World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.375
|
čitano: 949.528
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Re: World of Warcraft
Ma classic je nabolji proizvod bio i jedva cekam te orginalne servere bez dbm i ostalog shita sto se tice addona hardcore lgranje ovo od blizzarda je pun pogodak.Evo igrao bfa cak sam imao i progres u dobrom guildu ali mi je smaranje i postalo je dosadno sto se tice pvp-a najgori do sad.Sto sam vidio sad samo se dobro odluciti koju classu napraviti jer ce mi inace pvp biti primarni dio od raidanja razmisljam se rogue, lock ili hunter
AMD AntiBoy

1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
World of Warcraft

Tesko je biti objektivan kad nesto igras 12 godina. I danas se sjecam svih zona iz orginala, i hrpe questova. Dok sam recimo vec sve zaboravio iz WoD ekspanzije, Pandarije (osim Timeless Islanda ofc.) itd. Ali kao sto su neki napisali tada je bilo sve novo. Ja sam igrao aktivno i raidao dok nisu uveli LFR u Cataclysm. Kad je dosao taj zadnji patch bilo je totalno razocaranje, hrpa ljudi je prestala igrati. Dungeoni su bili nabrzinu sklepani a raid je bio uzasno dizajniran. 

Nakon toga sam dolazio i igrao, takoder godinama, ali nikad vise u takvom kontinuitetu.

Danas ima hrpa stvari koje su super i svidaju mi se. Levelanje na zalost nije jedna od tih stvari. 

Ne znam koliko su ljudi danas spremni igrati classic. Nekad smo provodili sate u instancama a danas jedna pogreska ili wipe i pola ljudi se odspoji. Community je bio drugaciji, grindalo se za cijelu guildu a danas je vise manje svatko za sebe. Ja kao alchemist i vise pozicionirani clan guilde smatrao sam osobnom sramotom ako guild tab sa potionima nije krcat. Znao sam satima farmati matse samo za guildu. Profesije su nekako imale vise smisla i znalo se tko ima koji recept.

Danas ima puno vise stvari za raditi na max levelu, prije je igra vise bila exploring. Acchivmenti su imali nekog znacenja. Znali bi browsati achivmente i onda odluciti danas dizemo reputaciju sa tim i tim. I provesti 4-5h samo da bi dobili achivment. Sada se radi vise manje samo ono sto ti treba za progress. 

Sve u svemu ima dobrih i losih stvari. Osobno mislim da je super da cemo imati priliku ponovno igrati classic. Mozda kad zaigramo budemo zahvalni na promijenama danas, mozda nam se svidi i zadrzi nas tako, tko zna, budemo saznali. :) 

http://www.rabbits-clan.com

7 0 hvala 0
3 godine
World of Warcraft

Pozdrav Sparklystars ovdje lider najveceg communitija u wowu s vise od 10 godina iskustva igranja , raidanja , hardcore-a boostanja itd. Mogu reci da sve sta sam zelio sam napravio u ovom retailu ili da nazovem mrtvom wowu,igrica je postala mrtva iskreno i nije vise zanimljiva ,classic dolazi i to mozda vec ranije za 2 mjeseca. Svi ga jakooo jako iscekujemo , kada znate osjecaj da vam se stara ekipa iz rl vraca igrati ,nema voljeg osjecaja nego igrati zajedno i prisjetiti se najboljih vremena u world of warcraft svijetu.Na  sljedecem linkovima se mozete prispojiti s svojim battlenetom accountom u grupe , prva EX YU grupa je puna sa 1000 clanova druga je vec na 109 , veliki su planovi kako za sve tako i za nas u vezi classica i servera koji cemo igrati , server s najvise nasih igraca, tako da ljubitelji alliance biti ce vrijeme :) btw jos uvijek se prodaje swift spectral tiger ako je tko zainteresiran neka mi posalje pm ili doda u igri ! Zivjeli.

Linkovi se nalaze ispod .

https://blizzard.com/invite/yLoB2I2n4

https://blizzard.com/invite/MmzEaAUjmm

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2019 12:47 (Sparklystars).

2 3 hvala 1
8 godina
World of Warcraft

World of Warcraft

I N F I N I T Y - Kazzak

Balkanski guild sa stabilnim vodstvom i dobrom atmosferom!

Horda

http://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/I+N+F+I+N+I+T+Y

Tražimo aktivne igrače spremne na dobru zabavu, druženje i naravno progres.

Potražite nas ingame....

Svetica (BattleTag Svetica #21859)...o/

Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
World of Warcraft

Bok, da ne otvaram novu temu, malo sam se zasitio BfA pa sam složio neki svoj server (moj private) sa meni najdražom WoW exp, WotLK, pa ako neko žali malo tarabit nek mi pošalje na PP poruku. 

p.s. nadam se da me admin neće kartonirati zbog ovog ....

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 19:54 (Taraba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Mislim da sam jedan od rijetkih koji ce slabo ili nikako igrat classic. Ne zato sto ga ne volim, dapace, vanilla mi je uz wotlk najdrazi dio wow-a iako sam tab bio prljavi alija jer nisam znao bolje (sta zna djete sta je alliance ;)). Te 2005-e sam bio zadnja godina srednje skole, bez brige i pameti, vikende i slobodno vrijeme provodio levelajuci paladina, huntera i magea koje i dan danas imam na lvl60 na serveru na kojem ne igram od pocetka TBC-a. Zasto necu igrat classic? Zato jer jednostavno nemam vremena za levelanje i konstantno grindanje za raid kao nekad. Posao, obitelj, obaveze... I ovako imam max 5-6 sati tjedno i 2-3 sata vikednom za igranje a svi (koji smo igrali vanillu) znamo da tim tempom do 60 (a gdje jos gear) necu doci tako skoro.
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
dark_wizz kaže...
Mislim da sam jedan od rijetkih koji ce slabo ili nikako igrat classic. Ne zato sto ga ne volim, dapace, vanilla mi je uz wotlk najdrazi dio wow-a iako sam tab bio prljavi alija jer nisam znao bolje (sta zna djete sta je alliance ;)). Te 2005-e sam bio zadnja godina srednje skole, bez brige i pameti, vikende i slobodno vrijeme provodio levelajuci paladina, huntera i magea koje i dan danas imam na lvl60 na serveru na kojem ne igram od pocetka TBC-a. Zasto necu igrat classic? Zato jer jednostavno nemam vremena za levelanje i konstantno grindanje za raid kao nekad. Posao, obitelj, obaveze... I ovako imam max 5-6 sati tjedno i 2-3 sata vikednom za igranje a svi (koji smo igrali vanillu) znamo da tim tempom do 60 (a gdje jos gear) necu doci tako skoro.

Slicna stvar i kod mene, ali cu igrati. Jednostavno sam se pomirio da necu biti progress raider, nego lijepo polako gustanje uz levelanje s ekipom pa polako dokud stignemo :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
Minneyar kaže...
dark_wizz kaže...

Slicna stvar i kod mene, ali cu igrati. Jednostavno sam se pomirio da necu biti progress raider, nego lijepo polako gustanje uz levelanje s ekipom pa polako dokud stignemo :)

Ma ja cu samo pvp 

AMD AntiBoy
3 godine
World of Warcraft

Pozdrav svima,

odlučio sam ponovno krenuti u WoW nakon stanke jer mi se baš vratila želja uz to još i vanilla dolazi ma di ćeš bolje :)

Vremena za igranje imam većinom navečer nakon posla jer kao što su kolege napisali nije to više ono vrijeme kada smo bili bez brige i pameti :)

Ono što me zanima do sada sam igrao Alliancu , a sada kada kupim BFA imam jedan boost i volio bi uzet Hordu.

Na kojem serveru ima dosta ekipe sa balkana i da je guild community dobar i da se lijepo igra i da ima aktivan discord ili što se već danas koristi za voice chat :)

Lp

0 0 hvala 0
9 godina
Kazzak ima jos par servera vrati stranicu dvije imas guild infinity trazi igrace rade progres, itd pa malo popricaj sa sveticom. Ma ja sam na privatnom serveru vanilu igram BFA je smece veliko usrali su igru maksimalno, sve ti se svodi na farmanje artifact poowera dosadno i iz furano pvp je sranje moja ocjena za BFA 1-10 je slabasna 3
AMD AntiBoy
3 godine
CptJack93 kaže...

Pozdrav svima,

odlučio sam ponovno krenuti u WoW nakon stanke jer mi se baš vratila želja uz to još i vanilla dolazi ma di ćeš bolje :)

Vremena za igranje imam većinom navečer nakon posla jer kao što su kolege napisali nije to više ono vrijeme kada smo bili bez brige i pameti :)

Ono što me zanima do sada sam igrao Alliancu , a sada kada kupim BFA imam jedan boost i volio bi uzet Hordu.

Na kojem serveru ima dosta ekipe sa balkana i da je guild community dobar i da se lijepo igra i da ima aktivan discord ili što se već danas koristi za voice chat :)

Lp

Kolika ja znam ima barem 3 guilde koje su relativno aktivne na Kazzaku ak ti to kaj pomaže.

https://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/I+N+F+I+N+I+T+Y

https://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/Albino+Toilet+Boys

https://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/teknomafiaa

8 godina
CptJack93 kaže... 

Od gildi na Kazzaku koje ja donekle znam su ti INFINITY i albinotoiletboys, ovu treću navedenu neznam. Mogel bi svašta o njima napisati, ali najbolje da isprobaš sam. Kazzak je server sa dosta velikom populacijom pa ti nikad neće biti problem naći grupu, gildu ili nekoga za prodat iteme i predstavlja dost dobar izbor servera za igranje na Horde strani.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 10:37 (Putn1k).
3 godine
World of Warcraft

Ajmo igrat WotLK klik

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
Taraba kaže...

Ajmo igrat WotLK klik

Evo sad cemo koliko imas aktivnih igraca samo ti ili si ubacio kojeg bota

AMD AntiBoy
3 godine
dreadmoore kaže...
Taraba kaže...

Ajmo igrat WotLK klik

Evo sad cemo koliko imas aktivnih igraca samo ti ili si ubacio kojeg bota

Za sad sam samo ja i frend, nemam botove.

6 godina
World of Warcraft

Hvala @sparklystars na goldima !!! preporuke za classic i communiti. Vidimo se https://blizzard.com/invite/yLoB2I2n4

0 0 hvala 0
6 mjeseci
World of Warcraft

Novi cinematic. Blizzardov, sa stilom

2 0 hvala 0
11 godina
Uh, vrhunski video, kao i uvijek.
PSN: Muskarcina77
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
World of Warcraft

Classic WoW BETA - FIRST IMPRESSIONS

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2019 17:54 (walentkane).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
World of Warcraft

Od danas i na twitchu ! https://www.twitch.tv/sparklyst 

1 0 hvala 0
10 godina
World of Warcraft

Masa tih sta streamaju na Twitchu nije igrala Vanilla WoW. Ovo danas nema veze sa onim iz 2004. Classic će biti pun pogodak. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
World of Warcraft

Umjesto da daju inviteove ljudima koji imaju acc od 2004./2005. godine ili tako nesto, oni ih daju ekipi koja je krenula igrat WoW kad vec nije imao veze s Vanillom, i popularnim streamerima koji nemaju veze s WoWom ikakvim a kamoli Classicom... bas ce bit kvalitetan test, vec se vidi s obzirom na kolicinu laznih bug reportova tj neznalice prijavljuju featurese kao bugove...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina

Publicitet, ovo je closed beta za blizzardove zaposlenike i 'influencer-e' .

Na twitchu wow je trenutno jedna od najgledanijih igra.

Pa ne rade oni clasic jer vole nas male ljude , rade da zgrnu jos vise novca od igre koja je ocito dosla do kraja zivota.

Open beta ce do kraja ovog ili sljedeceg mjeseca za sve.

11 godina
Djozaa kaže...

Pa ne rade oni clasic jer vole nas male ljude , rade da zgrnu jos vise novca od igre koja je ocito dosla do kraja zivota.

Aha, moš mislit.

I dalje je na tronu, a i ostat će.

PSN: Muskarcina77
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 15:34 (Virty).
9 godina
Minneyar kaže...

Umjesto da daju inviteove ljudima koji imaju acc od 2004./2005. godine ili tako nesto, oni ih daju ekipi koja je krenula igrat WoW kad vec nije imao veze s Vanillom, i popularnim streamerima koji nemaju veze s WoWom ikakvim a kamoli Classicom... bas ce bit kvalitetan test, vec se vidi s obzirom na kolicinu laznih bug reportova tj neznalice prijavljuju featurese kao bugove...

Većina strimera će provesti vrijeme igrajući igru jer će im donijeti profit, a Blizzardu promociju. Ako dijele nasumično ne znaju koliko igrača će zapravo testirati igru što im stvara dodatne probleme. Jedva čekam zaigrati igru, ali sumnjam da bi potrošio više od par sati tjedno igrajući betu.

Što se tiče prijavljivanja bugova, ni sam blizzard ne zna točno detalje razno raznih mehanika već kopiraju stvari s privatnih servera gdje su timovi odradili hrpu posla kako bi se dokopali informacija  koje su izgubljene.

TKo više zna npr : hoće li enrage od warriora procnuti ako sjedneš , gdje mob ili player ima 100% crit na playera koji sjedi. Jesu li posebna pravila bila za pve ili pvp ili hoće li intercept slow pobrisati slow koji je već prije bio?

I'm very large!
11 godina
World of Warcraft

mislim da cu dati sansu classicu

fali mi onaj stari mmo osjecaj zajednice, sada dali je to nostalgija za mladosti ili nes drugo cu vijet za 3 mjeseca 

prije ga nisam htio igrat jer sam igrao neke druge mmo-e, a kasnije mi se nije dalo ulazit s zaostatkom a ostali imaju max armore i onda stalno kaskat za ostalima.

planiram igrat dwarf priesta za pve najvise, i nesto pvpa.

i kasnije rouge-a za pvp ako je to kao scoundrel u swtoru

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 19:31 (Gemmy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Gemmy kaže...

mislim da cu dati sansu classicu

fali mi onaj stari mmo osjecaj zajednice, sada dali je to nostalgija za mladosti ili nes drugo cu vijet za 3 mjeseca 

prije ga nisam htio igrat jer sam igrao neke druge mmo-e, a kasnije mi se nije dalo ulazit s zaostatkom a ostali imaju max armore i onda stalno kaskat za ostalima.

planiram igrat dwarf priesta za pve najvise, i nesto pvpa.

i kasnije rouge-a za pvp ako je to kao scoundrel u swtoru

Prvi dojmovi ljudi koji igraju su odlični. Nije nostalgija nego je wow zbilja zalutao pokašavajući svima ugoditi i ostao bez okusa, mirisa i identiteta.

Nema niti jedne igre koja se može približiti danima vanile i BC-a, bar ljudima koji su tada zagriženo igrali (9-10 mil aktivnih pretplatnika).  Nisu bez razloga dobro opremljeni liikovi koštali po nekoliko tisuća eura.

I'm very large!
11 godina
World of Warcraft

zadnjih par dana se nabrijao i samo gledao kako gledaju na twitchu tako da uzeo sub na 2 mjeseca da imam sta igrat do classica

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
World of Warcraft

Znaći uiskoro idemo ispočetka!!! :)

Samo... sad sam 15 godina stariji, a dani faksa i slobodnog vremena su daleko iza mene. :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Azmo kaže...

Znaći uiskoro idemo ispočetka!!! :)

Samo... sad sam 15 godina stariji, a dani faksa i slobodnog vremena su daleko iza mene. :(

Ista situacija je i kod mene. Računam da će biti uspjeh ako uhvatim lvl 60 u prvih 6 mjeseci.

I'm very large!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice