Kako spojiti zvučnik na radio?

poruka: 8
|
čitano: 10.358
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti zvučnik na radio u kuči na 12v bateri

Znači ovako našo sam stari radio i jedan zvučnik i to neznam koliko je w uglavnom neznam ništa ovako treba mi shema kako da to sve spojim u kuči (na bateriu od 12v ) stavit ču vam slike ali malo kasnije, ili ako je neko radio to ili da je neko vidio kako se to radi na internetu.

I`em HARD PRO GAMER!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ako spojiti zvučnik na radio u kuči na 12v bateri?

Evo i slika, el mi može neko pomoči?

I`em HARD PRO GAMER!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ako spojiti zvučnik na radio u kuči na 12v bat

+ baterije na crvenu zicu/konektor radija, - baterije na crnu zicu.

Jednu zicu zvucnika na sivu zicu, drugu na crnu (zajedno s minusom baterije).

 

Nemoj odvrtati na jako glasno jer zvucnik nije predviden da radi ovako gol bez kutije.

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ako spojiti zvučnik na radio u kuči na 12v bat
DigiMagic kaže...

Nemoj odvrtati na jako glasno jer zvucnik nije predviden da radi ovako gol bez kutije.

 

Neznam dal ce uspjet uopce dobit neku glasnocu sa obzirom na kvalitetu tog radija sa slike.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
15 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti zvučnik na radio?

Mislim da mi radio neradi kako bi trebao ali barem mogu slušati radio Smijeh

I`em HARD PRO GAMER!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti zvučnik na radio?

Sutra ču staviti video na youtube i objašnjenje ili šemu kako sam spoijo....Smijeh

I`em HARD PRO GAMER!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti zvučnik na radio?

Imam dva zvučnika kupio sam ih skoro za auto i sad kad prikopčam na radio i pojačam ono počinje krčiti nešto skroz slabo ..
Radi se od dva Zvučnika od 600w znači 1200w zajedno i samo sam onako skopčao i pokušao pojačati ali ne ide Pa ne znam da li je do radia ili zvučnici nisu ok ..
Možda mi treba dobro pojačalo jer vlasnik zvučnika mi je rekao da su zvjer i da ih je skinuo iz jednog auta jer sam mu rekao da kod mene krči i to sve ..
Možda ne može radio da pogoni te zvučnike pa je do toga NE znam pa ako neko zna nek mi se javi Hvala Puno ! 

Braco
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako spojiti zvučnik na radio?

Prvo: ovih 600 W po zvučniku je čista laž, osobito kad se radi o no-name proizvođaču, kao što je i ovaj First. Čim piše PMPO, možeš biti 100% siguran da je to izmišljena brojka - stvarna snaga koju ti zvučnici mogu podnijeti je možda 20-ak W.

Pošto vidim na tim zvučnicima montirane neke zavojnice i kondenzatore (tj. filter) - ima li neki prekidač na njima kojim se filter zaobilazi? Probaj prvo na taj način eliminirati potencijalni problem.

Isto tako, radi li taj autoradio normalno s nekim drugim zvučnicima? Ako da, onda je u ovim zvučnicima problem.

KaeR
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2015 7:21 (KaeR).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice