Daljinski za PC

poruka: 13
|
čitano: 6.174
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Daljinski za PC

Molio bih preporuku daljinskog upravljača za PC, koi bi služio u multimedijalne svrhe.U našim trgovinama izbor je praktički nikakav, našao sam uglavnom Delock.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2015 5:37 (Hrvoje001).
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Daljinski za PC
Hrvoje001 kaže...

Molio bih preporuku daljinskog upravljača za PC, koi bi služio u multimedijalne svrhe.U našim trgovinama izbor je praktički nikakav, našao sam uglavnom Delock.

 

 ja sam si nasao ovakvog na njuski za 70kn, radi sve odlicno, jedino nisam uspio winamp osposobiti da mi se pali na multimedijalnu tipku!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
16 godina
odjavljen
offline
Daljinski za PC

Bežični miš?

Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Daljinski za PC

Meni je Android spojen prek ASUSovog toola i WLANa.

 

Vjerojatno ima i neka nezavisna opcija što se tiče toga.

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Daljinski za PC

Ima i neka Roccatova Android aplikacija.. Takoder mozes probati RemoteMouse - mis + tipkovnica + kontrola multimedije (mislim da se 1$ placa taj multimedijalni dio)

 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Daljinski za PC

Trebam daljinski za PC, ne miš niti tipkovnicu, niti Android verziju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 0:34 (Hrvoje001).
 
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Daljinski za PC

...

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2015 17:41 (lllnuclearlll).
Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Daljinski za PC
lllnuclearlll kaže...

...

 Bili bi mi drago kada bi objasnio razlog svog posta.

 

16 godina
offline
Daljinski za PC

Zato jer smo ti dali par dobrih funkcionalnih prijedloga, a umjesto da si se zahvalio dao si nam svima TD.

 

Ako hoćeš pravi pravcati tradicionalni daljinac ono što si našao je otprilike to što se tiče našeg tržišta:

 

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=daljinski+PC

 

Ukoliko ti ne odgovara to i neki od naših prijedloga sljedeća stanica ti je eBay 

 

Također ne znam dal imaš Android telefon, no ako imaš isprobaj neki od prijedloga jer stvarno su dobri i funkcionalni daljinci, a usput su ti i na mobitelu koji je stalno uz tebe.

 

Inače otkako imam LG telefon više praktički ne koristim daljinske od TVa/zvučnika doma jer sve radim prek mobitela, no to je LG software zaslužan, a kao što sam rekao mogu i računalom upravljati prek ASUSove aplikacije no to baš ne koristim jer imam wireless miša i tipkovnicu što je dosta jednostavnije i bolje. Tipkovnica mi ima multimedijalne tipke tako da...

 

Ono što tebi treba je play, stop, pause, <<, >> i to je to. Drugu funkciju daljinskog za PC ne znam koja bi mogla biti, pa ne znam što ti ne odgovara kod onih koje si gledao???

 

Ako misliš prek daljinca upravljat kompletnim Windowsima, to ne postoji. Winsi su prilagođeni za miša/tipkovnicu/dodir...

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 0:49 (lllnuclearlll).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
online
Daljinski za PC

Teško ćeš ovde išta pametno nać....meni se ovo pari ka najbolja opcija Flirc jer eliminira dodatni daljinski. Inače imam neki air mouse, mini tipkovnicu i neku kopiju HP MCE daljinskog...tipkovnica je ipak najbolje rješenje iako se i MCE da lipo namistit sa Advanced MCE Remote Mapper Tool-om.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Daljinski za PC
lllnuclearlll kaže...

Zato jer smo ti dali par dobrih funkcionalnih prijedloga, a umjesto da si se zahvalio dao si nam svima TD.

 

Ako hoćeš pravi pravcati tradicionalni daljinac ono što si našao je otprilike to što se tiče našeg tržišta:

 

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=daljinski+PC

 

Ukoliko ti ne odgovara to i neki od naših prijedloga sljedeća stanica ti je eBay 

 

Također ne znam dal imaš Android telefon, no ako imaš isprobaj neki od prijedloga jer stvarno su dobri i funkcionalni daljinci, a usput su ti i na mobitelu koji je stalno uz tebe.

 

Inače otkako imam LG telefon više praktički ne koristim daljinske od TVa/zvučnika doma jer sve radim prek mobitela, no to je LG software zaslužan, a kao što sam rekao mogu i računalom upravljati prek ASUSove aplikacije no to baš ne koristim jer imam wireless miša i tipkovnicu što je dosta jednostavnije i bolje. Tipkovnica mi ima multimedijalne tipke tako da...

 

Ono što tebi treba je play, stop, pause, <<, >> i to je to. Drugu funkciju daljinskog za PC ne znam koja bi mogla biti, pa ne znam što ti ne odgovara kod onih koje si gledao???

 

Ako misliš prek daljinca upravljat kompletnim Windowsima, to ne postoji. Winsi su prilagođeni za miša/tipkovnicu/dodir...

 Specifčno sam zamolio preporuku multimedijalnog daljinskog za PC, jer je to za slabovidnu osobu koja treba fizičke tipke za kontrolu multimedije.Kao što si kasnije napisao - play, stop, pause, <<, >>.

Zauzvrat sam dobio prijedloge miša, tipkovnice ili Android uređaja, te sam nazvan trolom.Svejedno, drago mi je da se konverzacija vratila u normalu.

 

Što se tiče Delocka, koji je izgleda jedini takav uređaj kod nas, ne mogu nigdje naći potvrdu ima li programabilne funkcijske tipke.Negdje se spominju 4 tipke, ali ne piše na njihovoj stranici.Pa ako ga slučajno netko ima bio bih zahvalan za točan info.

Za kraj me još zanima mogu li u Windowsima promijeniti funkciju tipki na daljinskom, a da mi naravno ne utječe na tipkovnicu.

 

Unaprijed hvala

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 17:31 (Hrvoje001).
13 godina
offline
Re: Daljinski za PC
om-prat kaže...

Teško ćeš ovde išta pametno nać....meni se ovo pari ka najbolja opcija Flirc jer eliminira dodatni daljinski. Inače imam neki air mouse, mini tipkovnicu i neku kopiju HP MCE daljinskog...tipkovnica je ipak najbolje rješenje iako se i MCE da lipo namistit sa Advanced MCE Remote Mapper Tool-om.

 Flirc mi se čini zanimljivo rješenje.Jesi ga isprobao u praksi?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice