World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.362.103
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
World of Warcraft

Jeli jos uvijek bude veliki queue? Razmisljam da krenem igrati ali me odbija ako bas svaki server ima velike queuove... Ima mozda koji server da ima dosta HR igraca?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
zboske kaže...

Jeli jos uvijek bude veliki queue? Razmisljam da krenem igrati ali me odbija ako bas svaki server ima velike queuove... Ima mozda koji server da ima dosta HR igraca?

 Na Golemaggu je u 13h prošli tjedan bilo 20k queue, 

 

sad nema queue. Ali uskoro ga bude, možda od 14h nadalje. Nije strašno, jučer sam došao s posla u 17 i čekao sam do 20:30 na login. Tako da, remote login oko 2-3 ako dolaziš s posla u 5 i deri.

12 godina
offline
Re: World of Warcraft

Na Firemaw se i dalje čeka. Ujutro je queue mizeran, do sad sam čekala max 10 min no od 12h na dalje je ludnica. Svaki dan poslije joba se bacim u queue oko 17h, najranije upadam u 21h.

Tak da ako imaš prilike ujutro igrati skoro pa nema queuea, ako ne ima servera bez čekanja.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
5 godina
offline
Re: World of Warcraft
3dfx kaže...

pretplatu nece nikada ukinuti, pogotovo ne zna classic. najjednostavnijii profit margin ikad u industriji igara

 

zaraduju na proizvodu, na kojem su vec zaradili prije 15 godina, vrhunski potez

 

90-100kn mjesecno, je nista cak i za hrvatske pojmove.

 

 

 

 Da se razumijemo. Pitanje nisam postavio zbog cijene, odnosno zbog pretplate kao takve. Vise kosta jedna runda koju zavrtim sa drustvom u birtiji.

Vec cisto da malo "probudim" temu i cujem ostala misljenja. Odnosno koji bi mogao biti slijedeci korak za WoW.

Isto tako su me zanimala misljenja moze li besplatni "classic" dovuci jos vise pretplatnika. Odnosno onih koji bi po zavrsetku otisli i dalje od "classica" (ako bi bio f2p, uz sva svoja ogranicenja koja obicno dolaze sa tim modelom - tipa dva slota za profesije, prodaja estetike, mountova...) pa poceli placati pretplatu. Odnosno, da jos pojednostavim, kojih bi moglo biti vise?  Potencijalnih novih pretplatnika ili onih koji bi prestali placati pretplatu i igrali samo "classic" po f2p modelu.

6 godina
offline
Re: World of Warcraft
SamoPitam3 kaže...

 

 

 

 Da se razumijemo. Pitanje nisam postavio zbog cijene, odnosno zbog pretplate kao takve. Vise kosta jedna runda koju zavrtim sa drustvom u birtiji.

Vec cisto da malo "probudim" temu i cujem ostala misljenja. Odnosno koji bi mogao biti slijedeci korak za WoW.

Isto tako su me zanimala misljenja moze li besplatni "classic" dovuci jos vise pretplatnika. Odnosno onih koji bi po zavrsetku otisli i dalje od "classica" (ako bi bio f2p, uz sva svoja ogranicenja koja obicno dolaze sa tim modelom - tipa dva slota za profesije, prodaja estetike, mountova...) pa poceli placati pretplatu. Odnosno, da jos pojednostavim, kojih bi moglo biti vise?  Potencijalnih novih pretplatnika ili onih koji bi prestali placati pretplatu i igrali samo "classic" po f2p modelu.

 prilicno je jasna situacija, blizz je kompanija, kojoj je smisao postojanja zaradivanje novca. sigurno nece se odreci zarade, jer je moraju pokrivati troskove infrastrukture i radnika, u najmanju ruku

 

mogu ukinuti pretplatu, jedino ako smisle neki drugi nacim pokrivanja troskova odrzavanja igre, koji su izrazito visoki za MMORPG, zato se nitko bas masovno i ne prima posla izrade takvih igara i infrastrukture

 

i ova navala koja je sada, ce brzo splasnuti, hype je bio ogroman, i svi sad hoce to probati, oni koji nisu igrali nikada pogotovo, uz one koji ce probati da vide da li je isti osjecaj ljubavi kao sto je bio i nekada

 

svi ce oni vrlo brzo prestati/otici, a ostat ce oni koji obozavaju ovakvu vrstu RPG-a, a takvima je sasvim svejedno da li je igra besplatna ili ne, jedino je bitno da postoji i da se moze igrati

 

classic je izrazito zarazan, impresivan u svojoj jednostavnosti igranja, a opet isto tako zahtjevan za usavrsiti se u njemu. 90% igre je cisti RPG, story, levelanje, craftanje, trade, instance, interakcija sa drugim igracima, 10% je raidanje

 

ovakva igra ne postoji, i to je cini privlacnim masi znatizeljnika i isto tako masi onih koji su je igrali 10 godina po privatnim serverima

4 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

A u pm, nisam mislio da bas toliko ogroman bude.. mozda bolje pricekati da malo splasne hype pa krenuti, neda mi se cekati toliko da samo udjem u igru. Sta svi PvP serveri imaju taj problem ili?

12 godina
offline
World of Warcraft

Na Mograineu jucer queue u 16:10 bio samo 100, usao sam za 2 minute. I jos ce sad free migracije... tako da rekao bih da se situacija stabilizira, bar na mom realmu. (doduse, na Firemawu je istovremeno bio 6k queue, al dobro, to je opet puno bolje nego 10k+ sto je bilo dosad)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

A super, vjerojatno onda ovaj tjedan pocinjem.. Sta na Firemawu ima najvise HR ekipe?

12 godina
offline
World of Warcraft

Vjerojatno najvise na Firemawu, da, makar ja srecem dosta nasih i na Mograineu, i to cisto sto skuzim po imenima likova :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Na Ashbringeru je domaći guild "xYu" (Alliance), bude nas preko 70 online navečer, queue nije problem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2019 10:36 (dayvee).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
dayvee kaže...

Na Ashbringeru je domaći guild "xYu" (Alliance), bude nas preko 70 online navečer, queue nije problem.

 

Jep, ja sam isto na Ashbringeru i server je stvarno ok. Navecer oko 21:30-22:00 queue bude max do pola sata . Taman za napravit nesto za pojest, istusirat se ili slicno.

15 godina
offline
World of Warcraft

Mi smo složili guild na Gehennas (Horde), par starih igrača s Darksorrow-a EU (RUIN) + kasnije Magtheridon EU (Nihilum) i još desetak s private servera zadnje 2 godine (Light's Hope - LB+ND). Trenutno imamo cirka 60ak igrača (većinom šveđani - nema domaćih osim nas troje iz vanille).

 

Uglavnom smo oko lvla 40 ili 50, neki skoro 60. Planiramo semi-hc raidanje pošto je 90% guilda starije od 30 godina - dakle 1d/week prve 2 faze, onda 2d/week kad krene BWL i ostatak.

 

Svi su prošli sav content u vanilli više puta, što 2005.-2006. što private serveri (naravno uključujući i Naxx) tako da pretpostavljam da neće biti većih poteškoća ni ovoga puta :)

 

Ukoliko ima kakav experienced raider da igra na Gehennasu, neka me pm ingame (Gaap).

 

Nedjelja main raid day 20:00-23:30, kasnije dodamo vjerojatno utorak (isto 20:00-23:30). Loot council.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
dayvee kaže...

Na Ashbringeru je domaći guild "xYu" (Alliance), bude nas preko 70 online navečer, queue nije problem.

 Da do 18:00 je insta a iza je que u prosjeku između 15-50min ,ekipa u guildu je vrh

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2019 11:45 (Cakija_ST).
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
zboske kaže...

A super, vjerojatno onda ovaj tjedan pocinjem.. Sta na Firemawu ima najvise HR ekipe?

Mislim da je Golemagg jedno 50% balkanski server

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
World of Warcraft

Jel igra tko na Mirageu (A) ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
DeniZg kaže...

Ne znam kako vi, ali ja se baš nekako nisam zagrijao za taj Classic i teško guram.

 

Jel' to zbog činjenice što moram čekati par sati u redu da bih ušao na server, zbog loše grafike i tekstura, koje je Blizz stvarno mogao nadograditi bez utjecaja na ostale "classic" elemente igre ili zbog toga što igram Alijancu koju nikad prije nisam igrao, ne znam...

 

Na privatnim serverima mi je bilo nekako zabavnije...Možda se brže leveliralo.

 

 Moram priznat da sam u sličnoj situaciji ,a i da su mogli stavit nekakvu apdejtanu grafiku,znam neke starije mmorpg-ove koji izgledaju bolje.

15 godina
offline
Re: World of Warcraft
mrsmith kaže...
zboske kaže...

A super, vjerojatno onda ovaj tjedan pocinjem.. Sta na Firemawu ima najvise HR ekipe?

Mislim da je Golemagg jedno 50% balkanski server

 Ima koji domaci guild na golemaggu (horda)

12 godina
offline
World of Warcraft

Napravio sam novog lika na Ashu, Mage Gnome pa me mozete dodati Fallro#2196

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

Ekipa od 40 aktivnih igraca skupila se na Gehennasu . Nudimo kao guild opustenu ugodnu atrmosferu u ciljeve za pvp i pve. Fajtovi u buducnosti protiv najboljih i poznatih guildova na svijetu,a i u classicu? APES , Method,Nihilum,eHEROES itd. Zašto nebi bili medu njima? sve je moguce ,pregovora ima i biti ce ih.Zasto Gehennas? nakon dugo razmisljanja gledajuci servere ovo je trenutno jedini kompatibilan server u EU server cini preko 40% Svedana,znamo da su kao narod jako dobri i poznati u esportsu. ,najbolji guildovi sa obe strane,ekonomski server vrlo jak server, ako zelite nesto kupiti ili prodati. Gehennas nudi garanciju da ce uvijek biti full populacije bez obzira koliko classic bio popularan ,server koji nikada nece umrijeti po pitanju igraca server gdje ce biti ljudi u svijetu Warcrafta. Hvala svima na strpljenju koji su cekali pravo vrijeme.Guildovima na drugim serverima zelim srecu,hype i que ce padati kao i igraci,za Gehennas imam garanciju za ostale servere ne poput Ashbringera,Firemawa itd.... Aplikacije su na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0N9q4D3bzITEvpUSngqyRyGIJ30rpp9XjleTRyqqTZkFmmQ/viewform

 

 

Vidimo se !

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2019 14:55 (Sparklystars).
 
2 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Sparklystars kaže...

Ekipa od 40 aktivnih igraca skupila se na Gehennasu . Nudimo kao guild opustenu ugodnu atrmosferu u ciljeve za pvp i pve. Fajtovi u buducnosti protiv najboljih i poznatih guildova na svijetu,a i u classicu? APES , Method,Nihilum,eHEROES itd. Zašto nebi bili medu njima? sve je moguce ,pregovora ima i biti ce ih.Zasto Gehennas? nakon dugo razmisljanja gledajuci servere ovo je trenutno jedini kompatibilan server u EU server cini preko 40% Svedana,znamo da su kao narod jako dobri i poznati u esportsu. ,najbolji guildovi sa obe strane,ekonomski server vrlo jak server, ako zelite nesto kupiti ili prodati. Gehennas nudi garanciju da ce uvijek biti full populacije bez obzira koliko classic bio popularan ,server koji nikada nece umrijeti po pitanju igraca server gdje ce biti ljudi u svijetu Warcrafta. Hvala svima na strpljenju koji su cekali pravo vrijeme.Guildovima na drugim serverima zelim srecu,hype i que ce padati kao i igraci,za Gehennas imam garanciju za ostale servere ne poput Ashbringera,Firemawa itd.... Aplikacije su na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0N9q4D3bzITEvpUSngqyRyGIJ30rpp9XjleTRyqqTZkFmmQ/viewform

 

 

Vidimo se !

Sretno momci :) Vidimo se na drugoj strani (Horda, doduše nije domaći guild).

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Gdje smo server Gehennas guild Paparazzi , zasto?nude kvalitetnu i opustenu ekipu.Ljude koji ce igrati s najboljim guildovima na svijetu,a isto tako i protiv njih.Sve pohvale balkanskom guildu pogotovo sta imaju razne nagrade i svoj guild Hall of Fame. Sve preporuke za server i guild.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
zboske kaže...

Jeli jos uvijek bude veliki queue? Razmisljam da krenem igrati ali me odbija ako bas svaki server ima velike queuove... Ima mozda koji server da ima dosta HR igraca?

 Nema više queue time-a. Uvijek možeš odabrati medium server da bi bio safe.. Hrvata ćeš naći na svakom realmu, mislim da najviše ima na Razormaw.. Ja sam na TenStorms

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2019 11:00 (Kopsi1304).
12 godina
offline
World of Warcraft

Ima queueova jos uvijek, ali samo u "vrsnim" vremenima (navecer izmedu 18-23) i nije tak strasno, oko pol sata-sat. Hrvata imas svugdje, Firemaw, Gehennas, Mograine su neki primjeri

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: World of Warcraft
skfrik kaže...

Jel igra tko na Mirageu (A) ?

 Igram ja i moja 2 frenda.

8 godina
offline
World of Warcraft

Paparazzi - Gehennas ( A ) PVP / PVE GUILD trazi clanove za classic.Nudimo bivse profesionalne igrace APESA u guildu.Nudimo u buducnosti suradnju s najboljim guildom na svijetu.Nudimo kvalitetnu ekipu i garantiranu ekipu za world pvp i pve , nudimo Paparazzi Hall of Fame nagrade .Dodi i postani dio opustene lude ekipe s velikim ambicijama. Pocinjemo s molten core i trashom, uskoro pada i prvi raid. prijave na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0N9q4D3bzITEvpUSngqyRyGIJ30rpp9XjleTRyqqTZkFmmQ/viewform

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Sparklystars kaže...

Paparazzi - Gehennas ( A ) PVP / PVE GUILD trazi clanove za classic.Nudimo bivse profesionalne igrace APESA u guildu.Nudimo u buducnosti suradnju s najboljim guildom na svijetu.Nudimo kvalitetnu ekipu i garantiranu ekipu za world pvp i pve , nudimo Paparazzi Hall of Fame nagrade .Dodi i postani dio opustene lude ekipe s velikim ambicijama. Pocinjemo s molten core i trashom, uskoro pada i prvi raid. prijave na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0N9q4D3bzITEvpUSngqyRyGIJ30rpp9XjleTRyqqTZkFmmQ/viewform

Slackeri :) mi vec 2 reseta MC ocistili.

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Mi smo na gehennasu isto alliance,jedini server gdje je manje alliance od horde,a dominira serverom.Pogledajte kako kungen i horda zavrsi na gehennasu kada se k*urc*e okolo. https://streamable.com/vfp58

 

Pohvale za Paparazzi guild i ekipu napokon balkan kvalitetan guild.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Sparklystars kaže...

Paparazzi - Gehennas ( A ) PVP / PVE GUILD trazi clanove za classic.Nudimo bivse profesionalne igrace APESA u guildu.Nudimo u buducnosti suradnju s najboljim guildom na svijetu.Nudimo kvalitetnu ekipu i garantiranu ekipu za world pvp i pve , nudimo Paparazzi Hall of Fame nagrade .Dodi i postani dio opustene lude ekipe s velikim ambicijama. Pocinjemo s molten core i trashom, uskoro pada i prvi raid. prijave na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0N9q4D3bzITEvpUSngqyRyGIJ30rpp9XjleTRyqqTZkFmmQ/viewform

 

 

Iskreno zelim vam srecu sa balkanskom gildom, ali zadali ste si dosta zajeban zadatak-napraviti kvalitetnu balkansku gildu koja ce pozivjeti duzi period. Odrzati kvalitetan gild na zivotu duzi period nije lako ni kad imas puno veci pool igraca, a kamoli kad ste ograniceni samo na igrace sa ovih prostora kojih bas i nema puno. S obzirom na 40m raidanje trebat ce vam bar jedno 50-60 aktivnih igraca u svakom trenutku,  a pitanje je na sto ce to izgledati za recimo godinu dana, ako dio igraca prestane igrati zbog raznoraznih razloga, a vi budete trebali recruitati dodatne igrace.

15 godina
offline
Re: World of Warcraft
RazorSkull kaže...

Mi smo na gehennasu isto alliance,jedini server gdje je manje alliance od horde,a dominira serverom.Pogledajte kako kungen i horda zavrsi na gehennasu kada se k*urc*e okolo. https://streamable.com/vfp58

Malo ti je off ta usporedba :) Kungen je samo sjena, tj. nitko i ništa trenutno, a ekipa koja igra trenutno s njim u Nihilumu su fanboysi i klinci od 15 godina - nikako iskusni / stariji igrači iz bivšeg guilda (znam jer sam i sam igrao u Nihilumu, te smo većina nas u FADE, Curse ili Memento Mori trenutno).

 

Uostalom, jedini "bitniji" ili "poznatiji" guild na Alliance Gehennasu su APES (postali zbog private scene, te week1 MC clear na Classicu).

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 8:05 (mrsmith).
8 godina
offline
World of Warcraft

Idemo dalje Paparazzi pug u MC prijave su na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0N9q4D3bzITEvpUSngqyRyGIJ30rpp9XjleTRyqqTZkFmmQ/viewform

 

 

Alliance na Gehennasu 

 Kako mocno 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice