World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.286.120
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
World of Tanks

Nakon 1.4 na laptopu FPS mi je s 20-25 na minimum narastao na 70, igra mi ćak radi i na lov sada na 50.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

Nakon 1.4 na laptopu FPS mi je s 20-25 na minimum narastao na 70, igra mi ćak radi i na lov sada na 50.

 Koje su ti specke laptopa? Koji proc, grafa, koliko RAMa?

Nisam ja ništa prčko.
16 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber2 kaže...

aha dobro bit ce potrebno kad dodem na is3 jednog dana posto ide na 2 grane

tnx

pitam posto vidim ovi jaci igraci sto reicmo strimaju imaju 5-6perkova i stalno posadu vrte vamo-tamo pa mi nije bilo jasno

 

 

nez kako vama igra radi poslije updatea ali meni proc na 70-80% (i5-7500) a grafa na 99-100% al dobro to je zauzece 3d marka pa zbog toga

 Quickybaby mod ti dozvoljava automatsko prebacivanje posade u premium i nazad, ne moraš ručno prebacivati.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...
Gajotres kaže...

Nakon 1.4 na laptopu FPS mi je s 20-25 na minimum narastao na 70, igra mi ćak radi i na lov sada na 50.

 Koje su ti specke laptopa? Koji proc, grafa, koliko RAMa?

 Lenovo T560, intel integrirana, i5 6200U

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Evo info, AMD Ryzen 2200U na laptopu, minimum detalji sa 70Fps nakon 1.4 patcha. Nije lose

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
World of Tanks

Dakle, ne skidam osmijeh sa face!!

Skinuo maloprije WoT na notebook sa Celeronom 1007U i 6 GB RAM-a, 1.4 verzija igre... FPS se kreće od 30-50, igrivo je. Ne znam koje su postavke, nisam gledao, kontam da je softver to sam poštimao...

Oduševljen sam!!

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
World of Tanks

da znam za qb mod ali jednostavno ne zelim koristiit modove, pa ni za to. totalno sam mod off, mozda zvuci glupo ali eto tako je:D

 

ja nisam nesto primjetio poboljsanje u fps i igri, jedno eto proc na 80%, rucna su mi podesavanja i nije sve na ultra, grafa j 1050ti

 
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

 

Arty...

 

U igri je sve naopako, radim misiju i treba mi 180 sekundi stuna, umjesto da dobijem 50ak sekundi stun ja ih ubijem svu trojicu, sve naopako...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 23:35 (Evil Access).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Pa sta si ocekivao, imaju manje od 100 HP-a dvojica, i jedan malo iznad.

 

Usput, sinoc 17:0 TirX u klanu 10vs10. To nam se jos nikad nije desilo.

Nismo mi cak bili toliko ni dobri, koliko su protivnici ispali losi.

Jednu smo gubili 0:3, smazali ih 10:3. S tim da mi uvijek igramo sa jednim artijem,

ja obicno igram sa njemcem, a druga dvojica kolega sa amerom i rusom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 8:47 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Dobio sam neki update na notebooku, krenuo sa Tigrom I i nakon par opaljenih granata tenk je sam opalio 4-5 granata. 1145 update, ak sam dobro upamtio...

Ne znam jel bug ili miš zahebava...

Btw, kako na laptopiću od 11,6" da "zaklopim" igru tj. da je samo maknem sa ekrana? Sad je mogu samo izgasiti (Exit battle ili Alt+F4)...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Alt+Tab ili Win+Tab?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
World of Tanks

Već duže nisam igrao, čitam update log i vidim "Concurrent Rendering Support" :D
Prije sam na low postavkama imao 30fps (v-sync). Kad sam pokrenuo novu verziju na istim postavkama 60 i to stabilnih. Isključim v-sync kad ono 90-140, srce mi se rastopilo. Stavio sam na mid postavke i uključio v-sync, dobivam 60, tu i tamo se spusti na 50 (hm, kaj ne bi trebalo na 30 zbog v-synca?). Igra sad izgleda puno ljepše.

Phenom 945@3GHz, GTX 750Ti. Grafičkoj je average load 50%, znači i dalje je bottleneck CPU.

Čekam ovaj update ko ozebli sunce godinama. XD

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
World of Tanks

meni se cini da mi isto radi igra ko i prije

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

 

Kakv hit za pobijedu, ovo je umjetnost.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Btw, kako na laptopiću od 11,6" da "zaklopim" igru tj. da je samo maknem sa ekrana? Sad je mogu samo izgasiti (Exit battle ili Alt+F4)...

 Pretpostavljam da ti to to treba iz istog razloga kao i meni :D :D :D :D

 

Ne znam dali ovo radi na drugim winowima ali na Win 10, CTRL + WIN + D s ovom kombinacijom si napraviš drugi virtualni desktop, mijenjaš desktop pomoću CTRL + WIN + Srelica ljevo/desno. Igru samo moraš staviti u borderles windowed mode. Pa kada se pojavi "kritićna" situacija prebaciš na drugi desktop s CTRL + WIN + Srelica ljevo/desno

13 godina
offline
World of Tanks

Meni se danas stalno pali crvena lampica i igra trza ne znam jel do interneta ( optika) ili od Patch-a uglavnom pušiona.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

ljudi opet trebam provjeru, radi se o klanu tj. stranhold gradevinama. koja teorija je tocna:

 

1. nmeđu najvaznijim su glavna zgrada, artiljerija i financijska jer: za glavnu dobivas busteve, financijska palis si srebrro kad igras 10ke, artiljerija jer si efikasniji u igri. Nema nikakvih dodatnih penala ako sve zgrade nisu isti level, mora se samo zadovoljiti uvjet zbroja za glavnu jedinicu

 

2. sve treba dizati ravnomjerno jer onda pretplatis pojedine objekte. Tipa dizes samo 3 jedinice koje zbog ne jednakosti koštaju više industrijskih resursa

 

tnx

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

Meni se danas stalno pali crvena lampica i igra trza ne znam jel do interneta ( optika) ili od Patch-a uglavnom pušiona.

 Da identićna stvar ali ćim je izašao 1.4 imam spajkove, najgore je kada sam u borbi onda poćne sranje. Isto optika. 

13 godina
offline
World of Tanks

Pozz tenkisti :)

 

Nakon godinu i 3 mjeseca se vraćam tenkovima i idem ispočetka (zajebite reroll ). Idem ispočetka jer sam svoj acc prodao, a kupovati ne želim.

 

Dajte mi recite što sam propustio i ima li nešto vrijedno obraćanja pažnje? Roll out 

 

Edit: zanima me i community, jel wot odumire, stagnira ili raste? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 19:42 (Ćoby).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Odumire, i tako već godinama...

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

ova posada od bozica, koliko ste dobili perkova na njoj?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Riješio se ove odlične igre na 6 mj. mjenjao acc. za PS4 nakon toga nisam igrao 6 mj. mislio to je to idem igrati nešto drugo. Međutoa opet sam se vratio ovoj odličnoj igri WOT ovisnost.

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

Riješio se ove odlične igre na 6 mj. mjenjao acc. za PS4 nakon toga nisam igrao 6 mj. mislio to je to idem igrati nešto drugo. Međutoa opet sam se vratio ovoj odličnoj igri WOT ovisnost.

Teško je to objasniti, da li ovisnost, da li stockholm syndrom. Ja to gledam s pozitivne strane, da toliko visim po kladionicma i kockarnicama već odavno bih bankrotirao i stradao od kamatara, ovako samo stradavaju živci za tu jednu od pedeset odigranih partija na kraju koje jedva dođeš do zraka od uzbuđenja što si napravio.

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ovaj frontline je vrh, nisam ni poceo a general.

 

Kada napadate nemojte ici rush zadnji objective ako probijete jednu stranu, treba uzeti sve na mapi da se dobije na vremenu, isto tako ako branite, nemojte ici braniti zadnji ako probiju stranu, bolje je braniti na polju i boriti se. Ovo su prave tenkovske bitke, osjecajaj kada igras je vrh!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...
hummer0 kaže...

Riješio se ove odlične igre na 6 mj. mjenjao acc. za PS4 nakon toga nisam igrao 6 mj. mislio to je to idem igrati nešto drugo. Međutoa opet sam se vratio ovoj odličnoj igri WOT ovisnost.

Teško je to objasniti, da li ovisnost, da li stockholm syndrom. Ja to gledam s pozitivne strane, da toliko visim po kladionicma i kockarnicama već odavno bih bankrotirao i stradao od kamatara, ovako samo stradavaju živci za tu jednu od pedeset odigranih partija na kraju koje jedva dođeš do zraka od uzbuđenja što si napravio.

 Ja sam svoj acc prodao za cca 500kn i sad mi je žao jer moram sve ispočetka a imao sam hrpu tenkova i jedan od najdražih T34 premium... kad se sjetim koliko me grindanja čeka muka mi je 

9 godina
offline
World of Tanks

Taman kupio su-14-2 klikera i idem ga opremit, vidim da gusjenice ne mogu izdržat i idem stavit poboljšane dok ne otključam bolje, ali nema uopće opcije za to. Ja sam mislim da svaki tenk u igri ima tu mogućnost dodatnih gusjenica, jeli to neki bug u igri ili ima iznimaka kod nekih tenkova oduvijek?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Taman kupio su-14-2 klikera i idem ga opremit, vidim da gusjenice ne mogu izdržat i idem stavit poboljšane dok ne otključam bolje, ali nema uopće opcije za to. Ja sam mislim da svaki tenk u igri ima tu mogućnost dodatnih gusjenica, jeli to neki bug u igri ili ima iznimaka kod nekih tenkova oduvijek?

 Su-14-2 ima od svega po +1 za nadogradnju (gusjenice, motor, radio i top)

 

9 godina
offline
Re: World of Tanks

Mislim na gusjenice koje spadaju pod opremu ko rammer, vstab...

16 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Mislim na gusjenice koje spadaju pod opremu ko rammer, vstab...

 nema, kao što ventilaciju nemaju tenkovi "otvorenog tipa" npr Su-8, Borsig Waffentrager i slično

 

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Koja bolesna bitka, bas gustam u ovom frontlineu, extra je.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice