Unreal Tournament 3

poruka: 54
|
čitano: 8.954
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

Možete vi pljuvati po igri koliko želite. Ali dajte onda barem prije recenziju objavite...

Ako nećete vi, onda ću ja...

 

http://files.filefront.com/UT3recFioPropdf/;9601761;/fileinfo.html

 

Onaj komentar u novom broju pod toplistom je vrlo provokativan. UT3 je najbolja dostupna online pucačina...

Zaboravite CoD, imam jednog frenda koji je bio lud za CoD-om i bio ga je prestao igrati istog dana kada je zaigrao UT3...

 

Gigabyte nForce 590 SLI AMD::AMD Athlon 4600+::nVidia Point of View GeForce 8800GTS 640MB::2GB Brand Name PC2-6400::X-Fi Xtreme Gamer::Antec TP-Trio 550W::Antec Sonata II::HDD Seagate 320GB SATA::Logitech S-510
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2008 15:42 (FioPro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 3
Slažem se da UT3 bezobzira na svoje godine je ipak ostao car mrežnog napucavanja,ali novi CoD 4 je isto tako jako dobar!
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

Unreal je meni ostao odlicna igra. Nema veceg gusta, razbiti frendove u mrezi i onda im se drugi dan smijati.. :))

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Unreal Tournament 3

Osobno, meni je UT3 previše 'isfuran'. Ipak sam igrao sve dosadfašnje UTove i nekako sam se već zasitio. Samo su nabrijali grafiku u kojoj ionako ne stigneš uživati zbog brzine akcije. Previše mi je igra slićna UT2003-jci, dok je CoD4 ipak dašak osvježenja. Ne znam, možda s godinama više volim 'realističan' setting, a ne tu neke lasere i bio-rifle-ove Cool


Intel Core2 Duo E8400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

Da, u zadnje vrijeme se svi nešto furaju na realnost... Ako ti je CoD4 realnost, onda stvarno... Ak igram neke realno, to je onda GRAW, a u protivnom neki pure pucačinu tipa UT...

 

Gigabyte nForce 590 SLI AMD::AMD Athlon 4600+::nVidia Point of View GeForce 8800GTS 640MB::2GB PC2-6400::X-Fi Xtreme Gamer::Antec TP-Trio 550W::Antec Sonata II::HDD Seagate 320GB SATA::Logitech S-510

Ok je CoD4, ali brzo mi dosadi... I da, neki kažu da je UT3 sve isto samo grafika ušminkana... Ista stvar je i sa CoD4... Grafika je ušminkana... Gameplay je identičan dvojci, a mislim da vam je svejedno dali pucate iz MP44 ili M4... Metak je metak... Jedina promjena je taj neki drugačiji ambijent i što se možda malo lakše ubije protivnika ( puno lakše )...
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.2.2008 18:30 (FioPro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

Pa što je ljudi s vama i s tim CoD4? Kakav multiplayer? Pa kako se CoD može mjeriti s UT igrama u multiplayeru, kakve su to uopće retardacijske usporedbe? Ste vi igrali Team Fortress jedinicu, Half-Life, UT, UT2004, Counter Strike, Quake svijet???.  CoD nije ni do koljena spomenutim naslovima što se multiplayera tiče, kako po mehanici koju MP zahtjeva, tako i po modovima kojih baš i nema u CoD4. Power Struggle u Crysisu je novitet u mrežnom igranju, a ne Deathmatch u CoD4, usporedbe radi.  


Core 2 Duo 6750 3.2GHz
4GB ddr2 800 MHz
GeForce 8800GT 512 MB
Gigabyte P35-DS3L
Vista Ultimate
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 3

Slušaj ja sam igrao unreal 3 u početku, i bio sam oduševljen. Rasturao sam, i deathmach i warfare i ctf, svaku stazu sam bio prvi, a kad si u nečemu dobar onda ti je zanimljivo, ali to je meni tako brzo dosadili da zvuči smiješno. COD 4 igram već neko vrijeme (2 mjeseca otprilike), i još mi nije dosadan. Našao sam pravu ekipu, mogu reci da sam dobar, ali da vladam kao u unrealu nemogu. Gameplay, ..., roužje, rankovi, ma sve je bolje nego u unrealu. Jedino što mi se sviđa u novom unrealu je mogućnost početka kampanje s više igrača i ništa više. Za ostale igre koje si naveo nemogu komentirati jer ih nisam igrao (jedino Crysis singleplayer ...šrot...), a mogu i sa sigurnošću reći da se provede anketa koja igra je najviše vladala u multiplayer igranju, da bi na svim anketama na prvom mjestu bio prvi i jedini dobar unreal (kralj i apsolutni vladar mrežnih igara)


http://www.lan-wars.com/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 3

Inače ne prelazim UT3, nego mi je super igrati ga preko mreže. Al dobar je. Samo što nema priču...


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
offline
RE: Unreal Tournament 3
The_Chosen_One kaže...

Inače ne prelazim UT3, nego mi je super igrati ga preko mreže. Al dobar je. Samo što nema priču...


 LOL!  Smijeh

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
RE: Unreal Tournament 3
FioPro kaže...

Da, u zadnje vrijeme se svi nešto furaju na realnost... Ako ti je CoD4 realnost, onda stvarno... Ak igram neke realno, to je onda GRAW, a u protivnom neki pure pucačinu tipa UT..

Osmijeh

 

IMAŠ PRAVO...   CoD 4 je SF..   UT3 je realniji, moj bed Belji se

 


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 3

Ne, ja govorim o tome kako se svi furaju na realnost, a CoD je ipak daleko od realnosti. UT3 je još dalje, ali barem niti ne pokušava biti "realan", što CoD pokušava, ali mu ne uspjeva...


Gigabyte nForce 590 SLI AMD::AMD Athlon 4600+::nVidia Point of View GeForce 8800GTS 640MB::2GB PC2-6400::X-Fi Xtreme Gamer::Antec TP-Trio 550W::Antec Sonata II::HDD Seagate 320GB SATA::Logitech S-510
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

UT 3 je kopija UT 2004 koji je kopija onog prije ...  

Uglavnom UT je postao kao NBA- svako novo izdanje ne donosi ništa novo osim poboljšane grafike.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2008 22:24 (Captain Mitchel).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

sve su usrali,ovo je prešareno. probao sam ut3,ono igrao sam ga par sati i jednostavno mi ne odgovara,a jebiga nakon par godina igranja ut'99 i 2k4,ovaj mi je sranje

ut3 je za konzole


Ken leeeee
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 3

Ma dajte ljudi vi kao da ste izgubili ukus za dobro mrezno napucavanje. UT3 nema konkurencije što se toga tiče. Call of duty 4 je solidan i apsolutno ništa više (naravno u obe igre mislim na multiplayer). Neka svatko igra što mu je draže, ali objektivno gledajući UT3 skoro da i nema konkurencije. CoD2 i 4 su mi nekako više za mamine maze koji vole igrati polako. Crysis multiplayer je jako dobar, ali iz nekog čudnog razloga ljudi ga se plaše ili im se neda navikavati na nešto novo. Ok, back to topic.........Neću da više ikoga čujem da pljuje po UT3Smijeh, jer to nije zasluzio. Ima apsolutno sve sto se od danasnjih igara trazi(savršeno optimizirana grafika i mrežni kod, odlična grafika, zvuk, igrivost itd.). Eto to je sve od mene.Smijeh


CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

UT 3 je zakon, definitivno najbolja igra serijala po mom mišljenju.


W3 H4v3 N07h1n6 7o F34r Bu7 Fe4r It'5 S3lf!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

Nisan baš ljubitelj fps-ova ali UT mi je među najboljin igrama. Ja bi ih ovako poreda:

1. UT

2. UT3

3. UT2004

4. UT2003

UT2003 mi je najlošiji, ali je odličan. UT3 je baš ka šta su rekli mješavina UT i UT2004. Igra je odlična, ali iman par primjedbi. Sve mi se čini nekako nakićeno, pomalo je neukusno. Zašto ne vrate usrana oružja ka u UT?!?!?! Ovde oružja izgledaju malo komično, glupavo. Vratite m*faking originalni rokit launčer!

 

Sve u svemu, igra je odlična; meni puno zanimljivija od nekih codova i takvih ...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

COD is sooo overrated! Belji se

 

Inače, meni je UT99 još uvijek najbolja mrežna pucačina ikad, pa govorite vi što hoćete.

 

~ Over and out...

 

"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.3.2008 0:26 (Hadriel).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

Istina, prvi stari UT rula. Meni se nekako ovaj novi i ne svidja bas, sta ja znam, neki cudan feeling imam. UT2004 mi je bio odlican, stare mape iz prvog UT i tako. Ovdje je sve sad novo, valjda treba malo vremena na privikavanje. Al u svakom slucaju u samom vrhu. A inace ne usporedjivajte cod4,ut i sl jer fakat nemaju veze jedna s drugom. Netko voli cod, netko voli future look od ut itd.


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

Jeste li samo isprobali neke community mape ? Ima ih već hrpa. A ono što krasi UT su modovi, koji tek doleze... Pogledajte malo na Mod DB... Ima par totalnih konverzija... Načuo sam da se radi UnWheel, a Vegetoids djeluje jako potencijalno... Naravno, još treba par mjeseci razvoja, no čemu žurba... UT se igra dugo vremena :D


Gigabyte nForce 590 SLI AMD::AMD Athlon 4600+::nVidia Point of View GeForce 8800GTS 640MB::2GB PC2-6400::X-Fi Xtreme Gamer::Antec TP-Trio 550W::Antec Sonata II::HDD Seagate 320GB SATA::Logitech S-510
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

Zaboravija san napomenit još nešto. Nema reloadanja oružja!!! Savršeno, samo zašto onakva nakaradna oružja. Npr. flak, zašto izbacuje onakve glupe "metke", izgledaju slatko, rado bi da te pogode. Minigun je isto smišan, ... malo ozbiljnosti ne bi falilo. RL iz originala owna.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 3

Pa tko gleda kako oružja izgledaju dok se puca ? Glavno da su efektna...


Gigabyte nForce 590 SLI AMD::AMD Athlon 4600+::nVidia Point of View GeForce 8800GTS 640MB::2GB PC2-6400::X-Fi Xtreme Gamer::Antec TP-Trio 550W::Antec Sonata II::HDD Seagate 320GB SATA::Logitech S-510
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

Kako stoje stvari sa omjerom igraca koji igraju ut3 i ut 2k4 ? mislim da je vecina ostala na starom dobrom 2k4


Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 3
Funkenstein kaže...

UT2003 mi je najlošiji, ali je odličan.

ovo mi i baš nije jasno,al čini mi se da želiš rećda ti je UT2003 najlošiji od UT ali da su svi UT  dobri,ako grješim ispravite me jer sam to tako shvatio

H-MAN RULES!!!11
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 3
Horagio kaže...
ovo mi i baš nije jasno,al čini mi se da želiš rećda ti je UT2003 najlošiji od UT ali da su svi UT  dobri,ako grješim ispravite me jer sam to tako shvatio

 Najlosiji od serijala, ali odlican
16 godina
offline
Unreal Tournament 3

kako sam friško nabavio UT3 sa steamom, moram priznat da me je jako razočarala činjenica da primjećujem jako malo igrača po serverima.

http://www.game-monitor.com/search.php?game=ut3

statistika koju tu i tamo pogledam na ovim stranicama  samo me dodatno deprimira. 240, 320, 125, 534... toliko igrača je bilo online igrajući ovu igru u zadnjih par puta koliko sam gledao. ova igra je navodno prodana u milijunskim tiražama, pa gdje su onda svi ti ograči, ne vjerujem da svi igraju doma na kakvim privatnim LAN serverima...


(p) & (c) Dario - 2008
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

ma igra je totalno podbacila,ja sam probao igrat,ono igrao sat vremena i obriso, oso igrat ut'99 i 2k4. grafika je presarena,sve oko tebe svjetli,sarenilo...mape su ogromne,nezanimljive!

meni je 2k4 super igra,ono sve je na mjestu!


Ken leeeee
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

Pa, sad, od oruzja mi jedino minigun ne valja, u ut2k4 je rulao totalno, a ne da mi tu neke plave kristalice izbacuje. Inace najljepsi i najefektivniji mi je bio rifle, divota. A tek reedeemer...nemam primjedbi. I mape, moras full puno igrat da bi se naviknuo na sve, odnosno naucio ih.


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 640MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 3

Unreal Tournament je igra za SF zabavu, COD4 je za one koji vole relanije igre u realnijem settingu. Neki su spomenuli da COD4 nije realan, pa da je stoga takva usporedba neutemeljena; međutim, ne vidim po čemu je COD4 daleko od realnosti s obzirom da je u tom segmentu najbolji FPS ako izuzmemo Rainbow Six i GRAW (taktičke pucačine). Ako netko ima neke argumente, rado bih ih čuo na temi o COD4-u.

 

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2008 1:15 (naxeem).
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 3

Stvar sa Ut3 je da dosta ljudi igra na PS3. A od famoznog cross-platform igranja ništa, iako su nešto muljali oko toga, a većina igrača je na kozolama... Tužno.

 

Još jedan razlog zašto ne vidiš puno igrača jest da ima puno servera koji nisu linkani.

 

Ali gle, igrača ima. To što ih nema na tisuće, ok. Ali uvijek ima servera na kojima ima igrača, a za ostalo te nije briga... Pa nećeš valjda igrati na 10 servera odjednom... Dovoljno ti je da igraš na jednom, dva koja si nađeš i favoriziraš, te na kojima ima ljudi... Ja često igram na Overclock(nešto) serveru gdje uvijek ima ljudi, i to dosta. Ima još par servera sa jedno 6-8 igrača, što je uvrh glave, pogotovo ako vas muči ping. A i na kitah serveru se igra par puta tjedno, navečer...


Gigabyte nForce 590 SLI AMD::AMD Athlon 4600+::nVidia Point of View GeForce 8800GTS 640MB::2GB PC2-6400::X-Fi Xtreme Gamer::Antec TP-Trio 550W::Antec Sonata II::HDD Seagate 320GB SATA::Logitech S-510
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 3

Evo da kazes sljedece:

Igru nikad nisam igrao, ali mi je bilo dovoljno 1 min kod mog susjeda da sam zazelio igrati ju, ali morat cu malo pricekati... Graficka mi sigurno nece podrzavati...

 


bazzoka
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice