Koji kontroler izabrati za PC

poruka: 11
|
čitano: 2.965
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Koji kontroler izabrati za PC

Poceo sam igrati project cars i skuzio sam da mi dosadasnji kontroler vise ne radi posao, moram naci neki kontroler na kojem mogu dozirati gas i sad se kontam oce li ps3 kontroler uciniti posao? Ako iko hoce linkat mi neki sa weba, koristite pik.ba jer se sad nalazim u sarajevu. Bio bii zahvalan da mi neko linka sa te stranice jer se ja stvarno minimalno razumjem. Hvala unaaprijed <3

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji kontroler izabrati za PC
Uzmi xbox controler ili s weba Gamesir g3 (imam 2) i nećeš požaliti ni naći ništa bolje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji kontroler izabrati za PC
Uzmi xbox controler ili s weba Gamesir g3 (imam 2) i nećeš požaliti ni naći ništa bolje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Koji kontroler izabrati za PC

gdje se dozira gas na xbox kontroleru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji kontroler izabrati za PC
na RT tipki (donja desna) ili pogledaj u postavkama
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji kontroler izabrati za PC

Lijevi i desni trigger su analogni. Po defaultu lijevi -> kočnica, desni -> gas.

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Koji kontroler izabrati za PC

dakle xbox360 kontroler je uredu? ne trebam pare trosit na one controler?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji kontroler izabrati za PC

one ima šire triggere koji imaju forcefeedback, preciznije i lakše upravljavljive gljive, digitalni pad je puno bolji, kontroler od one je dosta lakši od 360, možda se na prvu ne osjeti, ali kad igraš sat-dva onda dobro dođe.

ako je one preskup idi na x360, inače one

 

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 8:53 (Hornet_93).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji kontroler izabrati za PC
Uzmi u obzir i Gamesir g3, po meni odličan za oko 20-30$. Svaka igra ga prepoznaje kao xboxov, kvaliteta izrade super, trigeri fino izbočini, tipke svjetle, spaja se i na Android. Ja sam oduševljen zato i preporučam. :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji kontroler izabrati za PC
illemental kaže...

Poceo sam igrati project cars i skuzio sam da mi dosadasnji kontroler vise ne radi posao, moram naci neki kontroler na kojem mogu dozirati gas i sad se kontam oce li ps3 kontroler uciniti posao? Ako iko hoce linkat mi neki sa weba, koristite pik.ba jer se sad nalazim u sarajevu. Bio bii zahvalan da mi neko linka sa te stranice jer se ja stvarno minimalno razumjem. Hvala unaaprijed <3

 ako mozes ovo je best buy https://www.nabava.net/gamepad__2220/speed-link-gamepad-xeox-pro-crni__4153771

12 godina
offline
Koji kontroler izabrati za PC

Pozdrav. Imao xbox 360 žičani kontroler za pc i olako ga se riješio, baš sam blesav. Sad imam priliku za Logitech ChillStream. Dao bih xbox 360 bežični koji mi ne pomaže za pc. Vidim da je ovaj logitech sličan žičanom xbox 360. Radi li na windows 10? Ima li ga tko ili ga je imao? Igrao bi sniper elite 2, ac originis, mafia 2 itd. Brine me da li je kompliciran za namjestiti. Ovaj žičani šta sam imao bi samo spojio i na svakoj igri mi je radio. Ne bih se volio zaletiti. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice