Tražim naziv igre zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 2.761
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Tražim naziv igre

Radi se o nekoliko godina staroj igri. U igri se vodi tip od djetinjstva. Ako ideš dobrim putem, teže je i dobivaš takav izgled, a ako ideš prevarama i ubojstvima ima šanse da ti rastu i rogovi, barem sam tako onda pročitao da o načinu igre dobivaš izgled. Hvala unaprijed.

Rakijash
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2012 12:30 (Rakijash).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tražim naziv igre

Vec postoji tema u kojoj mozes pitati ovakve stvari:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/ne-mozete-se-sjetiti-naziva-igre/42613.aspx

 

A mislim da se radi o igri Fable: The Lost Chapters.

You better run, you better take cover!
15 godina
neaktivan
offline
Tražim naziv igre

Je, Fable. Hvala na odgovoru.

Rakijash
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tražim naziv igre

Pozdrav svima,ovako vidio sam skoro neku igru sa malenim auticima zove se Revolt, pa me je podsjetila na jednu slicnu igru koju sam igrao davno, mislim da je dolazila na nekom od sistema kao demo verzija, neznam sad tacno da li je bio Win95 ili 98 ili ipak ME, nebitno.

Uglavnom u ovom demu sam mogao samo da vozam neki maleni autic, odnosno mislim da je bio nesto kao monster truck ali samo maleni i vozao sam ga po nekom poligonu kao na nekom stolu u sobi i bilo je napravljeno par skokova gdje si skako u zrak i radio neke okrete i tako zaradjivo vrijeme, to je sve cega se sjecam, da li neko zna koja je igra, pregledo sam sve ove monster truck i mislim da nije to to, ali dosta lici samo sto je ovo sto trazim maleni autici na daljinski ono.

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tražim naziv igre

E ovako: tražim igricu koja je vjerovatno stara kao Grčka, al' baš mi je sada nešto pala na pamet. 

Igricu igraju dva igrača. Svaki ima svoje male vilenjake (ili možda male Deda Mrazove!?), jedni imaju plave, a jedni crvene gaće. Onda igrači njih naizmjenično šalju po nekoj pisti, a to je kao neki brod. :) Igrica je vjerovatno za Pentium II ili tako nešto. Ako neko zna, molim ga da napiše, razbijam glavu već nekoliko dana, a ne mogu da se sjetim. Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Tražim naziv igre
سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice