Wild West Online

poruka: 7
|
čitano: 2.570
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Wild West Online

Slucajan susret sa nekadasnjim skolskim kolegama i rasprava o vizuelno impresivnoj ali bezlicnoj sa artisticke strane modernoj filmskoj produkciji zavrsi  pricom o 

 , tad onako ,usput, jedan spomene  Wild West Online i MMO gaming ... pa se ispostavi da smo svi mi zadrzali one djecacke snove i povremeno wikendima navecer ih dozivljavamo u virtualnim univerzumima .

 

WWO je open world mmo planiran da bude dovrsen do  kraja godine , ne slijede trend skupljanja novca putem KS ostalih slicnih servisa,imaju investitore pa prema tome i obaveze prema njima da dostave proizvod u zadanom vremenu , Ako je netko sklon riziku od moguce razocaranosti  moze preorderati.

 

WWO f.a.q

 

 

waaagh
 
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Wild West Online
Čini se obećavajuće.
Oduvijek sam priželjkivao kvalitetan western MMO.

Zaista ima bezbroj mogućnosti, biti šerif, odmetnik, kao usamljeni traper istraživati nedirnutu prirodu, biti kopač zlata za vrijeme zlatne groznice, imati ranč, pljačkati vlakove, prelaziti prostrane prerije u karavani naseljenika, loviti bizone ili kao indijanac braniti lovišta, dom i rodne zemlje od najezde bijelaca.

Zasigurno ću igrati, nadam se da će ispasti dobro.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wild West Online

Izašao prvi gameplay video.

Čini se zanimljivo ovo kad igrači šerifi i lovci na ucjene traže i love igrače odmetnike.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.7.2017 23:03 (dayvee).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Wild West Online

za one koji su preorderali Collector Pack od 60$ , zatvorena alfa pocinje 15. septembra !

waaagh
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Wild West Online

Kad već Red Dead Redemption nikako da dođe na PC, možda ovo ipak bude OK western igra da popuni prazninu ;) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Wild West Online

zajebali su ,izasli iz EA prerano ,prodaju alfa stadij igre kao gotov proizvod , steta je napravljena,nisam optimistican da ce sve dobro zavrsiti 

https://store.steampowered.com/app/743860/Wild_West_Online/

waaagh
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 16:44 (warhammer).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice