Gunnar optics - gdje kupiti?

poruka: 17
|
čitano: 11.846
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Gunnar optics - gdje kupiti?
  1. Zanima me ima li gdje na području Zagreba kupiti gunnarice i kolike su cijene?
hakunamadafaka
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Gunnar optics - gdje kupiti?

U Zagrebu nigdje.

 

Najbliže u Sloveniji.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gunnar optics - gdje kupiti?

A inace gdje ima u hrv,ako ima?

sc2:RisinGamer-566 twitch.tv/risingamer
14 godina
odjavljen
offline
Gunnar optics - gdje kupiti?

Opa, gamerske naočale. Možda se nađe i neki developerski model.

 
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Gunnar optics - gdje kupiti?
alankish kaže...

Opa, gamerske naočale. Možda se nađe i neki developerski model.

 Imaš za dizajnere ako ti to paše. XD

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
13 godina
offline
Re: Gunnar optics - gdje kupiti?
Pranja kaže...

U Zagrebu nigdje.

 

Najbliže u Sloveniji.

Može link?

League of Legends EUW username: pomijac - https://plus.google.com/photos/105050429535093254023/albums/5793592120108881025
11 godina
protjeran
offline
Gunnar optics - gdje kupiti?
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2013 23:41 (redneck).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Gunnar optics - gdje kupiti?

Pre skupo mi je iz slovenije, bolje je narucit s gunnarove stranice, bar je veci izbor, cjena ispadne na isto kao iz slovenije...

League of Legends EUW username: pomijac - https://plus.google.com/photos/105050429535093254023/albums/5793592120108881025
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gunnar optics - gdje kupiti?

kupovanje naočala, a da ih prije nisi probao je malo riskantno-isto kao i s tenisicama...

 

govorim iz iskustva, jel...

Can't find a better Jam!
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gunnar optics - gdje kupiti?

je li ih netko kupio na kraju?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gunnar optics - gdje kupiti?
Ja ih imam i to MLG Phamton i jako sam zadovoljan
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Gunnar optics - gdje kupiti?

Ako nekoga jos uvijek zanima, nedavno su stigle u portio:

http://www.portio.hr/index.php?page=katList&cat=01069901

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gunnar optics - gdje kupiti?
robimarko kaže...
Ja ih imam i to MLG Phamton i jako sam zadovoljan

Koje razlike se osjete?

Mislim čitao sam i gledao neke filmiće,ali me zanima par riječi od korisnika baš.

Da li vrijede tih novaca?,s obzirom da su sve žute kako je akd ih se stavi,tj mislim dok se igraju igre ili tako nešto?

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2013 17:10 (Vixi).
13 godina
offline
Re: Gunnar optics - gdje kupiti?
Pa recimo meni je lakše u bf4 prepoznati u daljini neprijatelja,manje mi se oko umara.
A sada da vrijede te novce baš i ne,ali sam ih ja dobio besplatno i meni su super.
Ova žuta uopće ne smeta već se brzo navikneš
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Re: Gunnar optics - gdje kupiti?

Ajd vi koji imate recite kolko vam se oci umaraju manje nego bez njih. Ja sam pred ekranom 14h dnevno( od toga 6h bar igram) i znaju me dosta peci oci sta me ubija pa sam mislio to uzet, i vidim da ima dosta modela koja je razlika?

You got to lose to know how to win
12 godina
neaktivan
offline
Gunnar optics - gdje kupiti?

Nije ni čudo da te peku oči kad si 14 sati dnevno pred kompom. Smanji vrijeme pa će bit lakše..

6 sati dnevno igrat igre, lol.

 
1 4 hvala 0
14 godina
offline
Gunnar optics - gdje kupiti?

Evo ja sam kupio Gunnar MLG phantom. 80€ Preko neta,ali ima i u linksu kolko sam vidio.

 

Evo i dojmova ako koga zanima:

 

Za-Odlične u radu,imaju dioptriju +0,2 i to je odlično kod  rada u excelu i wordu (ja s time jako puno radim) Slova u redovima su puno veća i lakše se snalaziti. Kod gaminga nisam prijmjetio da sam nešto pretjerano bolji haha,ali je istina da prije uočiš kretnju nego bez naočala,igram titanfall,cod,crysis,i npr u titanu kad je neko "nevidljiv" puno prije vidim njegov prozirni obris nego bez gunnar-sica. U fifi smanjuje napor zbog boje zelene trave.Žuta boja mi ne smeta,brzo sam se naviknuo na nju,neutralizira svu blještavo bijelu. Oko se puno manje umara,ne suzi,glava ne boli (mene je znalo nakon dugog gledanja u monitor) i za nekog ko puno radi na računalu je odlično.

 

Protiv-Vrlo brzo se uprljaju,svako malo ih treba krpicom od mikrofibre obrisati,leće su magnet za prašine. Osjećaju se dosta jeftino npr okvir je tanak i labav,savitljiv,ne da nije stabilan,nego je od nekog tankog lima pa je čudno.

 

 

Sve u svemu odlične su i preporučam svakome ko provodi puno vremena na računalu da ih uzme. Ja ih znam i koristiti kada radim s papirima u večernjim satima,i tamo su od koristi.

 

Napomena: kada kupujete,pazite na vrstu i na veličinu naočala. Imate 3 vrste veličine,narrow,wide,normal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice