Dvije tipkovnice odjednom?

poruka: 11
|
čitano: 3.449
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Dvije tipkovnice odjednom?

Dali je to ostvarivo? Konkretno zanima me za ARMU 2, jer mi je jedna tipkovnica premalo, nestanu mi sve kontrole. Mislim da bi mogao podesiti igru samo dali je uopće ostvarivo u Windowsima i driverima da mogu koristit 2x tipkovnice odjednom?

Zivotni Cilj: Upoznati i izvesti Mentalista u grad i napit ga
 
1 3 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Dvije tipkovnice odjednom?

Hmm, sumnjam. Mislim da bi funkcioniralo kao da spojiš dva miša.

Jedino ako ta druga tipkovnica ima dodatnih tipki, njih bi dobio kao dodatne.

Ali nisam nikada osobno nešto takvo pokušavao, nek se javi ako tko je.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvije tipkovnice odjednom?

ja imam 2 tipkovnice spojene na komp i radi sve normalno, jedna je prez zice a druga je bezicna..

 

rade u isto vrijeme i mozes tipkati tekst na obje, pola na jednoj a pola na drugoj, za igrice ne znam tocno..

 

jesi razmisljao o kupovini tipkovnice koja ima vise dodatnik tipki a ne da se zezas sa 2?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dvije tipkovnice odjednom?

Radit ce obe

 

ne shvacajte salu ozbiljno
12 godina
offline
Re: Dvije tipkovnice odjednom?

Hvala svima.

 

Naravno razmišljam još, problem mi je da konfiguriram Shift + F1/F2, F3..itd, jer na Voice Chat-u trebam koristiti dosta kontrola, a u igri još više. Pa mi je prekomplicirano upamtiti gdje je više šta i koja je koja kontrola za koji tim. Tako da bi mi najbolje došla neka dodadna tipkovnica jer bih upamtio na drugoj što je, a što na prvoj.

Zivotni Cilj: Upoznati i izvesti Mentalista u grad i napit ga
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvije tipkovnice odjednom?

ja imam 2 tipkovnice spojene na komp i radi sve normalno, jedna je prez zice a druga je bezicna..

 

rade u isto vrijeme i mozes tipkati tekst na obje, pola na jednoj a pola na drugoj, za igrice ne znam tocno..

 

jesi razmisljao o kupovini tipkovnice koja ima vise dodatnik tipki a ne da se zezas sa 2?

14 godina
odjavljen
offline
Dvije tipkovnice odjednom?

A može li se namjestiti da na jednoj budu engleski znakovi, a na drugoj hrvatski?

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvije tipkovnice odjednom?

kolko ja znam, da..

 

koristim win7 i kad u control panelu odem u DEVICES AND PRINTERS prikaze mi da imam spojene obje tipkovnice i na svakoj mogu promijeniti postave za jezik..

15 godina
neaktivan
offline
Dvije tipkovnice odjednom?

Tipke koje imaju ekstra gumbove za bindanje su super ^^

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Dvije tipkovnice odjednom?

Dvije tipkovnice moguće je najnormalnije koristiti.Znam da ima jedan keyboard remmaper za makro tipke,ali da me ubiješ ne mogu se sijetiti

R.I.P EnlightenedPhoenix
 
0 0 hvala 1
14 godina
online
Re: Dvije tipkovnice odjednom?
Ivan_hacker kaže...

Dvije tipkovnice moguće je najnormalnije koristiti.Znam da ima jedan keyboard remmaper za makro tipke,ali da me ubiješ ne mogu se sijetiti

probaj si nabavit npr g11 od logitecha,kvalitetna tipkovnica..samo neznam za cijenu,ali ako nadjes rabljenu nebi trebao imat problema..ima dosta dodatnih tipaka,vecinu ni ne koristim,al svejedno je ljepse imat viska nego manjka :)

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice