World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.311.239
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
World of Tanks

A je im Reward... Ni Sherman Jumbo ne gubi srebro tako lako...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Ma to su nešto sjebali s troškovima, ne sječam se da sam ikad tako gubio pare s tier VI tenkovima, bez gold spama naravno.

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

5 milja srebrnjaka se mora nekako potrosit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Jucer odigrao jednu jedinu partiju sa T-50, od 15 tenkova bilo 10 tak T-50..strasno zabavno, ko zohari smo se utrkivali do sredine a tamo masovni pokolj...

Najbrze vozilo koje sam vozio dosad..Fora.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Nebi bilo lose kad bi se tema preimenovala u WOPT( world of premium tanks)

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Gdje su dani bez fizike kada je taj mali tenk bio nešto najbže što si mogao susresti.

Srce mi je puklo kad su ga promijenili sa MT-25.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Ode reward tank na bubanj.... Ovo je glupost kao dali ti tenk a ono dali noobovima da gube srebro pa da kupuju premium racune ... Sve je to taktika zarade...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Meni je i ovaj zimski zadatak totalna gnjavaža. Sa francuskom haubicom  ( X tier) napravim 2.900 štete, uništim 3 tenka,pobjedimo 15:10 i dobijem 445 osonovnog iskustva i budem 11 u ekipi ?????? Yebothepass...igrao sam 2 sata da skupim 3.000 osnovnog iskustva i to samo za prvi zadatak. Nadam se da ova glupost nije zamjena za one kuglice i borove od prošle godine ?!

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...
Ode reward tank na bubanj.... Ovo je glupost kao dali ti tenk a ono dali noobovima da gube srebro pa da kupuju premium racune ... Sve je to taktika zarade...

 Ma kome uopće treba taj glupi tenk. Pa oni koji su ga dobili igraju 5 i više godina i imaju u garaži brdo tenkova.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Taj tenkic je vise kao collector's item.

Nema svrhu zarade. Samo je jako zabavan za igrati.

Odigrat cu par partija s njim i spremiti.. Imam previse "posla" sa grindanjem love za kupovinu skupih tier10 tenkova, a bome i za njihovu voznju...

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Meni iskreno nije ni zabavan... Igras tier 8 manje vise non stop po meni zabavniji je amx iste klase.
A najzanimljiviji laki tenk mi je m5a1...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

oce biti i ove god kuglica i bora? bilo je fora jer se moglo staviti popust tipa na granu koju grindas. koliko sad vidim jedino je adventski kalendar naravno kupnja premium tenkova....

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Ovim poljacima treba iduće godine zabranit dolazak na ljetovanje ako igraju WOT 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2018 18:44 (Ziga).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

hehe, sigurno!

 

Mrzim ovu poljsku liniju, hebote koji dpm ima..

Moram krenut u nju, a ne da mi se..

 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

Ovim poljacima treba iduće godine zabranit dolazak na ljetovanje ako igraju WOT 

 ma nisu ni balkanci nista bolji ali pastetari su katastrofa

AMD AntiBoy
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Nije mi drago individualne vjestine svoditi na nacionalnost, al poljaci su uvjerljivo najgori igraci u wotu.
Sinoc sam igrao jednu bitku s Grille 15, pomislim da ce biti dobra partija jer sam napokom dospio u bitku sa osmom razinom. U jednom platoonu su igrala trojica igraca u IS3, najprije me jedan od njih pogodio jer nisam isao tamo gdje je on zamislio. Samo sam ga prijavio, jer mi se nije dalo trositi vrijeme. Nakon nepune minute pogledam rezultat, a tamo 0:3, pogledam tko je mrtav: trojica poljaka u IS3. Naletjeli su na dva laka i jednog srednjeg koji su ih svu trojicu ubili bez da su izgubili iti jedan hp.
0:3 s tri teska tenka manje je unaprijed izgubljena bitka. Naravno da sam dozivio zivcani slom i sve im sasuo u chat, al kakve mi koristi kad niti jedan od njih ne zna engleski i nisu nista odgovorili.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pomognite njubari. Davno sam igrao WOT i dogurao do t7 sa 2 nacije i sada bi opet igrao ali casual bez presinga grindanja i skorova. Samo povremena zabava. Jel dobar izbor uzet neki premium T6 tenk (mediume volim, npr. neki T34 s njim sam bio ok) ili koji drugi  tier. i tenk. Ali da nije preko 150kn jel ne želim više davat malo bogatstvo za igru, pogotovo kaj ću je igrat kao drugu igru.

hvala unaprijed

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 11:58 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Ovaj Type 64 je tako broken tenk u novom MM-u, ako se jos uvijek moze kupiti za zlato u igri preporucam svakome da ga uzme, s 3-5-7 sustavom trga kao top tier, a spota ko lud kao bottom tier.

 

 
 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

i da volim lajtove i da ga kupim sutra bi maknuli 3 5 7u zadnje vrijeme derem samo sa e75, tenk je brutalan

a i od kad je 357 neisplati se igrat nis osim t9

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 14:39 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Pozdrav, jel se još može pokupit ta nagrada? Srebrnjaci i tenk?

acc je napravljen prije 4,5 godine a baš mi je komp krepan pa ne mogu ući u igru

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 16:34 (Mate15SLC).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
gnomisa kaže...

Pomognite njubari. Davno sam igrao WOT i dogurao do t7 sa 2 nacije i sada bi opet igrao ali casual bez presinga grindanja i skorova. Samo povremena zabava. Jel dobar izbor uzet neki premium T6 tenk (mediume volim, npr. neki T34 s njim sam bio ok) ili koji drugi  tier. i tenk. Ali da nije preko 150kn jel ne želim više davat malo bogatstvo za igru, pogotovo kaj ću je igrat kao drugu igru.

hvala unaprijed

 Za pocetak nemoj trositi novce nego iskoristi rentail kodove da vidis koji tenk ti se uopce sviđa. Imas dva seta rentail kodova i iz svakok seta mozes isprobati jedan tenk:

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/687605-7-day-rental-codes-inside-updated-2nd-set/

 

Ja sam dva puta rentao Skorpiona pa mi je nakon toga stigao nekakav popust bas za Skorpiona. Ne znam je li to ima veze jedno s drugim ali tako je ispalo.

 

Osim toga, aktivan je adventski kalendar u kojem svaki dan imas na popustu jedan tenk:

https://eu.wargaming.net/shop/wot/filter/?name=advent_calendar2018&utm_source=wot-portal&utm_medium=portal-skin

 

Sto se tice tiera, osma razina ima najbolji omjer potrosnje (popravci i granate) i zarade, tako da ti preporucam 8.

 

I za kraj, ako ces vec kupovati tenkove nastoj kupiti tenk nacije i vrste koju ces grindati, tako da mozes koristiti istu posadu. Npr. ako grindas srednje francuze mnogo ce ti ponoci da imaa srednjeg francuza premiuma (npr. Rev ili Lorr) u kojem mozes trenirati posadu.

9 godina
offline
Re: World of Tanks
Mate15SLC kaže...

Pozdrav, jel se još može pokupit ta nagrada? Srebrnjaci i tenk?

acc je napravljen prije 4,5 godine a baš mi je komp krepan pa ne mogu ući u igru

 Možeš, sve do 12. mjeseca iduće godine.

16 godina
offline
World of Tanks

Dobit ću slom živaca i nešto ću razbit...

 

otključao i kupio E50M, prodao E50...posadu goldima prebacio na E50M

svi skillovi i perkovi su tu...naravno nezaobilazni 6th sense...

 

i sada...BUG!

 

prvo me ROKNU i onda mi se upali 6th sense nakon 2-3 sekunde?

svih 8 bitki sam poginuo na istu foru...

 

kako?

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Toliko i treba vremena da se upali 6 sense, sa onim warbond ili kako se već zove možeš smanjiti to vrijeme reakcije za 1 sekundu manje. Probaj pa javi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Dragone kaže...
Toliko i treba vremena da se upali 6 sense, sa onim warbond ili kako se već zove možeš smanjiti to vrijeme reakcije za 1 sekundu manje. Probaj pa javi.

probao... i pali... prvo 6th sense..onda se "skrivam" iza stijene i slijedi protivnički pogodak ispred mog tenka

 

No..... zašto samo s tim tenkom? imam recimo Mausa ili PzE100 koji se vide s kraja na kraj mape i 6th sense nema problema s time bez bondova?

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
gnomisa kaže...

Pomognite njubari. Davno sam igrao WOT i dogurao do t7 sa 2 nacije i sada bi opet igrao ali casual bez presinga grindanja i skorova. Samo povremena zabava. Jel dobar izbor uzet neki premium T6 tenk (mediume volim, npr. neki T34 s njim sam bio ok) ili koji drugi  tier. i tenk. Ali da nije preko 150kn jel ne želim više davat malo bogatstvo za igru, pogotovo kaj ću je igrat kao drugu igru.

hvala unaprijed

 Za pocetak nemoj trositi novce nego iskoristi rentail kodove da vidis koji tenk ti se uopce sviđa. Imas dva seta rentail kodova i iz svakok seta mozes isprobati jedan tenk:

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/687605-7-day-rental-codes-inside-updated-2nd-set/

 

Ja sam dva puta rentao Skorpiona pa mi je nakon toga stigao nekakav popust bas za Skorpiona. Ne znam je li to ima veze jedno s drugim ali tako je ispalo.

 

Osim toga, aktivan je adventski kalendar u kojem svaki dan imas na popustu jedan tenk:

https://eu.wargaming.net/shop/wot/filter/?name=advent_calendar2018&utm_source=wot-portal&utm_medium=portal-skin

 

Sto se tice tiera, osma razina ima najbolji omjer potrosnje (popravci i granate) i zarade, tako da ti preporucam 8.

 

I za kraj, ako ces vec kupovati tenkove nastoj kupiti tenk nacije i vrste koju ces grindati, tako da mozes koristiti istu posadu. Npr. ako grindas srednje francuze mnogo ce ti ponoci da imaa srednjeg francuza premiuma (npr. Rev ili Lorr) u kojem mozes trenirati posadu.

 Prvo, hvala ti puno na infromacijama. Ovo s rentom je super. Kažem, već sam igrao i mediumi su mi najviše pasali. T8 je ekonomski sad ok ali to se mijenja koliko sam skužio a mislim da je u T8 već dobrano pro ekipa pa nisam baš ziher da bi tamo dobro prošao.

Za adventski kalendar znam ali to su packovi 250+ kn koliko sam skužio.

12 godina
offline
World of Tanks

gnomisa imas za 100kn t34-85m

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

gnomisa imas za 100kn t34-85m

 Taj sam baš i gledao hehe.

Nego u WOWS sam master a u WOT užasno variram. Uzeo onog francuza teškaša i IS6 na posudbu i s jednim i drugim imam partije di roknem njih 5 a onda partiju di me flankaju ko majmuna. OK tek sam počeo ali nekak mi ti teškaši ne leže.

14 godina
offline
World of Tanks

Evo ovako danas malo sto me je prosralo sa T100-LT 

http://wotreplays.eu/site/4656027#pilsen-lorthiras-t-100_lt http://wotreplays.eu/site/4656027#pilsen-lorthiras-t-100_lt
http://wotreplays.eu/site/4656832#glacier-lorthiras-t-100_lt http://wotreplays.eu/site/4656832#glacier-lorthiras-t-100_lt
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...
Dragone kaže...
Toliko i treba vremena da se upali 6 sense, sa onim warbond ili kako se već zove možeš smanjiti to vrijeme reakcije za 1 sekundu manje. Probaj pa javi.

probao... i pali... prvo 6th sense..onda se "skrivam" iza stijene i slijedi protivnički pogodak ispred mog tenka

 

No..... zašto samo s tim tenkom? imam recimo Mausa ili PzE100 koji se vide s kraja na kraj mape i 6th sense nema problema s time bez bondova?

 

 

 Sa svakim tenkom ti je isto, lampica se pali nakon 3 sec od spotanja. Razlog zašto te u E50M odmah gađaju a u Mausu i Jgpzu ne, je u tome da za ovu dvojicu trebaš dobro skupiti nišan da bi naciljao kritične točke, a i što je vjerojatnije prebaciti na gold, a to zahtjeva nekoliko sekundi. Računaj da, ako je spotano više tenkova, protivnici gađaju onaj s najmanje armora.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice