World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.364.467
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ja sam na Ten Storms .. cool ime , nije guzva (prevelika) - horde priest 

Moja Android igra - Missile Storm - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Veno.MissileStorm&hl=en
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

uf, ne radi mi wow na linux mint laptopu....
a sad nemam vremena za igrati se time

moram čekati da dojdem doma na PC (ponedjeljak)

if only you knew the power of the dark side
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 12:49 (Darky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
World of Warcraft

Vidim stalno neki hot fixevi i dodavanje servera al nista od toga :) +11k queue (oko14h kad mi brat javil, u 12:20 je bilo oko 9k) na Golemaggu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Na Mograineu je dosta pomogao hotfix. Danas je queue u 13h bio 3400, proslih dana preko 10k... jos uvijek se ceka oko 2 sata, al to je daleko bolje nego 7+ sati kao dosad :D

 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Pozz svima jedno pitanje igram huntera u classicu i prije sam ga igrao ali ovdje na orginalu kao da je neki bug prisutan ili su to namjerno ostavili.Uglavnom o cemu se radi kad napadam moba, pet dok stoji u defensive stanci stoji pored mene dok god mu ne dam znak da krene.Asista mi samo u koliko sam ja primo stetu od moba ili igraca nikad prije.Ja mogu pucati do mile majke on stoji i samo stoji, dok god mu ne dam znak da ide dok sam igrao na drugim classicima primjer kronos ista ta scenario pet automatski assista dok u defensive na passive znam sto je tu ga ti kontrolises.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
dreadmoore kaže...

Pozz svima jedno pitanje igram huntera u classicu i prije sam ga igrao ali ovdje na orginalu kao da je neki bug prisutan ili su to namjerno ostavili.Uglavnom o cemu se radi kad napadam moba, pet dok stoji u defensive stanci stoji pored mene dok god mu ne dam znak da krene.Asista mi samo u koliko sam ja primo stetu od moba ili igraca nikad prije.Ja mogu pucati do mile majke on stoji i samo stoji, dok god mu ne dam znak da ide dok sam igrao na drugim classicima primjer kronos ista ta scenario pet automatski assista dok u defensive na passive znam sto je tu ga ti kontrolises.

 to je normalno za defence satance (tako je bilo u vanilla i burning crusade)
peta moraš i hraniti i levlati

if only you knew the power of the dark side
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
dreadmoore kaže...

Pozz svima jedno pitanje igram huntera u classicu i prije sam ga igrao ali ovdje na orginalu kao da je neki bug prisutan ili su to namjerno ostavili.Uglavnom o cemu se radi kad napadam moba, pet dok stoji u defensive stanci stoji pored mene dok god mu ne dam znak da krene.Asista mi samo u koliko sam ja primo stetu od moba ili igraca nikad prije.Ja mogu pucati do mile majke on stoji i samo stoji, dok god mu ne dam znak da ide dok sam igrao na drugim classicima primjer kronos ista ta scenario pet automatski assista dok u defensive na passive znam sto je tu ga ti kontrolises.

 To je normalno ponasanje. Na privatnim serverima je puuuuno toga bilo krivo, tek se sad pomalo otkriva koliko :)

 

Mozes si ili napraviti macro za auto pet attack (ja sam ga imao u Serpent stingu - /cast Serpent Sting /pet attack ili kak vec, googlaj :)), ili bindati pet attack negdje. Ja sam imao na E, lako dostupno.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
offline
World of Warcraft

Ne znam kako vi, ali ja se baš nekako nisam zagrijao za taj Classic i teško guram.

 

Jel' to zbog činjenice što moram čekati par sati u redu da bih ušao na server, zbog loše grafike i tekstura, koje je Blizz stvarno mogao nadograditi bez utjecaja na ostale "classic" elemente igre ili zbog toga što igram Alijancu koju nikad prije nisam igrao, ne znam...

 

Na privatnim serverima mi je bilo nekako zabavnije...Možda se brže leveliralo.

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2019 10:35 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
DeniZg kaže...

Ne znam kako vi, ali ja se baš nekako nisam zagrijao za taj Classic i teško guram.

 

Jel' to zbog činjenice što moram čekati par sati u redu da bih ušao na server, zbog loše grafike i tekstura, koje je Blizz stvarno mogao nadograditi bez utjecaja na ostale "classic" elemente igre ili zbog toga što igram Alijancu koju nikad prije nisam igrao, ne znam...

 

Na privatnim serverima mi je bilo nekako zabavnije...Možda se brže leveliralo.


kad je došao burnig crusade, prvi puta su nerfali levlanje i ubrzali su ga za 30%
onda je došao WOTLK i nerfanje se nastavilo za još 20%
a u pandariji su to ubrzali na 100%
u orginalu je levlanje bilo beskonačno

if only you knew the power of the dark side
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2019 11:16 (Darky).
13 godina
offline
World of Warcraft

Mrzim vas.

 

Pogledam nekoliko zadnjih stranica teme i sad sam jedan klik od obnove pretplate i skidanja klijenta.......

Vanilla WoW budi previše uspomena 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
1samek kaže...

Mrzim vas.

 

Pogledam nekoliko zadnjih stranica teme i sad sam jedan klik od obnove pretplate i skidanja klijenta.......

Vanilla WoW budi previše uspomena 

 12 € i 4 GB nikad brze potrosenih i skinutih :)

Uzivam u sugavom leveliranju i zivciranju jer se skupila ekipa! Jedva cekam pvp i silovanje alija jer tu nema flyng mounta pa nema bjezanja. Kad te ulovimo jedino kaj pomaze da zoves gildu jer ti genkanje ne gine.

15 godina
offline
Re: World of Warcraft
NEW_MAN kaže...

 12 € i 4 GB nikad brze potrosenih i skinutih :)

Uzivam u sugavom leveliranju i zivciranju jer se skupila ekipa! Jedva cekam pvp i silovanje alija jer tu nema flyng mounta pa nema bjezanja. Kad te ulovimo jedino kaj pomaze da zoves gildu jer ti genkanje ne gine.

 u takvoj tarapani su najtraženiji Hunter, Warlock i Mage

if only you knew the power of the dark side
14 godina
offline
World of Warcraft

Bio sam uvjeren da me neće privući i da sam dao svoje ovoj vrsti ludila, ali eto gura se 20 i nešto levela slušajući Zug Zugove dok im donosim vijesti o nestaloj ženi.

 

Vidio sam da su neki portali recenzirali nanovo calssic wow, ali ljudi ne kuže da to nije igra.

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Kako vam ide za vikend

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
dreadmoore kaže...

Kako vam ide za vikend

 Pomalo se levela, odrađuju se prvi dungeoni. Que sam vidio možda 2-3 puta is to ne više od 10 minuta.

Inace igram na nethergarde keep, alliance, pa ako ima nekog tamo nek se javi na pp ili ovdje. 

15 godina
offline
Re: World of Warcraft

Uglavnom se čeka :)

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
16 godina
offline
World of Warcraft

igram samo ujutro kada nema que na firemawu

popodne nema sanse upast

 

laganini lv14

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

U 19h, prije launcha, otvorio se Nethergarde Keep i tamo sam zasjeo. Niti u ponoc, kada sam se spajao, nisam morao apsolutno nista cekati, tako da je iskljucivo vasa krivica ako niste ocekivali queue na inicijalno objavljenim serverima.

Sve to na stranu, Classic iskustvo je meni zasada nesto toliko opusteno i odraslo da se ne mogu nacudit. Nitko ne spamma, svi znaju elokventni engleski, opusteno je do te razine da smo isli u Wailing Caverns i ostali tamo 2 i pol cuke jer je stalno netko morao napravit pauzu radi necega, ali mu nitko nije kenjao niti leavao, stovise .. Nema stealanja quest mobova, automatski pozivi u party da slucajno netko ne propusti quest objectivese, shareaju se questovi, dijele se stvari za dzabe, pomaze se .. Sve u svemu, nadam se da je tako i ostalima, jer onaj stari prepoznatljivi wow osjecaj je sigurno tu :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.9.2019 8:13 (BorgMater).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

Pozdrav,

 

krenuo sam opet igrati sa ekipom. Mogu reći 10 puta mi je bolje od retaila. Igra

je puno puno teža što joj automatski daje na zanimljivosti. Imam 12h igre i lvl 16 sam. 

Dižem profesije, rješavam cijelu zonu, odradio sam već jedan Dm. Mogu reći

da je baš iskustvo koje sam htio.  U 5h igre sam odradio više socijalizacije nego u god dana na retailu. 

 

Vrlo sam zadovoljan, preporuka svima ! 

 

 

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Za one koji rade a navecer bi voljeli da za igraju, a imaju problem sa queue moja preporuka google chrome remote deskto.Kako za pc tako za mobitel da se bar rijese malo vise cekanja.Tako sam ja sinoc uletio na svoj server dok sam bio na poslu 2h prije sam se logovao

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

zaboravio sam koliko je bolno levlati prvih 10 levela kad ti je to prvi lik na serveru....

if only you knew the power of the dark side
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

do 40. lvl je World of Walking, ako ne igras druida, shamana ili huntera 

 

svejedno je uzivancija, 90% igre je putovanje do lvl 60, tako da samo laganini, bez zurbe

 

po trenutnoj brzini kojom igram, racunam nekih 3 mjeseca max, da ce mi trebati do lvl 60 

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

ja sam 34 sa hunerom mislim da cu do kraj ovog tjedna doci do 60

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Poceli smo i mi da igramo na Gehennas alijance server je zakon!malo je que problem ali igramo se.imate i brdo domace ekipe .

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav, ako je netko na Noggerfoggeru, Alijansa neka me doda, Fallro#2196, trenutno lvl 11 Night Elf Hunter

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Warcraft

Kako citam, oni koji su dosli do max lvl-a na classicu dobijaju zadnji exp. besplatno.

Cisto da pitam. Kada ocekujete da ce classic postati besplatan za igranje ? OK, sada je veliki hype i tako to, ali objektivno nema tu puno toga da se igra. Blizzard ce sigurno ici u smjeru da navuce ljude na classic, a koji ce otici dalje... Moja prognoza je nekih 6 do max 12 mjeseci. Zapravo ne bi se cudio da na blizzconu koji dolazi daju takvu mogucnost svima koji su nekada imali aktivan account. Nakon proslogodisnjeg teskog faila sa Diablo:I (mada su dijelili destiny 2) lako moguce.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2019 1:51 (SamoPitam3).
 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
SamoPitam3 kaže...

Kako citam, oni koji su dosli do max lvl-a na classicu dobijaju zadnji exp. besplatno.

Cisto da pitam. Kada ocekujete da ce classic postati besplatan za igranje ? OK, sada je veliki hype i tako to, ali objektivno nema tu puno toga da se igra. Blizzard ce sigurno ici u smjeru da navuce ljude na classic, a koji ce otici dalje... Moja prognoza je nekih 6 do max 12 mjeseci. Zapravo ne bi se cudio da na blizzconu koji dolazi daju takvu mogucnost svima koji su nekada imali aktivan account. Nakon proslogodisnjeg teskog faila sa Diablo:I (mada su dijelili destiny 2) lako moguce.

kad padne hype za ovime, smanjiti će broj servera, i

očekujem da će iduće ili godinu iza Izbaciti i "Burnig crusade classic" nekoliko servera
pa onda možda otvore i WOTLK na posebnom serveru
Poanta cijele priće je da bi igrao classic moraš platiti pretplatu, a Blizzardu je svejedno kaj igraš

if only you knew the power of the dark side
14 godina
offline
World of Warcraft

Nece nikad ukinuti pretplatu za classic lol...

 

I bolje je da ne ukinu, dobro je ovako kako je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: World of Warcraft
Darky kaže...

kad padne hype za ovime, smanjiti će broj servera, i

očekujem da će iduće ili godinu iza Izbaciti i "Burnig crusade classic" nekoliko servera
pa onda možda otvore i WOTLK na posebnom serveru
Poanta cijele priće je da bi igrao classic moraš platiti pretplatu, a Blizzardu je svejedno kaj igraš

 Ha vidjeti cemo. I sc2 su na kraju dali da se igra mukte. Doduse ne sve... Prosle godine su dijelili i destiny2, osnovni. Doduse nije njihov, ali su bili partneri. I sc jedinica neremasterirana je besplatna. I diablo 3 je recimo u Kini besplatan (tamo se pak "estetika" prodaje). Bumo vidjeli kako rekose slepci. Meni to tak' ide u tom smjeru.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2019 12:33 (SamoPitam3).
6 godina
offline
World of Warcraft

pretplatu nece nikada ukinuti, pogotovo ne zna classic. najjednostavnijii profit margin ikad u industriji igara

 

zaraduju na proizvodu, na kojem su vec zaradili prije 15 godina, vrhunski potez

 

90-100kn mjesecno, je nista cak i za hrvatske pojmove.

 

classic je classic, nema potrebe za BC, WoTLK ekspanzijama, jer to nije to

 

ljudi su trazili upravo classic, iz razloga sto je takav kakav je, prava cistokrvna RPG masivka, najbolja ikad napravljena, za siroke mase i za casual igrace

 

igras kako hoces, i koliko hoces i nikada nisi u zaostatku za nikime, svaka instanca i svaki raid se posjecuju, sve do otvaranja Naxxa, jer loot ima svuda, nije lociran u jednom raidu/instanci

 

svaki novi raid koji izlazi, ne donosi za posljedicu da vise nitko ne ide u stare raidove, dapace, 40 ljudi sa tjednim dropom od 2-3 iteme po raid bossu, je pun kurac cekanja na loot, i to je super

 

3 godine minimalno, sigurnog igranja classica, a onda ili kraj ili reset

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice