World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.364.904
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

Osobno, igrao sam samo trial par puta do lv20 i kod frenda u nekoliko navrata da usporedim private i original. Razlike postoje, naravno, ali ono najveće što fali na private serveru je količina ljudi.

Na svom vlastitom private serveru igram već tri godine sa frendovima, iskreno, ne žalim ni za čime jer se skupimo kad poželimo, quitamo instance kad poželimo, većina vas je igrala na vrlo lošim private serverima ili sa nekakvim nebuloznim modifikacijama za dječicu. Ne osjećam se kao da sam nešto propustio. Pogotovo nakon što masa frendova koja igra ili je igrala na orginalu quita jer im se ekipa raspadne ili im se život počeo raspadat od tih čekanja i raidanja i inih sranja.

 

Uglavnom, wow je revolucija poput doom-a 2.

 

Ako nekog zanima vlastiti private server, neka skokne na http://www.mangosproject.org/forum/. Da napomenem, na tom forumu nemate sve što je potrebno za server, ali ima uputa i savjeta kako do svog servera.

16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
Imam 70 troll huntera na Sylvanas, a na istom serveru mi je i 62 lock.
Inace, igrao sam na privateu neko vrijeme i mogu reci da je prava stvar puno bolja.
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

Hmmmm.. nisam nikada probao takvu vrstu servera. WoW sam od početka igrao samo na originalnim serverima i ne znam kakav bi bio osjećaj igrati na 'sandbox' serveru, no to sad ionako više nije relevantno. Stigle nove igre za proigrat, a vremena za MMORPGove imam sve manje u životu na žalost. Pokušat ću još sa Age of Conan-om nekaj napravit ovo ljeto, ali nekak nisam baš optimist da ću daleko dogurati Neodlučan


Intel Core2 Duo E8400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Sudeći po patchu 2.4 i najavama, Blizzard WoW u potpunosti okreće ka casual igračima i to do te mjere da će se WoW moći igrati kao i jedan FPS... samo na pola sata npr, a to nadajmo se, neće dati osjećaj da smo zapeli.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Gle, micanje attunementa i te stvari Blizzard je napravio kako bi pruzio priliku novim igracima da iskuse neke od instanci iz TBCa, buduci da poslije 2.4 direktno dolazi WotLK.
Vjerojatno ne zele da se dogodi isto sto je bilo sa Vanilla WoW instancama. I nece se bas moc igrat kao i FPS... malo prenagla izjava, zar ne?

 

"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2008 0:10 (Hadriel).
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Pa baš i nije prenagla izjava.

Dođeš, logiraš se na pola sata, odradiš neki heroic, nekoliko Arena ili malo farmaš i na kraju od badgeva i PvP rewarda kupiš opremu ništa lošiju od raid opreme. Baš fino i pošteno.

Kome se raida, raida, kome ne, ne mora. Svi dobiju jednako za jednaku količinu uloženog vremena. Način trošenja vremena je na pojedincu.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
naxeem kaže...

Kome se raida, raida, kome ne, ne mora. Svi dobiju jednako za jednaku količinu uloženog vremena. Način trošenja vremena je na pojedincu.


 Ja u tome ne vidim ništa loše. Zar je u WoW-u određeno da moraš samo raidovat da bi dobio gear?
Zašto bi WoW morao igrati po cijeli dan da bi dobio gear? Nagrađivano ne bi trebalo biti samo uloženo vrijeme, već skill.
A svi znaju za to da dolazi WotLK, nakon čega će ionako bilo kakav TBC gear biti slab.

Igra se odvija na takav način, i ako netko ne može naći načina da uživa u promjenama, onda neka ne igra.

"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2008 17:04 (Hadriel).
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Pa ni ja tu ne vidim ništa loše. Dapače, oduševljen sam smjerom u kojem WoW ide. Čak sam i popljucao Nihilum na njihovom sajtu gdje se žale na to. Zašto bi postojala elita nezasluženo? Njihovi bogati tate i mame im ostavljaju dovoljno vremena da mogu po cijeli dan samo igrati WoW i provoditi po pet sati u komadu u jednoj igri, jednom raidu.

Stupidna ideja ljudi koji nemaju obaveze u životu.

Blizzard ima potpuno pravo što sve više end-game content približava casual igračima jer isti nikada i nije smio biti rezerviran samo za one bez života, već za svih jednako; Ne u odnosu na količinu vremena koju ulože u jednom danu, već općenito. Jer, budimo realni, rijetki mogu dnevno odvojiti cijelo popodne i večer za igru. Svaki ili svaki drugi dan.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

QFT
Istina...

Mislim da sam krivo protumačio tvoj post.

Bio sam pod dojmom da si jedan od onih koji se stalno žale na 2.4.

Drago mi je da sam bio u krivu.

Osmijeh


"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

Da, promjene su dobrodošle, jer kada sam ja napustio igru (prije nekih 5 mjeseci) nije se moglo ništa napraviti ukoliko nisi proveo svakodnevno BAREM po 4,5 sati grindajući resurse i farmajući gold kako bi uopće mogao dobiti priliku za sudjelovanju u kakvoj instanci višeg lvla. Sve veće gilde su postale totalno elitističke i zahtjevale od igrača da se 'ozbiljno posvete' igranju i pridonose svojim trudom i predanošću gildi. Jednostavno mi se više nije dalo svaki dan po sat,dva casually igrat kad je ekipa totalno pošašavila i endgame content mi nije bio dostupan radi takvih freakova i takvog gameplay-a.

 

 


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
WoW je jako dobar,ali pomalo mi je sve "slabiji i slabiji" malo manje ga sada igram nego li prije 3 mjeseca...
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
zanima me, jel se moze pricat o pvt serverima, vidim da se gore spominje, ne zelim ubrat ban, pa...
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
SinCr0 kaže...
zanima me, jel se moze pricat o pvt serverima, vidim da se gore spominje, ne zelim ubrat ban, pa...
 Pricat kao u teoriji i da se na njima igra, moze, ali davati adrese i savjete kako ih pokrenuti, to ne. Ako se netko cuje preko privatnih poruka u vezi toga, tu nista ne mozemo jer kako i sam naziv kaze, privatne su.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Malo se vraćam na privatne servere. Počeo sam igrati na Blizz serveru i moram priznati da je fenomenalnoŠutim. Na privatnom je bilo zabavno ali bugovi i nedostatak ljudi oduzimaju puno od duha igre. Iskreno sam se pribojavao da će lvl-ing teže ići ali nema prevelike razlike i uz sve kvestove i masu ljudi puno je zabavnije. Nije da želim reklamirat WoW ali odkad sam presao sretan sam kao malo dijete.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Ja otkako sam prestao, liječim tugu u Diablu II Nevinašce

I da vam pravo kažem drago mi je što sam smogao snage za prestanak. Mislim da nakon ovog neću više nikada zaigrati MMO (strah me Sramim se)

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.3.2008 21:51 (momak).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Sjeti se kako ti je bilo zabavan igraj ga jos malo sjeti se prijatelja raidova instanci pvp-a-

sjeti se tog osjecaja dok epixi dropaju za tebe....

(da vidimo dali se ima snage oduprijet)


L25 1337 N008
16 godina
offline
World of Warcraft

Misliš da me tim postom možeš pokolebati? Zar ne misliš da sam tu mentalnu borbu već prošao?

Očito nikad nisi probao prestati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Nema te sile koja moze zamijeniti to kada dobijes novi exta dobar item koji ti je bas falio da popunis svoj gear :D


Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

E ovako, zanimale bi me Vaše preporuke za rebuild PCa (koristim ga samo za WoW, netbanking, surfanje i tu i tamo muzika i filmić).

 

PC je star kojih 6 godina, malo usporio za moje sviđanje, a već sam ga dvaput formatirao i sve isponova.

 

U biti htio bih cijelu novu konfiguraciju (procesor, matična, disk, grafička, memorija), DVD/RW i CD ROM već imam dobre. Dakle ovih 5 stavrčica do nekih 4 soma kuna pa onda još recimo novi monitor 22" za nekih 2 soma. Molim preporuke iskusnih hardwer majstora s Bugovog foruma ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Sve mi se čini da ću probati nabaviti Frostmourne. I inače slinim na mačeve, a ta stvarčica mi je draga otkad sam ju prvi put vidio u animaciji Warcrafta 3.

 

Zna li netko da li postoje kakve carinske restrikcije kod nas na uvoz ukrasnih mačeva?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Gdje i kako nabaviti world of wracraft?Plač


Amd 2x,asus motherboard,ati radeon gecube hd 3850,320gb ram-a,4x512mb ddr2 i asus vento chasis
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Algoritam i Crovortex.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Sto mislite kako ce se pojavljivanje age of conana odraziti na wow , jer kako znamo stize i ekspanzija za wow


Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Conan mi se ne sviđa previse pa vjerojatno dosta toga ne znam o igri...Conan je 18+ a wow igra jako puno "klinaca" kojima Conan neće biti dostupan bar ne s legalne strane gledano. Cini mi se da su i dosta razlicite igre s toga sumnjam da će biti neke velike migracije igrača na Conana.

16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Conan je 18+ što znači predivnu činjenicu da će u Conanu biti jako malo djece. S te strane, neće sad svi krenuti na Conana, jer veliki dio WoW igrača neće ni moći (vani su ljudi svjesniji ovog limita, za razliku od nas gdje se djeci kupuje i Postal).

Sama igra jako puno obećava - izostanak WoW-farm/grind sistema i redukcija gear-dependent sistema na minimum, što je upravo ono što mnoge od WoW-a odbija i zbog čega mnogi prestaju s WoW-om.

Ja sam zajedno s 6-7 frendova iz WoW-a (i IRL) već preorderao Conana. Ako Conan bude ono što od njega očekujemo, WoW će izgubiti desetak raidera koji su malo umorni od besmislenog farmanja.

 

Osobno mislim da će Blizzard naići na probleme s osipanjem populacije ako Conan bude dobar. Mnogi su, iako još uvijek igraju, nezadovoljno statusom WoW-a i činjenicom da se sve, od PvP-a do PvE-a svelo na gear. Timovi bez geara nemaju apsolutno nikakve šanse pobijediti gearanu ekipu, a skupljanje dobrog geara je sve teže i teže jer se ili ne raida ili se raida samo Black Temple.

Istina je da WoW ima 10 milijuna igrača, ali od toga je 7 milijuna malih žutih  stvarna popluacija WoW-a i nije baš tako velika kao što Blizzard pumpa. Osim toga, još je nejasno odnose li se brojke na sveukupni broj ikad registriranih ili na trenutno aktivne accounte. Također, činjenica je da se osjeća smanjenje broja igrača, unatoč brojkama.

Gubitak određenog broja igrača ipak neće pretjerano utjecati na WoW. Možda će WoW izgubiti nekih 15-20%, ne više.

 

Ekspanzija dolazi dosta kasno; najranije početkom 2009, ali i u to sumnjam s obzirom da nikakva beta još nije počela, a beta mora trajati barem 8 mjeseci.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Igrao wow od samog pocetka, kad je Wow bio pojam i kad je ekipa bila starija i ozbiljnija. Zaroko bio godinu na faxu zbog wow-a, pa ga se nazalost morao rijesiti. Ali kad se sjetim tih lijepih dana....:D


In pivo veritas
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Za mene je skupljanje geara i poboljsanje lika, jedna od boljih stvari u wowu, mučiš se i gnjavis...ali kada postigneš željeno daje ti neizmjerno puno zadovoljstva. To što ima klinaca nije uvijek loše jer su vrlo često noobovi koje možeš ukokat uz puno zabave. Recimo neki dan dvoje radimo quest i isti taj radi horda ali jedan naseg lvla a drugi ?? za nas...zakačili smo se a horda je završila mrtva bez obzira na 10+ lvla razlike, poanta je da možeš imat gear kakav hoćes ali trebaš znati i igrat bez toga ništa.

Vjerujem da konstantni raidovi dosade...moj guild je nedavno počeo Karazan tako da se osobno nadam da ću vidjeti sve raidove redom pošto je Kara ipak početak a dug put vodi do BT-a.Cool

16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

To sto je Conan +18 govori da bar nece biti djece - noobina koji kvare igru kao sto je slucaj sa Wowom .

Vi ste napravili preorder ali ja se malo i bojim uloziti novac u tako nesto jer sto ako podbaci a ja recimo trenutno prodajem acc -svacas sta hocu reci.

Prema onome sto sam citao po netu o conanu a citao sam dosta u zadnje vrijeme i stalno pratim nove vijesti o njemu , cini se da ce igra biti mrak ali opet postoji ta doza straha da ne bacim novce u vjetar - iako sa preorderom u Algoritma dobijes i mounta besplatno :S


Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Marsh @ Kor'gall

 

Huravat Ehillaku

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
Xorantu kaže...

To sto je Conan +18 govori da bar nece biti djece - noobina koji kvare igru kao sto je slucaj sa Wowom .

Vi ste napravili preorder ali ja se malo i bojim uloziti novac u tako nesto jer sto ako podbaci a ja recimo trenutno prodajem acc -svacas sta hocu reci.

Prema onome sto sam citao po netu o conanu a citao sam dosta u zadnje vrijeme i stalno pratim nove vijesti o njemu , cini se da ce igra biti mrak ali opet postoji ta doza straha da ne bacim novce u vjetar - iako sa preorderom u Algoritma dobijes i mounta besplatno :S


Ne kupuješ auto da bi ulagal novce.
Igra dojde tristotinjak kuna. Ak nemas 350 kn onda si najdi bolji posel a ak ideš u školu okani se igranja i primi se knjige :P

S igrom se dobije đabaleske mjesec dana igranja. Znači ak si kupim igru i jedan vikend ne odem van jer se budem igral onda sam u plusu s parama jer zapit 350 kn je čas posla.

Bilo bi dobro da se denemo na kup kad AOC izađe radi lakšeg leveliranja, kvestanja itd.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice