5.1 surround

poruka: 9
|
čitano: 3.409
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
5.1 surround

gdje bi ja mogo kupit center i sub i kolko bi kostalo to(sto jeftinije)? ja sad imam kucno kino koje je bilo 5.1 ali od njega mi je ostalo samo dva prednja i dva zadnja zvucnika. dali moze bit neki surround samo s tim? i dal ce se cut zvuk na te sve zvucnike ako kucno kino spojim optickim kablom na komp? trenutno imam spojeno preko 3.5 mm pa nemogu cut na 4 zvucnika nego samo na dva. hvala

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
5.1 surround

ajde neko

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
5.1 surround

Mislim da ćeš ova dva zvučnika (centralni i sub) naći jedino polovno. Probaj malo pretražit na njuškalu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
5.1 surround

a jel bi mogo bit neki surround bez ta dva?

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
5.1 surround

Teoretski bi mogao kupit 2.1 sustav pa izbacit jedan zvučnik i dobit 5.1 sustav, al koliko bi to funkcioniralo u praksi, to je pitanje, jer ne bi imao pravi centralni zvučnik.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
5.1 surround

ja imam jedan 2.1 sustav pa ako se moze nesto od tog iskoristit dobro. jel se za center moze stavit bilo koji zvucnik (npr.isti ko ovi front) ili mora bit bas taj posebni?

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
5.1 surround

Ma može bilo koji samo moraš to naći koji je pravi utor na zvučnoj kartici (ili na matičnoj ako je zvučna integrirana). Trebalo bi te nakon što uštekaš kabel pitat na kompu koji si zvučnik uštekao pa si to fino sve podesiš. Samo što je kod takvih slučajeva dost upitna kvaliteta zvuka, al ako imaš viška vremena slobodno isprobavaj.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
5.1 surround

ma ne ustekavam ja zvucnike u zvucnu nego u kucno kino koje cu spojit optickim kablom u maticnu. zvucnike spajam onim golim zicama.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
5.1 surround

Pa ako imaš određen ulaz na kućnom kinu za određen zvučnik, onda probaj sve spojit. U biti, nemoš fulat, ak radi radi, ak ne radi onda probaš drugačije dok ne proradi. Javi ako (i kad) uspiješ{#}

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice