Koji 2.0 zvučnički sustav za 2000-2500 kn?

poruka: 36
|
čitano: 8.301
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Koji 2.0 zvučnički sustav za 2000-2500 kn?

pa vidim da na slikama ta yamaha ima onaj phono gumb, jel to to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koji 2.0 zvučnički sustav za 2000-2500 kn?

Ok onda, nisam gledao taj oglas pa nisam ni vidio sinoć. To bi trebalo fino raditi. 

''Mulder, toads just fell from the sky!'' ''I guess their parachutes didn't open.''
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji 2.0 zvučnički sustav za 2000-2500 kn?

kako sam napisao u onoj drugoj temi, danas sam isprobo onaj svoj gramofon, ukljucio sm ga u struju, stiso power button i onda se upalil neka lampica i onaj dio gdje se stavljaju ploce je poceo proizvodit neke zvukove. skuzio sam da na onom dijelu gdje treba bit igla igle uopce nema tako da nista od slusanja sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koji 2.0 zvučnički sustav za 2000-2500 kn?

Onaj sansui iz oglasa bi trebao lijepo svirati ako je ispravan. Gledao sam nove, al mislim da ti nema smisla uzimati novi od 1000 kn. Mi smo nedavno dobili na poklon održavani vintage gramofon i to je stvarno nešto posebno.

''Mulder, toads just fell from the sky!'' ''I guess their parachutes didn't open.''
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji 2.0 zvučnički sustav za 2000-2500 kn?

ma da i meni se cini ok taj(jos se dobije igla dodatna).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji 2.0 zvučnički sustav za 2000-2500 kn?

moze mi neko objasnit sparivanje zvucnika. znaci ja bi u pravilu na receiveru imo 2.0 zvucnike ali kad bi naso neki hd film s 5,1 zvukom htio bi ga tako pogledat. znaci kao glavne(front) zvucnike bi imo dali concept 1, a doma jos imam neke zvucnike pa me zanima jel se to moze tako razlicite zvucnike stavljat. mislim jel se treba pazit da nesto mora bit isto da bi sve radilo kako treba ili samo ustekas sto imas i to je to. te zvucnike koje ja imam kvalitetom su nikakvi prema dali conceptu ali sluzili bi ionako samo za rear i centar zvucnike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice