Trials Evolution Gold (PC Edition)

poruka: 1
|
čitano: 1.424
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Trials Evolution Gold (PC Edition)

RedLynx pod okriljem Ubisofta nam donosi zadnji i trenutno najbolji nastavak po mom mišljenju Trials-a na PC. Trials HD i Trials Evolution su bili xbox360 ekluzive, al ipak izgleda Ubisoft, RedLynx ili Microsoft tko cega znat su se odlucili da bi mogli pruzit igru i na Windowsima, na platformi di je sve i pocelo..od obicne flash/web igre pa do Trials SE 2 stigao je Trials Evolution Gold.

 

 

Igra se otkljucava na Steamu za manje od 2 dana za cijenu od 20 eura.

 

 

  •  Minimum
    • OS:Windows Vista SP2 or Windows 7
    • Processor:Intel Core®2 Duo E6700 @ 2.6 GHz or AMD Athlon64 X2 6000+ @ 3.0Ghz
    • Memory:2 GB RAM
    • Graphics:DirectX® 10 compliant, 512 Mb video memory
    • DirectX®:11
    • Hard Drive:4 GB HD space
    • Sound:DirectX 9.0c compatible
    • Other Requirements:Broadband Internet connection
    • Requires a UPlay account
  •  

 

 

  •  Preporucena
    • OS:Windows 7 64-bit / Windows 8
    • Processor:Quad-core Intel or AMD CPU
    • Memory:4 GB RAM
    • Graphics:DirectX® 11 compliant, 1024 Mb video memory
    • DirectX®:11
    • Hard Drive:5 GB HD space
    • Sound:DirectX 9.0c compatible
    • Other Requirements:Broadband Internet connection
    • Requires a UPlay account
  •  

 

 

 

 

Dodatno uredjen za PC, ispoliran( bar tako kazu)

 

Sadrzava u sebi Trials HD i Evolution, znaci tako rec dve "zasebne" igre

 

Kustomizaciju igraceg lika i motora.

 

Multiplayer komponentu spojenu sa izradom vlastitih lvl-a, odnosno staza

 

Local i online igranje do 4 igraca

 

Ranking liste

 

 

 

Igru igram vec par dana, jer sam je "prednarudio" na steamu i jednostavno oduševljen sam, maltene sam SP kampanju presao skoro cijelu sa svim zlatnim medaljama. Mape su raznovrsne i prisjetio sam se zabave koju sam imao sa Trials 2 SE, jer ovo je još bolje! Cekam MP da se otvori skroz pa da krenem to rokat:)

 

Jedinu primjedbu imam na samo izvodjenje igre. Naime kad sam skinuo igru i pokusao je pokrenut, nije uopce htijela krenut. Onda sam stavio u compatibility mode na Windows 7, jer imam Win 7 SP1 x64 i proradila je. Al tu sam dosao na drugi problem. U video postavkama sam sve stavio na maximum, jer konfiguracija mi je debelo dovoljna da pokrecem ovo u lupam gluposti 200 FPS-a ali sa VSYNC meni je FPS stalno 60, ali osjecam to nekako miko trzakanje, znaci ne pad FPS-a nego jednostavno trzaka dobije se osjecaj da je pao FPS al ustvari isti je. Mozda ce kakvi novi driveri rijesit. Ugasio sam i Crossfire al isto.

 

Sve u svemu osim ova dva gore problema igra je vrhunska za mene i mislim najbolje potrosenih 20eura u ovoj godini:)

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2013 22:54 (TheDarkSide).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice