World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.282.440
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
World of Tanks

kojeg datuma pocinje fl ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Upisao onaj kod za 1 dan premiuma, i nemogu vjrovati kolika je to diskriminacija prema onima koji ne placaju premium!!!! Igrao sa cent I 5 partija i svaki put imao po 10k xp, znaci 50k xp u nekih 30-40 min, a onako bi mi trebalo ko zna koliko vremena za toliko xp. Bas nije p2w postalo.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

Upisao onaj kod za 1 dan premiuma, i nemogu vjrovati kolika je to diskriminacija prema onima koji ne placaju premium!!!! Igrao sa cent I 5 partija i svaki put imao po 10k xp, znaci 50k xp u nekih 30-40 min, a onako bi mi trebalo ko zna koliko vremena za toliko xp. Bas nije p2w postalo.

 Nije to diskriminacija to je poslovni model, kako ti misliš da oni plaćaju ljude, reklame, servere...

Da li su pohlepni i zašto su premium tenkovi postali baš premium u odnosu na regularne to je druga tema, ali igra je od kad ja znam za nju imala opciju plaćanja premium tenkova i premium računa s kojom se napreduje lakše (xp i lova) ostala kukavelj koja nema za platit isto može igrat mukte al nek igra t5-t6 za zaradit lovu za pušing sa t9-t10 i nek provede n više sati za skupit xp koga briga ne moraš igrat ionako nemaju ništa od tebe ako ne plaćaš.

11 godina
offline
Re: World of Tanks
someguy kaže...
marionezi82 kaže...

Upisao onaj kod za 1 dan premiuma, i nemogu vjrovati kolika je to diskriminacija prema onima koji ne placaju premium!!!! Igrao sa cent I 5 partija i svaki put imao po 10k xp, znaci 50k xp u nekih 30-40 min, a onako bi mi trebalo ko zna koliko vremena za toliko xp. Bas nije p2w postalo.

 Nije to diskriminacija to je poslovni model, kako ti misliš da oni plaćaju ljude, reklame, servere...

Da li su pohlepni i zašto su premium tenkovi postali baš premium u odnosu na regularne to je druga tema, ali igra je od kad ja znam za nju imala opciju plaćanja premium tenkova i premium računa s kojom se napreduje lakše (xp i lova) ostala kukavelj koja nema za platit isto može igrat mukte al nek igra t5-t6 za zaradit lovu za pušing sa t9-t10 i nek provede n više sati za skupit xp koga briga ne moraš igrat ionako nemaju ništa od tebe ako ne plaćaš.

 Nisi u pravu. Kao neko ko ima preko 30+ godina, sam odlucujem hocu ili necu i koliko bi im dao realnog novca (ne zavisim ni od koga), tu su oni u minusu . Isto tako kad me pitaju kolege kako ubijem nesto slobodnog vremena, prvo sto cu im reci je da spreme pare ako hoce (jer ce narednih 1-2 godinu biti njubovi) da ne gube zivce, kazu da ako je tako da nece ni pocinjati, sto opet dovodi do njihvog minusa. Sad racunaj kolikom broju ljudi ce oni reci, pa oni onima i ode to u beskraj. Ko gubi? WG naaravno. Da, igra je oduvijek imala opciju placanja, ali nikada kao sada to placanje nije ti davalo toliku prednost, plus diskriminisalo ovoliko, jer zbog te igre od prije sam i poceo igrat WOT.. Hbte, branis ih ko da si na njihovom platnom spisku.

13 godina
offline
Re: World of Tanks

Ja ih ne branim ali razmisli, da si ti napravio sličnu igru, aplikaciju, štagod da ti troši vlastite resurse u vidu zaposlenika i održavanja istog proizvoda, siguran sam da bi htio biti plaćen za svoj proizvod. 

A ono, da nema nas budala koji plaćamo premium nebi bilo ni vas koji igrate za free jer igre ne bi niti bilo. Malo zvučim bezobrazno ali tako je kako je.

 

E sad, nije prevelika slučajnost da daju dan premiuma nedugo nakon što su uveli "novi premium" račun pomoću kojeg xp leti (+poneki 50/100/200% boost). Bacaju udicu i siguran sam da će nešto uloviti 

 

Ovo što si rekao kolegama da će 1-2 godine biti njubovi je glupost, umjesto da si im rekao da prvo pogledaju par yt tutoriala i daš im par korisnih savjeta tipa sidescrape, hulldown, hit and run ili da idu ruskom heavy njub friendly linijom. Jedino dobro što si rekao je da na početku ne kupuju premium tenkove jer će biti teret i sebi i timu (podrazumijeva se tier 5+).

