[Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

poruka: 23
|
čitano: 25.827
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

Većina Vas je sigurno zaigrala Need for Speed: Underground 2 i htjeli ste igrati u LAN-u s nekim, ali vam se pojavljivala ova poruka

Ova poruka se pojavi nakon što napravite LAN server....dakle, ne možete ući u Lobby Ova poruka se pojavi nakon što napravite LAN server....dakle, ne možete ući u Lobby
i koliko god puta pokušavali, ništa se ne događa.

 

Ja ću Vam pokazat kako to popraviti:

 

  1. Skinite najnoviji patch i instalirajte ga - LINK
  2. Skinite program zvan Tungle, instalirajte ga i registrirajte se - LINK
  3. Otiđite u mapu gdje Vam je instalirana igra - Default:

    C:\Program Files\EA GAMES\Need for Speed Underground 2i otvorite datoteku "server.cfg" sa Notepad-om

  4. Dodajte znak ljestvice # na početku zadnjeg reda
  5. Pokrenite program Tungle, ulogirajte se, nađite si nekoga tko će igrati s Vama i dogovorite se kakvu ćete igru igrat (Drift, Drag, Circuit, itd.)
  6. Pokrenite igru kao Administrator
  7. Odaberite LAN
  8. Kliknite na Host LAN server
  9. Izaberite svoj auto s kojim ćete voziti
  10. Uđite u Lobby, kliknite gore na "Create game" te odaberite tip igre (Drift, Drag, Circuit, itd.)
  11. Namjestite opcije
  12. Uživajte Cool

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Za ostale stvari pogledajte

 

Slike nekih koraka

Zadnji red uopće nema znak # Zadnji red uopće nema znak #
Stavite taj znak (Shift+3 iznda slova E) Stavite taj znak (Shift+3 iznda slova E)
Sačuvajte promjene Sačuvajte promjene
U tražilici tražite: need for speed;te dva puta kliknite na: Need for Speed: Underground 2 U tražilici tražite: need for speed;te dva puta kliknite na: Need for Speed: Underground 2
6. Korak: Pokrenite igru kao Administrator 6. Korak: Pokrenite igru kao Administrator
7. Korak: Odaberite LAN 7. Korak: Odaberite LAN
8. Korak: Odaberite "Host LAN server" 8. Korak: Odaberite "Host LAN server"
Avatar...ready....clear a path! .......................IN GAME: IWEK91
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2011 3:29 (Krešo91).
Moj PC  
27 0 hvala 28
15 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u
ne igram al svaka čast!
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
offline
[Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

jel veliki problem ako imam 1.0 verziju

Xfire:mirkeckiller///////////COD2 nick:|BuG|Mirkeckiller ///////// Trackmania nations forever login:mirkeckiller
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: [Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u
Marsel007 kaže...

jel veliki problem ako imam 1.0 verziju

mislim da je, da bi igrao preko tunngla svi moraju imati istu verziju igre

bc2: SaPPhir3
14 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u
Marsel007 kaže...

jel veliki problem ako imam 1.0 verziju

 Mislim da kao i kod svake igre nemora biti najnovija verzija, nego bitno je samo da ti i frendovi morate imati istu verziju instaliranu da bi ste mogli igrati u lanu

14 godina
offline
[Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

igrao jučer dvije utrke bez problema na 1.0 verziji

Xfire:mirkeckiller///////////COD2 nick:|BuG|Mirkeckiller ///////// Trackmania nations forever login:mirkeckiller
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

Ah shit, jeli se mora pokreniti kao administrator posto trazi pass a neznam koji je?

Kill a man, one is a murderer; Kill a milion, a conqueror; Kill them all, a God.- Jean Rostand(1894-1977)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: [Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u
Living.Dead kaže...

Ah shit, jeli se mora pokreniti kao administrator posto trazi pass a neznam koji je?

Ako ti misliš hostati onda trebaš pokrenut kao administrator.

Xfire:mirkeckiller///////////COD2 nick:|BuG|Mirkeckiller ///////// Trackmania nations forever login:mirkeckiller
14 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

Pa jel se može ako sam ja jedini korisnik na računalu i imam sve privilegije i administrator sam?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u
tonyx1209 kaže...

Pa jel se može ako sam ja jedini korisnik na računalu i imam sve privilegije i administrator sam?

Ako imaš XP onda normalno pokreneš igru jer si već admin na XP-u...a ako imaš Vistu (shit) ili 7-icu onda moraš pokrenuti kao admin...jbg tako je kako je Izlanuo se

WHAAAAAAAAAAAZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! .......................IN GAME: IWEK91
14 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

Hvala imam XP. Al imam još nekih problema, kako da nađem race s bilo kim svejedno samo da vidim kako je?

Sve sam pratio korake šta si napiso gore u 1. postu.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 17:16 (tonyx1209).
14 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u
tonyx1209 kaže...

Hvala imam XP. Al imam još nekih problema, kako da nađem race s bilo kim svejedno samo da vidim kako je?

Sve sam pratio korake šta si napiso gore u 1. postu.

Jesi li omogućio postavke u firewall-u...trebaš omogućiti pristup ostalim mrežama dakle ovim shared

 

Pogledaj

za ostale postavke....još ja nisam stavio to u prvi post pa ću sad stavit Namigiva jbg baksuz sam Nevinašce

WHAAAAAAAAAAAZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! .......................IN GAME: IWEK91
14 godina
offline
RE: [Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u
Krešo91 kaže...
tonyx1209 kaže...

Pa jel se može ako sam ja jedini korisnik na računalu i imam sve privilegije i administrator sam?

Ako imaš XP onda normalno pokreneš igru jer si već admin na XP-u...a ako imaš Vistu (shit) ili 7-icu onda moraš pokrenuti kao admin...jbg tako je kako je Izlanuo se

Evo samo da ti nadodam malo na post.

 

NFS naslovi koji race na sličnom engine-u, dakle Underground,Underground 2,Most Wanted, Carbon, dobija 10% boost-a pod Vista/7 OS-om, barem je tako meni.

 

XP isto ima problema premda nema rau as administrator, naime on ima unlock exe, unlock folder, jer ponekad sumnja u sadržaj, i to zna živcirat do bola.

 

Vista uopće nije shit, već je sedmica shit. Naime ako na Vistu staviš SP2 ona će se ponašat ko Sedmica, a bit će čak malo brža, premda će gutat malo više RAM-a. Sedmica je shit, jer donosi premalo novosti, XP RULZZZ...

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u
EVO kaže...

 

NFS naslovi koji race na sličnom engine-u, dakle Underground,Underground 2,Most Wanted, Carbon, dobija 10% boost-a pod Vista/7 OS-om, barem je tako meni.

 

XP isto ima problema premda nema rau as administrator, naime on ima unlock exe, unlock folder, jer ponekad sumnja u sadržaj, i to zna živcirat do bola.

 

Vista uopće nije shit, već je sedmica shit. Naime ako na Vistu staviš SP2 ona će se ponašat ko Sedmica, a bit će čak malo brža, premda će gutat malo više RAM-a. Sedmica je shit, jer donosi premalo novosti, XP RULZZZ...

Ma dobro ja kažem da je Vista shit zbog toga za RAM jer stvarno previše ždere memorije, ali je 7-ica poboljšana Vista odnosno Vista koja radi Namigiva

WHAAAAAAAAAAAZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! .......................IN GAME: IWEK91
14 godina
offline
RE: [Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u
Krešo91 kaže...
EVO kaže...

 

NFS naslovi koji race na sličnom engine-u, dakle Underground,Underground 2,Most Wanted, Carbon, dobija 10% boost-a pod Vista/7 OS-om, barem je tako meni.

 

XP isto ima problema premda nema rau as administrator, naime on ima unlock exe, unlock folder, jer ponekad sumnja u sadržaj, i to zna živcirat do bola.

 

Vista uopće nije shit, već je sedmica shit. Naime ako na Vistu staviš SP2 ona će se ponašat ko Sedmica, a bit će čak malo brža, premda će gutat malo više RAM-a. Sedmica je shit, jer donosi premalo novosti, XP RULZZZ...

Ma dobro ja kažem da je Vista shit zbog toga za RAM jer stvarno previše ždere memorije, ali je 7-ica poboljšana Vista odnosno Vista koja radi Namigiva

ja samo branim vistu jer ju koristim, a prije toga sam imo win7

 

uglavnom vista bez sp2 je spora i gladna ram-a

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

Uglavnom, svaka cast za ovo :)

 

Thumb Up!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
[Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

Ludim vec 10min

 

prije godinu dana sve mi je glatko radilo i sad se odlucim igrati sa drugom, medjutim problem

moram instalirati preko alcohola, i imam 2 cd-a, na prvom je prvi dio instalacije i jogurt a na drugom drugi dio instalacije, igru sam pokretao prije sa drugim dijelom, medjutim sad kad je pokrenem izbaci mi onaj error kao kad nema jogurta, a sve je uredno jogurtovano :p, mislim da je problem u patchu jer je sve normalno radilo prije patchovanja? jel se nekom desavalo ista slicno?

edit: rijeseno

http://vukajlija.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2011 22:00 (pirat01).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
[Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

Jogurt {#}

EnlightenedPhoenix rests in peace since 24.06.2011.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
[Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

Za ovo se bas mora igrat u LAN-u ili mozemo preko interneta? 

EnlightenedPhoenix rests in peace since 24.06.2011.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

ja sam sad probao online i nemoze mozda sam nesto ja zabrljao ali neznam...

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

jel ima koga za ug2 da peglamo na LAN-u

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

ja bi igrao samo reci

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Igranje NFS Underground 2 u LAN-u

pa ajmo onda jednom oples po ug2 {#}

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice