Trackmania united forever problem?

poruka: 7
|
čitano: 3.637
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Trackmania united forever problem?

zašto kad idem instalirat trackmaniu united forever na vista x64 mi neče pokrenut instalaciju samo se explorer zablokira i to ostane probo sam i compatibility s xp sp2 i neče i run as administratot isto neče

zna li ko u čemu je problem?

I7 965 @5.1 , ASUS RAMPAGE II EXTREME , Dominator 12 gb DDR3 1600mhz , EVGA GTX295 & ASUS GTX 295 , HX1000W , WD1000BE X2 ,Coolermaster 932 HAF + monitor u boji .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trackmania united forever problem?

zar nitko

I7 965 @5.1 , ASUS RAMPAGE II EXTREME , Dominator 12 gb DDR3 1600mhz , EVGA GTX295 & ASUS GTX 295 , HX1000W , WD1000BE X2 ,Coolermaster 932 HAF + monitor u boji .
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Trackmania united forever problem?

Evo ću ja... ali ne nadaj se previše.

I ja imam Windows Vista, (32bit, SP2) i imam isti problem... pričekao sam 30-45 minuta i setup se učitao,

UAC me gnjavio pola sata i sve je radilo kako treba, ALI (!!!) igra ne radi, jer kad se u laucheru pritisne PLAY,

nema ničega, dok se u Task Manageru vidi da proces TmForever vrti.

Na bratovom kompjutoru, Windows XP (32bit, SP3) igra radi, setup se učitava odmah i sve je bajno...

14 godina
online
Trackmania united forever problem?

da ne otvram temu kak potvrdim frenda kad me doda hitno je

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Trackmania united forever problem?
Samo bi trebao kliknit tamo desno na friends listi na njega i onda nesto nisam odavno igrao btw tmuf radi na visti i to dobro odjednom mi je proradio
14 godina
neaktivan
offline
RE: Trackmania united forever problem?

AK NEMAS TM UNITED NEMRES INSTALIRAT 2.AK IMAS INSTALIRAN TM UNITED ONDA JE PROBLEM KOD TM UNITED FOREVER INSTALACIJE 3.IL AK TI ISTALER IMA MANJE OD 902 MB ONDA JE SMECE.

Gleovac
13 godina
neaktivan
offline
Trackmania united forever problem?

JA skinuo sa net-a tuf(Trackmania United Forever) preko bittorrenta i kad je bilo gotovo, kliknem i pojavi se neki prozor traži neke seeds  i neznam kako ćču treba mi odmah odgovor(u sljedećih 15 min.)!!!!!!

NB
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice