Izbor dobre podloge za miša izdvojena tema

poruka: 628
|
čitano: 190.776
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Goliathus je po meni medu top 3 podloge ikad napravljene moze biti zmazana do bola trakcija se ne gubi za razliku od svi ostalih, kvaliteta i trajnost su debelo iznad ostalih.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

Vidim da se dosta razumijes u podloge pa koju da uzmem do 200kn?

Miš je Razer Abyssus ako moze sa ove stranice...

 

https://www.instar-informatika.hr/podloge-za-mis/misevi-tipkovnice/6/

12 godina
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Arci5 kaže...

Vidim da se dosta razumijes u podloge pa koju da uzmem do 200kn?

Miš je Razer Abyssus ako moze sa ove stranice...

 

https://www.instar-informatika.hr/podloge-za-mis/misevi-tipkovnice/6/

 goliathus podloge se smatraju jednim od najboljih uopce, jedno vrijeme dok sam igrao starcraft 2 mp sam koristio control verziju (2 sam potrosio)i bila je fenomenalna dok se rupice u tekstilu nisu popunile prljavstinom(gruba tkanina)pa se gubila trakcija, nazalost pranje nepomaze pa sam uzeo speed-aru koja je doslovno neunistiva, mozes je oprati kad zatreba bez bojazni da ce se shebati, probao sam dosta dosta toga od plasticnih, aluminijskih, jeftinjara no goliathus podloge su van konkurencije, jesu nesto skuplje no nije to nekakva razlika, evo zadnju sto sam uzeo je bila steelseries QcK large isprva mi se cinila odlicna no, raspala se, cim se malo zaprljala trakcija se gubila, no i primjetio sam da mis na njoj preskace piksele dakle losa i nebi je preporucio s boljim misem koji treba preciznost.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
6 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

A ima i bas dobru estetiku sto mi je takofer drago :D jedino me strah kad dode ono nesto prasine unutra pa da ne moze prasina van.... Sad imam razer mantis speed zivo sranje iskreno jos je small :D nejde prasina van sve ostavlja tragove bas je sjebana no znam i vjerujem da ce me goliathus large sluzit i sluzit :D

14 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Ja imam vec 8 godina CoolerMaster Storm Tactics... Proslo po njoj cevapa i svega, meni je jos super. 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 18:31 (Fake_Alert).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Fake_Alert kaže...

Ja imam vec 8 godina CoolerMaster Storm Tactics... Proslo po njoj cevapa i svega, meni je jos super. 

 Imam je i ja, već dugo, možda isto 8 godina. Ja ju držim ispod tipkovnice jer sam za miša nabavio CM Speed RX, to je skoro ista podloga (isti materijal samo druge dimenzije i nema tih grafika na njoj).

Twitter: @191x7
14 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
191x7 kaže...
Fake_Alert kaže...

Ja imam vec 8 godina CoolerMaster Storm Tactics... Proslo po njoj cevapa i svega, meni je jos super. 

 Imam je i ja, već dugo, možda isto 8 godina. Ja ju držim ispod tipkovnice jer sam za miša nabavio CM Speed RX, to je skoro ista podloga (isti materijal samo druge dimenzije i nema tih grafika na njoj).

 Mislim da si mi ju ti i preporucio... Jos uvijek imam G9x miš... ako se sjecas onih kombinacija...hehe... 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
6 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
https://500px.com/darkonakic
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

Ovisi za koju namjenu. Za npr ured kao podloga ispod tipkovnice i miša je super jer je dovoljno udobna. Mana je samo što je mrvicu ružna. 

Za gaming uz neki ekstra miš baš i nije jer je materijal čudan (nekakav kao neopren) i vrlo lako se prlja a teško čisti.

Imam pa znam.

 

darko099 kaže...

 Nemoj tako, dobra je za neke namjene ali za neke nije.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

Nije samo da je se sjećam nego ju imam na poslu, samo crvenu I nije uopće loša za tih dvadesetak kuna koliko košta.

16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

Jel netko ima iskustva sa Glorious PC gaming race mauspad?

Recenzije koje sam našao su jako pozitivne, čak u par recenzija su rekli da je ova podloga bolja od Razer Goliathus.

Vidim da piše da se može prati u vešmašini, što bar nisam našao kod drugih podloga.

https://www.caseking.de/glorious-pc-gaming-race-mauspad-xxl-gama-661.html?sPartner=117&utm_source=idealo&utm_medium=cpc&utm_campaign=idealo&campaign=psm/idealo&wt_mc=preisvergleich.idealo.feed

BF3:fluffy_inside
10 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

Nemam iskustva ali izgleda dobro :)

12 godina
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
direktoooR kaže...

Nemam iskustva ali izgleda dobro :)

 pogotovo ova bijela, a tek kad se userelp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

Uzmi i crnu i bijelu. Crnu za sebe, a bijelu za goste da se možeš pres**** :D

10 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Imam pitanje, smije li se prati ova malo ''bolja'' podloga, imam coolermaster swift rx-m, pitam da ne izgubi svoja ''svojsta'' pa ono   

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
hahhaajaads kaže...

Imam pitanje, smije li se prati ova malo ''bolja'' podloga, imam coolermaster swift rx-m, pitam da ne izgubi svoja ''svojsta'' pa ono   

 Slobodno, u kadu, mlakom vodom, malo tekućeg deterdženta utrljaš, ispereš i vani na zraku osušiš.

Twitter: @191x7
9 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Preporuka podloge za g502 ? pomogucnosti da je veca

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Ziga_ST kaže...

Preporuka podloge za g502 ? pomogucnosti da je veca

 Razer Goliathus Large.

Imaš Speed - brza, za one koji vole nagle pokrete u igrama

I Control - sporija, za laganije, umjerene pokrete.

 

https://www.razerzone.com/gaming-mouse-mats/razer-goliathus

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

 Uz toliko čekanje hmm hmm...ja sam prije cca 3-4tjedna uzeo u H18 Auroza 800x300x3mm podlogu,gumirana,šiveni rubovi.

RAT5 koristim na njoj i mogu reć da sam vrlo zadovoljan.

Za 109kn i više nego isplativo!

 

Gripa skoro pa i nema,za fps igre dušu dala!

 

DPI na 3400 max držim,na snipu na 400(sekundarno precise aim) spustim :)

 

LINK

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 0:54 (kruskar).
14 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Triba mi debela podloga za stol (limeni) 80x80 (ili x50) slićno materijalu QCK SS (spužvasta plastika?), možda na ebayu ima kupiti na metre.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Pogledaj na eBayu Kmoon podloge.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Trebala bi mi podloga za mis, da je glatka te da mis lakse klizi po njoj. Dosad sam koristio razer kontrol i neku speedlink koja je poput razer speed. Nisam zadovoljan s njima jer su se oba dvije pocele trositi, savijati na rubovima, vec nakon par mjeseci upotrebe. Gledao sam neke aluminijske preko ebaya. Kakve su one? Uglavnom treba mi nesto da traje i da stvara sto manji otpor misu.

 

Misevi koje koristim su opticki mx518 i laserski logitech performance

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
bruno03 kaže...

jer su se oba dvije pocele trositi, savijati na rubovima, vec nakon par mjeseci upotrebe.

 

ja sam godinama imao neku razerovu na kojoj se nakon nekog vremena na kutu gdje držim ruku počela tkanina malo odvajati.. kada bi se više odvojila sam ju zarotirao za 90 stupnjeva, tako da je izdržala par godina. estetski dojam mi nije toliko bitan tako da mi nije smetalo.

prije par mjeseci sam uzeo steelseries QCK limited sa prošivenim rubovima, kao da preventiram izlizavanje, sada vidim da su se konci počeli malo trošiti točno di mi ruka bude.. kgj. bude izdržala par godina 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
7 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Neka preporuka za podlogu velicine cca 700x300 800x300

Nece meni drina biti kapija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Momci evo i ja sam išao istražiti koju podlogu odabrati, i sad sam u dilemi između

 

SteelSeries QcK+

Roccat Taito Mid-size 3mm

 

Na internetu sam gledao usporedbe tih dvoje i razne reviewove, Taito se čini kao bolja po pitanju izdržljivosti i trackingu, ali šta mi uzrokuje dilemu jest činjenica da jako puno ljudi preporučuje SteelSeries podloge, osobito onu Heavy debljine 6mm

Ima li ko iskustva sa Roccatovom podlogom?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Koja je razlika izmedu roccat taito i taito control?
Ovu prvu imam vec 6-7 godina. pocela mi se keljit za stol i sva je zguzvana. Opet bi uzeo istu. Sad vidim da ima neka control pa me zanima razlika.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

Imaš još tu kopiju? Se drži ok? Imam neki razer goliathus star 8 godina već možda ,ali se sva razlijepila na rubovima pa razmišljam da ovo baš naručim.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice