World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.304.205
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
World of Tanks

S4NT4SG0TG0L9 - ljetna cammo samo 1 slot, npr. samo za kupolu ljetni cammo

PANSFKA112019 - med cal rammer + gld

VGJBSAK112019 - 35x auto pp aparat

 
4 0 hvala 9
14 godina
offline
World of Tanks

 

1b3l13v31nkr4m7u5

 

Kamuflaža za švabe.

Moj PC  
2 0 hvala 5
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...
 Kolega ED63 je spominjao Hydro kao nešto što valja...

 ma ne vrijedi to 3 soma bonda, to je bil neki ekskluzivni reward mislim da za neki preorder il nesto, i onda je iso kao kod uz neku grafu mislim

to je obicni pancer 3 ili 4 sa velikom guzicom zbog tog drugacijeg pogona

lukica123 kaže...

skupljaj za t8 premiume, nemoj bacat bondove na te low tier premiume.

 jedino ti se osmica isplati, vise zaradis sa t6 obicnim nego t5 premiumom

mozda ak ti ostane pa si uzmi neki

cekaj bozic i event, mozda budu dijelili neke bonde, kazem mozda, jer su vjerojatno tolko iskoordinirani i iskomunicirani da znaju ak je neko dobil prosle godine 5 soma bonda i onda ove 3 soma ima za besplatnu prem osmicu a to im nije u interesu

vidis da su ove godine davali t-50-2 ali ne bonde

kolega je u pravu jer se ne isplati nista ispod osmice

eventualno ak je badava il nije neki grajnd onda ajde, moze i sedmica il sestica

AirLive kaže...
ako želiš premium napravi novi acc, pozovi ga sa starim acc u referral i za koju stotinu partija zezancije po low tierovima dobiješ besplatno novu 8icu za izabrat u garaži. Dok dodeš do kraja referrala dobit ćeš još 1500 bondova, ako zapneš možeš i 2 acc napravit za još 1 8icu i još 1500 bondova, a onda imaš već preko 7k bondova i još malo do 8k za opet novu 8icu...

 tak sam i ja racunal al sam zapel jer mi se neda, makar budem dogural i taj drugi referal do kraja

neda mi se slike sad trazit, al na prvom sam uzo kv-122 i amx mile 49 liberte na glavni

na drugom imam vec panteru M10 pa se jedino isplati su-122-44, ipak bolje zaradjuje nego npr. tiger 131 kaj bi mi trebal za njem hevi posadu

al posto se sad moze kupit trening posade, bolje uzet prem koji vise zaradjuje, bez obzira na naciju i tip

da mi je to neko reko prije godinu - dvije, najbolje treniras njem hevi posadu sa ruskim td-om .... bo ga pital cega se nagutal

Spiridon kaže...

Ma imam već 4 accounta. Ne da mi se grindat taj T8 premium.

 ajde ja imam samo 3 ... BOLJI !

i dva-tri na "cuvanju", i jedan na NA napravljen zabunom

i jedan od forumasa "da probam"

cek cek moja mama NEMA AKAUNAT ? odma cu ju regrutirat i invajtat da ju nebi neko drugi 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

S4NT4SG0TG0L9 - ljetna cammo samo 1 slot, npr. samo za kupolu ljetni cammo

PANSFKA112019 - med cal rammer + gld

VGJBSAK112019 - 35x auto pp aparat

 prvi radi

Dragone kaže...

 1b3l13v31nkr4m7u5

Kamuflaža za švabe.

 radi

ni onaj za 7 dana prem ne radi (barem ne kod aktivacije)

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Dragone kaže...

 

1b3l13v31nkr4m7u5

 

Kamuflaža za švabe.

 Isto ova ko i u ovom mom postu poviše, isto ljetna. Valjda je za očekivati još 7 dana po kod za obojat cijeli tenk...

ED63 kaže...

 tak sam i ja racunal al sam zapel jer mi se neda, makar budem dogural i taj drugi referal do kraja

neda mi se slike sad trazit, al na prvom sam uzo kv-122 i amx mile 49 liberte na glavni

na drugom imam vec panteru M10 pa se jedino isplati su-122-44, ipak bolje zaradjuje nego npr. tiger 131 kaj bi mi trebal za njem hevi posadu

al posto se sad moze kupit trening posade, bolje uzet prem koji vise zaradjuje, bez obzira na naciju i tip

da mi je to neko reko prije godinu - dvije, najbolje treniras njem hevi posadu sa ruskim td-om .... bo ga pital cega se nagutal

 Tako i ja, sporo mi ide, očekivao sam brže to. Za početak sam uzeo tier 5/6 koje računam ko neki optimum, onda sam se sad prebacio na tier 1 di su dosta brže partije i stalno skoro vrti himmel/abbey/mines i zna bit samo 11v11 i sl. jer nema dovoljno igrača. Ne znam, možda optimum igrat na tier 2/3 sa nekim dobrim tenkom (možda neki derp...) jer već tier 4 ima +2 mm. Ovaj 1. referral malo istražujem kako najbrže grindat, računam da će slijedeći bit brže.

Isto planiram uzet amx pošto je najbolji u ponudi, ne može bit loš čim ti imaš leet avg dmg na njemu...

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 16:42 (AirLive).
14 godina
offline
World of Tanks

HAHAHA. Najveći event u godini i što se desi na EU? Nema. Technical issues. 
Koliko nesposobni možete biti. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 7:35 (mystik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

u launcheru piše da je pomaknuto za sat vremena.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

u launcheru piše da je pomaknuto za sat vremena.

Znam. Al morao sam jednostavno. 

Uglavnom, uzeo 25 boxeva.

7500 golda,2500000 credita(useless), 13 dana premiuma, Pz III K, Sexton, Wheelie boi, Panther, Firefly i Spaghetto. Julia Winfield comm, E4, E100, Jagdpzda skinovi. 

Šteta što nisam dobio 430U skin i naravno 730. Al nije loše zbog Spaghetta, povisio value jako. 

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Spagetto je ponajbolji T8 premium tenk. Mozda ne zaradjuje dobro kao Skorpion G,

i nema tako dobre granate kao S1, ali je u bitkama 1na1 prebrutalan. Ako ima pun klip,

a najcesce 1na1 ima, sanse da te ugasi su velike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

hahahahaha koji face palm, uzo onaj od 11 boxova, dobio 3000 golda, 7 dana premium, 1000000 silvera i ono hovno amx T2 oje sam odma prodo. Sve skupa oko 7,5 golda iliti oko 27-28 ojra. Mozda sam previse ocekivao, al i prosle godine isto dobio (mozda su mi samo copy-paste uradili ), tako da sto su dobili od mene ojrica dobili. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav svima. Bogami...izdržao sam jedno vrijeme bez  WOT-a. Rekoh došla zima i sjetim se borova..kuglica i pahulja. Počastimse sa 41 kn i uzmem onaj jedan Božićni paket. Prvo sam mislio skrivena kamera ! 1000 zlatnika....500.000 srebrnjaka....milion kuglica i tenk ! YBT...nisam znao da ima i sa 2 cijevi..hhahaha..koja fora. Čim sam stavio sve žive lampice i ukrase ODUŠEVLJENJE,,,lijepa dijeva sa poklonima i još super obuka na 2 skila ! Ako sutra ne dobijem lutku na napuhavanje Nives Farenhajt jako ću se razočarati :-) 

 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

sretniče.. frend isto dobio dvocjevaša. inače to je prva dvocjevka u igri.

ja sam kupil 36 boxova, ni jedan t8.. hrpa skinova, hrpa zlata, hrpa low tier premiuma

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Spagetto je ponajbolji T8 premium tenk. Mozda ne zaradjuje dobro kao Skorpion G,

i nema tako dobre granate kao S1, ali je u bitkama 1na1 prebrutalan. Ako ima pun klip,

a najcesce 1na1 ima, sanse da te ugasi su velike.

 ok tenk al bas 1na 1 je banana,obicno 1 bar dingas i onda kad si ispuco sve sa ovim shit dpm-om  mos se j.... ak nemres pobec

14 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

sretniče.. frend isto dobio dvocjevaša. inače to je prva dvocjevka u igri.

ja sam kupil 36 boxova, ni jedan t8.. hrpa skinova, hrpa zlata, hrpa low tier premiuma

 Imam ja jednu dvocjevku prije ove

 
 
 

9 godina
offline
Re: World of Tanks

Koja sreća, u 3 kutije dobiti 8icu... Toliko inače košta 8ica na 90% popusta kad bude maraton. Svaka dalja kupovina ti je razočaranje :)

13 godina
offline
World of Tanks

jeli netko kupio renegadea.. ja sam ga kupio jer me koštao 17€, pa rekoh why the fudge not, odličan mi je tenk, ako se izuzme onaj tumor gore.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Ja sam dovršio maraton do kraja tako da me je besplatno ispao, čuo sam da je dobar, ali nisam još igrao. Uvijek kad dođe novi tenk, ako ga imam, čekam par tjedana da se smiri mm jer u početku pola tima vozi isti tenk i nije zabavno. Kad su bile ove nagrade za stare igrače sa svake strane si imao min. 5-6 super hellcata...

13 godina
offline
Re: World of Tanks

dosta si se onda naigrao 

ja hellcata nisam probao, kao ni većinu low tier prem./reward tenkova.. renegade je super, odličan gun handling i dpm. tumor i nije toliko problematičan jer doslovno možeš snapshotati.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Jesam, imao sam dosta slobodnog vremena pa sam zapeo. Puno mi je veći gušt osvojit nešto igrajući nego samo platit, nije mi to to. Ne želim se navući na plačanje, trebali bi još oni meni platit za stres :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 0:10 (AirLive).
13 godina
offline
World of Tanks

nego kaj mislite, jel bu black market oko božića? samo sam prodaval tenkove koje sam dovršil, nisam niš novo kupoval pa se skupilo hrpa creditsa 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

U 25 kutija dobio E75 TS, SU, OBJ. Frend kaze evo ti jos 11 kutija za progetta i dobio i njega. Nemam kaj za dodati... 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Progeta sam kupio za neki sitiniš još kada se prvi puta pojavio na ondašnjem maratonu ( ako me mozak dobro služi - nekih 35 kn ) i stvarno je dobar, al mi je uvijek najdraži premium 8  FV 4202. Ima još nešto što mi se jako sviđa na Novogodišnjem napucavanju. Dobije se hrpa onih dumina za otključavanje/istraživanje tenkova. Stvarno Ok stvar. otključao T8 šveđanina i to 100%. Plus ove djevice sa skilovima.. Onaj lovac Superhelcat koji smo dobili na poklon mi i nije loš.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

nemoj to pričati, u iskušenju sam da spičkam još para na kutije .. ja bi dvocjevku ffs

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
World of Tanks

Ovaj x5 šta možemo iskoristit je odlična stvar, nakupio preko 20 000 exp-a u jednoj bitki

 
 
 

LINK

 

Kako je lijepo ovako grindati
malo ispod 20 000exp-a u jednoj bitki

 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 16:08 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

nemoj to pričati, u iskušenju sam da spičkam još para na kutije .. ja bi dvocjevku ffs

 kupio sam i ja odmah još jednu ( yebesh 5 eura....blagdansko raspoloženje je ) i dobio 1500 zlatnika 5000 slobodnih iskustava,250000 srebrnjaka,nekoliko dana premium ac,hrpu nekakvih kuglica i ukrasa i "vrhunski" premium  3. tier haubicu...hahahaa...Ali opet, kada sve zbrojim nije to uopće loše. Jedina mi je želja otključati desetu razinu praznične atmosfere da popunim onaj album iz 2018. Malo mi ostalo za još poneku kamuflažu.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
9 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Hehe u 11 kutija jedan tier 2 tenk, ako ću ikad više dati jednu kunu tom wg

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

lik kupi iz klana 2x  3 kutije i dobi 2 tier 8 tenka?? koja su sanse  za to 1%?ja da ih uzmem 75 nebi dobio nis

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Dobije se hrpa onih dumina za otključavanje/istraživanje tenkova. Stvarno Ok stvar. otključao T8 šveđanina i to 100%.

 Meni taj koncept uopće ne paše. Ok što daju popust na istraživanje, ali npr. ako ti za tenk treba 100k xp, dobiješ 10% popusta i oni ti spuste na 90k xp. Puno bolje bi za igrača bilo da ostane 100k xp, ali da dobiješ 10k na njemu, kao da si ih izgrindao, jer onda tako mogu craftat xp koliko mi treba da tenk bude full istražen i onda nije problem igrat, ali jbg onda ne koristiš free xp i tu leže pare za firmu...

Žiga82 kaže...

lik kupi iz klana 2x  3 kutije i dobi 2 tier 8 tenka?? koja su sanse  za to 1%?ja da ih uzmem 75 nebi dobio nis

  Dobit ćeš 100% ono što želiš samo je pitanje koliko ćeš dati i koliko ćeš bit na dobitku/gubitku. Jbg, zakon velikih brojeva :) Lani je svaki igrač za ovaj event dobio samo po jednu free veliku kutiju. I normalno da je bilo više njih koji su iz te jedne dobijali premium 8icu. Jer kad daš po kutiju na par stotina tisuća accounta, mora neko ubost.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2019 4:35 (AirLive).
12 godina
offline
World of Tanks

 dobit cu  100% nis jer necu nis dat:)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

t4nkm4s3v3ryd4y

 

Opet cammo.

 

Moj PC  
2 0 hvala 6
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice