World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.274.150
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
World of Tanks

vrati se u skladiste

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Vraća se u gražu i možeš da je koristiš na drugom tenku ili na toj 10 ki.

14 godina
offline
World of Tanks

Od sutra ide trade in, zamijena premium tenka za drugog premium tenka, pa ajmo mijenjat T28 HTC za nešto
INFO

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
World of Tanks

Zna li netko kakav je AMX Canon d'assaut de 105 TD??

 

Ako se bude mogao uzeti u ovom trade inu da zamijenim za neke koje vise nikako ne koristim 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Od sutra ide trade in, zamijena premium tenka za drugog premium tenka, pa ajmo mijenjat T28 HTC za nešto
INFO

 Jel samo za tehctree tenkove?

 

nevermind, pročitao sve.

 

Doviđenja T-34, Super Pershing, Dicker Max, Panther M/10.

 

 

 

 

jaska jaska jaskaja
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 8:50 (KRISTIJANJE).
14 godina
offline
World of Tanks

 kako kod vas napreduje kampanja?

 

ja sam ubacio buster od 40% za sada nije loše.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 11:02 (Erceg).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Nema boljeg nacina za iskoristiti ovaj trade in. TD je bomba, dingas, dpm, pen, BRZINA, OKRETNOST, ma sve. VRH!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Nažalost, mnogi od premium tenkova koje će ekipa sada mijenjati za novije/jače/bolje varijante nekada su isto bili dobri ili čak vrh, a sada su teško smeće. Isto slijedi i ovima koje ćete sada uzimati s vremenom, kada se pojave još jači... žalosno je kolika je pohlepa u WG-u, praktički su uništili igru zadnjih godina svojom pohlepom.

 

Nema šanse da im trejdam niti jedan jedini premium tenk za pola vrijednosti. Makar služili kao ukras...

Moj PC  
3 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ovo su moji trenutno premiumi, boldane igram, ostale nisam ni vozio, stoje kao reward tenkovi ili poklon tenkovi:

Rheinmetall Skorpion G
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger
Object 252U
IS-6
T92
Type 59
WZ-120-1G FT
Lorraine 40 t
AMX Chasseur de chars
ELC EVEN 90
AMX Canon d'assaut 105
Strv S1
E 25
T-34-85M
T-50-2
105 leFH18B2
LTP
MTLS-1G14
Sexton I
Pz.Kpfw. II Ausf. D
Tetrarch
T-45
T7 Combat Car
T1E6
Light Mk. VIC
Type 97 Te-Ke
L-60

 

Ispod T6 se ne mogu zamijeniti - imate kakav prijedlog sta zamijeniti za sta?

Najvise igram TD-ove i SPG, nesto manje Heavy i Light, za misije samo Medium nekad i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Ovo su moji trenutno premiumi, boldane igram, ostale nisam ni vozio, stoje kao reward tenkovi ili poklon tenkovi:

Rheinmetall Skorpion G
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger
Object 252U
IS-6
T92
Type 59
WZ-120-1G FT
Lorraine 40 t
AMX Chasseur de chars
ELC EVEN 90
AMX Canon d'assaut 105
Strv S1
E 25
T-34-85M
T-50-2
105 leFH18B2
LTP
MTLS-1G14
Sexton I
Pz.Kpfw. II Ausf. D
Tetrarch
T-45
T7 Combat Car
T1E6
Light Mk. VIC
Type 97 Te-Ke
L-60

 

Ispod T6 se ne mogu zamijeniti - imate kakav prijedlog sta zamijeniti za sta?

Najvise igram TD-ove i SPG, nesto manje Heavy i Light, za misije samo Medium nekad i to je to.

 Imas 3 najbolja prem tenka u igri, Skorpion G, Lorr 40t i Object 252U. Imas i Strva koji je drugaciji i zanimljiv za igrati, imas trolla E25. Po meni su ti JG 88, IS6 i CDC visak u garazi, jer ih pored Skorpiona, Lorra i 252U samo lud covjek moze igrati, plus od kada su uveli ovaj mm tenkovi sa pref mm su u banani. Da sam na tvom mijestu mjenjao bih JG88 za Lowea koji je dosta dobra tenk jer kada si top tier mozes igrati kao heavy, a kada si low ostani iza i zbog bolesno dobrog guna si odlican support tenk. Zamjenio bih i CDC ili cak i IS6 za FV4202 koji je sasvim dobar tenkic sada kada su ga buffali, tako da ides u sirinu, zbog misija kada ih radis, lagano farmas kredite i radis misije, jer vidim da nemas USA ili GB prem tenkova.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

IS-6 mi je nekad bio omiljen, jer je bio prejak, onda postao preslab, al sad je opet buffan pa je OK.

Njega ne dam, dobar je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Napokon sam se riješio Toga muhahahaha. Živio exchange

 
2 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Zasto? TOG-II je najbolji troll tenk. A i XP Pignata za Arty!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

Napokon sam se riješio Toga muhahahaha. Živio exchange

 Šta si dobio za njega?

Nisam ja ništa prčko.
15 godina
offline
World of Tanks

Strv m/42-57. TogII mi je prije bio ekstra, dugooooo sam ga držao pod primary, sada je samo donor XP-a. Kada smo kod Strv m/42-57 jednom davno su rekli da nikada neće staviti premium tenk s auto loaderom, doduše rekli su i da premim tenkovi nikada neće biti jaći od regularnih, vidimo gdje je igra po tom pitanju. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 12:06 (Gajotres).
 
0 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Hah, pa ovi novi na kotacima ce imati i automatsko nisanjenje + autoloader, sta da ti jos kazem.

Plati pa dominiraj - to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Kakve veze ima "plati pa dominiraj" i automatsko nisanjenje?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Hah, pa ovi novi na kotacima ce imati i automatsko nisanjenje + autoloader, sta da ti jos kazem.

Plati pa dominiraj - to je to.

 Krivo si shvatio. Neće izdati premiume tier VI-X, nego tech tree. Dakle ne treba ništa platiti, tech tree tenkovi se kupuju grindanjem. Pogledaj na stranicu WoT, imaš dosta toga o ekonomiji i silverima/xp-u.

15 godina
offline
World of Tanks

Novi čeh premium t8 med TVP će biti bolji po svim karakteristikama od trenutnog TVP-a koji je budimo iskreni panj od tenka. WG way. 

 
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

Novi čeh premium t8 med TVP će biti bolji po svim karakteristikama od trenutnog TVP-a koji je budimo iskreni panj od tenka. WG way. 

 Extra, jedva cekam da ga kipim!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Ispod T6 se ne mogu zamijeniti - imate kakav prijedlog sta zamijeniti za sta?

Najvise igram TD-ove i SPG, nesto manje Heavy i Light, za misije samo Medium nekad i to je to.

 od mediuma je svedjan jako dobar, a i britanac (t6) (AC IV tander bolt ™)

t-34-85M si ostavi jer je jako dobar i kao trener posade i kao zabavan tenkic s kojim nemo's u minus otic, da ne velim da je jedan od rjetkih za edukaciju neperspektivnog zanimanja radio operatera

Gajotres kaže...

Napokon sam se riješio Toga muhahahaha. Živio exchange

 ja sam ga rjesio daaavno odma iza dikera, s tim da sam na 2 akaunta dikera mjenjal za panteru M10 koja je super tenk, top skoro ko na T25, brza i okretna i super trener svapskih posada (T-25 je dosta losiji a pzr4 $maltrum nisam htel kupit-nedam pare za nesto sto je bilo djabe pa oteto)

toga sam mjenjal mislim da za $veda t6, koji je isto super tenkic kad je dobra posada (citaj - zenske sa bia+camo+6th+snap $hot/smud rajd™)

a cak ni britanac t6 med nije los kak li se vec zove majku mu (ne mislim na crommieB™)

 

nakon toga su na red dosli najbrzi tenkovi u igri- T34 i super pero (btw obadva idu 34km/h )

i posto su oba bila mukte, nije mi bilo zao dati nesto da uzem tenkove koje cu u biti igrat, i uzel sam zabavnije sa najmanjom nadoplatom : fv4202 i onaj bagguette "hevi" FCM 50t

htio sam loveta al je puno para bio

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
6 godina
protjeran
offline
World of Tanks
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
Čitatelj kaže...

Ispod T6 se ne mogu zamijeniti - imate kakav prijedlog sta zamijeniti za sta?

Najvise igram TD-ove i SPG, nesto manje Heavy i Light, za misije samo Medium nekad i to je to.

 od mediuma je svedjan jako dobar, a i britanac (t6) (AC IV tander bolt ™)

t-34-85M si ostavi jer je jako dobar i kao trener posade i kao zabavan tenkic s kojim nemo's u minus otic, da ne velim da je jedan od rjetkih za edukaciju neperspektivnog zanimanja radio operatera

Gajotres kaže...

Napokon sam se riješio Toga muhahahaha. Živio exchange

 ja sam ga rjesio daaavno odma iza dikera, s tim da sam na 2 akaunta dikera mjenjal za panteru M10 koja je super tenk, top skoro ko na T25, brza i okretna i super trener svapskih posada (T-25 je dosta losiji a pzr4 $maltrum nisam htel kupit-nedam pare za nesto sto je bilo djabe pa oteto)

toga sam mjenjal mislim da za $veda t6, koji je isto super tenkic kad je dobra posada (citaj - zenske sa bia+camo+6th+snap $hot/smud rajd™)

a cak ni britanac t6 med nije los kak li se vec zove majku mu (ne mislim na crommieB™)

 

nakon toga su na red dosli najbrzi tenkovi u igri- T34 i super pero (btw obadva idu 34km/h )

i posto su oba bila mukte, nije mi bilo zao dati nesto da uzem tenkove koje cu u biti igrat, i uzel sam zabavnije sa najmanjom nadoplatom : fv4202 i onaj bagguette "hevi" FCM 50t

htio sam loveta al je puno para bio

Ja kad sam napisao da sam mijenjao SU-122-44 za Panther/M10, ekipa me izvrijeđala. A tenkić je zaista odličan, izvrstan ROF, alpha zadovoljavajuća za tier, odlično trenira posadu i fino zarađuje. Da ne velim fleksibilnost u odnosu na non-turreted SU122.

A sad kad napišem da sam đorao Jt 8.8 za Super peru - katran i perje. A također poslije buffa super tenk.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Paolo Maldini kaže...

 Iznenadio bi se da znas koliko igara nisu optimizirane za visejezgrene procesore.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
6 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

Iznenadio sam se kada su promjenili cijeli grafički engine bez da su ubacili podršku za više jezgri. I većina današnjih igara je optimizirana za četverojezgrene procesore a malo koja za jednojezgrene

10 godina
offline
Re: World of Tanks
CrnaBitanga kaže...
ED63 kaže...
Čitatelj kaže...

Ispod T6 se ne mogu zamijeniti - imate kakav prijedlog sta zamijeniti za sta?

Najvise igram TD-ove i SPG, nesto manje Heavy i Light, za misije samo Medium nekad i to je to.

 od mediuma je svedjan jako dobar, a i britanac (t6) (AC IV tander bolt ™)

t-34-85M si ostavi jer je jako dobar i kao trener posade i kao zabavan tenkic s kojim nemo's u minus otic, da ne velim da je jedan od rjetkih za edukaciju neperspektivnog zanimanja radio operatera

Gajotres kaže...

Napokon sam se riješio Toga muhahahaha. Živio exchange

 ja sam ga rjesio daaavno odma iza dikera, s tim da sam na 2 akaunta dikera mjenjal za panteru M10 koja je super tenk, top skoro ko na T25, brza i okretna i super trener svapskih posada (T-25 je dosta losiji a pzr4 $maltrum nisam htel kupit-nedam pare za nesto sto je bilo djabe pa oteto)

toga sam mjenjal mislim da za $veda t6, koji je isto super tenkic kad je dobra posada (citaj - zenske sa bia+camo+6th+snap $hot/smud rajd™)

a cak ni britanac t6 med nije los kak li se vec zove majku mu (ne mislim na crommieB™)

 

nakon toga su na red dosli najbrzi tenkovi u igri- T34 i super pero (btw obadva idu 34km/h )

i posto su oba bila mukte, nije mi bilo zao dati nesto da uzem tenkove koje cu u biti igrat, i uzel sam zabavnije sa najmanjom nadoplatom : fv4202 i onaj bagguette "hevi" FCM 50t

htio sam loveta al je puno para bio

Ja kad sam napisao da sam mijenjao SU-122-44 za Panther/M10, ekipa me izvrijeđala. A tenkić je zaista odličan, izvrstan ROF, alpha zadovoljavajuća za tier, odlično trenira posadu i fino zarađuje. Da ne velim fleksibilnost u odnosu na non-turreted SU122.

A sad kad napišem da sam đorao Jt 8.8 za Super peru - katran i perje. A također poslije buffa super tenk.

 Super Pero je i prije buffa bio odlican kad si puco gold granate.Bez problema na hulldown protiv desetki.Imo sam jedan stari replay na Redshireu gdje sam blokiro preko 8k sa Super Perom protiv tier 9-10 tenkova i preko 5k dmga.

 

 

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Neznam zakaj vas sve to muči, koliko jezgri igra koristi?

Izgleda dobro, vrti se još bolje ... zakaj dirati ako je sve u najboljem redu?

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Paolo Maldini kaže...

Iznenadio sam se kada su promjenili cijeli grafički engine bez da su ubacili podršku za više jezgri. I većina današnjih igara je optimizirana za četverojezgrene procesore a malo koja za jednojezgrene

Ako se ne varam od update-a 1.0 su ubacili podršku za multycore procesore, tj više jezgri je bilo aktivno...
To su predstavili putem vlastitog benchmark-a kojeg možeš skinuti i isprobati na ->LINKU

A trenutno se na ct serveru testira dodatno peglanje igre, tj pravilnija raspodjela zahtjeva između CPU jezgri, jer je do sada veći dio posla obavljala jedna jezgra koja je i dalje stvarala bottleneck, dok su druge nešto sitno obrađivale...
Uglavnom u sljedećem update-u dolazi ispeglani multycore support, koji bi nam svima trebao donjeti boost od par fps-a, ovisno o računalima koje imamo...
INFO

 

EDIT:

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.1.2019 23:03 (1BIT).
14 godina
offline
World of Tanks

ne bih htio ti biti protivnik s tim tenkom, uz 3 punjača imaš vrlo visoku brzinu paljbe... 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
World of Tanks

1BIT vidim sliku tvoje posade i vidim ovo, nemam orginalnu sliku imam samo izvedenicu

 
5 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice