The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 922.314
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
The Witcher 3

ako Ivana Orleanska moze biti tamnoputa ,sto ne i Ciri 

 

gledate li nove dokumentarce sa europskim srednjovijekovnim temama,pogotovo iz BBC produkcije ,koliko ima tamnoputih likova i to iz plemstva 

waaagh
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: The Witcher 3
warhammer kaže...

ako Ivana Orleanska moze biti tamnoputa ,sto ne i Ciri 

 

gledate li nove dokumentarce sa europskim srednjovijekovnim temama,pogotovo iz BBC produkcije ,koliko ima tamnoputih likova i to iz plemstva 

Ne samo od BBC-a, ima i od drugih i zbog toga ih ni ne gledam...

Ne volim kad je nesto nedosljedno, a pogotovo dokumentarci...

 

Nadam se da ovo nisu teski debili i da nece zasrat seriju sa takvim glupostima.

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 15:05 (Shivi).
6 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
warhammer kaže...

ako Ivana Orleanska moze biti tamnoputa ,sto ne i Ciri 

 

gledate li nove dokumentarce sa europskim srednjovijekovnim temama,pogotovo iz BBC produkcije ,koliko ima tamnoputih likova i to iz plemstva 

Inzistiranje na političkoj, rasnoj i/ili vjerskoj korektnosti će implodirati kad tad. Sramota je da se, ionako nikad gluplji ljudski rod, uči "korektnoj" povijesti umjesto onoj kakva je uistinu bila.

11 godina
offline
The Witcher 3

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Wack kaže...

Suska se da ce Ciri biti black glumica cast,ako to bude nadam se da ce meteor da rokne ovaj planet jer mi je pun kurac naguravanja crnacke kulture tamo gdje i ne postoji,dok oni mogu rokati full black casts za svoje filmove sve drugo mijesaju prste gdje im nije mjesto,nije potvrdjeno nista tako da je ovo rumor ali ako tako bude bar ne moram cekati na seriju znam odmah da ce smece biti.

 WTF?

Spike1983 kaže...

popizdio sam kad sam to procitao neki dan (ako je taj leak uopce istina)

mislim nema mi nikakvog smisla da Ciri bude crnkinja il azijatkinja, ono wtf, zasto?? 

ak se serija treba bazirat na knjigama onda je jasna stvar.. Ciri je bijelkinja i to je to.

koji k... je onda opce Lauren isla kod Sapkowskog u Poljsku na poduku o svojim knjigama ak bu ona il Netflix pretvorili Ciri u nesto drugo...

 Zašto pizdite? Koga boli qrac dal će mala bit bijela ili crna? Ako sam Andrzej Sapkowski nema ništa protiv pa neznam čemu to izljevanje žuči?

 

99% normalnih ljudi uopće ne gleda na činjenicu dal je lik u filmu/seriji bijel ili crn nego samo na glumačke sposobnosti.

Najveće sranje će biti kada castaju curu od 15-16 godina, ona bude dobra, garantiram da će hejteri po netu prosipat pamet, da ne kažem nasilje i vrijeđanje.. a mala ni kriva ni dužna.

 

Ovo me podsjeća na ono pitanje: šta si po horoskopu? - pa se na mene naljute jer kažem krokodil, jer to kao nije stvarni horoskopsi znak "jer horoskop nije izmišljen".

 

Neka mi netko od vas hejtera objasni zašto glumačka ekipa nebi sadržavala širi spektar boja? To što vama to osobno smeta nije argument. Ako casteri odluče castati 3 mexikanca, 2 filipinca, kineza, mohikanca, turčina, cigana i finca, zbog čega je to zabranjeno? Odluka je valjda na onom tko stvara i financira "umjetničko djelo". Netflix je uposlio Hissrichku i ona je tako odlučila. Uuuuuu smak svijeta, meteor nek nas sprži...

 

Podsečam da je u LOTRu po umirućeg Froda došao Glorfindel, a u filmu su stavili ni manje ni više nego žensku osobu!? (da ne govorim o 180 drugih izmjena) pa se ama baš nitko nije bunio. Hobbite i dwarfove glume glumci normalnih visina (vjerovali ili ne).

7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Zato sto je Sapkowski svoje djelo temeljio na slavenskim narodima i mitologijama.

 

Jel bi tebi smetalo da recimo snime "Bitku na neretvi", gdje nasu raju glume crnci, arapi i kinezi?

Ili da snime film o samurajima, gdje su svi samuraji crnci i arapi?

 

E to mi vidis smeta. Treba biti povijesno tocno, i drzat se teme. A ne gurat crnje svuga.

 

Moj PC  
21 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: The Witcher 3
There are two kind of people. Oni koje bole qrack. Oni koje ne boli qrac.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
online
Re: The Witcher 3

 Zašto pizdite? Koga boli qrac dal će mala bit bijela ili crna? Ako sam Andrzej Sapkowski nema ništa protiv pa neznam čemu to izljevanje žuči?

 

99% normalnih ljudi uopće ne gleda na činjenicu dal je lik u filmu/seriji bijel ili crn nego samo na glumačke sposobnosti.

Najveće sranje će biti kada castaju curu od 15-16 godina, ona bude dobra, garantiram da će hejteri po netu prosipat pamet, da ne kažem nasilje i vrijeđanje.. a mala ni kriva ni dužna.

 

Ovo me podsjeća na ono pitanje: šta si po horoskopu? - pa se na mene naljute jer kažem krokodil, jer to kao nije stvarni horoskopsi znak "jer horoskop nije izmišljen".

 

Neka mi netko od vas hejtera objasni zašto glumačka ekipa nebi sadržavala širi spektar boja? To što vama to osobno smeta nije argument. Ako casteri odluče castati 3 mexikanca, 2 filipinca, kineza, mohikanca, turčina, cigana i finca, zbog čega je to zabranjeno? Odluka je valjda na onom tko stvara i financira "umjetničko djelo". Netflix je uposlio Hissrichku i ona je tako odlučila. Uuuuuu smak svijeta, meteor nek nas sprži...

 

Podsečam da je u LOTRu po umirućeg Froda došao Glorfindel, a u filmu su stavili ni manje ni više nego žensku osobu!? (da ne govorim o 180 drugih izmjena) pa se ama baš nitko nije bunio. Hobbite i dwarfove glume glumci normalnih visina (vjerovali ili ne).

 Pizdimo zato sto se to radi iz nekakve "politicke korektnosti" i radi SJW sranja, iako je kontra source materijala. I to pazi ne samo da ce uzeti u obzir i majine/ crnce, pa nek bude potpuno otvoren casting, nego SPECIFICNO ne daju bijelim zenama da se jave uopce. A Ciri u source materijalu bijela. Kakve to ima veze s mozgom? To je anti-white rasizam.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

To zapravo nije nikakva politička korektnost i sjw sranja nego židovski holywood hoće izbrisat bijelačku povijest i kulturu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 15:05 (Melhim123).
 
2 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
ivan dragi kaže...

 Zašto pizdite? Koga boli qrac dal će mala bit bijela ili crna? Ako sam Andrzej Sapkowski nema ništa protiv pa neznam čemu to izljevanje žuči?

 Ne zaboravimo da je Andrzej popljuvao Witcher igre, a razlog se vjerojatno krije što je prava na franšizu prodao za male pare pa nije omastio brk. Treba biti iskren da su Witcher igre popularizirale i njega i njegove knjige i bez igara ne bi bilo ni ove serije. Ne treba Ciri biti preslika one iz igre, ali jasno je svima što publika hoće, a to je da im igre budu uzor. Mogu oni eksperimentirati sa SJW sranjima, hoće li to narušiti kvalitetu, lako moguće, primjera kako takve stvari utječu na kvalitetu možeš vidjeti u SW Epizodi 8, ST Discoveryju...

14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Čitatelj kaže...

Zato sto je Sapkowski svoje djelo temeljio na slavenskim narodima i mitologijama.

Jel bi tebi smetalo da recimo snime "Bitku na neretvi", gdje nasu raju glume crnci, arapi i kinezi?

Ili da snime film o samurajima, gdje su svi samuraji crnci i arapi?

E to mi vidis smeta. Treba biti povijesno tocno, i drzat se teme. A ne gurat crnje svuga.

 Alo! Izmišljena priča. Mitologija. Imamo vještice i leteće zmajeve? Nema nikakve veze za "povijesnom točnošću"! Morgan Freeman glumi boga u skoro svakom filmu pa se nitko nije snabdijevao. Ako autor nekog djela smatra da može, zašto je tvoje osobno mišljenje bitno?

Minneyar kaže...
Pizdimo zato sto se to radi iz nekakve "politicke korektnosti" i radi SJW sranja, iako je kontra source materijala. I to pazi ne samo da ce uzeti u obzir i majine/ crnce, pa nek bude potpuno otvoren casting, nego SPECIFICNO ne daju bijelim zenama da se jave uopce. A Ciri u source materijalu bijela. Kakve to ima veze s mozgom? To je anti-white rasizam.

 To je tvoje mišljnje. Zašto nebi fantasy film bio s crnim glumcima?

Wack kaže...

Jesi toliko glup da ti trebam objasniti da u to doba ni na lokacijima gdje se nalaze te zemlje i drzave nije uopste bilo crne populacije ? a da ne nabrajam da je u knjigama i igrama bijela,ovo nije rasizam sto trazimo logiku gdje je ocigledno nema kako si nam ti vec dokazao,da je Ciri crna u knjigama i igri ja bi prvi trazio da bude crna i u seriji e pa NIJE,dosta je vise balavaca od 15-20 godina koji sjede kod kuce na Twitteru i Fejsu i dijele pravdu svijetu a jedino sto znas otici do prodavnice kad te mama posalje sa kojom jos zivis i zivjet ces do 30 i neke godine a i duze mozda.

Po tvojoj logici kada se snimi film o robovima potpuno je ok da glavna ili medju glavnim ulogama bude bijelac koji ce reprezentirati historijsku patnju crnoga naroda onda ?
Ili kada budemo snimali filmove o World war 2 da Hitler bude japanac mozda ? ili filmove o Indijancima stavimo Grke mozda ?
Ne mozes porediti horoskopski znak sa mijenjanem necije rase ili kulture pobogu sta ti je ?
A rekao sam vec ako Ciri cast bude crna neka je gledaju internet ratnici brainwashed poput tebe premutavi da nauce ista o povijesti i cinjenicama ali tu su da pametiju ostatku svijeta dok ispijaju kakao koji im je mama napravila.

 Imam 30 godina, živim sa ženom. I da, pošalje me po kruh i nije me toga sram. Tvoj rant je samo to, rant, pa laj na neko drugo drvo pliz.

 

_____

 

 

Vi svi kenjate jer mislite da vas netko nešto pita. Netflix, privatna firma, ima apsolutno pravo raditi sa tom serijom što god želi. Ima bezbroj adaptacija knjiga koje su bazirane po mitologijama raznoraznih država (zato sam spomenuo Lord of the rings) koje je filmska industrija prilagodila ekranu kako je njima pasalo, pa opet pitam:

 

Zašto Ciri ne bi glumila crnkinja? Po kojem zakonu? Po kojoj logici? Kakva točnost ako je lik u potpunosti izmišljen i ako se autor slaže sa tim izborom? Svrha toga je da Netflix zaradi pare. Ako misle da će zaradit više para kada bi castali nosoroga da glumi Ciri, neka castaju nosoroga.

 

Ove SJW, antifa, anti-white spike širite na nekim drugim bespućima.

10 godina
offline
Re: The Witcher 3
Ti bas i nisi najostriji noz u ladici Ivek?
Moj PC  
12 0 hvala 1
11 godina
offline
The Witcher 3

Baš me zanima kakva bi reakcija bila da Ryan Gosling glumi Martin Luther Kinga.

Ako gledamo samo kvalitetu glumca, zašto ne?

 

 

Ili ajde, možemo se držati izmišljenih likova.

Ryan Gosling kao Shaft i u svakoj epizodi nategne drugu crnkinju.

Uopće ni bilo paljenja automobila i provaljivanja izloga. 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3

Ivek se malo zaigrao, oprostit cemo mu, ne misli on tako sam od sebe nego ga je zena natjerala...

It's not who you are, it's who you know.
11 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Wack kaže...

Suska se da ce Ciri biti black glumica cast,ako to bude nadam se da ce meteor da rokne ovaj planet jer mi je pun kurac naguravanja crnacke kulture tamo gdje i ne postoji,dok oni mogu rokati full black casts za svoje filmove sve drugo mijesaju prste gdje im nije mjesto,nije potvrdjeno nista tako da je ovo rumor ali ako tako bude bar ne moram cekati na seriju znam odmah da ce smece biti.

 Šteta kaj 8 mile nije odglumio 50 cent.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 15:17 (Jarvan).
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Dam se kladit da ce ovako nekako izgledati nova Lotr serije od amazona.

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Spacecraft kaže...
Ti bas i nisi najostriji noz u ladici Ivek?

 Ne da nismo u istoj ladici, nismo ni u istom ormaru, ni prostoriji, ni zgradi.

Obi Wan kaže...

Ivek se malo zaigrao, oprostit cemo mu, ne misli on tako sam od sebe nego ga je zena natjerala...

 Kad nemate šta pametno za reć onda umjesto argumenata krene vrijeđanje. Svih vas 5-6.

 

To što VI nebiste stavili Ciri crnkinju jer je to vaše mišljenje, bitno je koliko i nije. Svoja mišljenja turat drugima je eto supač, samo što nije supač nikako. Meni je više manje svejedno, ako serija bude ok ću gledat, ako ne bude neću gledat. Hejtat ne mislim.

 

Raspravljat s podkapacitiranim ljudima nema smisla, ni jedan argument nitko nije dao osim vlastitog propuha u glavi, ali moj point je dokazan:

 - Koja god mala bude glumila Ciri, dakle klinka od 15-16 godina, na sebe će navuć cijelu silu hejtera, samozvanih filmskih kritičara, dežurnih dušebrižnika koji smatraju da je njihovo mišljenje jedino bitno. Svi će se pozivat na iste glupe argumente koji nemaju smisla, kao ova povijesna točnost za seriju o jebenim vješticama i zmajevima. Pa će to uspoređivat sa npr. stvarnim povijesnim događajem ala ta bitka na neretvi (ROFLMAO). Kupi rođo prava pa pravi šta očeš.

 

To zapravo nije nikakva politička korektnost i sjw sranja nego židovski holywood hoće izbrisat bijelačku povijest i kulturu.

- Melhim123, 2018.

 

Baš me zanima kakva bi reakcija bila da Ryan Gosling glumi Martin Luther Kinga.

- DeniZg, 2018.

 

Uspoređivat stvarnu osobu o kojoj imamo bar 500 sati video i audio materijala i izmišljenog lika u bajci je nonsens. Ciri je u igrici prikazana tako. U romanu je netko nju možda zamišljao drugačije, who cares anyway.

 

Ovaj gore o židovima je najbolji komentar u temi.

 

7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Ivek, bumo ti oprostili ak si daltonista.

 

Ti ne kuzis sta je mitologija - kultura jednog naroda - i slavenska mitologija je veoma bogata,

cak bi rekao bogatija od rimske i grcke zajedno, samo na zalost nije toliko proslavljena,

i crkveno je izopcena, te zbog toga i zaboravljena u narodu.

 

No sto je mitologija? Mitologija je povijest u pricama toga naroda. S obzirom da su hrvati bili mnogobosci,

imali smo svoje bogove, mitska bica, cudovista i naravno rituale. I u nasem narodu nema crnaca. Nema,

nije bilo i nikad nece biti. Nije to africka mitologija, koju nitko ne osporava. Nego slavenska.

 

Inace, Netflix je najavio da pocinju snimati dokumentarnu emisiju o zivotinjskim vrstama kojima prijeti izumiranje zbog unistavanja prirodnog stanista.

 

Prva epizoda je navodno o polarnim medvjedima.

Moj PC  
21 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
ivan dragi kaže...

 

 ako trazis argumente ja cu ti ih dati mada sam porpilicno iznenaden da u ovoj situaciji uopce treba argumentirati sa bilo cim. cak stovise, zalosno je da se uopce to treba argumentirati i graniči u domeni zajebancije. no dobro, krenimo redom, vidim da si ozbiljan po tom ptianju.

 

prvo, witcher je baziran na mitovima i legendima naroda srednje europe, slavenima, nazovi ih kako hoces i to u razdoblju oko 10., odnosno 11 stoljeća. prema tome, ako bi uzeli koji su narodi zivjeli tada na tim podrucjima, odnosno preciznije, koje su boje koze bili zasigurno je da ces samo nac bijelce. ista stvar vrijedi za igru kingdom come deliverance, razdoblje 1403 godine u bohemiji gdje se digla kuka i motika zasto su u toj igri svi bijelci. tako da smo to prvo riješili. svaki komentar je dalje suvisan.

 

drugo, iako je witcher svijet izmisljeni svijet, sto je istina, ipak vuce neke stvari iz realnog svijeta (o cemu sam maloprije govorio). nadalje, u tom izmisljenom svijetu svi su ljudi bijelci, i tako je originalni autor definirao stvari. prema tome, apsolutno nema nikakvog smisla da bilo koji glumac kojeg izaberu bude bilo sta drugo osim bijelca, izuzev ofieri likova (mada ne znam da li se oni spominju u knjigama ili ne). po toj logici geralt moze bit indijanac, vesimir moze bit kinez i ne zna sto vec. malo je vjerojatno da ce bilo tko gledati takvu seriju zato sto se podrazumijeva da likovu budu sto je blize moguce izgledu koji se opisuje u knjizi, odnosno u samim igrama jer su bazirani na knjigama.

 

trece, ako sam autor govori da mu nije stalo kakvi su likovi onda to govori nekoliko stvari. prvo, nije ga uopce briga, sto je izrazito lose jer je to njegova bastina, a drugo, dobiva masne pare pa ga opet nije briga. na kraju sam je autor nekoliko puta izjavio kako smatra da je pravo iskustvo witcher svijeta moguc jedino kroz citanje knjiga, pri cemo je vrhunski srao po igrama iako su mu igre visestruko povecale popularnost. medutim, cannon koji je uspostavljem knjigama je na snazi i ne postoji niti jedan razlog da se cannon promijeni osim ako neces mijenjat vremenski period i lokaciju u kojem se događa. tako primjerice, mozes prebaciti witchera u kinu i nitko se ne bi zalio da su witcheri kinezi, ali je problem u tome sto ni tamo nema crnaca niti bilo koje drugo rase osim kineza.

 

vezano za komentar o LOTR. da, istina je da se promijeni lik koji je skupio froda, ali samo po pitanju spola. mi ovdje ne razmatramo spol, nego boju koze. stoga je prihvatljivo da je dosla arwen (koja je podsjecam bijela, a ne crna) zato jer peter jackson nije imbecil da likovima mijenja boju koze jer bi to bila ogromna uvreda tolkeinu, da nekazem fanovima. a ovo da dwarfove glume ljudi normale visine, to je tako smijesna opservacija da necu trosit rijeci na to. zakljucio bih da nisi imao nista pametno reci pa si napisao nesto cisto da napises.

 

vezna za horoskop... opet, nema nikakve veze sa temom. ni ja ne marim za horoskop, ali ne bih nikad uzima to za primjer jer je naprosto besmisleno.

 

prema tome, ako bi se sumarno nesto moglo napisat to je sljedece: ja nisam protiv glumaca razlicite boje koze, ali nije primjereno forsirati nelogicne poteze, ponajvise kada je poznato u kojem vremenskom periodu i na kojem prostoru se radnja witchera odvija, kao što su davno utvrđene fizičke karakteristike likova. ako je cannon uspostavljen, on se mora postovat jer naprosto svaki segment gubi integritet. zasto je star wars 8 posran do bola? zato sto je redatelj mijenjao cannon di je stigao i desilo se to sto se desilo, jedna ogromna katastrofa. likovi koji su bili definirani izopaceni su, neprepoznatljivi, nastao je apsolutni kaos. a to je samo kap u moru problema koje star wars 8 ima.

ja osobno smatram da je ovo vise nekakav marketinski potez da se prica o igri, mada je izuzetno lose izveden. medutim, ako to nije slucaj, ja sigurno necu gledati tu seriju jer ne predstavlja ono što je za mene, a vjerujem i većinu ljudi witcher svijet. tko hoce neka gleda, necu i ne zelim ljudima naredivati sto ce radit. 

It's not who you are, it's who you know.
8 godina
offline
The Witcher 3

sjw preseravanje je preslo granicu dobrog ukusa sto se vidi u historijskim dokumentarcima o srednjovijekovnoj europi i tamnoputim glumcima u ulogama likova koji su obiljezili europsku historiju!

 

 Publika na koju cilja serija  netflixov The Witcher nisu igraci,fanovi istog ,citatelji Sapkowskog vec gledatelji sapunica ,fanovi  Igre Prijestolja,Sulejmana Velicanstvenog,Dinastije... njima ce ta serija biti prvi susret sa svijetom i likovima The Witcher-a pa prema tome nama je djaba pizditi i eventualni bojkot serije,od strane igraca ili citatelja, produkciji netflixa, nece se ni osjetiti !

waaagh
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Ljudi moji kako nekuzite izgleda da je (((ivan dragi))) jedan od (((njih))) 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
The Witcher 3

Ne znam šta reć ako su ovo istine..

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Evo što kažu Poljaci.

Polish fans amazing reply to Witcher TV series casting choices: https://imgur.com/gallery/uz97RVW

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Samo pogledajte tko radi seriju, i onda pogledajte ovaj video koji su napravili, 

,

i onda se svi cudite zasto to rade...

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 17:38 (Melhim123).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Obi Wan kaže...
ivan dragi kaže...

 

 ako trazis argumente ja cu ti ih dati.

 

1.prvo, witcher je baziran na mitovima i legendima naroda srednje europe, slavenima,

2.drugo, iako je witcher svijet izmisljeni svijet, sto je istina, ipak vuce neke stvari iz realnog svijeta.

3.trece, ako sam autor govori da mu nije stalo kakvi su likovi onda to govori nekoliko stvari.

 

vezano za komentar o LOTR. da, istina je da se promijeni lik koji je skupio froda, ali samo po pitanju spola. mi ovdje ne razmatramo spol, nego boju koze. stoga je prihvatljivo da je dosla arwen (koja je podsjecam bijela, a ne crna) zato jer peter jackson nije imbecil da likovima mijenja boju koze jer bi to bila ogromna uvreda tolkeinu, da nekazem fanovima. a ovo da dwarfove glume ljudi normale visine, to je tako smijesna opservacija da necu trosit rijeci na to. zakljucio bih da nisi imao nista pametno reci pa si napisao nesto cisto da napises.

 

prema tome, ako bi se sumarno nesto moglo napisat to je sljedece: ja nisam protiv glumaca razlicite boje koze, ali nije primjereno forsirati nelogicne poteze, ponajvise kada je poznato u kojem vremenskom periodu i na kojem prostoru se radnja witchera odvija...

1. Tko ima autorska prava o slavenskim mitovima? Molim te da linkaš barem 1 link u kojem će biti naveden koncenzus o izgledu bilo kojeg mitološkog bića, a da pritom nema barem 30 različitih tumačenja. Isusa prikazuju kao bjelca, vjerojatno je bio arap.Zašto je u svim filmovima bjelac?

2. Ponavljaš jedini glupi argument kao i svi ostali. Radi se o izmišljenom liku koji ne postoji, nikad nije postojao niti će ikada postojati. Neka budala je napisala da je bijela, sada je neka druga budala koja ima autorska prava napisala da je crna. Kakve to veze ima s tobom i tvojim mišljenjima.

3. Bezveze argument. Ako autor knjige i nositelj prava smatraju da Ciri treba biti crnkinja... odakle vučete toliku gorčinu o toj temi bože sveti. Kupi autorska prava pa se vodi vlastitim umjetničkim izričajem.

4. LOTR. Ajme koji nonsens. Zamisli da Ciri bude muško? Dakle to je ok. Ali crnac?! Ubi bože, neka nas meteor sprži, to su sve krivi židovski lobiji filmske industrije.

 

Ma zapravo serete jedno te isto. NITKO OD VAS NE ŽELI TAKO, ali tko vas išta pita. Vlasnik prava je Tvrtka X, i ona želi tako. Pišaj niz vjetar, laj na mjesec, radi šta oćeš, ali Tvrtka X ima PRAVO od te franšize napraviti što god želi.

 

Apropo slavenske mitologije. Pisanih tragova o istoj ima koliko i pisanih recepata o bureku iz bakrenog doba. 0. Mitologija se razvijala kroz tisuće godina i mjenjana je kroz generacije usmenom predajom. Niti su slaveni imali pismo niti su svi slaveni imali ista/slična vjerovanja. Tako da opet se svodi na vaše fantaziranje o nečemu što ne postoji.

 

Nisi dao ni jedan jedini argument, ni jedan link, ni jedan dokaz, ništa. Samo iznosiš svoje mišljenje i to je problem cijele ove diskusije s vama.

 

Sad ste vi svi križari koji će braniti boje Slavenske mitologije. Daj se prestanite sprdat.

7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

No ti zaboravljas da je Witcherov svjet - nas svjet - alternativni oblik - gdje se desilo spajanje sferi

dvaju svjetova, gdje su cudovista presla u nas svjet, te njime zavladala. I zbog toga su i Vjesci/Krsnici nastali,

njihov je posao da stite ljude od cudovista.

 

S obzirom da je temeljeno na podrucju slavenskih naroda, zapadnoj europi i britanskom otocju - normalno je da su rase u tom svjetu

prenesene iz naseg svjeta.

 

Zato Ivo, ne kompliciraj, kuzim, otkidas na crno meso, a ozenio si najtamnije sto si mogao naci kod nas, pa te to mori.

Gle, uredu je, priznaj si da ti je to fetis. I ako si mozda i sam "crni Ivane" crn ko cigan, nema veze, ne mrzimo te,

al crnci nisu dio Europske povjesti, kao sto ni europljani nisu dio Japanske povjesti.

 

Jednostavna matematika, zar ne? Sto jos nije jasno?

Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
ivan dragi kaže...

trositi rijeci na tebe je kao brojati zrna pijeska na plazi. dosadno i besmisleno.

 

lijep pozdrav.

It's not who you are, it's who you know.
11 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Kak se ono veli kod nas bijelaca na balkanu?

 

Ivane/Jovane ... ne seri.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
The Witcher 3

Ovo je tema za komentiranje IGRE!

 

Ako niste u stanju držati se toga, temu ćemo zaključati!

 

Za glupa rasna prepucavanja potražite neko drugo mjesto - NE na ovom forumu!

 

...
Moj PC  
4 15 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice