Wasteland 2 video gameplay

poruka: 195
|
čitano: 27.591
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Wasteland 2 video gameplay

Dakle, video gameplay Wastelanda 2.

 

http://vimeo.com/59292662 

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
 
3 0 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay

ovo će biti odlično!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Wasteland 2 video gameplay

Evo, ovako je trebao izgledati Fallout 3 :). Izgleda odlično i već sad mogu reći da će ovo biti nešto što sam čekao godinama. Jedino ću morati progutati ovu rotaciju kamere i zoom up/down. Sve ostalo super, atmosfera i soundtrack su zakon.

Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff will make you a god damned sexual Tyrannosaurus, just like me. - Blain Cooper
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Wasteland 2 video gameplay

Novi Wasteland 2 video gameplay!

 

Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff will make you a god damned sexual Tyrannosaurus, just like me. - Blain Cooper
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2013 18:36 (GrgaBlast).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Wasteland 2 video gameplay

Moram priznat iznenadilo me kako bas nema velikog interesa za ovu igru na forumu.

Ipak, nakon godine dana cekanja od zadnjeg posta, igra samo sto nije izisla. Release date je doduse pomaknut na 19.09.2014. ali sad se vec nazire kraj agoniji cekanja.

 

Sve bitne informacije mozete pronaci na samoj stranici igre, mene veseli sto izlazi u originalno zamisljenom obliku, onome u kakvom su svi fallouti do sada trebali bit. Nadam se samo da ce biti vjerna originalu i prva 2 fallouta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay

Tak je i s Divinity bilo.

 

HC rpg ekipa lagano izumire i nema više hypea oko takvih igara.

Iako smatram da za ove igre netreba nikakav hype il marketing,ko imalo voli RPG znat će što je wasteland i kad izlazi.

 

 

 

13 godina
offline
Wasteland 2 video gameplay

Novi gameplay video izgleda odlično, evo tko nije odgledao - 

 

Puno ljepše i ispoliranije mi izgleda igra sada nego u prijašnjim videima, čini se da će nam Fargo i inxile ipak podariti real thing. Trljam ruke za 19.09. 

Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff will make you a god damned sexual Tyrannosaurus, just like me. - Blain Cooper
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Wasteland 2 video gameplay

igra li tko early access? zanima me kakva je igra u usporedbi sa fallout 1/2

 

koliko vidim imaju slican setting i jedino po cemu se razlikuju jest sto je ovdje naglasak na timu (grupi ljudi koju vodis) a u falloutu samo na tebi (NPCovi koje si rekrutao nisi mogao u potpunosti kontrolirati)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Wasteland 2 video gameplay

ne usudim se betu pokrenut... tek pred malo sam je dobio a pošto je igra još malo pa vani - nema mi smisla. a da sam nestrpljiv- jesam.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay
skank666 kaže...

ne usudim se betu pokrenut... tek pred malo sam je dobio a pošto je igra još malo pa vani - nema mi smisla. a da sam nestrpljiv- jesam.

ja cekam 16ti! isto kao i sa divinitijem. Vidio sam da ima za skinuti early acess build koji je blizu release verzije ali sam odbijao :) Da si nepokvarim igru akad izadje. Nisam pozalio.

Vjerujem da ce isto sa wasteland 2 bit :)))

15 godina
offline
Wasteland 2 video gameplay

19.09. - nije sesnaesti :P

 

Ali da, razumijem sto zelis reci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay

hmmm ,zabrijo sam da je 16.9. znam da jos nesto na taj datum izlazi...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay
Rocinante2112 kaže...

hmmm ,zabrijo sam da je 16.9. znam da jos nesto na taj datum izlazi...

evil within! :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
offline
Wasteland 2 video gameplay

Jos 2 dana... srecom imam i previse posla ovaj tjedan za mislit o tome cijelo vrijeme, a sve bi trebalo biti gotovo u petak... taman da se opusteno primim ovog naslova :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wasteland 2 video gameplay

Imam osjecaj da sam medju troje ljudi koji citaju ovu temu, ali "T minus 1 hour" odbrojavanje je pocelo, u 9 krece launch!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay

vidio sam jutros da mi je nešto stiglo u steam inv ali prilikom otvaranja mi je javlja grešku... ne znam da li je to igra jer sam mislio da će se samo ova beta updejtat. još čekam boxed verziju sa nekim điđa minđama koju mi moraju poslat. tj vjerovatno već jesu.

meh, nego govno od kupona...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 11:07 (skank666).
12 godina
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay

21 giga! :D jesus

15 godina
odjavljen
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay
Rocinante2112 kaže...

21 giga! :D jesus

fiju... već sam se prestrašio. ipak se beta apdejta. ou jea!{#}

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay

Ja prakticiram istu stvar kao i s Divinitijem. Skidam jogurt verziju,probavam,ako mi se dopada UZIMAM.

 

Nazalost u proteklih par godina sam se jako opekao sa preorderanjem i kupovanjem nečega prije probavanja...Neznas više kom vjerovat. Ali,neki novci se budu nasli ako je sve kako su govorili da će bit :)

 

I iskreno,nevidim što je loše u tome.

Piratstvo treba gledat kao DEMO verziju danas. Nazalost proizvod nemos probat prije osim ak imas srece pa dobiš betu il štajaznam. Stvari koje su istinski dobre treba podrzati,a to je jedino bitno

13 godina
offline
Wasteland 2 video gameplay

Nom nom nom, da, skida se, čeka se..{#}

Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff will make you a god damned sexual Tyrannosaurus, just like me. - Blain Cooper
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay
Meni se skinulo ali do navecer nema igranja... Jel zna tko kada bi trebao srici paket koji su slali?
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay
skank666 kaže...
Meni se skinulo ali do navecer nema igranja... Jel zna tko kada bi trebao srici paket koji su slali?

Misliš fizičku kopiju igre kao pledger ili.. ja neznm za nikakve druge pakete, inače sam jedan od onih škrtaca od 15$ {#}

Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff will make you a god damned sexual Tyrannosaurus, just like me. - Blain Cooper
16 godina
offline
Re: Wasteland 2
skank666 kaže...
Meni se skinulo ali do navecer nema igranja... Jel zna tko kada bi trebao srici paket koji su slali?

A ja bez grafičke kartice... Tko zna koliko još.... {#}

 

I upravo pogledao ručak trailer:

 

 

Jao, šta želim ovo igrati...

 

Recenzije:

Gameiformer - 88

Pc Gamer - 83

Eurogamer - 80

Digital Spy - 80

 

Kakva godina za old RPG fanove - fantastični Divinity: Original Sin, sada ovo, a još dolazi i Pillars of Eternity....

A još ako Civilization: Beyond Earth bude novi Alpha Centauri... Klasici oživljeni u velikom stilu...

 

I trebali bi moderatori premenovat temu u Wasteland 2!

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 22:23 (doktor1).
15 godina
odjavljen
offline
Wasteland 2 video gameplay

Sat i pol sam si slagao rangere i sad mi se spava... sutra radim tako da - ode leć..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Wasteland 2 video gameplay

Pricaj mi... nisam si htio spoilat igru pa nisam citao detaljno nego samo gledo screenshotove, ocjene i trailere tijekom bete. Ne mogu vjerovat da je intro movie onaj "trailer" sto su snimili... imao sam osjecaj da je to easter egg, kad tamo...

Nije lose, sta jest da jest, ali drazi mi je CGI.

 

Salu na stranu, oko 3 sata sam radio 4 lika i na kraju zrtvovao vise skilova "opcem dobru" - citao sam vec prije da se moze recruitat "dobar" medic, pa sam napravio team bez animal whisperera, sield medica, surgeona, demolishion guya i toaster repair lika... Vjerujem da ce mi se barem nesto od ovog obit o glavu, ali toliko razlicitih skilova ima... nema sanse bas SVE popunit sa 4 lika i imat normalne statove.

 

Negdje sam napola prve misije valjda, za sada je OK - 1 random encountr, nesto borbe u misiji, dobra atmosfera, zanimljivi razgovori i prvi recruitani NPC - zena iz Wasteland 1 ako me sjecanje ne vara!

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay

aaaa nabrijan sam sad jako :D

 

taman iz grada dosao,do sutra bude skinuto! :)))

 

Divinity mi je bio odlican,a po mehanikama vidim da je ovo jako slicno...samo što mi puno bolje lezi postapokalipticni setting nego fantasy.

 

brijem da cu guštat :)

 

15 godina
offline
Wasteland 2 video gameplay

Ne znam ništa o novom Wastelandu, pa me zanima da li je borba kao u starim falloutovima (na poteze)?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay
Alex Mercer kaže...

Ne znam ništa o novom Wastelandu, pa me zanima da li je borba kao u starim falloutovima (na poteze)?

 

jest,turn based combat.

15 godina
odjavljen
offline
Wasteland 2 video gameplay

odlično... mislim da nisam zayebao u kreiranju rangera ali možda je još rano za suditi. :D sad sam ag centar. ne da je nasljednik fallouta nego baš kao da igraš fallout sve ali ama baš sve je "isto"!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Wasteland 2 video gameplay
skank666 kaže...

odlično... mislim da nisam zayebao u kreiranju rangera ali možda je još rano za suditi. :D sad sam ag centar. ne da je nasljednik fallouta nego baš kao da igraš fallout sve ali ama baš sve je "isto"!

Nemoj j*bat! {#}

Stvarno sam slabo informiran o Wastelandu, znam da su stari Fallouti njegovi spiritualni nastavci, ali da 20+ godina kasnije stvore nešto kao fallout...{#}

Nisam ga mislio ni isprobavati jer je 20+GB a internet mi je spor, ali sada izgleda da ću morati jer šansa da opet iskusim fallout atmosferu se ne propušta. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice