Jeftini bežični miš

poruka: 12
|
čitano: 11.355
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Jeftini bežični miš

Preporučite neki jeftiniji bežični miš.

Mogućnosti nisu bitne, spajal bude se na android TV Box, tako da mi samo treba lijevi klik i scroll :)

Jedini uvjet je da ne pojede baterije za 3 dana i da lovi 3m udaljenosti.

Hvala

 

Edit: Kaj velite o ovome:

Miš GENIUS Traveler 6000, optički, bežični

http://www.links.hr/?naziv=mis-genius-traveler-6000-opticki-bezicni-crni-usb&option=artikl&id_artikl=101.509.094

Jel zna tko kolko traju baterije? Znam da ima prekidač za gašenje, ali dal se sam gasi nakon npr 10 min?

65kn

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2013 10:12 (vlovrec).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Jeftini bežični miš

Ovaj bežični miš ti je sasvim ok!

http://www.links.hr/?naziv=mis-logitech-m185-opticki-bezicni-1000dpi-sivi&option=artikl&id_kategorija=101506&id_artikl=101.506.175

 

http://www.links.hr/?naziv=mis-logitech-m345-opticki-bezicni-unifying-crno-zeleni-usb&option=artikl&id_kategorija=101506&id_artikl=101.506.184

 

ako ga trebaš za posao!

 

ali ako tražiš nešto za igranje ovaj ti je vrhunski!

 

http://www.links.hr/?naziv=mis-logitech-g700-gaming-laserski-bezicni-5700dpi-crni-usb&option=artikl&id_kategorija=101506&id_artikl=101.506.147

 

meni su baterije trajale oko 7 dana (svaki dan korišteno oko 4 sata)

 

naravno imaš i ove bolje miševe koje se ti gase nakon 10 minuta pa tako možeš uštediti na baterijama, ali su zato oni malo skuplji!

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2013 16:09 (DenyX).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Jeftini bežični miš

Kaj se tice bezicne periferije , tu preporucam samo Logitech ! Moja preporuka , kao sto ti je i kolega vec preporucio - Logitech M185 !

 

- baterija traje 12 mj.

- lovi do 10m

Music As A Weapon !!
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Jeftini bežični miš

Moja preporuka za M305...Dobio ga na poklon od linksa i miš je fenomenalan...Baterija traje već 2 mjeseca(ne koristim ga svaki dan),nije mali...Cijena je oko 130kn u linksa,onda računaj da se može pronaći i za 90-tak kn u drugim trgovinama :D

Izvan WC-a ne trpim druženje s govnima...
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Jeftini bežični miš

Slažem se s drugima, uzimaj samo Logitech. Zbilja jedini znaju napraviti dobru periferiju normalne cijene, sve ostalo ispod 200kn baterije poždere u 2-3 dana, a Logi traje i traje. Trenutno imam samo K360(tipkovnica) i baterije joj traju od prvog dana, one koje su došle u kutiji s njom, a ima već blizu 2god.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftini bežični miš
Haf932 kaže...

Kaj se tice bezicne periferije , tu preporucam samo Logitech ! Moja preporuka , kao sto ti je i kolega vec preporucio - Logitech M185 !

 

- baterija traje 12 mj.

- lovi do 10m

Nemam ga osobno ali ako kažeš da baterija traje tako dugo mislim da ću ga kupiti ako je tako!

13 godina
offline
Jeftini bežični miš

Tako pise na sluzbenoj stranici ! Sigurno ima i na raznim forumima nesto o tom misu !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Jeftini bežični miš

Imao sam ovog, nije baš jeftin ali vrijedi. Koristio sam ga oko 9 mjeseci i baterije se nisu potrošile ni do pola. Radi i s jednom baterijom.

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=Logitech+M510

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Jeftini bežični miš

Bok ljudi, trebam savjet, zelim si kupiti gaming miš po mogučnosti bežićni i da je po mogućnosti jeftniji znm da je to tesko naći ali ak znate slobodne recite  sve je dobro sto god mi moze pomoci ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jeftini bežični miš

Nadam se da pod bežični+gaming+jeftiniji misliš na barem 500-600 Kn...

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Jeftini bežični miš

Samo logitech imam dva kompleta bezicnih mis i tipkovnica od njih i odlicni su.

na 1.kompletu je baterija u tipkovnici trajala vise od dvije godine. A u misu isto traje jako dugo. Evo stavio duracelku oko bozica i jos radi.

meni su se inace duracel baterije pokazale kao najbolje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Jeftini bežični miš

Samo da potvrdim da je M185 odličan miš. Imam ga već 2 godine i promijenio sam možda 3-4 baterije. Koristim ga aktivno preko 8 sati dnevno, a sa umjerenom upotrebom bi jedna baterija trebala potrajati i duže. Ima mali prijemnik i odlično se slaže sa Android tabletom. Nisam baš zadovoljan kvalitetom plastike, logo se obrisao, a teflonske stopice istrošile. Genius ima kvalitetniju izradu ali ždere bateriju. 

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice