su zapravo pay2win.

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.1.2013 18:32 (xhopeon).
11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Zato jer svaka ta igra koja se reklamira kao f2p zapravo to nije,najcesce dobijes neki osnovni model i onda moras nadoplacivat da bi dobio ostatak(odredjene zone,odredjeni lvl i tako to).

Pogotovo ako misle stavljat naglasak na pvp mislim da nekakvi cash shopovi ili stogod slicno ne bi bilo pametno,zato ja navijam za pretplatu,svi su na istom pa deri.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
xhopeon kaže...
KonorKenvej kaže...

Zašto? Free2play je budućnost MMOa generalno gledajući, samo je pitanje vremena kad svi MMOi budu free to play, a i oni budući, pod tim mislim i na WOW i na  EVE

Slažem se, no više mi se sviđa da bude B2P i nakon toga da sve što se može kupiti bude kozmetičke prirode, ovako većina takozvanih F2P su zapravo pay2win.

Ja se moram složiti sa Wolfom, više bih volio pretplatu,  bar bi znao da konstantno rade novi content

15 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

I F2p i pretplata su dobri modeli ako su pravilno implementirani. Problem je što najčešće nisu jer pod f2p fakat svašta guraju.

 

Bitno je da nema p2w (šminka shopovi nisu problem) opcije a ona može koegzistirati i sa f2p (češće) i sa pretplatom (rijeđe).

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

ako je igra f2p i nema iteme koji direktno utječu na igru, nego su kozmetika i td... profit je jaaako mali s  obzirom na trošak igrača koji nikada neće potrošiti novce... f2p je budučnost za igre kod kojih ljudi nisu spremni plačati za nju... možda wow  prođe u f2p za 5-10 godina... ali trenutno još uvijek drži većinu mmo marketa

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

Elder scrolls online: Alpha preview - nema novih slika, ali ima puno znamljivih informacija, nisam skužio da je ovo stariji video iz 10 mj, ali opet bar zamene puno novih informacija

BF3:crna_bandera
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2013 12:52 (Wolf88).
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

Elder Scrolls Online - Exclusive Interview with Creative Director Paul Sage

 

 

Nije potvrđeno ali na pitanje da če frakcije moći samo u isti guild.

Na to je Sage rekao da je zaniljivo pitanje,da će to pitanje ostaviti za budučnost.

Pa bi moglo to znaćiti da sve frakcije će moći biti u istom guildu zbog PVE, pa će ljudi možda 

moći izabrati drugi gulid zbog PVP

BF3:crna_bandera
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

gledao sam jedan malo

 o tome kako ce igra funkcionirati i svida mi se puno toga sta ce napraviti.

 

 

It's not who u are, it's who u know.
11 godina
protjeran
offline
The Elder Scrolls:Online

Jel ima kakvih novosti u svezi s ovim?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

Evo, ima

 

Uglavnom, prva mala closed beta sa developerima je odrzana jucer. Prve pozivnice za javnost idu krajem ovog mjeseca.

 

Client ima oko 20GB! Whoa! Ovo ce trebat pocet skidat cim dodje invitation!

 

 

Vigilo confido
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

An Introduction to The Elder Scrolls Online

first video of The Elder Scrolls Online—

a documentary-style introduction to the game, presented by members of The Elder Scrolls Online Development Team.

This video covers the basics of ESO, including a first look at the game's Elder Scrolls-style combat system,

massive PvP battles, Megaserver technology, exploration-based content, and much more.

 

Alliances at War

 

The Elder Scrolls Online - The Alliances Cinematic Trailer 

 

Elder Scrolls Online Weekly the ShoddyCast has it's first ever

interview with Mark (LordHammer) of guild Umbra,

one of the most well known guild names in MMO gaming.

Mark had a chance to play the Pre-Alpha version of The Elder Scrolls Online

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
The Elder Scrolls:Online

ovaj posljednji film nema veze sa mmo-om ako je ovo ESO onda je to vece sr**e od igre kao mmorpg  nego sto sam mislio

Cini mi se jos jedna SP+mp igra prodana kao mmo

 
1 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Van_Blaster kaže...

ovaj posljednji film nema veze sa mmo-om ako je ovo ESO onda je to vece sr**e od igre kao mmorpg  nego sto sam mislio

Cini mi se jos jedna SP+mp igra prodana kao mmo

LOL nerd rage :)

11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Ne kuzim jel rade mmorpg ili sp igru sa multiplajerom

 

"In previous interviews, "Elder Scrolls Online" game director Matt Firor revealed that the game's primary campaign will be told through solo-only quests and instanced content designed to be completed by "ESO" players and their NPC companions instead of teams of gamers."

 

 

http://www.idigitaltimes.com/articles/15533/20130222/elder-scrolls-online-beta-tank-builds-voice-acting.htm

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
evang kaže...

Ne kuzim jel rade mmorpg ili sp igru sa multiplajerom

 

"In previous interviews, "Elder Scrolls Online" game director Matt Firor revealed that the game's primary campaign will be told through solo-only quests and instanced content designed to be completed by "ESO" players and their NPC companions instead of teams of gamers."

 

 

http://www.idigitaltimes.com/articles/15533/20130222/elder-scrolls-online-beta-tank-builds-voice-acting.htm

Koliko sam ja skontao, još davno je to negdje pisalo, prije tih svih trilera sto su izašli, da će to biti mulitplayer, nešto kao u diabla III, ako znaš kakav je tu multiplayer, igraš ga sam, ali sa ekipom ideš bosove itd. To su neke moje predpostavke, nemojte uzimati za ozbiljno.

Darko
16 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

Game Informer

 

The Origins of The Elder Scrolls Online

 

The game director for The Elder Scrolls Online talks about the evolution

of MMOs throughout the years and what lessons he is applying to ESO.

 

Designing Quests for The Elder Scrolls Online

 

The Lore of The Elder Scrolls Online

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

Ovo je Otvoreni MMORPG nikakav sp + mp, ono što će se moći solo proći to je vaš story line bit će  puno sporednih questova i eventova koji 

će zahtijevati grupe igrača. Druge strane questove neće te moći samo naći u hubovima nego će se nalaziti po cijelom elder svijetu.

Imat će te fasing system koji će biti poboljšan prema WOW i koji će se isto nalaziti u novom TITAN mmo. 

BF3:crna_bandera
11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Izgleda da ostaju pri 1st person view, hm budemo vidjeli kak ce to funkcionirat u mmorpg-u

http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/20/zenimax-on-tesos-first-person-mode-mudcrab-armies/

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Novi video sa PAX-a.

TESO definitivno izgleda kao Elder Scrolls igra.

 

Link

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

Ovaj radi ESO gameplay sa PAX

 

BF3:crna_bandera
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2013 12:48 (Wolf88).
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Wolf88 kaže...

Ovaj radi ESO gameplay sa PAX

 

bas kako sam zamisljao... svida mi se

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

 

kratko al eto =D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Friško iscureni video.

Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Jel sam ja imao prevelika ocekivanja za ovu igru ili mi ovo sve djeluje kao prosjecni f2p mmo?

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Neznam za vas, ali meni je ova igra cini cist ok , ali za F2P. Hvala bogu pa ni nisam ocekivao nista posebno. Kao sto rekoh TES nije za multiplayer, jos mozda neki 2-coop bi "prosao" ali MMO ne hvala.

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

ova igra ce imat svoju publiku, to je sigurno.. oduvijek sam volio taj TES lore.  sad da li ce bit f2p, b2p, p2p il p2w to cemo tek saznat. cini mi se da ce i community u ovoj igri bit dosta zreliji, jer iskreno placalo se il bilo besplatno dosadilo mi je vec slusat stereotipne MMO price i ubijat letece prascice i ljubicaste jednoroge kako je to u vecini mmo-a danas dok ovdje bar znam o cemu se radi.

 

izmedu ostaloga dok god razvijaju sp inacicu a imamo i online kao alternativu ja sam zadovoljan jer dok cekas novi naslov vrijeme mozes kratit u istom tom lore-u online.. moj dojam videa je da se stvarno trude sp pretocit sto je vjerodostojnije u mmo sta se recim vidi i po onoj knjizi iz kojih sam recimo u oblivionu nevezano za igru znao procitat zaista interesantnih prica.. vidjet cemo sta ce ispast, ja drzim fige i nadam se kvalitetnom mmorpg-u . tko god sta rekao za sad sam zadovoljan.. 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

Leaked gameplay - hm, meni se sviđa mada je ekipa s Reddita ekstra kritična prema igri. Potražite gameplay u komentarima, ima dobar link na Mega servis...

edit- nisam obratio pažnju, već je postano al eto, brisan je video na dosta servisa pa ko želi može pogledati preko nekih od linkova u komentarima na redditu.

the jackie stallone melted plastic barbie face!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2013 22:48 (Gaus).
Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice