The Elder Scrolls V: Skyrim izdvojena tema

poruka: 9.743
|
čitano: 2.246.088
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TES V: Skyrim - Modding
14 godina
offline
RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
IRebic kaže...

Evo kakva bi trebala biti mapa

sta je sentinel i nadma se da ce one otoke stavit xD 

haris771 (eu) LOL account
16 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

naiša sam na mapu cijelog TES svijeta evo:

BTW šta kislite kako bi bilo da nekim modom ili nečim se spoje mape Morrowind-a, obliviona i Skyrim-a, e to bi bio prostor{#}

TES World TES World
IRebic
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
IRebic kaže...

Evo kakva bi trebala biti mapa

ako je ova mapa cjelog svijeta tocna, ti nisi dao (iz citata) mapu skyrima nego hammerfella?, koja je onda tocna?

to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
1337Code_breaker kaže...
IRebic kaže...

Evo kakva bi trebala biti mapa

ako je ova mapa cjelog svijeta tocna, ti nisi dao (iz citata) mapu skyrima nego hammerfella?, koja je onda tocna?

 a nu baš, nisam to primjetio!

IRebic
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
IRebic kaže...

naiša sam na mapu cijelog TES svijeta evo:

BTW šta kislite kako bi bilo da nekim modom ili nečim se spoje mape Morrowind-a, obliviona i Skyrim-a, e to bi bio prostor{#}

  Ova mapa koju je Rebic dao u pustu koji ja citiram je točna. SkyRim je zemlja Nordova, a Nordova ima ko u priči u Brumi. Bruma je grad Nordova. U ostalom, SkyRim je sjeverno od Cyrodila tako da ona prijašnja mapa nije točna, jer je blizu Gold Coasta, a Gold je blizu Kvatcha koji se nalazi jugozapadno od glavnog grada.

 

http://www.uesp.net/wiki/File:OB-regionMap-Gold_Coast.jpg

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.12.2010 12:34 (MegaMass 2000).
16 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

Evo u čemu je stvar, nagađalo se da će Hammerfall biti nastavljen na obliviona ali nije, ispalo je da je to ipak Skyrim... e sad da nađen mapu od toga{#}

 

EDIT, evo sad je MegaMass 2000 nešto napisao...

IRebic
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.12.2010 12:17 (IRebic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

Najbliže mapi što sam našao

Pinky je zakon... ⇓ tu klikni :) I ♥ π
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

Čini se da ovdje ima nekih informacija o igri...

http://www.uesp.net/

Na jednom forumu se šuška kako bi mogli zbog nekor rata između dvaju naroda u igri dobiti mapu od hammerfell-a, high rock-a i Skyrim-a skupa, da bog

 

Citiat:

 

"I cannot wait for TES 5. I'v been a huge fan since daggerfall. If you pay attention to the series, in TES 5 we may see Hammerfell and High Rock along with Skyrim in the game because of The War of the Bend'r-mahk. Go to http://www.uesp.net and find out more about it. I CANT WAIT!"

IRebic
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.12.2010 12:23 (IRebic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

a evo i info o skyrim-u koji je nastao u doba Obliviona(ne u zadnje vrijeme)

 

Skyrim



Skyrim is a fictional region in The Elder Scrolls series of games. It is the home of the Nords.

http://screenshots.filesnetwork.com/95/others/skyrim.jpg

History

Skyrim, also known as the Old Kingdom or the Fatherland, was the first of the regions of Tamriel to be settled by humans, who migrated there from the land of Atmora in the north. The date of this migration is unknown, although it was during the time before the full flourishing of Elvish civlization. According to legend, Ysgramor landed first at Hsaarik Head, at the extreme northern tip of Skyrim's Broken Cape. It is said that he and his companions were fleeing a civil war in Atmora, which then supported a sizable population. They named the land Mereth, after the many elves that roamed the virgin forests of Tamriel.

For a long while, relations between the Elves and men were relatively peaceful. However, the Elves, seeing that the Nords, with their vastly shorter lifespans, fast rates of physical maturation and expedient (by Elvish standards) reproductive cycle, would eventually overtake them if left unchecked. At the time, men were viewed by Elves as being primitive and animal-like, and it was seen as no great moral remission to stop the spread of a potentially disastrous invasive species, who would destabilize the Tamrielic ecosystem. Thusly, Elvish pogroms razed the city of Saarthal on what became known as the Night of Tears. Only Ysgramor and two sons escaped back to Atmora, and, seeing the tenuous peace which had developed between the various factions, recognized the opportunity for their plight to become a great uniter for humanity as a whole. Within a few years, Ysgramor returned to Skyrim with an army known as the "Five Hundred Companions", composed of the heroes of the Atmoran civil war who, without much hesitation, drove the elves out and laid the foundations for the First Empire of Men.

Elves persisted within the borders of Skyrim until the reign of the Thirteenth of the Ysgramor Dynasty, King Harald, at the beginning of the First Era. Harald was the first to relinquish all holdings in Atmora (Until that time, the Nords of Atmora and Skyrim had been considered the same group), proclaiming that the people of Skyrim were an independent people. All humans on Tamriel are descended from these Nords, although some bloodlines run thin.

Vrage the Gifted started the expansion that would eventually lead to the First Empire of Men. Within fifty years of his reign, the Nords ruled all of Skyrim, as well as parts of High Rock, Cyrodiil, and the Dunmer lands of Morrowind. The acquisition of Morrowind was particularly bloody, still remembered in Morrowind today (The purpose of the formation of the Chimer-Dwemer kingdom of Resdayn was to expel the Nords).

The system which chose the successors to the empire eventually proved to be the Empire's undoing. For a great while the Moot, a gathering of the lords of the many different Holds, chose the successor to the Empire. This lasted well until the death of King Borgas, when the Moot failed to nominate the popular successor. From this came the disastrous Skyrim War of Succession, during which time High Rock, Cyrodiil, and Morrowind provinces seceded with little resistance from the Nords. The war did not end until the Pact of Chieftans, when the Moot was established to convene only when there was no clear successor.


Geography



Skyrim is the most rugged region in the continent, not only containing five of the highest peaks in Tamriel. Skyrim also is very snowy and cold, home to all manner of lycanthropes; being most common in the north. Only in the western reaches is there some measure of flat land, where most of the population resides. The rest of Skyrim is vertical; mountains, cliffs, and deep valleys. A variety of crops are raised in Skyrim, from wheat to the hardy snowberry. Of note is that the particular climate of Skyrim makes it the only region in Tamriel, outside of the most northern reaches of High Rock and Morrowind, suitable for the brewing of the infamous alcoholic beverage Nordic Whiskey, also known simply as "Rotgut". This is because that, in addition to the local availability of certain ingredients, several times during the distillation process, the substance must be subjected to extreme cold temperatures, so that it may freeze and refreeze. The drink is noted for the distinct "cold" taste, similar to extraordinarily strong mint, which persists as a feeling of ice in the stomach, as well as for the very deleterious nature of its content. Nordic Whiskey is illegal throughout the Empire, but this does not stop many proprietors from stocking smuggled bottles for those brave enough to try a mug.


Politics



The people of Skyrim are ruled by a hereditary King, and occasionally by a King appointed by the Moot. The majority of Skyrim are ruled by petty Kings and chieftans of villages. The Holds, where most of Skyrim lives, are ruled by mostly-elected Moots, as well as a Lord of some sort. Tiber Septim, and the rest of the Septim Dynasty, are descended from Nordic people, and the people of Skyrim feel that their time may be coming again.


Notable Places



Haafingar (Solitude)

The home of the famous Bards' College, Haafingar is also one of Skyrim's chief ports, and ships from up and down the coast can be found at her crowded quays, loading timber and salted cod for the markets of Wayrest, West Anvil, and Senchal. Founded during Skyrim's long Alessian flirtation, the Bards' College continues to flaunt a heretical streak, and its students are famous carousers, fittingly enough for their chosen trade. Students yearly invade the marketplace for week of revelry, the climax of which is the burning of "King Olaf" in effigy, possibly a now-forgotten contender in the War of Succession. Graduates have no trouble finding employment in noble households across Tamriel, including the restored Imperial Court in Cyrodiil, but many still choose to follow in the wandering footsteps of illustrious alumni such as Callisos and Morachellis.


Windhelm

Once the capital of the First Empire, the palace of the Ysgramor dynasty still dominates the center of the Old City. Windhelm was sacked during the War of Succession, and again by the Akaviri army of Ada'Soon Dir-Kamal; the Palace of the Kings is one of the few First Empire buildings that remains. Today, Windhelm remains the only sizable city in the otherwise determinedly rural Hold of Eastmarch, and serves as a base for Imperial troops guarding the Dunmeth Pass into Morrowind.


Throat of the World

This is the highest mountain in Skyrim, and the highest in Tamriel aside from Vvardenfell in Morrowind. The Nords believe men were formed on this mountain when the sky breathed onto the land. Hence the Song of Return refers not only to Ysgramor's return to Tamriel after the destruction of Saarthal, but to the Nords' return to what they believe was their original homeland. Pilgrims travel from across Skyrim to climb the Seven Thousand Steps to High Hrothgar, where the most ancient and honored Greybeards dwell in absolute silence in their quest to become ever more attuned to the voice of the sky.

IRebic
Moj PC  
3 0 hvala 4
16 godina
offline
RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
IRebic kaže...

naiša sam na mapu cijelog TES svijeta evo:

BTW šta kislite kako bi bilo da nekim modom ili nečim se spoje mape Morrowind-a, obliviona i Skyrim-a, e to bi bio prostor{#}

hehe, sjetim se Dagerfalla koji je objedinjavao zaljev koji su okruživali Dagerfall, Wayrest i Sentinel kao pokrajine(ogromanjska palača u gradu Sentinelu)+još 15-tak manjih pokrajina, a u svakoj pokrajini minimalno stotinjak mjesta...s tim ga je sama pokrajina Dagerfall sigorno imala oko 1000 mjesta :).

------------

našao sam kartu Illiac Bay-a i ima ih još više :))

--

mala usporedba :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.12.2010 17:23 (Morag).
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
Morag kaže...
IRebic kaže...

naiša sam na mapu cijelog TES svijeta evo:

BTW šta kislite kako bi bilo da nekim modom ili nečim se spoje mape Morrowind-a, obliviona i Skyrim-a, e to bi bio prostor{#}

hehe, sjetim se Dagerfalla koji je objedinjavao zaljev koji su okruživali Dagerfall, Wayrest i Sentinel kao pokrajine(ogromanjska palača u gradu Sentinelu)+još 15-tak manjih pokrajina, a u svakoj pokrajini minimalno stotinjak mjesta...s tim ga je sama pokrajina Dagerfall sigorno imala oko 1000 mjesta :).

------------

našao sam kartu Illiac Bay-a i ima ih još više :))

--

mala usporedba :)

 izdvajam iz ovoga:

 

 

  • The Elder Scrolls IV: Oblivion -- 16 square miles
  • The Elder Scrolls III: Morrowind -- 6 square miles
  • The Elder Scrolls II: Daggerfall -- 62 square miles


  • Read more: http://g4tv.com/thefeed/blog/post/697303/elder-scrolls-ii-daggerfalls-map-is-massive----hows-it-compare-to-oblivion.html#ixzz1875SrLLE

     

    Što mislite koliku će mapu imati TES V u usporedbi sa oblivionom?

     

    18 Veću
    1 Manju
    13 Otprilike jednaku
    1 kao daggerfall, oko 4X veća
    0 Kao Morrowind
    IRebic
    13 godina
    neaktivan
    offline
    RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
    IRebic kaže...
    Morag kaže...
  • The Elder Scrolls IV: Oblivion -- 16 square miles
  • The Elder Scrolls III: Morrowind -- 6 square miles
  • The Elder Scrolls II: Daggerfall -- 62 square miles


  • Read more: http://g4tv.com/thefeed/blog/post/697303/elder-scrolls-ii-daggerfalls-map-is-massive----hows-it-compare-to-oblivion.html#ixzz1875SrLLE

     

    Što mislite koliku će mapu imati TES V u usporedbi sa oblivionom?

     

    Mogu oni i da nabace 150 kvadratnih milja... ali šta vrijedi ako bude kao u Oblivionu, više nego monotono..... Toliko su se hvalili tim prostorom, dobro da nisu nabrojali koliko su drva,crkava i sl stvari stavili ponaosob... nije bitno što je copy-paste fazon.. {#}

    igrorama.com
    14 godina
    offline
    The Elder Scrolls V: Skyrim

    26 kvadratnih milja ako nastave istim stopama xD

    haris771 (eu) LOL account
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    13 godina
    offline
    The Elder Scrolls V: Skyrim
    Po čemu je vama bio bolji Morrowind od Obliviona?
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    14 godina
    offline
    RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
    dv14 kaže...
    Po čemu je vama bio bolji Morrowind od Obliviona?

    Jesi li prošao Morrowind? Jednostavno je...

    13 godina
    offline
    The Elder Scrolls V: Skyrim
    Igrao sam Morrowind ali ga nisam prešao
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    14 godina
    offline
    RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
    dv14 kaže...
    Igrao sam Morrowind ali ga nisam prešao

    Ima vremena do nastavka, pa ako stigneš preporučio bih ti da ga probaš završit, te ćeš samim tim shvatit zašto je tako dobar. Svako malo baca u winse, grafika je smiješna nasparam današnje, teži je... Ali, unatoč svemu bolji. Probaj ga završit, pa ćeš vidjet...

    14 godina
    neaktivan
    offline
    RE: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ovako.. Da razriješimo nešto..

     

    Morrowind je bila epska igra.. Možda ne za svakoga, ali to ne joj ne umanjuje značaj..

    Jedna od prvih gaming uspomena mi je kako sam se izgubio u pustinji i u očaju shvatio da mi je zadnji sigurni save prije nekoliko sati.. Ostajao sam ubrzano bez strijeli, odredište nisam mogao naći ni u ludilu, nisam mogao niti odspavati jer su mi san (odmor, regeneraciju) prekidali štakori.. Na kraju sam iz krajnjeg očaja pokušavao sve predmete koje sam našao i sasvim slučajno naletio na scroll koji me portao u najbliži temple, tj. grad..

     

    Kao što sam rekao, Morrowind možda nije bio za svakoga..

     

    Oblivion je prva (i jedina) igra koju sam kupio odmah po izlasku.. Možda je okrutno reći da me razočarala, ali me prosvijetlila i danas kupujem gotovo uvijek na popustima., tj. sigurno nakon što isprobam igru.

    Oblivion nije loša igra, ali ima jednu Fatalnu (sa velikim F) manu.. A to je onaj idiotski scalabilni svijet.. Svijet koji vam omogučuje da igru završtie na lvl 1.. Došlo je do te mjere da su ljudi namjerno radili specove (uzimali main skillove) one skillove koje nisu namjeravali levelati Nikako (sa velikim N) samo zato da izbjegnu da svijet koji postaje teži..

     

    Za usporedbu to je kao da u Dragon Age: Origins nakon uvodne bitke, odmah napadnete glavni grad i onog zadnjeg bossa.. A poslije tko želi skupljati družinu može, ali nemora.. Ili da u Mass Effectu odaberete za klasu Adepta (specijalizira se na "magiju" a cijelu igru prođete koristeći tech skillove.. I da, preskočite sklupljanje ekipe i odmah napadnete glavnu bazu..

     

    Da li bi onda DA:O i Mass Effect bile odlične igre??

    Mislim da je odgovor suvišan..

     

    Pitao me frend (koji TES nije igrao) prije izlaska Fallout 3 (kada je čuo da će igru izdati Bethesda) kakva će po meni biti igra..

    Rekao sam da će biti dobra igra, a da će uz instalaciju hrpe modova biti odlična.. Mislim da je tako nekako i bilo..

     

    Ako me danas pitate kakva će Skyrim biti igra (nakon što je izašao New Vegas) reči ću..

    Bolja od Obliviona, ali ne nadam se da će bez modova biti igra koja će mi vratiti i trunčicu onog uzbuđenja sa početka teksta..

     

    Hoču li igrati Skyrim? Vjerojatno ako budem imao vremena..

    Odmah po izlasku? Na žalost nikako, ne vjerujem im..

     

    Ipak, za jedno ću Bethesdi skinuti kapu.. A to je editor..

    Skyrim će (ako treba sa vremenom) biti odlična igra što ne mogu jamčiti za primjerice Deus ex: Human revolution..

     

    Poruka je uređivana zadnji put uto 14.12.2010 20:57 (NightShadow).
    13 godina
    neaktivan
    offline
    The Elder Scrolls V: Skyrim

    Nema druge.... nego da se igra opet Morrowind... sva ova priča o njemu podsjetila me je na te divne dane-nedjelje-mjesece.... {#}

    igrorama.com
    Moj PC  
    3 0 hvala 0
    16 godina
    offline
    RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
    dv14 kaže...
    Po čemu je vama bio bolji Morrowind od Obliviona?

    Po cemu nije? :D

     

    Po grafici.

    The list ends.

    - Psiho246
    16 godina
    neaktivan
    offline
    RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
    dv14 kaže...
    Po čemu je vama bio bolji Morrowind od Obliviona?

     

    Moras uzet par stvar u obzir, godina je 2002-a, posudjujes od frenda dva cd-a od super igrice, imas jedan za instalirat jedan za igrat, instaliras

    pokrenes igricu i imas opciju pixel shader za koju si samo nacuo nesto, kliknes ju yes jel ti se cini da tvoja grafa podrzava tu tehnologiju koju jos nisi vidio uzivo, piknes rezu, ok u igri si, pocne super mjuza, roknes new game budis se na nekom brodu, neki tip te pita podatke o kojima bas nemas blage veze, poklikas ime i slicno, skuzis kontrole izadjes van i prvo sta vidis je svijet oko tebe iz prvog lica, al ne sa nekom w3 grafikom nego voda, odsjaj sunca (sad neznam za vas al ja sam dobrih par minuta samo gledao okolo) i nemozes vjerovat kako odlicno igrica izgleda, sljedis neke upute da uopce skuzis tko si i sta si, biras klase, biras hrpu stvari za koje nemas pojma sta rade da bi brze "zapoceo" igru, dobijes quest otic do nekog casiusa zbog neznas cega i stupis u svijet. Ogromnog zohara sa riksom ne dozivljavas jel te prvo frka njega i zaputis se pjeske prema "Balmori" sljedis putokaz kad odjednom rokne tip s neba i kod sebe u inventoryu ima scroll of icarus flight, mislis si ajd fora, pogledas svojstva scrolla, mislis si kul skroz sad cu si skratit put upotrijebis scroll stisnes e (ako se ne varam) i odletis nebu pod oblake te prvi put skuzis u biti kolko je velko sve oko sebe, i umres pri padu...hmmm load...imas filing da ce ovo bit malo zajebanije igrat...

     

    ne znam, ne mogu tocno opisat zasto je morrowind toliki utjecaj ostavio na mene, igra je jednostavno bila igriva na milijun razlicitih nacina i abnormalno zarazna, meni je trebalo dobrih dva tjedna da uspijem pojmit kolko je svijet u biti velik, kolko imas nacina da provedes vrijeme radeci ama bas nista korisno za glavni quest a da si se pri tom toliko dobro zabavljao i svako malo otkrio nesto novo, hoces od mracne mistike koja je pratila glavnu radnju do glass armora zbog kojeg sam dobrih tjedan-dva igranja izgubio jel sam ga jednostavno morao iskompletirat za svog Dunnmera kojem je light armor paso.

    Jednostavno kolicina gameplaya i nacin na koji je izveden je bila nesto nevidjeno. Morrowind mi je oteo dobar komad zivota i nije mi zao niti jedne sekunde jel je to bila igrica u koju sam se mogo uzivit i svaki put napravit nesto novo.

     

    S druge strane Oblivion mi nikada nije imao "ono nesto novo" nije mi ni priblizno bio zarazan kao Morrowind , svatko ko je proso Morrowind na posten nacin se je yebacki namucio i na kraju dana je imao onaj osjecaj zadovoljstva, dok isti taj je pokrenuo oblivion, mogo ga je proc i na kraju dana je bio manje zadovoljan nego ja dok sam prvi put skuzio se snalazit u prokletom Vivecu.

     

    Drugo vrijeme, druga igra, po mom misljenju puno losija.

     

    Edit: iskreno se nadam da se mi skyrim vratit onaj filing koji sam imao kad sam prvi put zaigrao Morrowind

    Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
    Poruka je uređivana zadnji put sri 15.12.2010 0:02 (bistri).
    14 godina
    online
    The Elder Scrolls V: Skyrim

    Zdušno sam igrao i TES3 i TES4, s tim da su mi modovi u oblivionu spasili stvar, inače ga ne bih igrao do današnjih dana.

    Uostalom, pa vidljiva je razlika između jednog i drugog naslova i ako ti nešta ne odgovara, prilagodi se ili nemoj igrati. Problem riješen.

    Još ćemo se podosta načekati da ugledamo Peticu(jedva čekam) {#}

    Tomislav Sarić
     
    0 0 hvala 0
    15 godina
    offline
    The Elder Scrolls V: Skyrim

    Sta ja znam meni je i Oblivion bio odlican, presao sam ga uzduz i poprjeko koliko sam samo noci tumaro okolo kao Vampir hehe, jedino da budem iskren neki side questovi su mi bili zanimljivij od glavnog, sjecam se da sam presao igru a onda nastavio tumarat u assassin odjelu jer mi je bilo daleko bolje od onog oklopa s kraja xD

     

    Kako god bilo hype je ogroman i raspisali ste se ja jedva cekam da probam. . .

    Dumb ppl rush smart ppl camp.
    Moj PC  
    1 0 hvala 0
    14 godina
    neaktivan
    offline
    RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
    Da je TES multiplayer, ko bi igrao WoW?! WoW je sprdacina prema TESu... nije mi jasno zasto nije podrzan MP :(
    16 godina
    neaktivan
    offline
    The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ovako ljudi. Dok ne izađe novi TES mogli bi ste prikratiti vrijeme sa Nehrim - At Fate's Edge. Mod tj. jako vuče na Gothic, ali je jako, jako profesionalno napravljen. Službeni forum je ovdje.

     

    Intervju za Planet Elder Scrolls.

     

    http://planetelderscrolls.gamespy.com/fullstory.php?id=162962 

    Poruka je uređivana zadnji put sri 15.12.2010 14:48 (MegaMass 2000).
     
    0 0 hvala 0
    16 godina
    offline
    RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
    N3N0 kaže...
    Da je TES multiplayer, ko bi igrao WoW?! WoW je sprdacina prema TESu... nije mi jasno zasto nije podrzan MP :(

    Da je krumpir paradajz, ko bi jeo kefir? 

    - Psiho246
    15 godina
    odjavljen
    offline
    RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
    MegaMass 2000 kaže...

    Ovako ljudi. Dok ne izađe novi TES mogli bi ste prikratiti vrijeme sa Nehrim - At Fate's Edge. Mod tj. jako vuče na Gothic, ali je jako, jako profesionalno napravljen. Službeni forum je ovdje.

     

    Intervju za Planet Elder Scrolls.

     

    http://planetelderscrolls.gamespy.com/fullstory.php?id=162962 

    to je standalone igra ili bas mod... ili je to ona total conversion od obliviona koja je besplatna?

    Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
    16 godina
    neaktivan
    offline
    RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
    skank666 kaže...
    MegaMass 2000 kaže...

    Ovako ljudi. Dok ne izađe novi TES mogli bi ste prikratiti vrijeme sa Nehrim - At Fate's Edge. Mod tj. jako vuče na Gothic, ali je jako, jako profesionalno napravljen. Službeni forum je ovdje.

     

    Intervju za Planet Elder Scrolls.

     

    http://planetelderscrolls.gamespy.com/fullstory.php?id=162962 

    to je standalone igra ili bas mod... ili je to ona total conversion od obliviona koja je besplatna?

      To je zapravo igra koja koristi engine od Obliviona ali nema nikakve veze sa TES-om. To nije overhaul ili nekakav mod koji mjenja gameplay mehaniku.

    14 godina
    neaktivan
    offline
    RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
    dali je potreban oblivion?
    to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
    16 godina
    neaktivan
    offline
    RE: The Elder Scrolls V: Skyrim
    1337Code_breaker kaže...
    dali je potreban oblivion?

      Da.

    Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TES V: Skyrim - Modding
    Nova poruka
    E-mail:
    Lozinka:
     
    vrh stranice