 

Ed: a zajebao si i sam sebe jer bi ti preko tvog referala te kolege donijele premium tenk

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.5.2019 14:44 (Ćoby).
5 godina
offline
World of Tanks

cek, jel ovaj bonus x3 5 puta dnevno na ponudu sa premium racunom ostaje za stalno?

mislim nije neki event nego mozes korisiti dok imas premium acc?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber2 kaže...

cek, jel ovaj bonus x3 5 puta dnevno na ponudu sa premium racunom ostaje za stalno?

mislim nije neki event nego mozes korisiti dok imas premium acc?

 Da, dok god imas premium. Napravili su promjene u vezi premium racuna, također ti od svake bitke ide nekakav sitan iznos u "sef" i onda sumu tih kredita dobiješ nakon tjedan dana, 750k kredita max

5 godina
offline
Re: World of Tanks

aha zato sam jucer dobio 500k srebrnjaka, ja mislio da taj dodatni bonus srebrnjaka ide direktno nakon svake bitke u sumu, svejedeno na kraju dode

 

a ovo za x3 5 puta dnevno je smijesno, mislim u niti tjedan dana skupio 110k na tier 9 i to lagane igre prosjek 10-13 partija dnevno

znaci da u mjesec dana lagano mozes tier 10 izgrindati.

 

dakle sve se pocelo davati samo da se nekako zadrze igraci i da se kupuje

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Da, grind je sada uz premium acc neusporedivo lakši.

 

5 puta na dan možeš ručno upotrijebiti x3 multiplier na bilo koju pobjedu u bilo kojem tenku, neovisno o tome jesi li ili nisi iskoristio bonus od prve pobjede za taj dan.

 

Kada je još x5 za prvu pobjedu kao zadnjih par dana što su dali za paradu, pa još bubneš +100% od boostera... znalo mi se dogoditi da za dobru (ne i odličnu) partiju pokupim i 12k XP-a. Naravno, toliko XP-a je tu samo zašto što je x5 za prvu pobjedu. Kasnije kad to potrošiš više nećeš vidjet takve lude iznose, ali i dalje je puuuno lakše. Sve u svemu, korisno, a jedina šteta (zapravo podlo od njih) je da taj "ručni" bonus NE IDE i na posadu. Samo na tenk.

 

E da, premium acc ti daje 2 mape za blokirati u odnosu na 1 mapu koju daje običan. Ensk i Paris, nema ih više kod mene :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

ma da, najprije sam misllio da je to neki event, od kad je dosao taj novi update. pa onda vidim da koristim svaki dan lol

 

da vidim da ne i ide u posadu, ali i ovo je dobro, lose kako uzmes

igras lagano a mozes izgrindati skoro 2 t10 mjesecno

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Wizo kaže...

Da, grind je sada uz premium acc neusporedivo lakši.

 

5 puta na dan možeš ručno upotrijebiti x3 multiplier na bilo koju pobjedu u bilo kojem tenku, neovisno o tome jesi li ili nisi iskoristio bonus od prve pobjede za taj dan.

 

Kada je još x5 za prvu pobjedu kao zadnjih par dana što su dali za paradu, pa još bubneš +100% od boostera... znalo mi se dogoditi da za dobru (ne i odličnu) partiju pokupim i 12k XP-a. Naravno, toliko XP-a je tu samo zašto što je x5 za prvu pobjedu. Kasnije kad to potrošiš više nećeš vidjet takve lude iznose, ali i dalje je puuuno lakše. Sve u svemu, korisno, a jedina šteta (zapravo podlo od njih) je da taj "ručni" bonus NE IDE i na posadu. Samo na tenk.

 

E da, premium acc ti daje 2 mape za blokirati u odnosu na 1 mapu koju daje običan. Ensk i Paris, nema ih više kod mene :)

 Gdje se ide u opcije da se blokiraju te mape ??

10 godina
offline
Re: World of Tanks

Klikne se na nickname livo u kutu gore di su sad bosteri   pa onda ima tamo excluted maps

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
6 godina
offline
World of Tanks

https://imgur.com/a/UuNLVEY

 

Se bi dalo ovo prodati možda? Rejting je očajan ,ali stvarno mi se ne igra više.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Ne znam ekipa koliko pratite wot ove dane, ali od jučer je u tijeku black market akcija i traje 7 dana.

Svaki dan u 6 ujutro i 6 navečer bude neka ponuda u ingame shopu sa limitiranom količinom pa dok ne nestane.

Sinoć bio u 6 navečer m41 black bulldog za 5 milijuna kredita 20k komada u ponudi. Jutros fcm36 pak40 za 3.5 milijuna po 10k komada.

Jutros sam uzeo fcm iako nije isplativo, ali kredita imam i na bacanje, baš mi je žao šta nisam ubo blackdoga jer nisam vidio vijest.

Pa eto budite u igri pa nešto ubodite i vi. Ne znam oće stalno biti tenkovi za kredite, možda neke ponude sa goldom, premiumom, tenkovi za bondove...

 
1 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Taman nekidan nakupovo novih tenkova i sad moram s premovima igrat ko konj da nagrindam kredite :D

9 godina
offline
World of Tanks

1000x type59 gold za 25k golda. Nestalo u 3 min. Čitam na forumu da nije radio premium shop od navale ovih sta im je zafalilo golda na acc.

WG olakšao EU server za 25 mil golda u 3min, koji profit. 

 

https://cdn.discordapp.com/attachments/371477992796585985/581512589566148618/shot_988.jpg

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 18:20 (AirLive).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ja sam danas zaspao, probudio se u 06:15, upalio wot, gledam black market, svi sexton I, tier III premium prodani...
Pa ko to kupuje i to tako rekordno brzo?

Meni nije interesantan premium ako nije minimalno tier V

Al btw ak se ekipa tako lomi za tier III, pa viši tierevi će nestat u par sekundi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Prva danas :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Ja sam danas zaspao, probudio se u 06:15, upalio wot, gledam black market, svi sexton I, tier III premium prodani...
Pa ko to kupuje i to tako rekordno brzo?

Meni nije interesantan premium ako nije minimalno tier V

Al btw ak se ekipa tako lomi za tier III, pa viši tierevi će nestat u par sekundi

 a gdje je link za Black market, jel to u igri ili na webu????

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

 a gdje je link za Black market, jel to u igri ili na webu????

 U igri, ideš na magazin i sa lijeve strane ti na vrhu piše crno tržište (black market)


EDIT:
ovi nisu normalni 23 milje za fv-a...

 

sad mi je još više žao šta nisam njemačkog bulldoga uhvatio za 5milja, to je bio dobar deal

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 18:04 (1BIT).
10 godina
offline
Re: World of Tanks

Store pa ima prvi tab

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Ja sam prodao sve živo da uzmem ovo.

Loš potez,a? :D

15 godina
offline
Re: World of Tanks
protest431 kaže...

Ja sam prodao sve živo da uzmem ovo.

Loš potez,a? :D

 mogo si prodat 5 tenkova :)

6 godina
offline
Re: World of Tanks

Ma tri osmice neke jer mi falilo. Sad si mislim da sam možda trebao čekati neki tier 8 prem rađe,ali ono...

12 godina
offline
World of Tanks

Misija za TD tier 5 https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/d-day-challenge/?emst=Y6qkOJ2j0L_66581_1490110_4009

 

To se mora i sa "Historical" i sa bilo kojim tier 7-10 ? Ne može samo sa Historical?

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Možeš i jedno i drugo, s tim da sa historical ide brže, tj lakši su zahtjevi. Svejedno misije su lagane i ne uzmu puno vremena.

14 godina
offline
World of Tanks

pošto je išao Carnaervon AX?

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

pošto je išao Carnaervon AX?

 

 Mislim 9.000.000 silvera.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 18:42 (hummer0).
6 godina
offline
World of Tanks

25 - SEXTON y FV183 

26 - PZ IV/V y PZ2 J 

27 - HYDROSTAT y ALPINE TIGER 

28 - IS6B y CAMOS DE TIER X 

29 - T34B y FOCH155 

30 - CAENARVON AX

 

Ovo je kao neka leakana lista i čini se da su stvari koji su gore ono što se daje . Uzmite s rezervom naravno.

 

Kakav je is6b?Se isplati to uzeti ako bude za trening posade /credits?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Ovo bi vam se mogl svidjet....

First Official Trailer "Indestructible" HD (2018)

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 0:06 (lmutak).
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice