Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

poruka: 26
|
čitano: 6.456
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

Pozdrav!

Kao što naslov kaže, gdje se najjeftinije može naći bežični XBone kontroler za Windowse?
Ne toliko jeftin da nema garancije i da putuje do mene 4 tjedna, ali neka pristojna cifra.

 

Hvala :)

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

Ja sam uzeo s alzashopa. Prošle godine gamepad, a prije mjesec dana i bežićni reciever te originalnu punjivu bateriju. Oko 700kn sve skupa ako ti treba. Kod nas koliko vidim samo Links nudi gamepad, ali ne prodaju reciever.

 

Ima sad na Alzashopu i bijela verzija gamepada, baš mi se dopada. Možda mi ovaj uskoro crkne pa ću imati izgovor nabaviti novi. :D

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

Ima još u Svijetu medija i oko 500 kn je, no mislim da nemaju receiver u prodaji (još uvijek, prije pola godine ista situacija). Ali njega se može za oko 20 dolara naći i na ebayu ;)

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

Možda da pricekas dok dođu Xbox One S kontroleri jer oni imaju Bluetooth.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?
JozoBozo121 kaže...

Možda da pricekas dok dođu Xbox One S kontroleri jer oni imaju Bluetooth.

 

brijem da sam ih vec vidio negdje online i dostupni su, oko 50 eura im je cijena

 

edit:

 

https://www.computeruniverse.net/en/products/90660790/microsoft-xbox-one-s-wireless-controller.asp

[19xx]C3c1l
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2016 14:30 (C3c1l).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?
Hexfire kaže...

Ja sam uzeo s alzashopa. Prošle godine gamepad, a prije mjesec dana i bežićni reciever te originalnu punjivu bateriju. Oko 700kn sve skupa ako ti treba. Kod nas koliko vidim samo Links nudi gamepad, ali ne prodaju reciever.

 

Ima sad na Alzashopu i bijela verzija gamepada, baš mi se dopada. Možda mi ovaj uskoro crkne pa ću imati izgovor nabaviti novi. :D

 Aha, žični se može konvertirati u bežični?
Zašto bi crknuo? Oštetio si ga ili? Meni je x360 gamepad izdržao 6 godina, ali gljive nisu što su bile, ne vraćaju se u centar. Npr. kada vozim, volan je uvijek smotan lagano u jednu stranu..

Ukulele kaže...

Ima još u Svijetu medija i oko 500 kn je, no mislim da nemaju receiver u prodaji (još uvijek, prije pola godine ista situacija). Ali njega se može za oko 20 dolara naći i na ebayu ;)

 Danke

JozoBozo121 kaže...

Možda da pricekas dok dođu Xbox One S kontroleri jer oni imaju Bluetooth.

 Nema mi koristi kada nemam bluetooth na kompu.

Bar ja mislim, ne znam kako saznati.. 

C3c1l kaže...

 

brijem da sam ih vec vidio negdje online i dostupni su, oko 50 eura im je cijena

 

edit:

 

https://www.computeruniverse.net/en/products/90660790/microsoft-xbox-one-s-wireless-controller.asp

 Jel se može spojiti kako osim bluetoothom?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

Kupiš onaj adapter za 50kn. Bezveze je uzimati obični kontroler kad za njega moraš kupiti poseban adapter da bi ga koristio bežično a on košta 30€ ako se ne varam.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
neaktivan
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

Mislim da ću si uzeti taj Bluetooth.

Koliko vidim, mogu ga spojiti preko Bluetootha, Xbox donglea ili kabela i još je noviji od "običnog" Xbone kontrolera. I jeftiniji.

 

Win-win.

 

Imaju ih 2, a nemam para na Paypalu 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

Ma neću niti kupiti, na checkoutu je cijena 90€...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?
chutac kaže...

Ma neću niti kupiti, na checkoutu je cijena 90€...

 Na Alza shopu je taj bijeli 55 eura. Dostava ti je 50kn, ali dobiješ i 5 eura popust ak se preplatiš na newsletter. Wireless dongle je 20 eura, ali ak sam dobro skužio što se tu priča za njega nije ni potreban. Samo sad dal je bluetooth jednako pouzdan ko i povezivanje sa recieverom. 

 

Šalio sam se samo da se nadam da će se pokvariti jer bi si onda mogao kupiti ovaj bijeli. Baš mi paše uz setup.

 

I ne postoji žičana i bežična verzija (bar ne kao kod Xbox 360). Sve verzije su identične po izgledu (verzija za Xbone i PC), samo za PC još trebaš taj reciever ako želiš wireless mogućnosti ili ga spojiš običnim micro usb kabelom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2016 18:41 (Hexfire).
13 godina
neaktivan
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

Uzet cu bluetooth verziju jer je kompatibilan i sa Xbox dongleom i sa bluetoothom. Pa ako ne radi bluetooth, uvijek mogu uzeti dongle. 

Ali jos trazim di. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

tia mobiteli,msm da je najjeftinije u Hrvatskoj. 

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?
chutac kaže...

Uzet cu bluetooth verziju jer je kompatibilan i sa Xbox dongleom i sa bluetoothom. Pa ako ne radi bluetooth, uvijek mogu uzeti dongle. 

Ali jos trazim di. 

 Zašto ne Alza shop? Uzimao sam već par puta stvari od njih i sve je super prošlo. Danas ak naručiš u petak ti možda već dođe.

 

Ne znam baš koliko će trebati da kod nas dođe taj bijeli. Ak je suditi po ovom starom dosta ćeš se načekati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

Nasao sam ga u alzi. Ne pise da podrzava bluetooth, ali to je taj. 

https://www.alzashop.com/xbox-one-wireless-controller-white-d4373399.htm?o=3#fotovideo

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

Malo ću upasti ko padobranac, ali ima neke poveznice

 

Naime, uzeo sam u DE Xbox One controller ali žičanu verziju. Koliko vidim, taj da bi radio bežično mi fali samo ondaj USB dongle? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?
chutac kaže...

Nasao sam ga u alzi. Ne pise da podrzava bluetooth, ali to je taj. 

https://www.alzashop.com/xbox-one-wireless-controller-white-d4373399.htm?o=3#fotovideo

 podrzava, to je ovaj novi, isao sam ja guglati, oznaka mu je TF5-00003.

 

ovi na alzi nisu naveli da ima BT ;)

mogli bi zajedno uzeti pa ustedimo na postarini :)

[19xx]C3c1l
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?
Imas i na zavvi.com za £50 = 450kn, besplatna postarina.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
offline
Re: Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?
Grozni_Zabac kaže...

Malo ću upasti ko padobranac, ali ima neke poveznice

 

Naime, uzeo sam u DE Xbox One controller ali žičanu verziju. Koliko vidim, taj da bi radio bežično mi fali samo ondaj USB dongle? 

 Da.

 

20 eura za dongle i isto toliko za originalnu bateriju ako se ne želiš sam gnjaviti sa punjivima/klasičnim AAA. Ali stvar radi bez greške barem kod mene, baterija traje dosta dugo i kome treba wireless funkcionalnost sigurno neće fulati s tim.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?
Hexfire kaže...
Grozni_Zabac kaže...

Malo ću upasti ko padobranac, ali ima neke poveznice

 

Naime, uzeo sam u DE Xbox One controller ali žičanu verziju. Koliko vidim, taj da bi radio bežično mi fali samo ondaj USB dongle? 

 Da.

 

20 eura za dongle i isto toliko za originalnu bateriju ako se ne želiš sam gnjaviti sa punjivima/klasičnim AAA. Ali stvar radi bez greške barem kod mene, baterija traje dosta dugo i kome treba wireless funkcionalnost sigurno neće fulati s tim.

 Kod ovog novog One S modela je jako dobro sta ti taj dongle ne treba, BT savrseno radi :) i ustedis 20 eura 

[19xx]C3c1l
13 godina
neaktivan
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

Kako se dobije tih 5€ popusta?
Regam se i prijavim na newsletter ili se samo prijavim i dobijem kod za popust?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?
chutac kaže...

Kako se dobije tih 5€ popusta?
Regam se i prijavim na newsletter ili se samo prijavim i dobijem kod za popust?

 Prijaviš se za newsletter i dobiješ taj kod.  Nisam siguran da moraš baš biti registriran, tj. da je kod na neki način vezan uz mail s kojim si registriran.

 

Ak nabaviš bijeli, javi valja li bluetooth povezivost.

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

A mater ti jebem i budali.

Taman kada sam stisnuo pay na paypalu sam se sjetio da nisam onih 5€ iskoristio. Jebeš budalu.

Taman bih tih 5€ potrošio za BT dongle...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

povuci narudzbu i ponovno..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?

Evo ga, radi kao beba.
Teži je od X360, ljepši, bolji je grip iako je malo manji. Triggeri su puno bolje pogođeni(makar može biti da su mi se stare opruge opustile), RB i LT se lakše stisnu dok su prsti na triggerima, a D-Pad napokon je precizan.

Sve u svemu, super, ali moram kupiti punjive AA baterije i punjač.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?
chutac kaže...

Evo ga, radi kao beba.
Teži je od X360, ljepši, bolji je grip iako je malo manji. Triggeri su puno bolje pogođeni(makar može biti da su mi se stare opruge opustile), RB i LT se lakše stisnu dok su prsti na triggerima, a D-Pad napokon je precizan.

Sve u svemu, super, ali moram kupiti punjive AA baterije i punjač.

 Pa onda bi ti bilo bolje da si uzeo i bateriju za njega. Cijena tu negdje, a dulje traje nego AAA na jednom punjenju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2016 15:48 (Hexfire).
9 godina
offline
Re: Gdje uzeti bežični XBox One kontroler?
chutac kaže...
Hexfire kaže...

Ja sam uzeo s alzashopa. Prošle godine gamepad, a prije mjesec dana i bežićni reciever te originalnu punjivu bateriju. Oko 700kn sve skupa ako ti treba. Kod nas koliko vidim samo Links nudi gamepad, ali ne prodaju reciever.

 

Ima sad na Alzashopu i bijela verzija gamepada, baš mi se dopada. Možda mi ovaj uskoro crkne pa ću imati izgovor nabaviti novi. :D

 Aha, žični se može konvertirati u bežični?
Zašto bi crknuo? Oštetio si ga ili? Meni je x360 gamepad izdržao 6 godina, ali gljive nisu što su bile, ne vraćaju se u centar. Npr. kada vozim, volan je uvijek smotan lagano u jednu stranu..

Ukulele kaže...

Ima još u Svijetu medija i oko 500 kn je, no mislim da nemaju receiver u prodaji (još uvijek, prije pola godine ista situacija). Ali njega se može za oko 20 dolara naći i na ebayu ;)

 Danke

JozoBozo121 kaže...

Možda da pricekas dok dođu Xbox One S kontroleri jer oni imaju Bluetooth.

 Nema mi koristi kada nemam bluetooth na kompu.

Bar ja mislim, ne znam kako saznati.. 

C3c1l kaže...

 

brijem da sam ih vec vidio negdje online i dostupni su, oko 50 eura im je cijena

 

edit:

 

https://www.computeruniverse.net/en/products/90660790/microsoft-xbox-one-s-wireless-controller.asp

 Jel se može spojiti kako osim bluetoothom?

 Pozz!

 I meni su gljivice bile kao i tebi, vukle su svaka u svoju stranu, otvorijo sam ga i ispuhao, i stavijo kapljicu ulja! Nisam imao silikonsko ili bilo koje drugu, pa sam stavijo jestivo! I gle radi kao i prije, ništa ne škripi, sve ok!  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice