WoW - kako početi na originalnom serveru?

poruka: 36
|
čitano: 15.504
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

Ovako , ja sam prije igrao wow trial od 10 dana i privatni server . Znam kako se igra i sve to. Mene zanima koliko se plača mjesečno , znam da treba kupit original . A ovo je pitanje za WoW igrače : jeli više fora igrati wow nako ovoliko expanzija.Igra je jedna od najlegendarnih na svjetu , sigurno. Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2010 19:15 (Omnyus).
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

Plaća ti se 100tinjak kuna mjesečno. Kreditnom karticom mozes platiti 1,3,6 mjeseci unaprijed, sto vise to jeftinije.

Takodjer imas i game card za 2 mjeseca, mislim da je na crovortex oko 210kn.

 

Fora je, ima jos ljudi koji se levelaju, nisi sam, ali prava zabava počinje tek na 80 lvl-u kad pocnes raidat ICC.

Ja sam u guild-u od nekih 200tinjak igraca na Darkspear-u, od toga 30ak domacih, extra zaj**ancija.

Bitno je samo da nadjes neku svoju ekipu s kojom mozes napredovati, jer nadje se dosta kretena koji te znaju zezati i svasta nesto.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2010 19:25 (Dr.Malenica).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??

WoW je vec petu godinu najbolji MMO na tržištu i vjerovatno se to nece promjeniti sljedecih par godina tak da da, isplati se kupiti orginal. Ekipu budeš sigurno našel, to je ipak MMO s više milijuna igrača u europi.

 

Sad to dal je vise fora igrati poslje tolko ekspanzija je tema mnogih rasprava ali brojke govore same za sebe.Osmijeh

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
13 godina
neaktivan
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

hvala na savjetima , meni jedan prijatelj plača svakih 6 mjeseci oko 300 kuna. to je odlična igra , jeste li čuli da izlazi nova expanzija , cataclysm Cool

kolanovic
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

Gdje ima za kupiti originalne djelove wow-a?Neda mi se skidati preko onoga downloadera jer traje 100g -.-"!

 

Ako je moguće da ima za kupit preko nekog online dučana ili ako ima neko za prodat pa da pošalje preko pošte? :D

Moj Blog -> http://wedran-dev.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

bilo bi ti bolje za kupit cdkey prek neta(prek hrvatskog web-shopa ti ne treba kartica) pa downloadat igru, ali ako baš nećeš skidati onda možeš u algoritmu kupit al te to malo više košta

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??

a jeli to sigurna stranica za prodavanje takvih stvari , ne želim da me zafrknu (mislim , ne govorim ništa protiv te stranice , ali jednostavno ne želim da platim ono što nisam dobio)

WoW is glamour
14 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??

Pa sad,skino bi ja igru ali ima malo previše GB...A ja imam jako spori internet! -.-"

 

 

Moj Blog -> http://wedran-dev.blogspot.com
13 godina
neaktivan
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

ja ne kužim , jeli Authenticator za battle.net  da se uključi igranje wowa ili za neku zaštitu , jer kad sam se išao regirtrirat na wow official siteu trebao je neki kod , ne kužim :(

 

WoW is glamour
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 14:26 (Omnyus).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

jeli to možda ovo : http://www.crovortex.com/webshop/igra-4462-World_Of_Warcraft_CD_Key.html

još sam vidio da ima i burning crushade cd key , ovo ne kužim , molim vas objasnite

WoW is glamour
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 14:33 (Omnyus).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

Ovako.

Mozes kupiti samo WoW, ali ti je ograniceno kretanje samo na svijet iz WoW-a, znaci ne mozes ici u djelove iz 2 ekspanzije i mozes se levelati do 60og levela.

Ako uzmes prvu ekspanzijju (Burning crusade) mozes ici u WoW dio i dio iz te ekspanzije, malo vise se levelati.

E kad uzmes i drugu ekspanziju, Wrath of the Lich King, onda se mozes levelati do 80 i imas cijeli svijet na raspolaganju.

Iskreno, ako nemas obe ekspanzije, nije to to, jer večina ljudi igra u dijelu zadnje ekspanzije.

 

Znaci moras kupiti Original WoW da instaliras Burning crusade, a za Wrath of the Leach King moras imati predhodna dva.

Znaci ukupno 3 cd-keya.

Keyeve mozes kupiti na netu, ima direktno na blizzardovoj stranici, znaci sigurno, pa downlodati igru ili uzeti recimo ovo WoW: BattleChest i WoW: Wrath of the Lich King.

 

E da, i ako uzmes na dvd-ima svejedno treba skinuti patcheve za igru, koji isto tako nisu bas mali =)

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??
Wedran Dev kaže...

Gdje ima za kupiti originalne djelove wow-a?Neda mi se skidati preko onoga downloadera jer traje 100g -.-"!

 

Ako je moguće da ima za kupit preko nekog online dučana ili ako ima neko za prodat pa da pošalje preko pošte? :D

Samo znam za algoritam, nezaboravi kupiti karticu Namigiva

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 15:20 (Daniman123).
16 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??
Daniman123 kaže...
Wedran Dev kaže...

Gdje ima za kupiti originalne djelove wow-a?Neda mi se skidati preko onoga downloadera jer traje 100g -.-"!

 

Ako je moguće da ima za kupit preko nekog online dučana ili ako ima neko za prodat pa da pošalje preko pošte? :D

Samo znam za algoritam, nezaboravi kupiti karticu Namigiva

Imas i Crovortex, Sophoslab.hr - mislim da je Sophoslav najjeftiniji

 

Ne treba mu odmah kartica, dobije se mjesec-dva besplatno

14 godina
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

kolko to sve kosta ak hoces igrat 1000kn? jel bolje uzet wow il cekat guild warse??

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??

490kn sa svim ekspanzijama i mjesec ili 2 besplatnog igranja, a onda svaki mjesec po 100kn.

 

Gw2 kupis, ali mislim da nece biti pretplate.

 

Stvar ti je osobnog izbora, meni je WoW puno drazi od GW, a sad za GW2 jos ne znam =)

14 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??

Gledao sam na netu u algoritmu:

 

World of Warcraft - 125 kn

World of Warcraft - The Burning Crusade - 125kn

World of Warcraft - Wrath of the Lich King - 299kn

 

Vjerovatno ću kupiti ova prva dva dijela a za WoW Lich King,ću se već nekako snaći.. (:

Moj Blog -> http://wedran-dev.blogspot.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??

Nemoj kupovati prva dva dijela odvojeno, ne isplati ti se.

Odvojeno te dodju 250kn, a u SophosLAB-u imas Battlechest (Znaci WoW i WoW: TBC) za 195kn

13 godina
neaktivan
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

gledajte , ako ja skinem sva tri djela sa neta , ili mi frend ima sve djelove (wow , bc, wotlk  ) instalacijske packove  , ja mogu preko ovih linkova  kojih ste mi vi dali kupit cd key za wow account , a jeli za to treba i onaj neki authenticator za battle net??

WoW is glamour
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

i koji cd key moram kupiti , wow ili/i Burning Crushade??

WoW is glamour
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 17:25 (Omnyus).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??
Omnyus kaže...

gledajte , ako ja skinem sva tri djela sa neta , ili mi frend ima sve djelove (wow , bc, wotlk  ) instalacijske packove  , ja mogu preko ovih linkova  kojih ste mi vi dali kupit cd key za wow account , a jeli za to treba i onaj neki authenticator za battle net??

Authenticator je zasad opcionalan, sta znaci da ga ne trebas.

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
13 godina
neaktivan
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

a što je sa cd keyom,jeli tredaju oba dva od wow-a ili bc

WoW is glamour
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??
Omnyus kaže...

a što je sa cd keyom,jeli tredaju oba dva od wow-a ili bc

Pa vec su ti napisali....ako zelis imati pristup cijelom sadrzaju trebas : WoW + Tbc + Wotlk cd keyeve.

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
16 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??

Da bi mogao poceti legalno igrati WoW moras imati jednu od dvije varijante:

  1. kupiti  sva 3 dijela igre (svaki ima svoj CD Key),instalirati ih, registrirati se online i poceti igrati

      kod registracije moras ili dati broj kreditne kartice ili upisati key s Gamecarda(pretplata za 60 dana) i dobijes 30 dana badave

      u igru ulazis upisivanjem usernamea i passworda.

 2. kupiti igru od nekoga ko vise ne igra,platis covjeku on ti da username i password(normalno da ces pass odma promijenit) ulogiras

     se i odmah pocinjes,mozes nastavit igrat s njegovim likovima ali preporuka je da podignes svoje likove od lvla 1-80

 

Prednost 2. verzije je mozda sto ces uz igru dobit i nekog lika ili vise njih i nesto resursa koje ces moc iskoristit kod podizanja svog lika,dok kod nove igre startas bez icega.

Authenticator se koristi da se izbjegne krađa accounta jer ti on daje kod svakog logiranja drugi pass(nije obavezan i o tebi ovisi jel ces ga imat)

Gamecard kod nas po ducanima kosta oko 210kn ali online ju mozes naci puno povoljnije(vrijedi 60 dana).Ja kupujem http://www.gamecards.eu/

 

 Ako se odlucis pocet igrat morat ces skinut sve patcheve kojih ima poprilicno pa evo link gdje su ti svi patchevi ili ako hoces mozes skinut Playable client(sve ti je objasnjeno tamo) 

http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 22:02 (Brada).
13 godina
neaktivan
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

a može li se kupiti cd key bez cdova wowa i expanzija ?

pod gamecard misliš prepayed card  , ono za uplatit da možeš igrat taj mjesec , dva ili 6 , neznam sad koliko , a da ne trebaš onda plaćat taj mjesec karticom?

WoW is glamour
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??
Omnyus kaže...

a može li se kupiti cd key bez cdova wowa i expanzija ?

pod gamecard misliš prepayed card  , ono za uplatit da možeš igrat taj mjesec , dva ili 6 , neznam sad koliko , a da ne trebaš onda plaćat taj mjesec karticom?

 Imas na internetu hrpu servisa koji prodaju sve sto trebas kao sto je npr ovaj http://gamersloot.net/catalog/index.php?cPath=133_130

 Da bi se registrirao moras imat sva 3 CD keya a igru instaliraj kako god hoces.Prilikom registracije moras odabrat zelis li placat kreditnom karticom ili prepaid bonom(gamecard).Ako odaberes kreditnu karticu moras upisat broj a ako odaberes prepaid moras upisat kod s kartice i to odmah kod registracije.Cim se registriras pocinje ti teci vrijeme,prvo 30 dana koje si dobio besplatno s WoW igrom a na to ce se automatski nadovezat bon koji si upisao ili ce ti teretit kreditnu karticu(zavisi koju si opciju odabrao kod registracije).Nacin placanja mozes promijenit kad god hoces(znaci prelazak s bonova na karticu ili obrnuto)

13 godina
neaktivan
offline
WoW?? kako početi na originalnom serveru??

a ima li neka hrvatska internet stranica sa svim cd keyevima ili sva tri ima kupt u algoritma (bez cd-a) ?

WoW is glamour
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
WoW - kako početi na originalnom serveru?

Vidim da netko spominje da mu je problem skidanje igre s neta. Ako imate frenda koji ima orginal i oba dodatka/nastavka igre BC i WOTLK, jednostavno kopiraj igru od njega čitavu i radit će. Ja imam STO, WOW i BFBC2 trenutno na računalu i kad sam imao problema sa računalom kopirao sam na frendov disk sve tri igre (+ BFBC folder iz my documents). I kasnije kad sam formatiorao disk i ponovo instalira winse samo sam kopira sebi sve nazad i sve je šljakalo. Jedino je BFBC2 pitao dx**** neki file da fali ali to je riješeno instaliranjem zadnjeg dx-a sa microsoft stranice.

 

PS. Moja ti je preporuka, a vidim da je već netko i spomenuo, da nabaviš od nekog ko je prestao igrat WOW. Čak možeš nabavit za manje novce nego da kupuješ orginal i nastavke/dodatke.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
WoW - kako početi na originalnom serveru?

Na žalost u mojem okruženju nitko ne igra tu igru! -.-"

Moj Blog -> http://wedran-dev.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
WoW - kako početi na originalnom serveru?

ja kad sam igrao na privatnom serveru wow , patchevi su mi se skidali oko 3 sata , meni nije bio preblem skinut igru , ali zna li netko odgovor na moj prošlo pitanje na ovoj temi

WoW is glamour
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: WoW - kako početi na originalnom serveru?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice