World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 523.039
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...
VooDooZg kaže...

 

ajd u kratko- bar 70% igrača u wows-u su apsolutni retardi, retard = igrač koji igra tek toliko da igra jer mu je lijepo vidjet brod kak plovi i puca, nema blageveze od angle-anju, lead-anju kod pucanja, kaj je od kojeg broda forte a kaj mu je mana itd..itd..  Obično zginu a da nemaju preko 200-300.000 pot dam i to u svim klasama, u DD ga vidiš da juriša u sredinu capa bez ikakvog supporta..

 

bmk jel pobjedim sa 10 brodova razlike u 7-8-9 min ili izgubim = to nije igra, to nije nadmetanje, to je gaženje i nema veze s nicim dobrim u ovoj igri - apsolutno 0% užitka igranja, daj mi napete bitke i nek imam 30% win rate i biti ću 10x sretniji nego sa ovakvim win-ovima i 70% win-rate

 

Kron - mrzim ga iz dna duše, mogao bi elborirati i zašto ali već jesam pa ako nije dovoljno mislim da dalje ni ne treba, brod je impotentan protiv igrača koji ima IQ viši od 50 i zna kaj je angle u ovoj igri - ja jesam loš u njemu ali brod osim toga kaj može tenkat nema apsolutno ništa za ponuditi ..

 

 

i btw kod mene sa statsima možeš gledati samo T10 jer maltene sve ostalo nisam ja igrao, ja sam počeo igrati od 01.01.2018 na ovom accountu prije toga mi je igrao buraz - da preduhitrim komentare tipa laži me itd..

 

 

btw Andor koji je tvoj acc name u wows-u ?

Odigrao sam preko 5 i pol tisuca random partija, i ne slazem se da su 70% igraca retardi, debili itd.

Ima ljudi koji ne znaju, ima igraca koji grijese, ima ih koji prvi poginu, ali ne toliko.

Primijetio sam kod tebe na ovom forumu, a npr. i kod nekoliko (uglavnom do 20 godina) clanova klana, da se cesto za poraz krivi suigrace, CV, DDove, BBove i sta ja znam.

Valjda ce doci s godinama preuzimanje odgovornosti i shvacanje da su drugi prolazni, a ti moras napraviti svoj dio posla sto bolje. Ako ne ide, ne ide, nauci iz poraza i drugi put ti odigraj bolje ili uzmi brod koji moze napraviti razliku pa ga odigraj kako treba.

 

Napete bitke su i meni drage, ali mora se dosta toga poklopiti da bude napeto - od pozicije, ravnomjernog rasporeda vjestine igraca, da ne bude gazenje jedne strane i tako.

Imao sam i ja partija koje su prebrzo otisle na pobjedu ili poraz - ne stignes napraviti 30 tisuca stete u T10 a gotovo. Nema veze, idemo dalje. Ponekad je bolje otici igrati nize tiereve.

Opet kazem, igraj u diviziji s ljudima koji razmisljaju slicno, bit ce ti puno lakse i bolje.

 

Kronstadt - nijedan brod se ne gleda 1 na 1. Ako je Kronstadt kao T9 cruiser los, sto reci za Ibuki? Kronstadt je jaci od svih krstarica svog tiera i nizeg, moze otjerati DDove zahvaljujuci radaru, dugo ce pozivjeti radi puno HP.

Recimo ja sam misljenja da je Kron bolji od Moskve, meni ga je draze igrati. Moji statsi s Moskvom su katastrofa, skuplja prasinu u luci. Ali necu komentirati da je losa, nije brod los nego ne odgovara mom stilu igre.

 

Acc name: MMASK na EU, jedino tamo igram.

 

 

Imam 38 godina, igram od kad sam Commodore 64 dobio znači već kojih 26godina  kaj je više staža igranja nego kaj masa tu na forumu uopće godina ima, wows igram od open bete i playerbase se promjenio sa 70/30 na 30/70 ( s obzirom na zadnjem dana možda i 15/85 ), igram najčešće sa 2 igrača iz klana pa ti meni reci koliko su oni dobri ili loši, pogotovo Casti - jedan je Castiel2110 https://wows-numbers.com/player/507775634,Castiel2110/  a drugi Ivan_ROG https://wows-numbers.com/player/545451381,Ivan_ROG/

 

Znači ovo primječuju svi igrači, nisam ja tu u onih 5% koji imaju teoriju zavjere nego je to realan pogled od bar 30-40 ljudi s kojima sam igrao ili igram - znači više ni jedan ne uživa u igri zbog dobrih bitaka nego ili igraju klanske koje su jedino dobro u ovoj igri ili odigraju par partija jer više teško izdrže...

 

Ja DM ne volim ali je jako dobar brod u rukama pravog igrača koja ja defenitivno nisam za njega - brod ima puni smisao toga kako je zamišljen i koji gameplay ima ali ga ja ne volim dok Kron nema smisla nikakvog i opet ponavljam ne uspoređujem ga sa t9 brodovima jer ne znam ko osim možda Flachera je ikad ostavio T9 brod i kupio perma camo za njega i igra s njim jer T10 je 90% bitaka kaj je i logično tak da ja i prije nego sam ga kupovao sam ga smatrao T10 brodom, ja sam samo nezadovoljan sa neinovativnošću koju taj brod nudi, da je brod glass canon tipa da ima topove koji citaju i imaju super disperziju ( kruzer ) ali da ima povišenu citadelu i ne znam 60k hellta bez HE i sa 20 sec reload-om e onda bi to već bilo super --- ako se ne paziš i ne anglaš pukneš ali ako se neko drugi ne pazi onda ga kazniš pošteno ... Problem je kaj WG nikad nebu skill brod napravio nego rade sve više i više brodove poput HMS Brainless iliti Conqueror ..

 

Ali dobro ne želim tebi i ostalima kvariti igru ali eto meni ovo već postaje smješno i tragično - vjerojatno trebam odmor od igre na kojih pol godine/godinu ili kamo srece da se zauvijek maknem od ovog još jednog "WG money grab we don't give a f." "igre" - avioni su bar umrli dostojanstveno sa 1.0 varijantom 

 

 

E da i koji dio točno naučiš iz poraza di svi brodovi stoje 15km od capa, di završi 10/2 po brodovima ili di završi u 7 minuta game jer je tvoj tim došao na 0 - u to vrijeme ti i tvoji div kolege primate sav pot.dam i jedini radite konkretan dam / cap-ate ( ili bar pokušavate cap-at ) ili imaš cv-a koji ne može pratiti 2 eskadrile a kamoli sve u T10 i igra protiv unicom CV/DM/mino divizije i takvih još 100 situacija di jedinostavno da tvoji brodovi ne rade ništa ali da ne izginu bi potopio sve brodove i pobjedili bi ali ne tvoji umiru ko muhe svakih 30 sec i to od ničeg !????

Ne znam možda ti igraš ujuro ili poslje 12 - ja od 18-20 još koliko toliko ide ali od 20-24  je retardfest na najjaće 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 23:06 (VooDooZg).
13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

Imam 38 godina, igram od kad sam Commodore 64 dobio znači već kojih 26godina  kaj je više staža igranja nego kaj masa tu na forumu uopće godina ima, wows igram od open bete i playerbase se promjenio sa 70/30 na 30/70 ( s obzirom na zadnjem dana možda i 15/85 ), igram najčešće sa 2 igrača iz klana pa ti meni reci koliko su oni dobri ili loši, pogotovo Casti - jedan je Castiel2110 https://wows-numbers.com/player/507775634,Castiel2110/  a drugi Ivan_ROG https://wows-numbers.com/player/545451381,Ivan_ROG/

 

Znači ovo primječuju svi igrači, nisam ja tu u onih 5% koji imaju teoriju zavjere nego je to realan pogled od bar 30-40 ljudi s kojima sam igrao ili igram - znači više ni jedan ne uživa u igri zbog dobrih bitaka nego ili igraju klanske koje su jedino dobro u ovoj igri ili odigraju par partija jer više teško izdrže...

 

Ja DM ne volim ali je jako dobar brod u rukama pravog igrača koja ja defenitivno nisam za njega - brod ima puni smisao toga kako je zamišljen i koji gameplay ima ali ga ja ne volim dok Kron nema smisla nikakvog i opet ponavljam ne uspoređujem ga sa t9 brodovima jer ne znam ko osim možda Flachera je ikad ostavio T9 brod i kupio perma camo za njega i igra s njim jer T10 je 90% bitaka kaj je i logično tak da ja i prije nego sam ga kupovao sam ga smatrao T10 brodom, ja sam samo nezadovoljan sa neinovativnošću koju taj brod nudi, da je brod glass canon tipa da ima topove koji citaju i imaju super disperziju ( kruzer ) ali da ima povišenu citadelu i ne znam 60k hellta bez HE i sa 20 sec reload-om e onda bi to već bilo super --- ako se ne paziš i ne anglaš pukneš ali ako se neko drugi ne pazi onda ga kazniš pošteno ... Problem je kaj WG nikad nebu skill brod napravio nego rade sve više i više brodove poput HMS Brainless iliti Conqueror ..

 

Ali dobro ne želim tebi i ostalima kvariti igru ali eto meni ovo već postaje smješno i tragično - vjerojatno trebam odmor od igre na kojih pol godine/godinu ili kamo srece da se zauvijek maknem od ovog još jednog "WG money grab we don't give a f." "igre" - avioni su bar umrli dostojanstveno sa 1.0 varijantom 

 

 

E da i koji dio točno naučiš iz poraza di svi brodovi stoje 15km od capa, di završi 10/2 po brodovima ili di završi u 7 minuta game jer je tvoj tim došao na 0 - u to vrijeme ti i tvoji div kolege primate sav pot.dam i jedini radite konkretan dam / cap-ate ( ili bar pokušavate cap-at ) ili imaš cv-a koji ne može pratiti 2 eskadrile a kamoli sve u T10 i igra protiv unicom CV/DM/mino divizije i takvih još 100 situacija di jedinostavno da tvoji brodovi ne rade ništa ali da ne izginu bi potopio sve brodove i pobjedili bi ali ne tvoji umiru ko muhe svakih 30 sec i to od ničeg !????

Ne znam možda ti igraš ujuro ili poslje 12 - ja od 18-20 još koliko toliko ide ali od 20-24  je retardfest na najjaće 

 

Nisam rekao da si mulac, samo kazem da sam primijetio da je vecina onih koji se zale na suigrace kad gube relativno mlada i zivotno neiskusna. Ja imam 37.

Suigraci ti izgledaju dobri i trebali biste kad igrate trojica u diviziji dobijati 70tak posto partija - osim ako se netko ne zajebe ili napravi pogresku ili vise njih.

Zamisli nogomet - na random te stavi u ekipu od 11 igraca, protiv drugih 11 random igraca. Naravno da ce biti dobrih i losih igraca. Ali ako imas 2 div matea, neces morati previse razmisljati kome dodati loptu kad ti nemas kamo s njom.

 

Kronstadt je neki eksperiment - blago nerfani Stalingrad za mase da ljudi imaju na sto potrositi free xp. Missouri je out, Nelsona sve zivo pena, Musashija uzimaju valjda ljudi koji vole povijesno realne brodove (jer to je nerfani Yamato).

Da Kron ima super disperziju bio bi OP, i ovako je prejak za svoju ulogu krstarice. Stalingradu su bili stavili odlicnu disperziju pa su ga morali nerfati jer su testeri klali sve zivo.

 

Igram tijekom dana, od jutra do mraka, kako kada.

Ako ti je vecina partija shitfest, onda igraj samo CB (mislio sam da je ranked dobra suradnja igraca dok nije krenuo CB). Najvise zivaca sam izgubio u zadnjoj ranked sezoni, ali treba biti fer i priznati da su me teammates prakticki odnesli od ranka 4 do ranka 2.

I priznati da sam ja svojim greskama izgubio bar 3 partije koje sam igrao za rank 1, uhvatio sam ga iz 7 pokusaja.

Na kraju, pomiri se s tim da ne mozes dobiti sve partije, ali nemoj stalno kriviti ostalih 11 suigraca za poraze. Nogometna paralela, ako su svih ostali nesposobni, odi do golmana, uzmi loptu, predriblaj sve i zabij gol.

Igras T10, top tier si i skoro svaki brod moze imati veliki ucinak na ishod partije. Nastoj igrati cim pametnije, naravno da neces uspjeti svaki put, ali ponekad ce upaliti.

 

Igra ili igrica nema smisla ako ces gubiti zivce. Ja igram da se opustim ili da ne razmisljam o drugim stvarima i zivotnim problemima, i dosta starijih igraca gleda isto tako na WoWs. Nikad ova igra nece biti kompetitivna zato jer nije i nece biti balansirana.

 

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...
VooDooZg kaže...

Imam 38 godina, igram od kad sam Commodore 64 dobio znači već kojih 26godina  kaj je više staža igranja nego kaj masa tu na forumu uopće godina ima, wows igram od open bete i playerbase se promjenio sa 70/30 na 30/70 ( s obzirom na zadnjem dana možda i 15/85 ), igram najčešće sa 2 igrača iz klana pa ti meni reci koliko su oni dobri ili loši, pogotovo Casti - jedan je Castiel2110 https://wows-numbers.com/player/507775634,Castiel2110/  a drugi Ivan_ROG https://wows-numbers.com/player/545451381,Ivan_ROG/

 

Znači ovo primječuju svi igrači, nisam ja tu u onih 5% koji imaju teoriju zavjere nego je to realan pogled od bar 30-40 ljudi s kojima sam igrao ili igram - znači više ni jedan ne uživa u igri zbog dobrih bitaka nego ili igraju klanske koje su jedino dobro u ovoj igri ili odigraju par partija jer više teško izdrže...

 

Ja DM ne volim ali je jako dobar brod u rukama pravog igrača koja ja defenitivno nisam za njega - brod ima puni smisao toga kako je zamišljen i koji gameplay ima ali ga ja ne volim dok Kron nema smisla nikakvog i opet ponavljam ne uspoređujem ga sa t9 brodovima jer ne znam ko osim možda Flachera je ikad ostavio T9 brod i kupio perma camo za njega i igra s njim jer T10 je 90% bitaka kaj je i logično tak da ja i prije nego sam ga kupovao sam ga smatrao T10 brodom, ja sam samo nezadovoljan sa neinovativnošću koju taj brod nudi, da je brod glass canon tipa da ima topove koji citaju i imaju super disperziju ( kruzer ) ali da ima povišenu citadelu i ne znam 60k hellta bez HE i sa 20 sec reload-om e onda bi to već bilo super --- ako se ne paziš i ne anglaš pukneš ali ako se neko drugi ne pazi onda ga kazniš pošteno ... Problem je kaj WG nikad nebu skill brod napravio nego rade sve više i više brodove poput HMS Brainless iliti Conqueror ..

 

Ali dobro ne želim tebi i ostalima kvariti igru ali eto meni ovo već postaje smješno i tragično - vjerojatno trebam odmor od igre na kojih pol godine/godinu ili kamo srece da se zauvijek maknem od ovog još jednog "WG money grab we don't give a f." "igre" - avioni su bar umrli dostojanstveno sa 1.0 varijantom 

 

 

E da i koji dio točno naučiš iz poraza di svi brodovi stoje 15km od capa, di završi 10/2 po brodovima ili di završi u 7 minuta game jer je tvoj tim došao na 0 - u to vrijeme ti i tvoji div kolege primate sav pot.dam i jedini radite konkretan dam / cap-ate ( ili bar pokušavate cap-at ) ili imaš cv-a koji ne može pratiti 2 eskadrile a kamoli sve u T10 i igra protiv unicom CV/DM/mino divizije i takvih još 100 situacija di jedinostavno da tvoji brodovi ne rade ništa ali da ne izginu bi potopio sve brodove i pobjedili bi ali ne tvoji umiru ko muhe svakih 30 sec i to od ničeg !????

Ne znam možda ti igraš ujuro ili poslje 12 - ja od 18-20 još koliko toliko ide ali od 20-24  je retardfest na najjaće 

 

Nisam rekao da si mulac, samo kazem da sam primijetio da je vecina onih koji se zale na suigrace kad gube relativno mlada i zivotno neiskusna. Ja imam 37.

Suigraci ti izgledaju dobri i trebali biste kad igrate trojica u diviziji dobijati 70tak posto partija - osim ako se netko ne zajebe ili napravi pogresku ili vise njih.

Zamisli nogomet - na random te stavi u ekipu od 11 igraca, protiv drugih 11 random igraca. Naravno da ce biti dobrih i losih igraca. Ali ako imas 2 div matea, neces morati previse razmisljati kome dodati loptu kad ti nemas kamo s njom.

 

Kronstadt je neki eksperiment - blago nerfani Stalingrad za mase da ljudi imaju na sto potrositi free xp. Missouri je out, Nelsona sve zivo pena, Musashija uzimaju valjda ljudi koji vole povijesno realne brodove (jer to je nerfani Yamato).

Da Kron ima super disperziju bio bi OP, i ovako je prejak za svoju ulogu krstarice. Stalingradu su bili stavili odlicnu disperziju pa su ga morali nerfati jer su testeri klali sve zivo.

 

Igram tijekom dana, od jutra do mraka, kako kada.

Ako ti je vecina partija shitfest, onda igraj samo CB (mislio sam da je ranked dobra suradnja igraca dok nije krenuo CB). Najvise zivaca sam izgubio u zadnjoj ranked sezoni, ali treba biti fer i priznati da su me teammates prakticki odnesli od ranka 4 do ranka 2.

I priznati da sam ja svojim greskama izgubio bar 3 partije koje sam igrao za rank 1, uhvatio sam ga iz 7 pokusaja.

Na kraju, pomiri se s tim da ne mozes dobiti sve partije, ali nemoj stalno kriviti ostalih 11 suigraca za poraze. Nogometna paralela, ako su svih ostali nesposobni, odi do golmana, uzmi loptu, predriblaj sve i zabij gol.

Igras T10, top tier si i skoro svaki brod moze imati veliki ucinak na ishod partije. Nastoj igrati cim pametnije, naravno da neces uspjeti svaki put, ali ponekad ce upaliti.

 

Igra ili igrica nema smisla ako ces gubiti zivce. Ja igram da se opustim ili da ne razmisljam o drugim stvarima i zivotnim problemima, i dosta starijih igraca gleda isto tako na WoWs. Nikad ova igra nece biti kompetitivna zato jer nije i nece biti balansirana.

 

 

 

Da ponovim, naživciram se jer nas troje koji smo u 90% prva 3 na kraju - čak ni uz sav trud ne možemo / ne stignemo izcarry-at ove ostale monstrume koje dobijemo u tim - kažem bude da iztenkamo 10 milja i napravimo 550.000 dam i opet glatko izgubimo, ono od čega umru ako nas 3 10 milja na samo 3 broda imamo,, pa treba to ispucati.., isto tak dobiješ partiju u kojoj ne stigneš dam napraviti jer je ekipa koju imaš brutalno dobra a ekipa protiv koje igraš su ne znam kak bi nazvao ali jbg ak krepaju u 7 min na T10 onda kak ih nazvat ...

 

CB je Clan Battles a ti vjerojatno misliš na Ranked,  CB je vrh ove igre i meni jedino kaj je kaka spada napravljeno i vrlo vrlo dobro a Ranked je ajd malo bolji random za solo - tam je točno kak si rekao, vecinom nosiš ali bome se i desi perioda di tebe nose onak žešće ali je bar manje brodova pa imaš nekakav utjecaj koliko toliko - da je bar normalan random 8vs8 sa 3 u div onda bi to bila druga priča onda stvarno možeš bez problema carry-at ili igrati napeto ..

13 godina
offline
Re: World of Warships

Voodoo je apsolutno u pravu, kvaliteta igre je u opadanju, toxicity level je off the charts. Sve više brain dead idiota u igri, sve više OP premium brodova, balans je nepostojeć.... WG je uspio zasrat igru koja je actually imala potencijala. 

 

Jedino što ne vidim poantu u stalnom prigovaranju, bilo tu, bilo na forumu ili redditu. Kao da će se išta promjeniti ako stalno smaram sa whine postovima. 

 

Trenutno me jedino u igri drži clan battles i premium time koji sam kupio pa mi je sada žao odustat jer sam bacio pare inaće... mislim, bacio sam pare i ovako i onako..... 

12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

Voodoo je apsolutno u pravu, kvaliteta igre je u opadanju, toxicity level je off the charts. Sve više brain dead idiota u igri, sve više OP premium brodova, balans je nepostojeć.... WG je uspio zasrat igru koja je actually imala potencijala. 

 

Jedino što ne vidim poantu u stalnom prigovaranju, bilo tu, bilo na forumu ili redditu. Kao da će se išta promjeniti ako stalno smaram sa whine postovima. 

 

Trenutno me jedino u igri drži clan battles i premium time koji sam kupio pa mi je sada žao odustat jer sam bacio pare inaće... mislim, bacio sam pare i ovako i onako..... 

 

A točno to, vjeruj mi da sam i sam sebi više glup s tim njurganjem ali nekak to moram izbaciti iz sebe, ali da ništa od toga to je i meni jasno  - ali točno ovo kaj si napisao i točno to mene jedino drži - ajd još mi je i ova ekipa s kojom igram super ali ovo kaj je u igri u zadnje vrijeme je stvarno puno puno previše postalo, možda bi trebao otić na t4/5/6 da se malo provjetrim tam bar ne očekujem da znaju bar osnove igre..

 

Mene najviše boli kaj je ovo mogla biti tako dobra igra i mogli su fino napraviti da bude i za wg super da imaju ovo kak sad imaju a da za kompetitivne igrače naprave posebne modove koji su se mogli čak i plačati kao ne znam dlc kod drugih online igra, modli su Hystoric mode naopraviti po sistemu klanskih tipa 12 na 12 ili 15 na 15 sa tipa Britanci protiv Njemaca pa do T8 sa jednim Bismarckom i jednim Tirpitzom, jednim Scharnhorstom i Gneinesau, pa Hipper + P.Eugen i sa puno kruzera i DD-a kojih je bilo unutar iste klase pa protiv možda slabijih ali više Britanskih BB-a tipa klasa KGV 3-4 broda ili koliko ih je već bilo, klasa Nelson, Hood pa Belfasta, Fiji i tak - napravit fino izbalansirano, zanimljivo na par mapa ili scenarija i tak bez t9/10...

 

Pa onda tak Japan protiv Amera i tak ..  pa bi unutar jednog klana se moglo igrati jedni protiv drugih ili klan protiv klana - nagrade nebitne, mogli su staviti ne znam neke zastave tipa kak daju jolly rogers ili kamuflaže i tak -- ljudima je i tak do zabave a ne kak je sad vječiti grind za zastavama, xp, kredit, ugljen, prem time, prem brod 100 gluposti koje neće igru boljom a pogotovo ne zanimljivojom :(  

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 14:34 (VooDooZg).
14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Ma kada igra dopizdi prestaneš igrat na neko vrijeme. Ja nisam igrao nekih 6 mjeseci i nisam mogao zamisliti da cu se vratiti koliko mi se tad zgadila, pa na kraju jesam i drzala me evo 2 i pol mjeseca i opet prekinuo.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships

7k igara sam morao odigrati da dobijem prvi solo warrior 

 

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Problem je radar, i HE spam u zadnje vrijeme, sve pocinje od tog, treca stvar je, premiume bi se trebalo ogranicit da ispod recimo 500 borbi nemozes kupit taj i taj premium brod, Ovako ekipa napravi acc, kupi tirpitza i uleti u T8-10 random i puca HE na sve sta stigne i pokusava snajpat sa 20 km, i to sa tirpitzom, sa njemcem :D

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Problem je radar, i HE spam u zadnje vrijeme, sve pocinje od tog, treca stvar je, premiume bi se trebalo ogranicit da ispod recimo 500 borbi nemozes kupit taj i taj premium brod, Ovako ekipa napravi acc, kupi tirpitza i uleti u T8-10 random i puca HE na sve sta stigne i pokusava snajpat sa 20 km, i to sa tirpitzom, sa njemcem :D

 

  pa to im je i cilj da mogu prodati što prije i što više T8 prmiuma - to je 50€ za 1011 1001 iliti zrak i takvih 5000  pa onda drugi op brod pa 25.000 dublona da bi tj dana ranije igrao neki op brod pa sljedi Belfast, kamikaze, Missouri u bundale-u za 100-200-350 € itd..itd..  boli njih tuki kaj retard kupi Tirpitz i stavi 3 pt kapetana na njega i pita čemu ovaj gumb služi :) 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 11:52 (VooDooZg).
12 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Sve igre su takve, Ista stvar je bila i u WoW-u dok sam ga jos igrao.... imao si PVP Random battles i arenu gdje se prijavljujes samo s svojim kompanjonom ili kompicima, ovisi sta igras. (2v2 3v3 5v5).

U Randomu se nagledas svacega ali ga opet igras kako bi usavrsio svoj gameplay  i skill te se opremio  za ranked.

Ista stvar je i ovdje random igras da bi kupio nove brodove, zaradio koji silver, zastave, itd. Kad dode vrijeme za ranked onda se raspravlja o nekom OP elementu koji treba balansirat jer je neigrivo ili ce postat ukoliko se ne fix-a.

 

Meni je u WoWs-u najdrazi Random ranked jer se osjeti da su gameovi kvalitetniji od randoma, Clan ranked mi je isto ok ali mi trenutno zivot ne dopusta da si planiram neke stvaru u naprijed radi igranja igrica. Kad mi se igra opalim koji Random sebi za gust a kad dode vrijeme za Ranked Random onda se malo vise izgustam i to je to.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
Vesh kaže...

Sve igre su takve, Ista stvar je bila i u WoW-u dok sam ga jos igrao.... imao si PVP Random battles i arenu gdje se prijavljujes samo s svojim kompanjonom ili kompicima, ovisi sta igras. (2v2 3v3 5v5).

U Randomu se nagledas svacega ali ga opet igras kako bi usavrsio svoj gameplay  i skill te se opremio  za ranked.

Ista stvar je i ovdje random igras da bi kupio nove brodove, zaradio koji silver, zastave, itd. Kad dode vrijeme za ranked onda se raspravlja o nekom OP elementu koji treba balansirat jer je neigrivo ili ce postat ukoliko se ne fix-a.

 

Meni je u WoWs-u najdrazi Random ranked jer se osjeti da su gameovi kvalitetniji od randoma, Clan ranked mi je isto ok ali mi trenutno zivot ne dopusta da si planiram neke stvaru u naprijed radi igranja igrica. Kad mi se igra opalim koji Random sebi za gust a kad dode vrijeme za Ranked Random onda se malo vise izgustam i to je to.

 

 

 

Clan battles su koji 5 klasa iznad Rankeda jer tamo pobjeda ili poraz ovisi samo i definitivno o tvojoj ekipi koju tvore tvoji suigrači / ekpa i zato je to jedini pravi kompetitivni sadržaj u igri,, Ranked je svašata - ako uloviš vala kad krene dok su dobri igrači unutra onda je dobar ak ne onda buš se svačega nagledao ali da opet i takav je dosta bolji od random ..

13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
Vesh kaže...

Sve igre su takve, Ista stvar je bila i u WoW-u dok sam ga jos igrao.... imao si PVP Random battles i arenu gdje se prijavljujes samo s svojim kompanjonom ili kompicima, ovisi sta igras. (2v2 3v3 5v5).

U Randomu se nagledas svacega ali ga opet igras kako bi usavrsio svoj gameplay  i skill te se opremio  za ranked.

Ista stvar je i ovdje random igras da bi kupio nove brodove, zaradio koji silver, zastave, itd. Kad dode vrijeme za ranked onda se raspravlja o nekom OP elementu koji treba balansirat jer je neigrivo ili ce postat ukoliko se ne fix-a.

 

Meni je u WoWs-u najdrazi Random ranked jer se osjeti da su gameovi kvalitetniji od randoma, Clan ranked mi je isto ok ali mi trenutno zivot ne dopusta da si planiram neke stvaru u naprijed radi igranja igrica. Kad mi se igra opalim koji Random sebi za gust a kad dode vrijeme za Ranked Random onda se malo vise izgustam i to je to.

 

 

 

Clan battles su koji 5 klasa iznad Rankeda jer tamo pobjeda ili poraz ovisi samo i definitivno o tvojoj ekipi koju tvore tvoji suigrači / ekpa i zato je to jedini pravi kompetitivni sadržaj u igri,, Ranked je svašata - ako uloviš vala kad krene dok su dobri igrači unutra onda je dobar ak ne onda buš se svačega nagledao ali da opet i takav je dosta bolji od random ..

 

Kad sam se prvi put dohvatio rankeda (7. sezona), cinilo mi se da je tamo puno bolja suradnja, bas sam uzivao igrati ranked.

Nakon CB sam skuzio da je ranked malo bolji random. Od 7 igraca u timu, nekih 3-4 znaju sto napraviti, a ostalih par su topovsko meso. Obzirom da manje-vise tako izgleda i protivnicki tim, da se odigrati dobrih i napetih partija.

Igrat cu ranked i probati po treci put uhvatiti rank 1. Volio bih da je neki drugi tier, ali sto je tu je, T10 znaci da ce legendary updgrades brze stici.

Uvjetno receno, problem CB je termin, moras si zivot prilagodjavati igri. Ranked mozes igrati kad god zelis.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...
VooDooZg kaže...
Vesh kaže...

Sve igre su takve, Ista stvar je bila i u WoW-u dok sam ga jos igrao.... imao si PVP Random battles i arenu gdje se prijavljujes samo s svojim kompanjonom ili kompicima, ovisi sta igras. (2v2 3v3 5v5).

U Randomu se nagledas svacega ali ga opet igras kako bi usavrsio svoj gameplay  i skill te se opremio  za ranked.

Ista stvar je i ovdje random igras da bi kupio nove brodove, zaradio koji silver, zastave, itd. Kad dode vrijeme za ranked onda se raspravlja o nekom OP elementu koji treba balansirat jer je neigrivo ili ce postat ukoliko se ne fix-a.

 

Meni je u WoWs-u najdrazi Random ranked jer se osjeti da su gameovi kvalitetniji od randoma, Clan ranked mi je isto ok ali mi trenutno zivot ne dopusta da si planiram neke stvaru u naprijed radi igranja igrica. Kad mi se igra opalim koji Random sebi za gust a kad dode vrijeme za Ranked Random onda se malo vise izgustam i to je to.

 

 

 

Clan battles su koji 5 klasa iznad Rankeda jer tamo pobjeda ili poraz ovisi samo i definitivno o tvojoj ekipi koju tvore tvoji suigrači / ekpa i zato je to jedini pravi kompetitivni sadržaj u igri,, Ranked je svašata - ako uloviš vala kad krene dok su dobri igrači unutra onda je dobar ak ne onda buš se svačega nagledao ali da opet i takav je dosta bolji od random ..

 

Kad sam se prvi put dohvatio rankeda (7. sezona), cinilo mi se da je tamo puno bolja suradnja, bas sam uzivao igrati ranked.

Nakon CB sam skuzio da je ranked malo bolji random. Od 7 igraca u timu, nekih 3-4 znaju sto napraviti, a ostalih par su topovsko meso. Obzirom da manje-vise tako izgleda i protivnicki tim, da se odigrati dobrih i napetih partija.

Igrat cu ranked i probati po treci put uhvatiti rank 1. Volio bih da je neki drugi tier, ali sto je tu je, T10 znaci da ce legendary updgrades brze stici.

Uvjetno receno, problem CB je termin, moras si zivot prilagodjavati igri. Ranked mozes igrati kad god zelis.

 

Moglo bi biti jako dobro ako ostavre ono o čemu su pričali - da za klanske spoje EU/RU/NA pa bi onda zbog 3 vremenske zone to značilo da bi se maltene cjeli dan moglo igrati ( bar te dane sri/čet/sub/ned ) a i bilo bi više ekipa pa bi bilo dosta bolje po ligama raspoređeno nego kaj je npr ova sezona koja je abanormalna jer igra možda 20% klanova tak da su u stormu ovi kaj su prošle god bili Hurricane a i polsje 21:30 traži minutu dvije pa dobiš nekog od pro klanova ---- ali to je sad zato jer mnogi klanovi ne igraju uopće, ljudi su na moru bilo je svjetsko, Stalingrad su nerfali pa su se mnogi ohladili i tak ....

 

Ovo da spoje regije se mora desiti jer će sve više opadati broj klanova koji igraju i bilo bi dobro da malo mješaju/kombiniraju pravila, npr da probaju sa 2BB-a npr, možda neki drugi tier probati i tak..

12 godina
offline
World of Warships

5 stranica na oficijalnom forumu o tome kak su potrošili 25.000 dublona i još nisu dobili brod - to je samo oficijalni forum, ja sam se pitao koliko će biti retarda koji će dati oko 100€ pazi sad  - da bi tj dana ranije igrali s tim brodom koji ćeš kasnije moć kupiti valjda za 100kn, njih 5 stranica tamo je kupilo a to je valjda 5% playerbase-a - pa to je strava majke mi moje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warships

Tema se pretvorila da nekih 80% postova se svelo na to kako skoro uvijek isti ljudi kukaju kako je ovo postalo nemoguce za igrati, kako igru igraju samo debili i bla bla bla. 

 

Situacija se nece popraviti ako vi kukate ovdje nama i zalite se za neke stvari. Ako te ne ide, ne moras siliti taj dan da odigras ne znam ni ja koliko partija. Odigras par i ako te ne ide izadji, igraj nesto drugo, pogledaj neki film ili seriju ili sta ja znam sta vas usrecuje. 

Poanta jedne igre bi bila da pruzi kvalitetno vrijeme za opustanje i u principu da se uziva u necemu sto volis da igras, a citajuci ovu temu imam osjecaj da odredjeni broj vas nakon nekog napornog dana udje u WoWs i jos se vise stresira i to sve bespotrebno.

 

Ja ne igram toliko cesto ali kada igram pokusavam da pruzim svoj maksimum, a kada vidim da partija nije povoljna za mene okrenem igru na neku zajebanciju, pokusam istrolati barem jednog protivnickog igraca iako znam da ce to mozda rezultirati losim rezultatom ali barem zavrsim tu partiju sa osmjehom. 

 

I cim uplatite lovu za premium ili kupite neki premium brod koji ne ispadne po volji nema potrebe za kuknjavom i kada u prodavnici kupujes neku novu cokoladu sa novim ukusom i ne svidi ti se sigurno ne idete okolo i smarate ostatak naroda.

 

Chill i uzivajte u igri 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 15:52 (Dr. Vicko).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Hoće li Jean Bart u t9 biti novi free XP brod?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
DrNasty kaže...

Hoće li Jean Bart u t9 biti novi free XP brod?

 Ne zna se još ali uzeći u obzir da su svi tier 9 brodovi do sada bili free xp ili reward shipovi vrlo vjerojatno hoće. 

13 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...
DrNasty kaže...

Hoće li Jean Bart u t9 biti novi free XP brod?

 Ne zna se još ali uzeći u obzir da su svi tier 9 brodovi do sada bili free xp ili reward shipovi vrlo vjerojatno hoće. 

 

Bilo bi lijepo da dobijemo i koji free xp T9 premium koji NIJE battleship ili battlecruiser.

Nemam pojma sta, ali sigurno se moze kakav dobar T9 DD sloziti (i da bude malo OP kao svi dosadasnji T9 freemium brodovi :)

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Problem rankeda je sta ga izgleda svako moze igrat, samo lvl 15 moras bit i imat T8 brod. Dosao sam bio do ranka 15 i odustao sam, jednostavno toliko debilane, tirpitzi, alabame, ki, sve premium brodovi u ranked, nitko nezna igrat, tirpitzi koji stoje na 20 km pucaju HE, alabama koja ide brawlat i jos puno puno toga...ranked bi trebao bit limitiran da moras imat barem jedan brod koji si IZGRINDAO, određeni broj bitaka odigranih i onda da tek mozes, a ne ovo, odigra 30 partija dodje na acc level 15, kupi tirpitza i uleti u ranked.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...
quickr kaže...
DrNasty kaže...

Hoće li Jean Bart u t9 biti novi free XP brod?

 Ne zna se još ali uzeći u obzir da su svi tier 9 brodovi do sada bili free xp ili reward shipovi vrlo vjerojatno hoće. 

 

Bilo bi lijepo da dobijemo i koji free xp T9 premium koji NIJE battleship ili battlecruiser.

Nemam pojma sta, ali sigurno se moze kakav dobar T9 DD sloziti (i da bude malo OP kao svi dosadasnji T9 freemium brodovi :)

 

hmmm Pa imaš ga, zove se Black i je OP jer ima US smoke i radar ;)  i košta ak se ne varam 13k steel-a i još imaš 25% onaj kupon a to ti je npr ova sezona klanskih ako dođeš do 30 pobjeda u Typhoon-u, jak si igrač, pretpostavljam da si u jakom klanu da igrate klanske ne vidim problem -- u svakom slučaju to su sad pošteno napravili ( nema više moram 5 R1 osovojiti i ostalih sranja - igraš kaj ti najviše odgvoara od tog kompetitivnog i uzmeš kaj ti odgovara ) 

12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Problem rankeda je sta ga izgleda svako moze igrat, samo lvl 15 moras bit i imat T8 brod. Dosao sam bio do ranka 15 i odustao sam, jednostavno toliko debilane, tirpitzi, alabame, ki, sve premium brodovi u ranked, nitko nezna igrat, tirpitzi koji stoje na 20 km pucaju HE, alabama koja ide brawlat i jos puno puno toga...ranked bi trebao bit limitiran da moras imat barem jedan brod koji si IZGRINDAO, određeni broj bitaka odigranih i onda da tek mozes, a ne ovo, odigra 30 partija dodje na acc level 15, kupi tirpitza i uleti u ranked.

 

 

Ranked bi trebalo ograničini na maksimalan broj partija do određenog ranka i stim bi rješili 90% problema i napravili Ranked odličnim - znači tipa 150/200 partija do R10, 250/300 do R5 i 350/400 do R1  a ne da ovi trolovi ( bar 1-2 njih ) uđu u bitku pokrenu prbrod prema cap-u i izađu iz bitke, uđu u port uzmu drugi brod i naprave isto i tak odigraju skoro 20 bitaka u sat vremena / kad uzmeš prosjek i zakon velih brojeva njega izkerijaju u par tisuća bitaka do R1 skoro ..

 

Ultimativno riješenje bi bilo za sve skupa i ranked i random i sve da kad jednom stisneš Battle da moraš ostati do kraja u bitki i tek onda da možeš možeš u port u sljedeću sa nekim drugim brodom odigrati - ja tak svaku ostanem do kraja a i tako sam se najbolje naučio igrati jer vidiš di si pogrejšio i kaj je bilo / dovelo do poraza, a i vidiš druge kak igraju po mogučnosti ove kaj nose partije pa se naučih dosta  pametnih i dobrih stvari 

10 godina
offline
World of Warships

Poz. ekipa. Sad bio odigro par partija i mogu reč da je baš bilo super. Baš sam dobivo dobru ekipu ,ali i kad je bila loša stvarno sam dobro odigro tako kad sam izgubio osječaj je bio super. Sad imam pitanje. Koji su bolji DD amerikanci ili njemci. Imama Aigle i sviđami se taj stil igre kod njega ( dobar range). Pa ako može neki savjet koje da odaberem. Tnx na svim savjetima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
Hrvoslav kaže...

Poz. ekipa. Sad bio odigro par partija i mogu reč da je baš bilo super. Baš sam dobivo dobru ekipu ,ali i kad je bila loša stvarno sam dobro odigro tako kad sam izgubio osječaj je bio super. Sad imam pitanje. Koji su bolji DD amerikanci ili njemci. Imama Aigle i sviđami se taj stil igre kod njega ( dobar range). Pa ako može neki savjet koje da odaberem. Tnx na svim savjetima.

 

Aigle ak ti se sviđa i taj stil onda će ti Rusi biti zakon - njima je to primarni stil igre DD-a na višim tier-ovima

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Meni osobno njemci, radi hydroa prvenstveno, al ja nisam bas DD guy...ja sam BB main, BB-ove znam kako spada ovo ostalo tako tako.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
World of Warships

moram se i ja pozaliti...

na VUDUA

pa dobro kolega kaj moras citirati citiranih citata citate, daj to malo uredi da ti nije dva posta cijela strana hebemu

 

a kaj se to spomenulo, HMS Brainless ??!?!?

daj mi link ODMA kupujem

i jos se cudim kak ja nisam uopce cul za brod, kak i bi kad ne pratim forum

sram me bilo, grajndam na poslu jer moram radit (da, na poslu )...imam posla na poslu, instant meme

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

moram se i ja pozaliti...

na VUDUA

pa dobro kolega kaj moras citirati citiranih citata citate, daj to malo uredi da ti nije dva posta cijela strana hebemu

 

a kaj se to spomenulo, HMS Brainless ??!?!?

daj mi link ODMA kupujem

i jos se cudim kak ja nisam uopce cul za brod, kak i bi kad ne pratim forum

sram me bilo, grajndam na poslu jer moram radit (da, na poslu )...imam posla na poslu, instant meme

 

Mislim da ću do Vrapča na odmor malo u ludaru jer primati igraju igru ovih dana 

 

Pogle Budyonny molim te, s tim da je svaka bila protiv T8, ili iz izloga 2 pogledajte Republique-ov av.dam i Win rate - nisam više nervozan sad sam samo razočaran i deprimiran zbog ljudskog roda i njegove budučnosti, sve su to smartphone-i krivi :(  otupili su svi i naredne genaracije su tupe da su to strahi, vidim i kod sebe na poslu šegrte tak da me polako više ništa ne čudi..

 

 

12 godina
offline
World of Warships

i npr naletim na tipa koji mi žustro psihološki odgovara na oficijalnom forumu pa reko idem pogledat stats-ove i nema hajdani su pa sam pogledao klan i vidio stvari koje normalnom mozgu nisu objašnjive ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

hmmm Pa imaš ga, zove se Black i je OP jer ima US smoke i radar ;)  i košta ak se ne varam 13k steel-a i još imaš 25% onaj kupon a to ti je npr ova sezona klanskih ako dođeš do 30 pobjeda u Typhoon-u, jak si igrač, pretpostavljam da si u jakom klanu da igrate klanske ne vidim problem -- u svakom slučaju to su sad pošteno napravili ( nema više moram 5 R1 osovojiti i ostalih sranja - igraš kaj ti najviše odgvoara od tog kompetitivnog i uzmeš kaj ti odgovara ) 

 

Nisam Fletcher nego sam vise Gearing tip, pa mi Black nije toliko napet.

30 pobjeda u Typhoon nisam uspio skupiti ni u prvoj ni u drugoj sezoni, jer sam vecinu vecernjih termina proveo cuvajuci curicu od par mjeseci. I nije mi zao.

 

Ipak, Missouri, Musashi, Nelson, Kronstadt... najmanji topovi su 305 mm. Neka daju neki lijepo DD, nije mi bitna nacionalnost (ako nije ruski :)

Jos malo pa cu imati dovoljno uglja za Salema, pitam se dal da ga uzmem rekreativno...

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...
VooDooZg kaže...

hmmm Pa imaš ga, zove se Black i je OP jer ima US smoke i radar ;)  i košta ak se ne varam 13k steel-a i još imaš 25% onaj kupon a to ti je npr ova sezona klanskih ako dođeš do 30 pobjeda u Typhoon-u, jak si igrač, pretpostavljam da si u jakom klanu da igrate klanske ne vidim problem -- u svakom slučaju to su sad pošteno napravili ( nema više moram 5 R1 osovojiti i ostalih sranja - igraš kaj ti najviše odgvoara od tog kompetitivnog i uzmeš kaj ti odgovara ) 

 

Nisam Fletcher nego sam vise Gearing tip, pa mi Black nije toliko napet.

30 pobjeda u Typhoon nisam uspio skupiti ni u prvoj ni u drugoj sezoni, jer sam vecinu vecernjih termina proveo cuvajuci curicu od par mjeseci. I nije mi zao.

 

Ipak, Missouri, Musashi, Nelson, Kronstadt... najmanji topovi su 305 mm. Neka daju neki lijepo DD, nije mi bitna nacionalnost (ako nije ruski :)

Jos malo pa cu imati dovoljno uglja za Salema, pitam se dal da ga uzmem rekreativno...

 

ak ti se DM sviđa - uzmi ak ne čekaj kaj bu novo došlo..

 

- sad steel možeš skupiti normalnijim putem, svaku ligu ti daju po nešto ( ne moraš "do kraja" doć ) i svaki veći Rank u Rankedu ćeš dobiti po nešto pa si možeš odrediti koliko želiš vremena uložiti i koliko ti dosta - i na kraju ti odabireš kaj želiš od ponuđenog a ne da ide po njihovom redu, to su sad stvarno fer napravili 

13 godina
offline
Re: World of Warships

Ne znam šta se dešava sa klanskima u zadnje vrijeme... Ili razvaljujemo (80-90% WR jedan clan battles session) ili nas razvaljuju (10-20% WR CB session). Nema nekog middle grounda, da se vrtimo oko 50%  

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice