Zainteresovanost za minecraft RPG server?

poruka: 40
|
čitano: 4.313
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Uglavom, moja dva prijatelja i ja smo došli na ideju da napravimo RPG pvp server, trenutno je to 10 slotova, server je još u izgradnji, ako bude napredovao slotove ćemo širiti.

No, ono što smo zamislili je nekako pojednostavljeni WoW u minecraftu, dvije fakcije, svaka ima glavni grad, vendore, profesije itd. Recimo, profesijama skupljate bodove kojima možete kupovati iteme koje možete enchantati itd. Tu će biti naravno i grinding zone na kojima možete ubijati neutralne mobove da biste dobivali XP i dodatne bodove a fokus je na PvP između fakcija. Ovo je sve ukratko pojašnjeno da vidim hoće li biti zainteresovanih da isprobaju kada završimo, ne vršim administraciju samog servera tako da ne znam koji plugini kako šta ali prijatelj je znalac što se toga tiče tako da nema brige. Dosta smo razmišljali o ovome i dosada to nisam vidio na ovom forumu.


LP,

Banned.

 

EDIT: mali prikaz kako jedan grad dosad izgleda + jedan od mnogih dungeona za grindanje mobova i skupljanje poena

 

Slotovi (ovo su privremeni slotovi, pred javno pokretanje servera ću tražiti potvrde ko igra, ko ne):

1. win4crazzy

2. DarkoKwon

3. zelenbic

4. Luxy2501

5. BenjamiX

6. WiNAmDGAMer

7. tHeFmF111

8. 4ucker

9. Dd_Optic

10. TaNk

 

Mjesta popunjena, prije javnog otvaranja ću se čuti sa svima sa liste za potvrde da igraju, ukoliko neko ne bude želio može neko upasti na njegovo mjesto. Uskoro ide još leakova, radili smo oko 7-8 sati danas pa je još dosta toga urađeno, LP.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 15:56 (BannedOnThisForum).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zainteresovanost za minecraft RPG server?
BannedOnThisForum kaže...

Uglavom, moja dva prijatelja i ja smo došli na ideju da napravimo RPG pvp server, trenutno je to 10 slotova, server je još u izgradnji, ako bude napredovao slotove ćemo širiti.

No, ono što smo zamislili je nekako pojednostavljeni WoW u minecraftu, dvije fakcije, svaka ima glavni grad, vendore, profesije itd. Recimo, profesijama skupljate bodove kojima možete kupovati iteme koje možete enchantati itd. Tu će biti naravno i grinding zone na kojima možete ubijati neutralne mobove da biste dobivali XP i dodatne bodove a fokus je na PvP između fakcija. Ovo je sve ukratko pojašnjeno da vidim hoće li biti zainteresovanih da isprobaju kada završimo, ne vršim administraciju samog servera tako da ne znam koji plugini kako šta ali prijatelj je znalac što se toga tiče tako da nema brige. Dosta smo razmišljali o ovome i dosada to nisam vidio na ovom forumu.


LP,

Banned.

Sama ideja nije loša, ali problem je što vi kao admini onda morate biti neutralni i ne igrati na tom serveru jer u slučaju da ste vi aktivni igrači, sve pada u vodu. Prvo i prvo, vjerujem da će biti velike nejednakosti među dva grada, tako će jedan biti daleko jači od drugog, kao i na ostalim serverima. Još ako to  radiš sa prijateljima, onda je teško. Nisi dobar frend ako ga kao admin ne boostaš malo i sl.

 

Želim ti sreću, ali morate biti neutralni, i  brinuti se samo oko jednakosti među gradovima. (i svakako isključiti opciju prebacivanja iz jednog grada u drugi)

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zainteresovanost za minecraft RPG server?
nul-3 kaže...

Sama ideja nije loša, ali problem je što vi kao admini onda morate biti neutralni i ne igrati na tom serveru jer u slučaju da ste vi aktivni igrači, sve pada u vodu. Prvo i prvo, vjerujem da će biti velike nejednakosti među dva grada, tako će jedan biti daleko jači od drugog, kao i na ostalim serverima. Još ako to  radiš sa prijateljima, onda je teško. Nisi dobar frend ako ga kao admin ne boostaš malo i sl.

 

Želim ti sreću, ali morate biti neutralni, i  brinuti se samo oko jednakosti među gradovima. (i svakako isključiti opciju prebacivanja iz jednog grada u drugi)

Ne, planiramo biti neutralni i ne zovemo prijatelje, zovem vas forumaše da isprobate kad završimo

Također fakcije su plave i crvene boje, crvena će biti medieval stil građevina a plava futuristic.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

ja sam za i sigurno cu igrati na takvom serveru, ali kao sto je koega iznad mene rekao, admini moraju biti neutralni inace ce server propasti kao i svi ostali serveri koji su imali plugin s fakcijama

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Svakako, proširite nekim prijateljima da uspijemo popuniti slotove, server neće biti gotov prije kraja januara/siječnja.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zainteresovanost za minecraft RPG server?
BannedOnThisForum kaže...
nul-3 kaže...

Sama ideja nije loša, ali problem je što vi kao admini onda morate biti neutralni i ne igrati na tom serveru jer u slučaju da ste vi aktivni igrači, sve pada u vodu. Prvo i prvo, vjerujem da će biti velike nejednakosti među dva grada, tako će jedan biti daleko jači od drugog, kao i na ostalim serverima. Još ako to  radiš sa prijateljima, onda je teško. Nisi dobar frend ako ga kao admin ne boostaš malo i sl.

 

Želim ti sreću, ali morate biti neutralni, i  brinuti se samo oko jednakosti među gradovima. (i svakako isključiti opciju prebacivanja iz jednog grada u drugi)

Ne, planiramo biti neutralni i ne zovemo prijatelje, zovem vas forumaše da isprobate kad završimo

Također fakcije su plave i crvene boje, crvena će biti medieval stil građevina a plava futuristic.

Ma nema pretjerane veze kakav će biti stil, jedino morate paziti na prednosti i mane pojedinih. Npr jedna je dobro zaštičena (po poziciji) ali je zato slabija po obrani (po zidinama i tome)  dok je druga lakša za doči do nje ali ju je teže savladati. Da se stvori nekakav balans između nje dvije.  Ili npr da jedni imaju puno drva u blizini ali im je hrana daleko. Jednu smjestite u  snjeg, teža jeza nači kada se sve zabjeli, ali nema resurse kao što je hrana i voda, jer je sve zaleđeno. Treba dosta paziti kada se radi RPG server, jer ako nema dobrog balansa, ako je sve lako za pronači, skupiti onda nema smisla ni igrati. I još pri tome kad admin pomaže jednoj fakciji, ova druga nema smisla postojat.

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
13 godina
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

misliš "zainteresiran" ?

 
2 4 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zainteresovanost za minecraft RPG server?
alscaul kaže...

misliš "zainteresiran" ?

Veoma potreban spam.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Bump, dodao sam i par sličica.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Ako je cracked ja sam zainteresovan. !

Darko
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

kad cemo ip dobit?

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Da, cracked je.

 

Server neće biti up prije kraja siječnja kao što sam već rekao, temu sam napravio samo da vidim ukoliko se nekome dovoljno ideja dopada da bi igrao na serveru.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Prijavuljem se ako ima još mjesta :D

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zainteresovanost za minecraft RPG server?
Luxy2501 kaže...

Prijavuljem se ako ima još mjesta :D

Naravno da ima, napravit ću na kraju spisak prijavljenih.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?
Također zainteresiran!
Sign me up OP! :D
"Pas mater." - Bob Marley
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Također zainteresiran!{#}

::;;;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Stavio sam listu trenutnih prijavljenih u prvi post, očekujte informacije na pm narednih dana.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Zainteresiran:D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

ja cu isto najvjerojatnije, i jos par prijatelja :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

I'm in.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zainteresovanost za minecraft RPG server?
Dd_Optic kaže...

ja cu isto najvjerojatnije, i jos par prijatelja :D

Još su 2 mjesta prazna, nisam znao koliko ćeš prijatelja zvati pa sam stavio 4uckera.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zainteresovanost za minecraft RPG server?
BannedOnThisForum kaže...
Dd_Optic kaže...

ja cu isto najvjerojatnije, i jos par prijatelja :D

Još su 2 mjesta prazna, nisam znao koliko ćeš prijatelja zvati pa sam stavio 4uckera.

a ima ih par, al mozda nece htjet, ugl onda cu sam jednog pitat

14 godina
neaktivan
offline
Re: Zainteresovanost za minecraft RPG server?
Dd_Optic kaže...
BannedOnThisForum kaže...
Dd_Optic kaže...

ja cu isto najvjerojatnije, i jos par prijatelja :D

Još su 2 mjesta prazna, nisam znao koliko ćeš prijatelja zvati pa sam stavio 4uckera.

a ima ih par, al mozda nece htjet, ugl onda cu sam jednog pitat

Da stavim tebe?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?
Ja sam za, ako još ima mjesta.
The world is your playground.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zainteresovanost za minecraft RPG server?
BannedOnThisForum kaže...
Dd_Optic kaže...
BannedOnThisForum kaže...
Dd_Optic kaže...

ja cu isto najvjerojatnije, i jos par prijatelja :D

Još su 2 mjesta prazna, nisam znao koliko ćeš prijatelja zvati pa sam stavio 4uckera.

a ima ih par, al mozda nece htjet, ugl onda cu sam jednog pitat

Da stavim tebe?

da

12 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Ja bi se isto volio priključiti

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Stavi mene na listu, ja sam se gore jos na pocetku prijavio.

Darko
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Evo i ja se javljam za listu.

Jako dobra ideja, no takve stvari rijetko uspijevaju, sretno i nudim pomoc ako zatreba u buducnosti.

hakunamadafaka
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Bump za par sličica drugog grada

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zainteresovanost za minecraft RPG server?

Jedva cekam:D
Kad ce se moci igrat na serveru ako mozda znas tocan datum?

http://www.youtube.com/user/HyperGamingStudiosHD?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice